Admiral Boats S.A.

Bojano

Opinie o Admiral Boats S.A.

kacperos 2013-05-10 08:53:47
Firma jak firma nie mogę sie w tej kwestii głebiej wypowiedzieć co mogę dodać to ,że Osoby pracujące w biurze (panie)bo trzykrotnie miałem nie przyjemnośc rozmawiać za każdym razem z inna sa bardzo nie miłe .Miałem zostac tam zatrudniony wzywano mnie do biura dwa razy jak pamiętam po czym i tak nie zostałem przyjęty mając odpowiednie kwalifikacje .Także tj wyżej bałagan ,nie fachowa obsługa osób pracujących w biurze (przed wejsciem do srodka głosne rozmowy owych Pań uzywających niecenzuralnych slów) ogólnie firma nie zrobiła na mnie dobrego ważenia.
leszcz 2014-01-04 21:31:20
Witam. Jak na razie w Tczewie jest dobrze, oczywiście znajdą się plusy i minusy.
Zaczynając od minusów to pan dyrektor... Człowiek bardzo nie miły który wkręca do pracy rodzinę :( Ostatni dzień przed świętami jak i w sylwestra ma pracowników w 4-literach, potrafi zje...ać w taki dzień ale nie potrafi pochwalić czy choćby życzenia pracownikom złożyć. Widocznie pracownik jest dla niego nędznym robakiem no ale jak ktoś kto był właścicielem sklepu RTV koło starego kina...
Ostatni minus to stawka niestety :( 7.20złh netto powinni płacić sprzątaczom a nie pracownikom wykwalifikowanym w zawodach typowo stoczniowych z doświadczeniem.
plusy to pracownicy... bardzo fajna atmosfera tam panuje
kolejny plus to umowy o pracę a wiadomo, że teraz o to ciężko bo albo zakłada się działalność albo śmieciówka.
Firma ma plany i pomału je realizuje co mnie cieszy bo mam punkt zaczepienia.
ocena była by wyższa ale ,D'yrektor... przez takich źle się dzieje i może wszystko zepsuć :(
reto 2014-01-16 19:41:16
7, 20 netto , poważnie mówisz w jakim zawodzie ?
jaka stawka 2014-01-23 13:26:54
spawacie sekcje czy jakie male stateczki. co do stawki to przegiecie konkretne. powiedzialem im 40 zl na dzialalnosci i sie nie odzywaja. chyba lepiej pozostane dalej poza granicami naszego wspanialego kraju
Lemur 2014-03-28 16:43:06
pozytywni są jedynie ludzie z którymi pracowałem. stawka dla początkującego spawacza to 10 zł brutto za godzinę pracy nawet na sekcji w ciężkich warunkach-w zamkniętym zbiorniku, dyrektor kłamliwy i zwodzi pracowników (mi i kolegom już od pół roku obiecywał podwyżki), sprzęt zdezelowany, ubranie robocze i brudną szafkę dostałem po ponad dwóch miesiącach pracy. szczerze mówiąc trzymało mnie tam tylko to że kumple po fachu na prawdę w porządku i chciałbym nadal utrzymać z nimi kontakt, no i chęć zdobycia uprawnień. zaczęło się na obietnicach, uśmiechniętym dyrektorze i złotych górach a skończyło na półrocznym zwodzeniu mnie, astronomiczną sumą zażądaną za wykupienie uprawnień (1500 zł gdzie egzamin to koszt 1100zł) oraz szyderczym spojrzeniu dyrektora który kompletnie nie zna się na prowadzeniu stoczni. nikomu nie polecam
denny 2014-03-28 21:44:49
Hmm działają jeszcze tam coś ,słyszałem że jakieś sekcje mają robić
Lemur 2014-03-28 22:51:04
jedna byla, zbiornik 55 ton ale dyrektor wzial tak krotki termin ze nie bylo szans na skonczenie go w terminie. Kto wie czy to nie upadnie szybciej niz mialo sie rozkrecic bo zamiast pracowac na renome firmy dyrektor pali kolejne mosty
Sowa97 2014-07-06 22:10:59
. Nie polecam. Przy odkurzaniu łodzi w Bojanie cos sie stalo i zaczelo sie palic. Dwoch panow musieli brac do Szczecina.. przeszczep skory i jesli sie nie przyjmie to dluzej o wiele noz miesiac. Miesiac minimum. Wiec zastanowcie sie. Jeden pan w lodce sie palil i nikt mu nie pomogl.. zemdlal.. a oni sie martwili bo ubezpieczen nie bylo zamiast o zdrowie..trzeba bylo wzesniej myalec. Zdarzenie z dnia 4lipca2014
ania 2014-07-23 10:13:38
Witam, a jak jest na stanowisku biurowym? Czy na umowie o prace jest całość wynagrodzenia i jak z wynagrodzeniem? No i jaka jest atmosfera pracy w biurze?
Ewcia94 2014-07-31 11:35:55
No właśnie jak praca w biurze?
Darek 2014-07-31 15:12:14
@Lemur i co się potem stało z tą historią "jedna byla, zbiornik 55 ton ale dyrektor wzial tak krotki termin ze nie bylo szans na skonczenie go w terminie." potem był przedłużany ten termin czy po prostu mieliście opóźnienie? Poszukałem jeszcze kilku informacji o nich i mam takie oto ciekawostki:W dniu 30 czerwca 2014 r. zostały wykupione 18-miesięczne obligacje korporacyjne serii F wraz z należnymi odsetkami. Wartość emisji wyniosła 3,1 mln zł. Jak dla mnie firma cały czas się rozwija, ale nie widziałem żadnych ogłoszeń @Ewcia na pracę w biurze czy na jakikolwiek inne stanowiska. Jeśli się coś nowego pojawi, odezwę się, bo nie ukrywam, że też chciałbym tam pracować, tylko na stanowisku bardziej związanym z marketingiem, reklamą czy promocją ich firmy, bo patrzyłem już na ich stronę i muszę przyznać, że jest niesamowicie profesjonalna, naprawdę dobre zdjęcia mają, wszystko samą konstrukcją zachęca bardzo do podjęcia współpracy
tomek 2014-09-29 20:13:02
pracowałem w ADMIRALE w Tczewie i powiem jedno że tam jest wielka pralnia pieniędzy a do tego wzięli dotacje z UNI i nie ma żadnej pracy ja pracowałem jako spawacz i miałem 12zł brutto na godzine a wymagania mieli jak norwedzy i do tego terminy które były nie do przyjęcia pan dyrektor jak i pan prezes w ogóle nie znają się i nie mają pojęcia w przemyśle metalowym jak i stoczniowym żadnych statków ani sekcji nie robią i nie mają zamiaru robić jedynie co jest tam miłe w tej pracy to atmosfera na hali gdzie są spawacze i monterzy . ostanio dzwoniłem do kumpla i mówił że mieli zrobić 15 ram 5m szer trzy wysokie i mieli na to trzy dni a jak nie chcieli przyjść w sobote to pan dyrektor powiedział że mają sobie szukać pracy . Powiem tylko jedno za tych na górze to powinni się zabrać jakieś władze bo szkoda tylko ludzi którzy tam pracują jak i tej stoczni bo naprawde jest duży zakład z dużymi możliwościami a nic się nie robi . ADMIRAL BOATS TO WIELKA ŚCIEMA I OBÓZ !!!!!!!!!!!!!!!
gabi 2014-09-30 18:58:11
chyba faktycznie nie ma żadnych dotacji z Unii, bo tak to firma przyjęła by zupełnie inną strategie, na pewno obecni pracownicy się ze mną zgodzą w tym temacie.Mam nadzieje, ze sytuacja w firmie się polepszy, jeśli coś takiego się stanie to dajcie koniecznie znać, bo chce do nich aplikować, a teraz chyba czarno to widze.
michał 2014-09-30 20:27:56
admiral boats to wielka ściema ja pracowałem do dzisiaj bo mnie zwolnili bez powodu pan dyrektor który się nie zna na robocie tylko na opieprzaniu ludzi przyszedł dzisiaj na hale i powiedział tak panie michale z dniem dzisiejszym pana umowa została zerwana i nie zostanie przedłużona gdy się go zapytałem jaki jest powód powiedział że nie ma pracy to mu odpowiedziałem jak to nie ma pracy to nowego spawacza pan przyjął a dla starego nie ma pracy to pan dyrektor Darek odpowiedział ta ŻYCIE . To ja drodzy czytelnicy powiem wam tak będe wam pisał na bieżąco jakie środki podejme wobec admirała w tczewie . i ostrzegam was przed nimi bo w tej firmie nie ma przyszłości a jedynie co możecie tam się nabawić to kupa nerwów a jak już się tam przyjmiecie to uważajcie na majstra od spawaczy bo to jest kawał chama i oszusta który chodzi 6 razy dziennie do pana dyrektora i kabluje ludzi za nic tak jak tomek wcześniej napisał obóz i bajzel .
michał 2014-09-30 20:34:12
i jeszcze jedno drodzy czytelnicy ja miałem wypadek w pracy w ADMIRAL BOATS w Tczewie w lipcu zerwałem ścięgno w kolanie i gdy zgłosiłem wypadek no to wiecie protokoły wypadku świadkowie i takie różne rzeczy i co się dowiedziałem że pani z BHP nie uznała wypadku i też poruszę ten temat prawnie . Tak się zastanówcie nad wyborem pracy w tym BAJZLU .
tomek 2014-10-15 12:22:55
mam takie pytanie do @michał, co potem zrobiłeś z tą sprawą, bo rozumiem, że świadkowie zeznawali i wszystko było na Twoją korzyść oprócz pani zajmującej się BHP, tak? jestem bardzo ciekawy jak to się skończyło, bo teraz coraz więcej zdarza się takich historii i to nie tylko w Admiral Boats S.A. ale w innych firmach też.
Kasia 2014-10-30 11:42:58
Czy ta firma aby nie upadnie? Przyjmują dalej ludzi?
mama muminka 2014-10-30 18:00:19
ja również bardzo chciałabym wiedzieć michale jaki finał ma ta sprawa bo chciałam się zatrudnić w admiral boats ale wolę wiedzieć na wselki wypadek jak firma reaguje i działa w takich nieprzyjemnych przypadkach. a branża taka że wypadki mogą się zdarzyć. martwi mnie tez to co pisaliście o musie przyjścia do pracy w soboty
sdecmn2 2014-12-10 23:48:59
Jaki będzie przyszły zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku? Z jaką odpowiedzialnością wiąże się objęcie tego stanowiska? jak przebiega rekrutacja? Czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony ? ktos mógłby podpowedziec wiecej ?
Polaczkins 2015-02-07 00:15:40
Ostatnio słyszy się, że pomimo trwającego kryzysu chętnych na produkty ekskluzywne - jakimi niewątpliwie są łodzie - nie brakuję. Ciekawe tylko ile miesięcznie takich łodzi udaje się sprzedać, bo w to, że rozchodzą się jak ciepłe bułeczki po całym świecie to nie wątpię. Przy okazji ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda organizacja od środka.
podgrzybek 2015-02-14 18:35:28
Produkcja w Bojanie to jeden wielki dramat,BHP tam nie istnieje wszech obecny mobbing ze strony nowego dyrektora do spraw technicznych Marka W,cięcie płac,premii zmuszanie do pracy po godzinach,kolesiostwo jest tam na porządku dziennym,jedynym plusem jest wypłacanie wynagrodzenia w terminie.
kmpl 2015-07-14 23:41:53
Jak teraz wygląda sytuacja w Admiral Boats? Widzę, że jest sporo ogłoszeń o pracę, co by wskazywało, że rozkręcają się i robią sporo tych łodzi i jest praca? Tylko jak jest teraz z kasą i atmosferą, coś się polepszyło?
Grześ 2015-07-20 23:11:40
Zauważyłam, że zrobiło się modne określenie mobbingu. Wszyscy używają go według mnie nagminnie i nie zawsze zgodnie z tym, co chcą przekazać. @podgrzybek, może mógłbyś napisać co stoi w przypadku Admirala za tym pojęciem, bo jest ono zniechęcające, a warto wiedzieć o co w firmie chodzi. Ważne, że kasa na czas.
ktos 2015-09-01 09:11:04
Z doświadczenia wiem, że w Admiral Boats jest fajna atmosfera, nigdy nie było problemu żeby się dogadać z kimś, wynagrodzenie też zawsze było na czas. Produkcja daje z siebie tyle ile może. Dla mnie współpraca była OK.
tomek 2015-09-03 18:46:05
własnie też o produkcji włyszałem wiele dobrego. Niby cieżkie warunki pracy, presja czasu czały czas i nacisk na wyniki, a jakoś ludzie cenią tam prace, dobrą atmosfere. Tez podobno szef nie należy do najgorszych, więc spokojnie można u nich załatwic sobe wolne czy jak potrzeba zostac z dzieckiem w domu.
xxyz 2015-10-31 10:49:31
Ocena mierna. Bo pieniążki są chociaż na czas. Pracy coraz więcej a coraz więcej ludzi się zwalnia. Marek, docen w koncu ekipe a nie tylko szukacie gdzie ciąć wydatki i usuneliscie nadgodziny, gdzie możnaby je było dalej kontynuować. Zaczeli mierzyć czas na danych stanowiskach. Mysliscie, że po co? Dla klientów, 'bo jestesmy za drodzy'? Przecież to bzdura. Mierzą, bo chcą wprowadzić akord znowu. Tylko, ze akord przy Rysiu będzie nieopłacalny. ...
345 2015-10-31 13:55:39
cześć, dosyć niedawno znalazłem aktualną ofertę pracy którą wstawiła firma ADMIRAL BOATS S.A., potrzebują ludzi do pomocy przy montażu łodzi z laminatu w miejscowości Bojano, mile widziane jest doświadczenie, czytałem w ogłoszeniu że oferują umowę zlecenie oraz stałą pracę, może ktoś jest zainteresowany
malamalpka 2016-01-15 15:53:06
Pozdrawiam pana dyrektora byłego już mam nadzieje ...
Michał 2016-01-19 16:32:15
Słuchajcie chłopaki może sprostujecie o co wam chodzi? Niejaki podgrzybek pisze że jest zmuszanie do pracy po godzinach, xxyz zaś narzeka że zlikwidowali nadgodziny. Trochę brak w tym logiki.
TwojaStara 2016-01-20 08:11:29
Admiral Boats nie spełnia podstawowego warunku czyli wypłaty wynagrodzeń,prawdopodobnie to już koniec firmy i trzeba się ewakuować z tonącego statku czym prędzej by nie wciągnął innych na dno.
moro 2016-02-23 14:19:17
ale skąd masz takie informacje, bo szczerze to pierwsze czytam, to że nie mają ofert nie oznacza, że źle im się wiedzie. a jak szukasz pracy to po prostu zaglądaj na gowork to tutaj zawsze jest świeże info o nowych ofertach.
obcy 2016-03-03 15:07:11
Jest az tak zle ?
niespokojny 2016-03-03 16:54:48
Mógłby ktoś podać jakieś informacje, czy stocznia w Tczewie pracuje, skoro zmienia się zarząd może jest lepiej? Może wypowiedzieliby się obecni pracownicy o kondycji spółki
pracownik 2016-03-03 18:19:29
Witam .Tak , stocznia pracuje i z tego co się orientuję to szukają ludzi do pracy na laminaty , spawaczy i innych pracowników stoczniowych.
niespokojny 2016-03-04 16:57:07
podesłałbyś te ogłoszenia bo nie mogę nigdzie znaleeźć
A co z tym dyrektorem, który niby nie zna się na robocie i jeszcze terroryzuje ludzi- pracuje jeszcze?
pracownik 2016-03-04 19:36:30
Nie wiem czy mają gdzieś ogłoszenia , najlepiej zadzwonić albo od razu przyjść i osobiście się dowiedzieć.Nie wiem jakiego dyrektora masz na myśli ale zmiany na górze są ogromne i wszyscy trzymamy kciuki żeby tym razem wyszło , bo wiecej szans nie będzie.
nowy 2016-03-05 19:17:08
A kto tam teraz dyrektorem technicznym
guma 2016-03-16 11:36:57
chyba najlepiej jest się przejść czy zadzwonić bezpośrednio do biura Admiral Boats. @pracownik ma rację, firma nie wpuszcza raczej ofert do sieci, niestety
zainteresowany 2016-03-16 17:20:59
A wiecie jak wygląda sytuacja w firmie - wiele osób straszyło, że to ich ostatnie podrygi i że bankrut ale w zeszłym roku podobno wpadły jakieś kontrakty - mógłby ktoś się wypowiedzieć z zakładu w Tczewie
fala 2016-03-19 13:51:17
nieprawda z pewnością, to bogaty biznes i że tak powiem... niezatapialny:) poza tym strona normalnie funkcjonują, jest info o nagrodach dla pracowników itd.
pracownik 2016-04-30 11:12:36
od strony produkcji wszystko działa, tylko ludzi by mogli więcej trudnić. ludzie mówią że szykują się jakieś grube zamówienie stąd rekrutacje.
vvvv 2016-04-30 15:11:16
@pracownik to niesttey czesty porblem przedsiębiorstw - pracy od groma, a ludzi zatrudniac wcale nie chca. Ale dobrze że chociaż od strony produkcji wszystko działa ok. A i tak jak mówisz nie szukają nikogo.
pracownik 2016-05-03 19:48:17
też chodzą słuchy że kroi sie wieksze zlecenie z Holandi, nie wiem jak temu podołaja. nowy szefo ma jaja poustawiał kierowników, oni cisną załogę zobaczymy jak długo.
ktoś 2016-05-06 23:12:55
Pewnie pojawią się normalnie premie do podstawy zarobków jeszcze.
jacek 2016-05-06 23:44:36
praca samo zdrowie
jeniek 2016-06-17 08:39:20
Skoro szykuje się jakieś zlecenie z Holandii to może będzie rekrutacja @pracownik i przyjdą osoby, które was trochę odciążą
Henryk 2016-06-30 16:30:16
Tak, szykuje się duże zlecenie do holandii i z tego co mi wiadomo i z tego co sobie też wyobrażam warto już teraz spróbować się dostać do firmy, bo przyjmują
Brygadowy 2016-07-18 09:49:15
no i zaczął się sezon i jazda z robotą, wysyłajcie CV do działu HR - potrzeba rąk. do pracy. Nowy wódz ma pomysł i doświadczenie !!!
Darek 2016-07-18 10:22:57
ale nie widze, żeby akieś nowe oferty pracy do nich teraz się pojawiły, nie wiecie jak to konkrentie będzie wyglądało teraz? mam nadzieje, że spokojnie będzie można zarobić troche kasy jednak teraz...
Zostaw swoją opinię o Admiral Boats S.A. - Bojano
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admiral Boats S.A.