Opinie o NUTKOLANDIA w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NUTKOLANDIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie NUTKOLANDIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUTKOLANDIA w Gdynia

Kasia Nowy wpis

@Julka a jakie stanowisko zajmujesz?

ABC Nowy wpis

Jest to placówka która rozwija, stawia na przyjaźń między pracownikami, dziećmi i rodzicami. Praca w Nutkolandi staje się pasja i prawdziwa przyjemnością która rozwija i uczy.

Zbigniew Nowy wpis

@Kasia Czy od Twojej ostatniej opinii zmieniło się coś w firmie NUTKOLANDIA? Wyraziłaś się pozytywnie o możliwości rozwoju w firmie. Czy możesz powiedzieć na jakie szkolenia lub kursy, może liczyć osoba zatrudniona w tej firmie? Jak wyglądają warunki wynagrodzenia w tej firmie? Twoja opinia może być cenna dla osób poszukujących pracy.

Kasia Nowy wpis

No jest to firma, która dba o swoich klientów czyli rodziców oraz podopiecznych, ale przede wszystkim dba o pracownika. Bardzo miła atmosfera, możliwość rozwoju. Więcej takich pracodawców

Aplikowałeś do firmy NUTKOLANDIA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
hbvgjd

@szamki prawda jest taka, że to bardzo subiektywna ocena - dla jednych bedzie super, dla innych nie do konca. Ja moje dziecko tam posłałam i byłam naprawde zadowolona :) więc moim zdaniem warto... :)

Monia

Ja też starałam się o pracę w Nutkolandii, ale moje wrażenia są zupełnie odmienne, mimo że okazalo się iż nie byłam najlepszą kandydatką to uważam że bardzo odpowiedzialnie podchodza do tematu i przed zatrudnieniem kogokolwiek najpierw sprawdzają czy faktycznie prezentuje poziom którego wymagają. Nie mam zbyt dużego doświadczenia pedagogicznego, ale swoje dziecko napewno bym zapisała do tego przedszkola.

ona

Starając się tam o pracę musiałam przyjść na 4 godziny do pracy za darmo, a nawet dłużej, bo gdy skończyłam nikt po mnie nie przyszedł a nie mogłam zostawić dzieci samych. Tak więc czekałam. Później usłyszałam, że świetnie sobie poradziłam ale są jeszcze inne świetne kandydatki więc mam przyjść na cały dzień próbny. Oczywiście za darmo. W ten sposób można sobie tanim kosztem zafundować opiekę nad dziećmi na cały rok. Ja podziękowałam.,

Jest to placówka , która zrzesza sobie pracowników poprzez kablowanie na każdego. Kto nie kabluje nie ma szans. Inteligencja i wypowiadanie swoich opini nie wskazane. Życie w kolektywie według żądzących to jedyna metoda na przetrwanie. Wykorzystywanie również na porządku dziennym. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o NUTKOLANDIA - Gdynia

NUTKOLANDIA