logo Admiral Boats S.A.

Admiral Boats S.A.

Bojano

Opinie o Admiral Boats S.A.

Ewcia94 2014-07-31 11:35
No właśnie jak praca w biurze?
tomek 2014-09-29 20:13
pracowałem w ADMIRALE w Tczewie i powiem jedno że tam jest wielka pralnia pieniędzy a do tego wzięli dotacje z UNI i nie ma żadnej pracy ja pracowałem jako spawacz i miałem 12zł brutto na godzine a wymagania mieli jak norwedzy i do tego terminy które były nie do przyjęcia pan dyrektor jak i pan prezes w ogóle nie znają się i nie mają pojęcia w przemyśle metalowym jak i stoczniowym żadnych statków ani sekcji nie robią i nie mają zamiaru robić jedynie co jest tam miłe w tej pracy to atmosfera na hali gdzie są spawacze i monterzy . ostanio dzwoniłem do kumpla i mówił że mieli zrobić 15 ram 5m szer trzy wysokie i mieli na to trzy dni a jak nie chcieli przyjść w sobote to pan dyrektor powiedział że mają sobie szukać pracy . Powiem tylko jedno za tych na górze to powinni się zabrać jakieś władze bo szkoda tylko ludzi którzy tam pracują jak i tej stoczni bo naprawde jest duży zakład z dużymi możliwościami a nic się nie robi . ADMIRAL BOATS TO WIELKA ŚCIEMA I OBÓZ !!!!!!!!!!!!!!!
michał 2014-09-30 20:27
admiral boats to wielka ściema ja pracowałem do dzisiaj bo mnie zwolnili bez powodu pan dyrektor który się nie zna na robocie tylko na opieprzaniu ludzi przyszedł dzisiaj na hale i powiedział tak panie michale z dniem dzisiejszym pana umowa została zerwana i nie zostanie przedłużona gdy się go zapytałem jaki jest powód powiedział że nie ma pracy to mu odpowiedziałem jak to nie ma pracy to nowego spawacza pan przyjął a dla starego nie ma pracy to pan dyrektor Darek odpowiedział ta ŻYCIE . To ja drodzy czytelnicy powiem wam tak będe wam pisał na bieżąco jakie środki podejme wobec admirała w tczewie . i ostrzegam was przed nimi bo w tej firmie nie ma przyszłości a jedynie co możecie tam się nabawić to kupa nerwów a jak już się tam przyjmiecie to uważajcie na majstra od spawaczy bo to jest kawał chama i oszusta który chodzi 6 razy dziennie do pana dyrektora i kabluje ludzi za nic tak jak tomek wcześniej napisał obóz i bajzel .
michał 2014-09-30 20:34
i jeszcze jedno drodzy czytelnicy ja miałem wypadek w pracy w ADMIRAL BOATS w Tczewie w lipcu zerwałem ścięgno w kolanie i gdy zgłosiłem wypadek no to wiecie protokoły wypadku świadkowie i takie różne rzeczy i co się dowiedziałem że pani z BHP nie uznała wypadku i też poruszę ten temat prawnie . Tak się zastanówcie nad wyborem pracy w tym BAJZLU .
Kasia 2014-10-30 11:42
Czy ta firma aby nie upadnie? Przyjmują dalej ludzi?
Polaczkins 2015-02-07 00:15
Ostatnio słyszy się, że pomimo trwającego kryzysu chętnych na produkty ekskluzywne - jakimi niewątpliwie są łodzie - nie brakuję. Ciekawe tylko ile miesięcznie takich łodzi udaje się sprzedać, bo w to, że rozchodzą się jak ciepłe bułeczki po całym świecie to nie wątpię. Przy okazji ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda organizacja od środka.
podgrzybek 2015-02-14 18:35
Produkcja w Bojanie to jeden wielki dramat,BHP tam nie istnieje wszech obecny mobbing ze strony nowego dyrektora do spraw technicznych Marka W,cięcie płac,premii zmuszanie do pracy po godzinach,kolesiostwo jest tam na porządku dziennym,jedynym plusem jest wypłacanie wynagrodzenia w terminie.
kmpl 2015-07-14 23:41
Jak teraz wygląda sytuacja w Admiral Boats? Widzę, że jest sporo ogłoszeń o pracę, co by wskazywało, że rozkręcają się i robią sporo tych łodzi i jest praca? Tylko jak jest teraz z kasą i atmosferą, coś się polepszyło?
ktos 2015-09-01 09:11
Z doświadczenia wiem, że w Admiral Boats jest fajna atmosfera, nigdy nie było problemu żeby się dogadać z kimś, wynagrodzenie też zawsze było na czas. Produkcja daje z siebie tyle ile może. Dla mnie współpraca była OK.
xxyz 2015-10-31 10:49
Ocena mierna. Bo pieniążki są chociaż na czas. Pracy coraz więcej a coraz więcej ludzi się zwalnia. Marek, docen w koncu ekipe a nie tylko szukacie gdzie ciąć wydatki i usuneliscie nadgodziny, gdzie możnaby je było dalej kontynuować. Zaczeli mierzyć czas na danych stanowiskach. Mysliscie, że po co? Dla klientów, 'bo jestesmy za drodzy'? Przecież to bzdura. Mierzą, bo chcą wprowadzić akord znowu. Tylko, ze akord przy Rysiu będzie nieopłacalny. ...
malamalpka 2016-01-15 15:53
Pozdrawiam pana dyrektora byłego już mam nadzieje ...
Michał 2016-01-19 16:32
Słuchajcie chłopaki może sprostujecie o co wam chodzi? Niejaki podgrzybek pisze że jest zmuszanie do pracy po godzinach, xxyz zaś narzeka że zlikwidowali nadgodziny. Trochę brak w tym logiki.
TwojaStara 2016-01-20 08:11
Admiral Boats nie spełnia podstawowego warunku czyli wypłaty wynagrodzeń,prawdopodobnie to już koniec firmy i trzeba się ewakuować z tonącego statku czym prędzej by nie wciągnął innych na dno.
obcy 2016-03-03 15:07
Jest az tak zle ?
niespokojny 2016-03-03 16:54
Mógłby ktoś podać jakieś informacje, czy stocznia w Tczewie pracuje, skoro zmienia się zarząd może jest lepiej? Może wypowiedzieliby się obecni pracownicy o kondycji spółki
pracownik 2016-03-03 18:19
Witam .Tak , stocznia pracuje i z tego co się orientuję to szukają ludzi do pracy na laminaty , spawaczy i innych pracowników stoczniowych.
niespokojny 2016-03-04 16:57
podesłałbyś te ogłoszenia bo nie mogę nigdzie znaleeźć
A co z tym dyrektorem, który niby nie zna się na robocie i jeszcze terroryzuje ludzi- pracuje jeszcze?
pracownik 2016-03-04 19:36
Nie wiem czy mają gdzieś ogłoszenia , najlepiej zadzwonić albo od razu przyjść i osobiście się dowiedzieć.Nie wiem jakiego dyrektora masz na myśli ale zmiany na górze są ogromne i wszyscy trzymamy kciuki żeby tym razem wyszło , bo wiecej szans nie będzie.
nowy 2016-03-05 19:17
A kto tam teraz dyrektorem technicznym
zainteresowany 2016-03-16 17:20
A wiecie jak wygląda sytuacja w firmie - wiele osób straszyło, że to ich ostatnie podrygi i że bankrut ale w zeszłym roku podobno wpadły jakieś kontrakty - mógłby ktoś się wypowiedzieć z zakładu w Tczewie
pracownik 2016-04-30 11:12
od strony produkcji wszystko działa, tylko ludzi by mogli więcej trudnić. ludzie mówią że szykują się jakieś grube zamówienie stąd rekrutacje.
pracownik 2016-05-03 19:48
też chodzą słuchy że kroi sie wieksze zlecenie z Holandi, nie wiem jak temu podołaja. nowy szefo ma jaja poustawiał kierowników, oni cisną załogę zobaczymy jak długo.
jacek 2016-05-06 23:44
praca samo zdrowie
Brygadowy 2016-07-18 09:49
no i zaczął się sezon i jazda z robotą, wysyłajcie CV do działu HR - potrzeba rąk. do pracy. Nowy wódz ma pomysł i doświadczenie !!!
Panda 2016-07-29 12:43
a nadgodziny tam są normalnie płatne
ciekawy 2016-07-29 21:50
A jak stocznia w Tczewie zakład się rozwija- czy tylko Bojano żyje ?
interesant 2016-09-25 17:44
Cześć,

Co słychać w tej firmie ? czy na okres zimowy będą prowadzili jakąś rekrutację --- bo łódki to chyba się na ten rok skończyły ?
mowgli 2016-09-27 16:55
no to jest masakra -wpis z grudnia jak już mamy prawie październik
Czy ktoś był ostatnio na rozmowie o pracę w Tczewie- jest przystosowana do pracy w zimie?
Taki sobie bolek 2016-10-08 08:34
A czy to czasem nie prawda ze ostatnio ludzie odchodzą z pracy i sytuacja finansowa firmy jest bardzo słaba ? Sezon sie skończył a poza sezonem chyba nie ma dużo pracy w tym rodzaju ? Może ktoś z obecnej załogi sie wypowie... Profil firmy ciekawy ale sytuacja ...
szukam_pracy 2016-10-22 00:29
Podobno w ostatnim raporcie jest zdanie o zamknięciu listy zamówień na sezon 2016r-2017r więc cieszy mnie to. Informacja o przystąpieniu do realizacji działań związanych ze zwiększaniem mocy produkcyjnych.Nowy system produkcji łodzi motorowych-produkcja w seriach,podział linii technologicznej.Produkcja seryjna brzmi obiecująco tyle tylko czy ktoś może to potwierdzić. Z chęcią bym się tam zatrudnił bo kasa co miesiąc bez łaski pasuje mi bardzo.I skoro mają taki natłok pracy to ile zmian jest w ciągu doby.A jak są 3 zmiany to czy płatne inaczej. Dużo piszecie o nadgodzinach ale skoro jest tyle roboty...???

I na koniec, czy Admiral jest zdrową spółką, jak się załapię do pracy to będę miał tam przyszłość. Jedni piszą że jest tragedia,praca jak w obozie i problemy z kasą. Inni piszą że jest dobrze. Czy może ktoś wyjaśnić, czemu jedni piszą tak a inni inaczej, bo przecież piszecie o firmie pod tym samym dachem.
mm 2016-10-27 11:25
Pracuję w AB
wszystko jet ok, praca się kręci, wręcz braakuje rąk do pracy!!!
Nowy Szef dobrze działa, wypłaty są na czas.
Polecam
człowieczek 2016-11-17 11:08
Witam,

Czy ta firma "umiera" wyniki bardzo słabe --niby brakuje rąk do pracy i płacą na czas ale w raportach tylko informacje, ze brak kapitału powoduje ograniczanie produkcji ---czy mogą się wypowiedzieć właściwe osoby jak jest w firmie
Np 2016-12-01 08:28
Nie wszystko dzieje się jak za sprawą magicznej różdżki drodzy panowie.. Ci, którzy są zaangażowani w poprawę sytuacji firmy o tym wiedzą i również się do tego przyczyniają. Ci natomiast, którzy nie mają własnych opinii i odrobiny cierpliwości, cóż.. Ja wierzę, wiem, i trzymam kciuki
xxx 2016-12-12 22:39
Ciągły brak materiałów wypłaty się spozniaja i są w ratach, firma wygląda jak by upadala
Trudny 2016-12-14 08:32
W końcu jakaś szczera wypowiedź pracownika firmy pozwalająca zobaczyć jej prawdziwy obraz
Różdżka 2016-12-30 19:07
Bogatego nowego roku, oby wypłaty były w terminie i się zgadzaly tego sobie i wam życzę
prawdziwy 2017-01-16 21:27
Witam,

Czy coś się zmienia w firmie
Ludek 2017-01-17 08:28
Potwierdzam. Coraz gorzej.
JA 2017-01-23 20:30
zgadzam się . nie jest ciekawie.Lecą na stratach ,spore długi i kwoty zasądzone . Szykuje sie kolejna jedna sprawa w Sądzie. Jak na niej popłyną to nie bedzie różowo
Kaszub 2017-01-30 09:51
Jest nowy inwestor i nowe plany dotyczące łodzi, potrzeba dobrych pracowników z branży jachtowej
JK 2017-02-03 19:29
Co to za inwestor? Wiesz coś więcej czy to tylko pogłoski?
Obecny 2017-03-27 13:28
Odnośnie inwestora to jest to potwierdzona wiadomość.
Wiesławem Kleba doinwestował firmę ośmioma milionami.
... 2017-04-06 11:10
Zbieramy na podpaski dla kierownika magazynu, kto zainteresowany?
Rafał 2017-04-08 13:59
I jak tam panowie prace w kwietniu ruszyły? Coś się zmieniło jest więcej pracy nowe etaty?
upadły 2017-04-11 22:14
Witajcie,
Czy to prawda, że spółka jest już bakrutem bez finansowania produkcji z wezwaniami do zapłaty- bez szans i perspektyw a w Bojanie to już nawet pusty plac--- proszę dajcie znać
JA 2017-04-14 13:33
kleba sie wycofał :(
zdesperowany 2017-04-18 11:42
łajba idzie na dno . Trza szukać pracy gdzie indziej
ja 2017-05-04 20:17
Zgłosili wniosek o upadłość . Co z robotą ? Ktoś coś wie?
Sparrow 2017-05-11 17:43
Przyjmują na potęgę w Galeonie niedaleko, tam trzeba iść...
Rafaello 2017-05-22 02:37
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na produkcji na dzień dzisiejszy?
Zostaw swoją opinię o Admiral Boats S.A. - Bojano
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admiral Boats S.A.