TK MAXX

Szczecin

Opinie o TK MAXX

xxx 2013-08-13 12:02
xxx - 2013-08-13 09:25:11

zwalniają Cie z dnia na dzień bez powodu i odrazu idziesz na urlop...albo sami się zwalniają bo nie wytrzymują psychicznie..
przestań w końcu wypisywać głupoty
daruj sobie!!!
jaki masz cel, co chcesz osiągnąć? na kłamstwie daleko się nie zajedzie? gdyby naprawdę szkoda by Ci było NAS to na pewno byś nadal nie mąciła i nie robiła bagna.
xxx 2013-08-13 14:32
odkąd Ciebie nie ma wszyscy ozdrowieli psychicznie!!!! więc daruj sobie wypisywanie tych głupot!!!!!!!!!!!!!!!!! przestań przynosić nam wstyd na całą polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszyscy się cieszymy że już z nami nie pracujesz!!!!!!!!!!!!
JA 2013-08-22 14:33
Alellujaaa i do przodu ;D
Ja 2013-09-05 10:53
Jeśli nie jesteś szybka i kumata bądź kumaty to daruj sobie pracę w tej firmie. Mamy dość zatrudniania niemot!!!!!!!! za które trzeba pracować, i wszystko poprawiać
kkkkkkk 2013-12-15 00:05
w Kielcach też jest grafik zmieniany z dnia na dzień bez poinformowania (usunięte przez administratora)Nie polecam ... mogłaby się góra zainteresować kierownikiem wreszcie, a nie on myśli że ma umowe na czas nieokreślony i mu wszystko wolno...
Kasia 2014-03-02 23:24
6 osób w lutym tego roku się zwolniło!!!!!!!!!! świadczy to o sposobie zarządzania przez kierownictwo, a może jego braku. W tk maxx w Kielcach dobrze maja brązowe języki!!!!!! Ludzie którzy dobrze pracują dla tych co pierdzą w stołek są traktowani jak mięso armatnie. Przypadków takich, że ktoś miał coś obiecane i guzik z tego, można mnożyć w nieskończoność - jaki popełnili błąd - zero brązu na języku.Brak kompetencji ludzi pracujących w biurze (kierownictwo i team )jest przerażający - dawanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wychodzi z mody. Robiąc rachunek przed wysłaniem CV, jeżeli lubisz liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dobrze trafiłeś :)..a nie możesz być za MĄDRY, bo poczujesz się samotnie wśród tylu idiotów.... I SPRZEDAWCZYKÓW.
Kinga 2014-12-18 18:39
Cześć, potrzebuje oferty dotyczącej pracy w TK MAXX wiem, że teraz okres przedświateczny to słaby okres na szukanie stałej pracy, ale czy moze orientujecie się jak to jest z rotacją pracowników w TK, bo przyznamże zależy mi na stałej pracy ze stałą wypłatą. Wlasnie kolejen pyttanie to pytanie o stawki godzinowe - jakie ?
romek 2015-02-26 12:12
no ale dlaczego uważasz @Kinga, że okres przedświateczny to kiepski jest na szukanie pracy? moze w innych branżach tak, ale tutaj raczej to jest dobry okres, bo pamiętaj, ze zawsze przed i po swiętach masz okres wyprzedaży, a wtedy to każda nowa osoba sie przyda do pracy - jak wtedy się sprawdzisz to czemu mieliby Cię nie zatrudniac na stałe?
tafarel 2015-03-25 18:42
z tego co mi wiadomo to przed świętami właśnie i w okresie okołoświątecznym rzeczywiście do pracy przyjmują ale przez agencje pracy tymczasowej. Później rzeczywiście w sklepach takich jak TK Maxx można liczyć na dłuższą współpracę , ale rzadko zdarza się , aby była ona ciągła. Raczej robi się to taka praca dorywcza
??? 2016-04-02 00:22
nie ma pakietu socjalnego, jest tylko opieka medyczna i ubezpieczenie na życie za free, a najtańsza karta Multisport za 40 zł...

i 10% zniżki, czasem 20 % dają.

no chyba, że o czymś nie wiem i źle się zapisałem?
??? 2016-05-13 08:17
to nie mnie to tłumacz @iii :) istnieje coś takiego jak ironia... ironiczna ironia jak podwyżka o 20 gr :))
kinga 2016-05-16 16:03
widze ze potrzebuja w szczecinie na czesc etatu- wiec zapytam tutaj, ile to jest wg nich czesc etatu? bo tego nie podaja, cwaniaczki jedne. i ile mozna tam zarobic?
Monika 2016-06-25 14:31
Hej pracowałam rok temu w Warszawie i bardzo polecam! Przede wszystkim za atmosferę, która była mega no i za pensję 13 na rękę za godzinę jak dla mnie to najwyższa stawka w Warszawie!
Zostaw swoją opinię o TK MAXX - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK MAXX