Opinie o Giobert Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Giobert Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giobert Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giobert Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Demon

Atmosfera jest bardzo przyjemna, tak jak mówię, oczywiście że lepiej się pracuje, w ogóle Ci powiem, że jest nowa oferta pracy Product Design Engineer za całkiem niezłe pieniądze, ogólnie to polecam..

zenon
@Demon

Atmosfera jest może i fajna.Ale za błędy do premii jeden drugiego podpieprza to są tak zwane lizotyłki.A kierownik makaroniarz powiedział że Polscy pracownicy są White nygusy.Łapią za buble i zabierają premie.

@zenon

A czy ten kierownik to Sebastiano la Ferla??? Bo ja tam pracowałem w latach 2008/2009 i muszę powiedzieć, że była to najlepsza praca jaką miałem i do tego siedząca, co jest rzadkością na produkcji. Niestety załapałem się na masowe zwolnienia, kiedy to zaczynał się ogólnoświatowy kryzys gospodarczy i coraz mniej komponentów przyjeżdżało z Włoch, bo gdyby nie to, to pewnie pracowałbym tam do dziś. Pracowałem od razu pod firmą, nie przez żadną agencję pracy, a praca była tylko dwuzmianowa i bez obowiązku pracy w nadgodzinach. Jedyną niedogodnością było to, że osoby z jednej rodziny nie mogły pracować na jednej zmianie. Bardzo żałuję tego, że nie mogę już tam pracować, ponieważ, jak już pisałem, była to najlepsza ze wszystkich moich prac, a trochę firm już zwiedziłem.

lolek

Niestety umowy bezposrednio pod Giobertem to juz przeszłośc poszli w to co wszyscy czyli podfirmy jezeli oczywiscie chodzi o pracowników produkcyjnych...

Zenon.

Dziś to już nie jest tak kolorowo.Nie polecam.

bolek
@lolek

na chwilę obecną wszyscy pracownicy są zatrudnieni w firmie, nie ma już "podfirmy" jak dla mnie warunki są ok, nie narzekam...

Mariusz

Dawno nikt nie wypowiadał się w tym wątku. Jak teraz wam się pracuje? Wszystkie wasze opinie będą przydatne dla potencjalnych pracowników. Pamiętajcie żeby poprzeć je odpowiednimi argumentami, gdyż to co dla was jest problemem w pracy, dla innych może być akceptowalne.

zadra

Czy sa przyjecia do pracy? Jakie zarobki? Jak sie pracuje?

rycerski

Hej, jak tam się pracuje? polecacie?

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier jakości oferowane przez firmę Giobert Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
jola

proszę o opinię na temat tej firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Giobert Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Giobert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giobert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giobert Polska Sp. z o.o.?

Giobert Polska Sp. z o.o.