NUTKOLANDIA

Gdynia

Opinie o NUTKOLANDIA

anonim 2011-07-23 19:49:46
Jest to placówka , która zrzesza sobie pracowników poprzez kablowanie na każdego. Kto nie kabluje nie ma szans. Inteligencja i wypowiadanie swoich opini nie wskazane. Życie w kolektywie według żądzących to jedyna metoda na przetrwanie. Wykorzystywanie również na porządku dziennym. Nie polecam.
ona 2011-08-02 08:58:06
Starając się tam o pracę musiałam przyjść na 4 godziny do pracy za darmo, a nawet dłużej, bo gdy skończyłam nikt po mnie nie przyszedł a nie mogłam zostawić dzieci samych. Tak więc czekałam. Później usłyszałam, że świetnie sobie poradziłam ale są jeszcze inne świetne kandydatki więc mam przyjść na cały dzień próbny. Oczywiście za darmo. W ten sposób można sobie tanim kosztem zafundować opiekę nad dziećmi na cały rok. Ja podziękowałam.,
Monia 2011-12-13 10:11:38
Ja też starałam się o pracę w Nutkolandii, ale moje wrażenia są zupełnie odmienne, mimo że okazalo się iż nie byłam najlepszą kandydatką to uważam że bardzo odpowiedzialnie podchodza do tematu i przed zatrudnieniem kogokolwiek najpierw sprawdzają czy faktycznie prezentuje poziom którego wymagają. Nie mam zbyt dużego doświadczenia pedagogicznego, ale swoje dziecko napewno bym zapisała do tego przedszkola.
hbvgjd 2016-04-27 18:17:03
@szamki prawda jest taka, że to bardzo subiektywna ocena - dla jednych bedzie super, dla innych nie do konca. Ja moje dziecko tam posłałam i byłam naprawde zadowolona :) więc moim zdaniem warto... :)
Kasia 2016-11-22 11:14:45
No jest to firma, która dba o swoich klientów czyli rodziców oraz podopiecznych, ale przede wszystkim dba o pracownika. Bardzo miła atmosfera, możliwość rozwoju. Więcej takich pracodawców
Zostaw swoją opinię o NUTKOLANDIA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NUTKOLANDIA