TK MAXX

Szczecin

Opinie o TK MAXX

ja 2012-07-23 23:10:21
zenujace jest to co sie dzieje w sklepie w szczecinie. nie wiem kto dobiera kadry zarzadzajace. nawet nie chce sie gadac. wszedzie falsz. kazdy kazdemu zadek kryje, i kazdy o kazdym za plecami gada.
ojojoj 2012-08-07 01:11:57
się narobiło...
Co prawda jestem byłym pracownikiem, a ostrzejsze wpisy pojawiły sie względnie niedawno, więc nie za mojej kadencji ale co tam, swoje trzy grosze dorzucę :)
Prawda jest taka, że każdy ma swoją prawdę. I każda z tych prawd, jest prawdą najprawdziwszą.
Pracownicy narzekaja na kierownictwo? I mają rację, z ich punktu widzenia kierownictwo jest beeee. Kierownictwo uważa pracownikow za leni i obiboków? I mają rację, z powodów analogicznych jak powyżej.
W każdym zespole, a więc i w szczecińskim sklepie, są lepsi i gorsi, są lenie i pracusie, Tak i kierownicy maja większy lub mniejszy talent do zarządzania. Każda jednostka jest indywidualnością. Ale sklep jest oceniany jako całość, a ta działa poprawnie. I to jest zasługa każdego pracownika. W wiekszym stopniu pracusi i dobrych managerów, w skromniejszym leni i menago z mniejszym talentem :)
Ba, sam jak zrobilem po ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nek sumienia ze swojej pracy, to nieraz pialem z samozachwytu, ale też i czesto daleki bylem od tytułu pracownika miesiąca, no ale jakoś się to wszystko kręciło i jak widzę nadal jakoś się kręci.
Z perspektywy powiem jeszcze jedno: sklep jako jednostka organizacyjna, zostal zaprojektowany może nie idealnie, ale na pewno dobrze. Słabym punktem jest tylko czynnik ludzki. Więc na pytanie kto jest odpowiedzialny za atmosfere w taki zespole każdy sam sobie powinien odpowiedzieć. Najlepiej zaczynając od uczciwego rozliczenia własnej pracy, dopiero później najbliższych współpracowników, a na samym końcu kierownictwa -lub pracowników jeżeli takowa samoocenę kierownictwo sobie urządza.
PS.
Który naiwniak twierdzi, że centala nie wie co się dzieje w terenie? Oj, wie, i to wie doskonale, tak to już jest, że ci na górze może i mniej widzą, ale za to więcej wiedzą.

uff, ale sie rozpisałem po nocy, hihi
A w ogóle, to pozdrawiam CAŁĄ ekipę :) Trzymajcie sie i powodzenia.
xxx 2013-05-07 13:20:54
i znowu żenada sie robi....to samo jak bylo stare kierownictwo...wszyscy sa najgorsi z pracownikow tylko nie gora,,,zalosne...
xxx 2013-05-20 08:43:40
Nie polecam pracy w tx maxx, tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i mobbing...szefostwo ciagle narzeka,dajesz dyspozycyjnosc zle,nie odbierzesz choc RAZ telefonu tez zle,nie idzie po ich mysli to zaraz sa obrazeni.kiedy oni zmieniaja cos z dnia na dzien to masz sie dostosowac,jakies rozmowy co chwile na dywaniku typu zmien postawe pracownika bo jak nie bedzie zle,hehe grozenie pracownikom ze wyleci z pracy?? zalosne...sama Pancia kierownik przychodzila nie w humorze i wtedy nikt tego nie widzi ,Pani kierownik ma brak kultury,to jest jakas pomylka ze ona jest na tym stanowisku,pomylila powolania chyba..teksty gorzej niz u nastoletnich dziewczyn...i niech gora w koncu cos z tym zrobi,nie w koncu zobacza jak oni nas traktuja!!! ludzie otworzcie oczy!!! nacisk psychiczny tam jest nie do zniesienia!! z dala od tej toksycznej pracy,gdzie wszystko tlumacza ze mamy wysobkie zarobki,ale dla ludzi co studiuja i jest to ich pierwsza praca to pensja im sie podoba,bo gdzie wiecej zarobia podczas studiow z marna dyspozycyjnoscia,no nigdzie...wiec ciesze sie ze juz tam nie pracuje,pieniadze to nie wszystko,lepsza praca za mniejsza place niz siedziec w takim gownie....
xxx 2013-05-21 08:53:36
racja,znowu sie spie.... a było tak fajnie z nową Panią kierownik.wraca ta sama bajka.masz zapier.. cicho siedziec ,lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przychodzic na każde pierdniecie.wywalają z dnia na dzień pod głupimi pretekstami.pretensje typu : uśmiechnij sie , a ty sie nie uśmiechaj! nie polecam nikomu .zmieniaja grafik z dnia na dzien i maja gdzies twoje zycie poza tikejem.
xxx 2013-05-25 17:55:03
szkoda gadać na temat tego burdelu tk maxxowego....niech robią co chcą....najlepiej to zapomnieć o nich...(szkoda tylko pracowników bo to fajna ekipa)
xxx 2013-05-27 08:55:42
Najlepsze to jest to jak przyjezdza wizytacja to kierownictwo,menadzerstwo jest najwspanialszą ekipą,wszystko tak jest udawane,ze szok...:) jacy oni nie sa pracusiami itp :) i tacy mili są :) jak wizytacja pojedzie to juz nie jest tak jak wczesniej...szkoda slow masz racje...
xxx 2013-05-27 09:17:55
cyrk :D
xxx 2013-06-24 12:58:22
strajk koszulkowy, udaja ze nie zauwazyli jakie koszulki sprzedaja :) jakie to przykre i zalosne.. :)
Anonim 2013-07-07 05:15:05
Zlecenie czy tylko umowa o dzieło?
xxx 2013-08-13 12:02:00
xxx - 2013-08-13 09:25:11

zwalniają Cie z dnia na dzień bez powodu i odrazu idziesz na urlop...albo sami się zwalniają bo nie wytrzymują psychicznie..
przestań w końcu wypisywać głupoty
daruj sobie!!!
jaki masz cel, co chcesz osiągnąć? na kłamstwie daleko się nie zajedzie? gdyby naprawdę szkoda by Ci było NAS to na pewno byś nadal nie mąciła i nie robiła bagna.
xxx 2013-08-13 14:32:24
odkąd Ciebie nie ma wszyscy ozdrowieli psychicznie!!!! więc daruj sobie wypisywanie tych głupot!!!!!!!!!!!!!!!!! przestań przynosić nam wstyd na całą polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszyscy się cieszymy że już z nami nie pracujesz!!!!!!!!!!!!
JA 2013-08-22 14:33:08
Alellujaaa i do przodu ;D
Ja 2013-09-05 10:53:00
Jeśli nie jesteś szybka i kumata bądź kumaty to daruj sobie pracę w tej firmie. Mamy dość zatrudniania niemot!!!!!!!! za które trzeba pracować, i wszystko poprawiać
kkkkkkk 2013-12-15 00:05:43
w Kielcach też jest grafik zmieniany z dnia na dzień bez poinformowania (usunięte przez administratora)Nie polecam ... mogłaby się góra zainteresować kierownikiem wreszcie, a nie on myśli że ma umowe na czas nieokreślony i mu wszystko wolno...
Kasia 2014-03-02 23:24:02
6 osób w lutym tego roku się zwolniło!!!!!!!!!! świadczy to o sposobie zarządzania przez kierownictwo, a może jego braku. W tk maxx w Kielcach dobrze maja brązowe języki!!!!!! Ludzie którzy dobrze pracują dla tych co pierdzą w stołek są traktowani jak mięso armatnie. Przypadków takich, że ktoś miał coś obiecane i guzik z tego, można mnożyć w nieskończoność - jaki popełnili błąd - zero brązu na języku.Brak kompetencji ludzi pracujących w biurze (kierownictwo i team )jest przerażający - dawanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wychodzi z mody. Robiąc rachunek przed wysłaniem CV, jeżeli lubisz liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dobrze trafiłeś :)..a nie możesz być za MĄDRY, bo poczujesz się samotnie wśród tylu idiotów.... I SPRZEDAWCZYKÓW.
Kinga 2014-12-18 18:39:21
Cześć, potrzebuje oferty dotyczącej pracy w TK MAXX wiem, że teraz okres przedświateczny to słaby okres na szukanie stałej pracy, ale czy moze orientujecie się jak to jest z rotacją pracowników w TK, bo przyznamże zależy mi na stałej pracy ze stałą wypłatą. Wlasnie kolejen pyttanie to pytanie o stawki godzinowe - jakie ?
romek 2015-02-26 12:12:58
no ale dlaczego uważasz @Kinga, że okres przedświateczny to kiepski jest na szukanie pracy? moze w innych branżach tak, ale tutaj raczej to jest dobry okres, bo pamiętaj, ze zawsze przed i po swiętach masz okres wyprzedaży, a wtedy to każda nowa osoba sie przyda do pracy - jak wtedy się sprawdzisz to czemu mieliby Cię nie zatrudniac na stałe?
tafarel 2015-03-25 18:42:06
z tego co mi wiadomo to przed świętami właśnie i w okresie okołoświątecznym rzeczywiście do pracy przyjmują ale przez agencje pracy tymczasowej. Później rzeczywiście w sklepach takich jak TK Maxx można liczyć na dłuższą współpracę , ale rzadko zdarza się , aby była ona ciągła. Raczej robi się to taka praca dorywcza
??? 2016-04-02 00:22:37
nie ma pakietu socjalnego, jest tylko opieka medyczna i ubezpieczenie na życie za free, a najtańsza karta Multisport za 40 zł...

i 10% zniżki, czasem 20 % dają.

no chyba, że o czymś nie wiem i źle się zapisałem?
??? 2016-05-13 08:17:45
to nie mnie to tłumacz @iii :) istnieje coś takiego jak ironia... ironiczna ironia jak podwyżka o 20 gr :))
kinga 2016-05-16 16:03:10
widze ze potrzebuja w szczecinie na czesc etatu- wiec zapytam tutaj, ile to jest wg nich czesc etatu? bo tego nie podaja, cwaniaczki jedne. i ile mozna tam zarobic?
Monika 2016-06-25 14:31:30
Hej pracowałam rok temu w Warszawie i bardzo polecam! Przede wszystkim za atmosferę, która była mega no i za pensję 13 na rękę za godzinę jak dla mnie to najwyższa stawka w Warszawie!
Zostaw swoją opinię o TK MAXX - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK MAXX