Opinie o Interplastic Roger Żółtowski w Chwaszczyno

Firma Interplastic jest wiodącą na rynku firmą produkującą i dystrybującą sprzęt sportowy. W

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interplastic Roger Żółtowski w Chwaszczyno

Ciekawe opinie o stawkach i Pani Katarzynie. Z tego co wiem to każdy się z nią dogadał co do stawki i nigdy nie zostawia spraw niezałatwionych! W przeciwieństwie do poprzedników. Ja poprosiłem o rozmowę, przedstawiłem prośbę o podwyżkę wraz z argumentami i po tygodniu otrzymałem odpowiedz pozytywna. Może ten kto nie dostał podwyżki nie miał argumentów. A ze goni do roboty (dodam skutecznie) - brawo ze ktoś taki wreszcie jest w tej firmie.

interplastic

(usunięte przez administratora) Pracownicy są tam fatalnie traktowani przez Szanowną Panią Katarzynę, która nie ma pojęcia o tym np. ile czasu potrzeba na wyprodukowanie wyrobów. Dla niej zawsze jest wszystko za późno, mimo że nawet doświadczeni pracownicy nie są w stanie tego zrobić szybciej. Żartem jest też to, że informacja o braku przedłużeniu umowy po okresie próbnym zostaje przekazana ostatniego dnia. Pracownicy nie są w żaden sposób doceniani. Nie polecam największemu wrogowi!

Dave

To prawda. Pani Katarzyna obcina stawki pracownikom , a jeśli któryś się nie zgodzi na to , to mówi wprost , że nie ma po co jutro przychodzić do pracy. Nawet tam nie idźcie na rozmowę , bo to sensu najmniejszego nie ma.

8i45
@Dave

dziwne bo mi nie obcieła stawki a podwyższyła.kłamiesz

Ryszard
@8i45

Powiesz coś więcej na temat tego, jakiego stanowiska dotyczy Twoja wypowiedź? Zastanawiam się skąd tak zróżnicowane informacje odnośnie stawek? Napisz coś więcej.

Wanda

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Będę składał tam CV i chciałbym wiedzieć czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Product Manager

Jak to często bywa jak zwykle z opóźnieniem.

Proszę podać pomysły na promocję sklepu internetowego, Ile osób obecnie pracuje nad projektem w którym uczestniczysz, ogólnie jak najwięcej informacji o podobnych projektach, aby móc skorzystać z gotowych rozwiązań.

Dawid M.

Nie polecam. Psie pieniądze... do tego wszędzie kable. Pani Katarzyna nie szanuje pracowników A jej brygadzisci Się z niej śmieją i obgaduja więc meksyk totalny bo praca polega na podpierdalaniu :) A nie na pracy. Zdybi siedzi ukryty za plandeka z materiałami na telefonie haha żenada. Uwaga na niego (usunięte przez administratora) Nie ważne co umiesz i jak robisz i tak na pierwszym miejscu jest podpierdalanko

Dawid

Nikt na siłę nie trzyma w firmie, można zmienić.

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Stefan

Dlaczego komentarze z tego roku są usunięte? Czy mam to zgłosić do RPK???

Franek

A ja myślę, że będzie lepiej jak każdy zajmie się swoją pracą a nie oceną zarządu!!!

Max

Bardzo słaba wiedza z zakresu zarządzania organizacją. Nie mają pojęcia o roli zarządu w firmie, a poza tym brak obycia i kultury.

Lovearai

Bardzo Nie polecam! Pracowałem 4 miesiące i uciekłem. Dyrektor produkcja pani katarzyna nie docenia ludzi i nie szanuje. Mówi jedno, a w praktyce wychodzi zupełnie co innego. Pracownicy, którzy pracują wiele lat mają nie złe warunki, a nowi ludzie w pustą spędzają swój czas. Pani katarzyna nie dotrzymuje słowa! Wylądowała w moich oczach na sam dół.

METAL

Zastanawiam się czy skoro wymieniana Pani Katarzyna obcina stawki, to czy ma powody aby to robić? W dobrze prosperującej i zarządzanej firmie takie rzeczy się zdarzają, to normalne: tnie się premię za brak realizacji targetu, a dorzuca premię za zrealizowany cel. Jak jest w tej firmie? Są ustalone zasady? Ciekawi mnie to, bo chciałbym tam podjąć pracę.

Niuniek

@bonzo Święta racja, sama się zwolniłam, miałam już dość od czasu rządów Pani Katarzyny K. firma staje w płomieniach. Pan Janusz A. też chyba nie wyrabia, ale jemu wcale nie ma co się dziwić. Choć także nie pochwalam jego zagrywek w stosunku do wieloletniego pracownika, są pewne granice w rozmowach między przełożonym, a podwładnym - pan Janusz potrafi przy wszystkich powiedzieć "wyp*******j" i trzasnąć drzwiami jak mała dziewczynka zamiast zachować się jak facet na kierowniczym stanowisku. Stanowczo odradzam, pracę w takiej firmie gdzie na prawie każdym spotkaniu słyszymy od Pani K.K. - że nie ma ludzi niezastąpionych i jak się nie podoba to wypad. Premie? Hahahahaha... Pani Kasia pięknie o nich mówi tak samo z resztą jak o wszystkim ale żeby je zobaczyć? No cóż zawsze coś jest z Twojej winy, a nawet jeśli jest dobrze to słyszymy "a to wyrównamy w następnym miesiącu".... Dlatego pokój konferencyjny jest nazywany "Pokojem gdzie rodzą się najwspanialsze bajki" Z tego wszystkiego to najbardziej szkoda szkoda założyciela, bo w dobrej wierze oddał władanie synowi, który nieświadomie zatrudnił dyrektora operacyjnego (K.K.), który delikatnie mówiąc psuje firmę. Tak jeszcze dla niedowiarków, proszę spytać się na rozmowie o rotację w firmie... w przeciągu 3 miesięcy pożegnałam 8 kolegów i 4 "nowych" (nie wytrwali 2-óch miesięcy). Firma potrafi trzymać aż do końca trwania umowy próbnej z niepewnością co dalej i w ostatni dzień oznajmiać im, że jednak dziękujemy. Jeszcze o samej firmie... Warunki mierne, wynagrodzenie dramatyczne, w dodatku firma robi jakieś machlojki z funduszami od Unii Europejskiej ale to już temat chyba dla odpowiednich władz. Tak jeszcze na marginesie - w wielu opiniach dotyczących firm ma się do czynienia z osobami pracującymi jako tzw. niebieskie kołnierzyki, tutaj drodzy Państwo piszę do was jako przedstawicielka "pracujących umysłowo" więc proszę się dwa razy zastanowić zanim podejmiecie współprace z w/w firmą. Sportpoland = interplastic!!

funfel
@Niuniek

Niuniek czyli wychodzi na to że dobrze zrobiłam rezygnując z pracy u nich na samej rozmowie rekrutacyjnej? Chcieli mnie od razu wziąć do pracy ale odmówiłam

Luke
@Niuniek

jak widac, pani Katarzyna nie ma oporow oszukiwac ludzi. Widocznie swoje zarobi a reszte ma w d...obcina stawki w ramach oszczednosci. Kto na ludziach oszczedza??? Niech pokaze przyklad i od siebie zacznie

Głowna księgowa
@Niuniek

Znowu szukają głównej księgowej. Co 3 miesiące zmiana. Gratuluję Właścicielowi świetnego doboru Pani Dyrektor Katarzyny!

Magda
@Głowna księgowa

A kto tam pracuje w dziale ksiegowosci? Do wymiany.

bonzo

Hahahaha zmieniło się na plus?! Ty chyba u nas nie pracujesz....ludzie się ciągle zwalniają , bo mają już dosyć.

spawacz

2000 to malo dla spawacza

spawacz

moze mi ktos napisac ile tam zarabia spawacz?

Co za troll z "niej"

"Czytam te opinie i zastanawiam się czy piszemy o tej samej firmie? Pracuję w Sportpoland.com już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała normalnie i nikt nie pytał o zyski i stanowiska z moich poprzednich miejsc pracy. Wręcz przeciwnie, sporą część rozmowy odbyła się pod kątem moich zainteresowań sportowych. Kiedy dowiedzieli się, że biegam dali mi szansę robienia tego co lubię. Sponsorują moje starty w zawodach. Dostałam koszulkę oraz zegarek przez co nie tylko reprezentuję firmę, ale również poprawiam swoje wyniki na każdym kolejnym biegu. Wypłaty na czas. Kierownictwo owszem wymagające, ale takie jest ich zadanie. Atmosfera w firmie zarówno Interplastic, jak i Sportpoland - powiedziałabym, że wręcz rodzinna. Nie rozumiem więc , jak możecie pisać takie rzeczy? W poprzednich pracach nie zawsze było wszystko ok, a tu jest super i na pewno jeszcze trochę tu popracuję :)" Ale ty głupoty gadasz. Płacą grosze , a wymagania takie jakbyśmy zarabiali 10.000zł.

@Co za troll z "niej"

Jesteś następną osobą która powinna się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. Ciekawe ile JŻ płaci za wpisy o "rodzinnej" firmie?

toja
@Co za troll z "niej"

chyba długo nie popracowałaś jednak. Pracowałam tam parę mies później i nikogo takiego tam nie kojarzę.. chyba że ta opinia była napisana przez kogoś z góry... ;) Ogolnie to moje wrażenia bardzo bardzo złe.. wycisnąć jak najwięcej za jak najmniej.. zwalniać dobrych pracowników (nie mówie o sobie bo ja akurat uciekłam sama ) na rzecz tańszych na stazu... pomysły na rozwój firmy zupełnie nie mające na celu jej dobra... najgorsza moja praca.. oszukano mnie - miała byc sprzedaż a ... była tylko akwizycja na akord... odradzam!!!

obiektywny

Bardzo nie polecam! Byłem dwukrotnie zapraszany do sportpoland.com na rozmowie w sprawie pracy i jedyne co mogę powiedzieć to słaba próba wyciągnięcia informacji i podanie na tacy gotowych rozwiązań. Słabe podejście + zero odzewu ze strony "rekrutera". Szczególnie kiedy okazuje się, że spora część pomysłów została skutecznie wprowadzona w życie. BTW gratuluję ambasadorów marki i tworzenie tras za pośrednictwem STRAVA!

PRACOWNIK

daj się leczyć na nogi, bo na głowę już za późno

GRZEGORZ

FAJNA FIRMA. NIESTETY KULEJE SZACUNEK DO PODWŁADNEGO.

Zostaw merytoryczną opinię o Interplastic Roger Żółtowski - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Interplastic Roger Żółtowski?

Zobacz opinie na temat firmy Interplastic Roger Żółtowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interplastic Roger Żółtowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interplastic Roger Żółtowski?

Kandydaci do pracy w Interplastic Roger Żółtowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interplastic Roger Żółtowski
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.

Interplastic Roger Żółtowski