Opinie o SNODAM F.U. Damian Snopek w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SNODAM F.U. Damian Snopek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SNODAM F.U. Damian Snopek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNODAM F.U. Damian Snopek w Rybnik

got

Gorąco polecam zawód masażysty. jestem już po i znalazłem tu pracę jest rewelacyjnie serdecznie polecam i zapraszam do 2-letniej szkoły gowork www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. W końcu robię coś innego, cos co sprawia mi radość i przyjemność. Atmosfera w szkole fajna można dużo się nauczyć. A po szkole planuję otworzyć własną działalność.

Tin333

Atmosfera w firmie znacząco się popsuła od jakiegoś czasu.Plany wysokie, niemożliwe do wykonania, wygórowane tak żeby nie było premii i żeby można było straszyć pracownika zwolnieniem. Oszczędzą się w tej firmie na wszystkim, premie niesprawiedliwie dzielone, a jak już jest to ucinają za błahe błędy! Duży nacisk na sprzedaż. Kiedyś było inaczej, obecnie nie polecam.

koraLLL

nie wspominam pracy tam dobrze

bak

ciagle same nowe twarze, ktore ciagle nic nie wiedzą...to mówi samo za siebie...niezdradze do jakiej placowki chodze ale panie bardzo niezadowolone z pracy ...ktora modrzejsza to zaraz sie sama zwalnia

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SNODAM F.U. Damian Snopek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
pra

Również polecam super atmosfera i wsysko ok

dk

jest ok

dk

jest ok

fw

Polecam jest ok… :-)

Dk

Szkoda pisać jestem pracownikiem firmy 4 lata i boli mnie opinia Twoja, bo nigdy nie wciskałam nic bez wiedzy klienta i nikt tego nie wymagał bo jest to zabronione i konsekwencje są drastyczne. Mijasz się z prawdą masz żal za to, że nie dałaś radę bo nikt nie mówi, że nie jest to łatwa pracy i nie każdy się nadaje. Ponadto teraz ja pracuje z osobą z dużym doświadczeniem z banku i bardzo chwali sobie pracę, Zastanów się po co piszesz pracuje nas dużo osób w tej firmie i szczerze Ci powiem że o Twoich wpisach się mówi wiem, że w Bieruniu nie dałaś rady - czasami trzeba umieć zejść ze sceny z honorem. Życzę Ci duże powodzenia i obyś znalazła pracę odpowiednią dla siebie.

pracowała

Witam Ja pracowałam i już nie pracuje, ale nie dlatego że mnie zwolnili tylko sama odeszłam do innej pracy nie miałam problemu z pracą ani z managerem po prostu trzeba pracować, właściciel ubolewał że odchodzę i zachował się fer nawet zarekomendował mnie nowemu pracodawcy dostałam stanowisko kierownicze i po szczerej rozmowie rozstaliśmy się super. Dlatego nie wiem skąd takie komentarze, podejrzewam że konkurencja chce narobić niepotrzebnego zamieszania, zresztą po języku opisu widać że ktoś kto pisze pod nickiem "xxxxxxx" nie nadaje się do pracy w banku. Nie będę się zniżała do poziomu przedmówców powiem tylko że są pracownicy którzy pracują latami i są bardzo zadowoleni wiadomo, że są niesnaski na poziomie manager pracownik, pracodawca tego się nigdy nie uniknie, a stwierdzenia że "ludzi się zwalnia" tak jak wszędzie, ale dlaczego jak jest tak źle to sami się nie zwolnią. Ja osobiście mam miłe wspomnienia i wiedzę którą zdobyłam pozwoliła mi się rozwinąć i zdobyć stanowisko kierownicze. Zobaczcie sami i przekonajcie się to nic to nie kosztuje, a gwarantuje że będziecie zadowoleni, albo zamiast pracy będziecie obrażać kogoś anonimowo na portalach bo w pracy na tak odpowiedzialne stanowisko porostu się nie nadajecie. Przecież wystarczy iść na rozmowę kwalifikacją i mnie od razu kupili, widać po atmosferze.

szybka odp

zaraz, zaraz, czyli szukają człowieka orkiestry? nie ukrywam, wiele rzeczy z tego co pisałeś to już robiłem w swoim życiu, ale o co chodzi z tą wywózką śmieci? żartowałeś tak? wiesz, to że jestem gotowy do pracy to jedno ale tak naprawde robic za pieciu gosci to tez mi srednio to podchodzi. naprawde jest tak fatalnie, serio?

Zostaw merytoryczną opinię o SNODAM F.U. Damian Snopek - Rybnik

• Jak się pracuje w SNODAM F.U. Damian Snopek?

Zobacz opinie na temat firmy SNODAM F.U. Damian Snopek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SNODAM F.U. Damian Snopek
2.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 27A
    44-200 Rybnik