Opinie o Kaufland Polska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Gliwice

cukalo

Witam, poszukuję osób pracujących na kasach w kauflandzie. Bardzo proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

Koordynator roznosicieli gazet

Chciałabym wyrazić opinie na temat pracy jako koordynator roznosicieli gazet lub jak kto woli Inspektor. Jest to praca na umowę zlecenie i niestety tak jak podaje KAUFLAND nie zajmuje ok 10 godzin tygodniowo a znacznie więcej. Na początku zachęcają przyszłych kandydatów umową zlecenie i pracą jeden dzień w tygodniu . To nie prawda koordynator ma pod sobą kilka osób tzw. DT ( dystrybutorów) To koordynator jest rozliczany za jakość roznoszenia ulotek przez swoich dystrybutorów. Tu zaczyna się problem . Stawki jakie oferuje Kaufland są tak niskie że ludzie nie są zainteresowani roznoszeniem ulotek . Po za tym są stale kontrolowani . Raz kontroluje ich Koordynator potem osoba z firmy zewnętrznej a następnie sporządzane są raporty o jakości dystrybucji. Kaufland stawia bardzo wysoką poprzeczkę na jakośc roznoszenia ulotek . Nikogo nie obchodzi że na danym terenie ludzie nie posiadają skrzynek pocztowych, jeden drugiemu podbiera gazetki . Ma być wynik a jeśli go nie ma potrąca się z wynagrodzenia dystrybutora. Najlepsze jest to, że firma podaje wagę swoich gazetek czyli 40 gram . Za każde dodatkowe gramy płaci więcej o 1 % za kolejny gram czyli tzw dodatek. Tak się jednak nie dzieje . Gazetki warzą mniej niż 40 gram a za tzw dodatek i tak dystrybutor nie otrzyma wynagrodzenia. Koordynator zarabia marne 600zł i wiecznie obiecują mu regionalni , że jak się poprawi będzie podwyżka , ale chyba obowiązków. Trzeba we własnym zakresie za tą jałmużnę tankować swoje własne auto i jeździć po ludziach . Użerać się z nimi. Bo Kaufland namawia odbiorców na skargi na brak gazetek. DO tego dochodzi sporządzanie raportów, umów, druków, skany i wysyłanie na własny koszt do centrali . Więc po odliczeniu za cały miesiąc zostaje marne 250zł ….. A jak policzycie godziny to jest ich znacznie więcej niż to co podaje Kaufland. Na koniec wspomnę o kłamstwie regionalnych na temat bonów świątecznych oraz premii . Nic nie dostaniecie nie liczcie na to . Tam tylko(usunięte przez administratora)

?

no tak co fakf to fakt doswiadczenie zdobyte tam przrdalo by mu sie wszedzie jak by nie tea kontuzja ...1umowa to umowa probna na 3miees nastepna to juz na stale ...

mat

w nasyzm mieście buduje się Kaufland i trwa nabór, mam pytanie o stanowisko Referent ds. administracyjnych. Co taka osoba robi, i na jakie zarobki może liczyć. Ew. jako że to nowy market, na jakie stanowiska warto aplikować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kaufland Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
efcys

Czy ktoś moze podac jakiś nabiar na dział personalny na magazynie kaufland? czy są przyjęcia ?

obert8

Rozumiem cie sysek ta beznadzieja ja odszedlem z kauflanda 4 lata temu pracowalem w rokszycach ale jak sobie przypomne to ciary mnie przechodza pracowalem na fres (usunięte przez administratora) na przyjeciu i ta beznadzieja ktora ogarnia masakra pzdr i zycze wytrwalosci

normalny pracownik

widze heteryk ze ty wylewasz tu swoje zale bo ci pani Kierownik za skure zalazla,jak cie tak interesuje to idz i zapytaj, przez takich jak ty kierowniki traktuja nas jak pacholeta i maszynki do mielenia wydajnosci, sie nie ma co dziwic z takimi prostakami, nieawansowales czy tylko lubisz pomyje na ludzi wylewac,

robochłop

Chłopcy z Wydania OG również pozdrawiają żeńskie służby mundurowe. PS. szkoda, że nie mam TIRa Pozdro dla wtajemniczonych :D

Super laska

Ja Wam powiem tak.. Jest, jak jest i niema jak, niema.. ale prawda jest taka, że na dziale OG pracują największe ciacha, ja bym ich chętnie schrupała, chłopacy są obrotni i bardzo dobrze znają się na rzeczy.. wystarczy im nie przeszkadzać, a świetnie wiedzą co mają robić, norme lajtowo wyrabiają, zawsze są prężni i gotowi do działania.. wiem co mówię.. Pamiętajcie, największe ciacha, są na OG ;****

firma nienormalna ludzi traktują jak psów kierownicy(usunięte przez moderatora) wszyscy ludzie są filarem tej firmy a traktowani są najgorzej tak szanują tam ludzi robią co chcą tylko norma i norma wieśniacy bez szkól...

obwies

Ortogradfie tez masz w (usunięte przez administratora) ie nieuku tylko do magazynu na wydanie sie nadajesz i 300 koli na godzine w alejce z ciastkami

kierownik debil

firma jako taka jest ok ale kierowniki są po szkołach specjalnych pewnie pan dyrektor się niedomyśla co dzieje sie na nockach że kierownictwo wszystko w(usunięte przez moderatora) maja grają w karty itp. kierowniki tylko raz w roku (usunięte przez moderatora) im się trzęsie jak jest ocena przełożonego wtedy są mili wieśniaki taka jest racja banda (usunięte przez administratora) dyrekcja o dużo rzeczach niewie co dzieje sie piętro niżej nowych ludzi przyjmują u góry mowią im norma 220 gościu wchodzi na magazyn idjota gada nowemu 300koli na godzine i masz umowe na czas nieokreślony poprostu pani powiedziała ci błąd u góry o więcej nie pytaj tylko (usunięte przez moderatora) teraz mam to w (usunięte przez moderatora) jestem na l4 i mam na tego gościa pozdr (usunięte przez moderatora)

łowca łowiec

Kau wciąż poszukuje frajerów na portalach ogłoszeniowych: "stabilne zatrudnienie"- buachacha !!! "Bogaty pakiet socjalny"- paczki na swięta o wartości 50 zł i bony za 200. Przy Tesco to śmiech na sali. Jak ludzie pisali o zapomogi to wała dostali, bo "fundusz za mały". Podwyzki, owszem, tylko kto ich doczeka ? "Multisport i opieka medyczna"- za którą w większości sam będziesz musiał płacić. No nic tylko się zatrudniać i jeszcze modlic się, żeby trafić na najmniej (usunięte przez moderatora) kierownika. Żałosne.

Kaufomat

Z (usunięte przez administratora) kregosłup, grzybica nóg, zryta psycha - to są pamiątki po Kaufie !

Skeleton

To firma funkcjonująca w oparciu o kłamstwo (usunięte przez moderatora) . Zamiast inwestować we własnych pracowników, którzy podobno są największym kapitałem, szczycą się kolejnymi kontraktami z firmami pracy tymczasowej, zwabionymi do współpracy. (usunięte przez moderatora) Szkoda słów...

z Rokszyc

Wy tak tu nie (usunięte przez moderatora) , przyjmijcie się do C.D w Rokszycach to będziecie błagać aby wrócić do Gliwic. 300 koli norma , ale na czym ? my mamy tu normę 210, ale non stop (usunięte przez moderatora) z na skrzynkach z piwem i wódkach.... a premie to na wszystkim zabierają.ostatnio moda na za wysokie palety i niedofoliowane. Oczywiscie błędy się sypia 1-2 dni przed końcem miesiąca. wcześniej spokój ,zero błędów.....

ja na retrak trafilem po miesiacu. z tego co zauwazyłem to tylko nowi nie jezdzą na retrakach. może jestes nie udacznikiem i sie nie nadajesz

BEDUIN

Praca jest nienormalna:) bierzesz wózek(homonto) i orasz magazyn jak pies, "pracuje" juz 8 miechów dziennie na kompletacji i mam dosyc, jakbym poszedl do psychiatry to dostaje z miejsca 6miesiecy L4:) kierownicy to powinni wrocic tam w te swoje lodzkie i kurde byki paść na polu albo krowami orać pole, badna (usunięte przez moderatora) ktora na slask przyjechala za chlebem, tylko łaża z wydrukowanymi wydajnosciami i poganiaja, kiedys ktos nie wytrzyma i dostanie dozywocie przez takiego pseudo kierownika, ktory jak juz pisalem powinien byki pasc, niby jest zmiennosc pracy ale nie u mnie na zmianie: wybrańcy dziennie jezdza reachtrackami, a Beduini dziennie orają na magazynie jak psy!!z pewnoscia to wina kierownika, ktory nie nadaje sie do swojej roli, niech pasie byki na WOli. czekam na dzień,aż to sie na nich zemści.

Czyli bez zmian kierownictwo to banda (usunięte przez moderatora) z przerosnientym ego granatem oderwani od pługa Pracowalem w Piotrkowie a widze ze wGliwicach jest jeszcze gorzej Kierownictwo uczylo sie wszak u najleprzych FOOD i Frishe w Rokszycach gdzie kierownikom brakowalo tylko kija i opaski na rekawie pzdr wszystkich tam tyrajacych w KAUSZWICU w całej Polsce

maj

a jak pracujecie/pracowaliście przez pośrednika czy bezpośrednio pod kauflandem??

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska