Opinie o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Lokus

Pracowałem do lutego 2022 roku,nie znam gorszej firmy jeżeli chodzi o umowę, dalej 5.50 na godzinę ,chyba biorą z kosmosu, na obiekt co ma być 9 pracowników to jest 12,kierownik sam wpisuje urlop nie pytając pracownika czy ten urlop chce?uciekać od tej firmy z daleka

Artur

Umowy o pracę 5,50zł godz.na umowie, warunki do pracy poniżej normy, wyremontować posterunek trzeba samemu inaczej śmierdzi pleśnią, brak toalet na niektórych posterunkach,brak składek rentowo-emerytalnych,a w dodatku kierownik nazwie cię brudas i wszystko w temacie mimo że zapieprzasz za dwóch.Lepiej omijać szerokim łukiem tą firmę.

@Artur

Powiadomić PIP. I oczywiśćie Sanepid . Jak preześik zapłaći karę to może śię coś zmieni a najlepiej uciekać z tej Ala Firmy.

@Ania

PiP powiadomiony,i nic to nie dało dalej robią to samo, nękają, posterunki te same otwarte zniszczyli mi opinie do tego stopnia że będę miał problem z pracą.

@Ania

Ale mam dla nich jeszcze dwie niespodzianki.Jeszcze się przekonają.

@Artur

To co planujesz? Jakie masz jeszcze rozwiązania? Kierujesz sprawę do sądu?

@Adam

Tak.I to natychmiast.Sprawę już ma prokuratura okręgowa.Policja kryminalna.Jest ciągle nękanie,czeka mnie długie leczenie dłoni itp.Nikt nie będzie mnie nękał,nazywał psychicznie chorym, brudas,to samo czeka Zagłębiowskie Centrum Onkologiczne w Dąbrowie Górniczej za warunki sanitarne i BHP oraz współudział w nękaniu bo sporo mam dowodów,a kierownik dobrze wiedział że już jeden (usunięte przez administratora) przeszedłem.

@Adam

Chciałem z nimi pójść na ugodę,ale skoro wolą sądownie abym pokazał ich brudy i co wyprawiają pod miejscem zamieszkania mojego trudno ich problem.

@Artur

A ja uważam że nic nie zrobisz bo ten pies co dużo szczeka mało gryzie ,pewnie masz grupę specialną i tyle co postraszysz to Twoje.Pozdrawiam

@xxxl

A widzisz już zamknięta,a to nie wszystko.

@xxxl

Do tego jeszcze weszła prokuratura krajowa,policja kryminalna, pewnie urząd skarbowy, jeszcze jedną kontrolę z PIP mieli, teraz jeszcze stracą dotację z Pefron bo wszystko jest przesłane do nich.

Ilona

Co zamknięta? Po Twojej interwencji coś zamknęli? :0

Olo

Jak zauważyłem w ogłoszeniach firma sięga już po Ukraińców. Więc pewnie pracują tam tylko jacyś desperaci bez umów o pracę(na umowę nie dają 5,50). A tamci powinni ojczyznę bronić a nie obiekty logistyczne.

Ewelina
@Olo

A to nie dobrze z ich strony, że chcą dać im godną pracę na wyżywienie rodziny? I w sumie to widzę, że kandydujesz, boisz się konkurencji może? ;)

Tofik
@Olo

Kontrakt robi to samo zatrudniają Ukraińców i Ukrainki a Polaków będą zwalniać

Loniek

Był już przetarg na starostwo w Będzinie ???????????

@Loniek

Starostwo wygrane tylko że do końca roku.Teraz przetargi będą co rok.

KIEPSKI FERDEK
@Loniek

ty wyglądasz jak przetarg a Będzin to wiocha że nawet tego na mapie nie ma. A ta wiocha będzie zbombardowana i wyrośnie tam kukurydza ! :) FERDEK KIEPSKI HANYS z KATOWIC

Kiepski Ferdek

My kochamy goroli do tego stopnia że uruchamiamy podwórkowe krematoria typu dobry gorol to gorol w proszku ! :)

@KIEPSKI FERDEK

BER

FERDYNANDZIE! Po twoich wpisach widać jakich ludzi firma NOWA zatrudnia.Żenada

KIEPSKI FERDEK
@BER

a po twoim żeś niedorozwój i nikt ! mnie ta firma nie zatrudnia bo się od trudniłem bo z moim wykształceniem w tym kraju pracy dla mnie niema i boli mnie noga w biedrze ! Tępak i gorol ! Ber co to kurna za nick ! Jak nikt !

Bongo
@Tomek

Starostwo wygrane na dwa lata Ten co pisł ten komentarz to niech sie dopyta do konca

@Bongo

Doczytałem dobrze.A jak nie wierzysz to idź do Zamówień Publicznych albo do Zarządzania Bezpieczeństwem to Ci udzielą informacji.

Michel
@Bongo

Ja akurat pracuję w Starostwie i wiem na pewno.Przetarg wygrany do 31-12-2020r.Przetargi będą co roku razem z przetargami na utrzymanie czystości.

bongo

nie masz racji bo 340 tys to na pewno nie na rok dali ci umowę do końca roku

Michel
@bongo

Starostwo składa się z obiektów do ochraniania.1 Sączewskiego.2 Krasickiego. 3 Inkubator Przedsiębiorczości.Stąd ta suma.A jeśli chodzi o umowy to nawet PIP-owskie są tylko do 31-12-2020.Pozdrawiam Cię Bongo!

Tymek
@Michel

I na tym koniec , starostwo przejmie firma która ma pracowników z uprawnieniami czyli, kwalifikowanych . Takie chodzą słuchy

xxx
@Michel

Tak.potem przedłużona zostaje na tych samych warunkach wyp... Cię na bruk i zobaczysz.Kierownik nazwie Cię brudas i psychicznie chorym.Będą Cię nękać,a ty będziesz się bał wiem coś o tym.Urlop zabiorą,wyślą na l-4 i problem mają z głowy,a ty lecz się później długo tak jak ja leczę teraz dłonie przez warunki sanitarne i BHP co nawet PiP potwierdził.Życzę powodzenia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Aas

Jak jest z tą umową 5,50 na godzinę? jak to się ma do odprowadzania składek emerytalnych? nie wyjdzie przypadkiem że po 10 latach pracy przez te składki i 5,50emerytura wyjdzie poniżej najnizszej ?

Ola

Bo tak będzie.

Ola

Zmień firmę. Teraz jak masz grupę kaźda firma cie przyjmie i na umowie będzie 2600 a nie 5.50 Tyle jest pożądnych firm... Ja pracuje w ERA a kiedyś pracowałam w Nowej prawie 4 lata

Aas
@Ola

To mnie własne martwi, ale znowu trzyma mnie obiekt, bo jest naprawdę ok, no i teraz chyba nie najlepszy czas na zmiany. Muszę się dowiedzieć konkretnie jak wyglądają sprawy ze składkami. Dziękuje Ci za odpowiedzi

Były Pracownik
@Aas

Idź do Sąd Pracy bo ja po zwolnieniu poszedłem do prawnika za darmo ( tacy są ) i skierował sprawę do Sądu bo nie ma takich stawek 5,50 pln tylko ma być 2600 pln teraz. Wszystko mi sprostowali zwrócili i wyrównali i to z nawiązką. Potem będziesz szukać składek i innych składników ! Tylko trzeba się postawić i walczyć !

@Ola

Ja też pracuje w ERA. Jest OK

Darko
@Aas

Chorobowe płacone ze stawki 5 50(usunięte przez administratora)

Zofia
@Darko

Jak to jest z tą stawką 5,50 przecież powinno być na umowie 2600 ciekaw jestem czy chorobowe też jest obliczane z 5,50.jeżeli tak to prawo i kodeks pracy jest łamany przez firmę Nowa.

Kowalski
@Zofia

A od czego jest PIP nie zapłacą jak śię prawnie naleźy, zgłaszam i robię sprawę w sądzie i będą płacić z odsetkami takich stawek godzinowych już od dawna nie ma, i w tym przypadku jest to przestępstwo według kodeksu pracy i wobec pracownika

@Zofia

NIESTETY CHOROBOWE JEST OBLICZANE OD 5.50 PLN BO JEDEN Z MOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z TRWOGĄ W GŁOSIE PRZYZNAŁ ŻE ZA KAŻDY DZIEŃ L4 OTRZYMAŁ KWOTĘ 43 ZŁ BRUTTO

@Kowalski

W tym samym budynku piętro niżej jest jeszcze jedna firma ochroniarska tj. KONTRAKT, która działa na takich samych zasadach tj. 5.50 pln w umowie.

Kazimierz
@unknown

Odpowiedź jest prosta . Zgłośić w PIP , i skończy się (usunięte przez administratora)chorych ludzi.

Chalinka z sosnowca
@unknown

Na razie działa ale jak większość pracowników zgłośi to co robi Nova i Kontrakt to będą mieli wszystko zwrucone przecież oni od kilkunastu lat ten to robią. Zachęcam wszystkich pracowników Nowej i Kontraktu do zgłaszania do zgłaszania w PIP. W większośći śiła!!!!!!

@unknown

Chorobowe ma być płacone z 2600 a nie ze stawki 5,50 tak jak w innych firmach ochroniarskich , i na umowie powinno być 2600.

@Kazimierz

Interwencje PiPu są częste w Nowa i nie przynoszą rezultatu. Nawet pracownice kadr w Nowa przyznały że mają częste kontrole które nie wykazały nic sprzecznego w papierach. Do Sądu Pracy trzeba iść bo nie odprowadzają SKŁADKI DO ZUS OD KWOTY 5.50 PLN i kiwają na urlopach tzn nie wypłacają ekwiwalentów za niewykorzystany urlop, A pracownikom na L4 również obliczają chorobowe od 5.50 pln. Składam pozew do Sądu Pracy

Darko
@Zofia

Odpowiem . Chorobowe to kwota na rękę za cały mieśiąc 1470 zł taką kwotę powinien otrzymać pracownik z umowy o pracę oczywiśćie z kwoty 2600 brutto

Wojtek

Popieram twoją decyzję. Z szacunkiem

Renata
@unknown

Dorabiają się na ludzkiej krzywdzie. Na biednych schorowanych ludziach. Pora z tym skończyć

PEDRUSIK
@unknown

bo płaca za każdym razem karę na która maja wydzielona pulę zakładowa i dalej funkcjonują. A ta pula to z ....... sami sobie udzielcie odpowiedzi :P

Krystyna
@Ania

ZUS płaci chorobowe ze stawki jaką masz na umowie więc do ZUS niemiej pretensji tylko do pracodawcy przecież widzisz co podpisujesz

@Renata

Od nowego roku pensja minimalna 2800 brutto a w Nova i Kontrakt nadal 5,50 chyba będzie jakiś cud i będzie zmiana stawki na6, 00zł, czas pokaże

Kowalski
@unknown

5,50 , nie ma takich stawek godzinowych tylko w Novej i Kotrakcie , stawki z przed 30 lat tak traktują, osoby niepełnosprawne , odradzam pracę w tych 2 firmach. Które żerują na chorych ludziach

Grześ

Odradzam wszystkim niepełnosprawnym pracę w Nova i KONTRAKT. Te dwie firmy łamią prawa pracownika i wyzyskują pracowników .......

Kazimierz
@Ania

Że do tej pory nikt śię nie zainteresował co te dwie firmy robią. KONTRAKT i Nova przecież to już się ciągnie przez kilkanaście lat i ludzie na to przyzwalają , inne firmy aż się proszą o pracowników z grupą którym zapewniają godne warunki pracy, a Nova i KONTRAKT powinny zniknąć z rynku pracy lub powinny mieć zabrany status zakładu pracy chronionej.

Chela

Wyzysk KONTRAKT + Nowa.

Edek

Chyba śię pomyliłeś. Prawidłowa kwota to 2245 zł obliczana z kwoty 2600

@unknown

2245 zł taka jest kwota wymiaru chorobowego obliczona zminimalnej pensji to jest 2600

Felicjan
@Chela

PFRON dopłaca nie małe pieniądze. Za każdego pracownika a te dwie firmy z prezesami i kierownictwem na czele bogacą się kosztem ludzi schorowanych. Wyzysk i kombinowanie.

Uciekaj stamtąd.Brak składek rentowo-emerytalnych

lol

Za chorobowe płacą 5,50zl

DD

Rok 2021, na umowie dalej 5,50zł/h Nie mam zielonego pojęcia jak się to ma do chorobowego, urlopu, czy L4. Próbowałem zasięgnąć porady prawnej przez internet, Pani prawnik powiedziała że nie ma takich umów, nie próbowałem wyprowadzać jej z błędu ;) Ponoć i tak wszystko przechodzi przez skarbówkę i ZUS i zarówno L4 jak i składki obliczane są wg najniższej krajowej i za chorobowe wypłacają normalnie należną sumę. Generalnie jest to chyba najgorsza agencja w Sosnowcu i okolicach, jeszcze przed nowym rokiem (w 2020) stawki w wielu firmach były średnio o 200-300 zł, większe, wypłacano prawidłowe dodatki za pracę nocną a na umowach, widniała normalna kwota

grzeela65
@DD

Szanowny Pracowniku. Jeżeli uważasz, że Twoje wynagrodzenie jest nieprawidłowo obliczone, to proszę zgłosić taką sytuację do odpowiednich do tego organów. Ze swojej strony zapewniam, że każdy pracownik spółki ma obliczone i wypłacone wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Nie ma znaczeniach czy jest to urlop wypoczynkowy, wynagrodzenie chorobowe lub inny składnik wynagrodzenia. Wszystkie składki są opłacone terminowo od wynagrodzenia pracownika brutto, nie od stawki na umowie. Każdy pracownik ma możliwość sprawdzenia ich wysokości w ZUS. Jeżeli warunki pracy i płacy są niezadowalajace ,to proszę zmienić Pracodawcę. Natomiast bardzo proszę aby powstrzymać się od pisania pomówień, gdyż ìnternet jak się może wydawać nie jest anonimowy. Z poważaniem Prezes Zarządu

@grzeela65

to proszę wyjaśnić dlaczego jest 5,50 a nie np 2800 zł ?? -JEST TAK W NORMALNYCH FIRMACH .

ersipolska
@grzeela65

Uważam że NOWA jest solidną firmą, pracuję już czwarty rok i wszystko przebiega prawidłowo /oby tak dalej/.

@ersipolska

Taka solidna jak Kontrakt, zero szacunku dla pracowników, te dwie firmy to poraźka totalna Odradzam wszystkim którzy mają zamiar śię zatrudnić w Nova. + KONTRAKT

gosc
@grzeela65

po wypowiedzi Pana z Zarzadu ze jak sie komu ni epodoba to moze odejsc wiec statystyka zrobiona i jlesi wszyscy pracowanicy odejda wiec praca musi sie zajac zarzad co ilos osob w zarzadzie malo wita matematyka i co dochodzi ze zarzad nie wyrabia zamowienia szuka pracowanikow ale juz sa na minusie miliardy pieniedzy wiec najpierw Pan z Zrzadu sie zastanowi nim powie slowa ,,,,,,jak ci sie ni epodoba zarzadca to mozesz odejsc ,,,,,,,te slowa powstrzymalabym to rada bo dzisiaj to tylko jedno glosne sslowo straj i opuszczaja wszyscy zaklad

Loniek
@xxxl

Przegrywają obiekt, po obiekcie ludzie uciekają bo widzą co to za firma, a zwłaszcza Prezes i jego synalek

Edziolistonosz

Nie polecam firmę nowa ze względu na to zrobiłem pracownika kwalifikowanego teraz mnie straszą zabraniem więc odradzam sprawa trafiła do prokuratury bo zaczeli grozić a panie z kadr same wystraszone są prawa trafi do prokuratury i skaczą się grożenia dostaliście zwroty za pracowników i za kwalifikacje

Edziolistonosz
@Edziolistonosz

Zapomniałem jeszcze przekazać wszystkim ze kwalifikacje są wasze nie ma że podpisujecie lojalke może cię zgłosić na policję ale firma i prezes sami sobie strzela w kolana bo w tedy zgłoszę wszystko jak się odbywało a w tedy będą nieźle cyrki jak będzie kontrola z policji i będą ci cipeczka się psychiatrycznie

krist

Pracowałem tam parę lat temu gdy dodatek nocny był 10% (teraz jest 20%). To dodatek nocny był na pasku wyszczególniony a dostawało się netto najniższą krajową i ilość przepracowanych godzin nocnych nie miała znaczenia przy wypłacie .Jeden mógł mieć np.80 godz nocnych drugi np 120 godzin nocnych przepracowanych i obaj dostawali taką samą wypłatę . I z moich obliczeń wynikało że nadgodziny też obliczali od kwoty 5.50 Dlatego jest te 5.50 na godzinę żeby nie dawać tego dodatku nocnego ( dodatkowe 20% od stawki godzinowej w danym miesiącu, za godz nocne) tylko wliczyc go do wypłaty (tego 5.50 na godz) i uzupełnić - dopłacic do najniższej krajowej .tak było parę lat temu ,nie wiem jak jest dziś . Ale jak jest tak samo to np w Styczniu 2021 - 152 h -norma - / 2800 zł / 152h x 20% tj 3,68 brutto za 1 h nocną . Załóżmy że Zdzisiek miał w styczniu 2021 same nocki np 13, tj 13 x 8 ( jeden dzień to 8 godz nocnych) = 104 godziny x 3,68 = 382,72 zł brutto, zamiast trafić do Zdziśka w ten właśnie sprytny sposób trafia do kieszeni pana prezesa.( przy kilkuset pracownikach policzcie ile to kasy) I co najśmieszniejsze to jest to zgodne z prawem ,ale nie tak do końca bo to zależy od interpretacji prawa bo np w innych zakładach jest dodatek nocny . I tu jest wyjście takie że np ktoś lub kilku byłych pracowników albo takich co nadal pracują podają zakład do sądu o wypłatę zaległych nieprawidłowo obliczonych godzin nocnych . I jest szansa że sąd osądzi na korzyść pracowników ale trzeba by wynająć prawnika bo Nowa z pewnością będzie go mieć . I na tym właśnie bazują pracodawcy ,bo kto się sprzeciwi ,postawi pracodawcy ,szkoda zachodu .A może byłoby warto utrzec nosa panu prezesowi ale do tego trzeba byc troche odważnym i tak po prostu mieć jaja a nie pyskować anonimowo w internecie !

Artur

A tak przy okazji Panie prezesie i kierowniku kiedy skończycie puszczać spamy z przekierowaniami połączeń oraz adresu IMEI na komórkę oraz kiedy przestaniecie nękać byłego pracownika bo to już jest nudne żeby tak od 03.05.2021 do teraz podjeżdżać pod miejsce zamieszkania i go straszyć.Nie szkoda wam benzyny w samochodach? Jeden posterunek bez WC,drugi wyremontowany przez ochronę bo pleśnią śmierdziało, pozostałe dwa są bardzo dobre.Wielki zakład pracy chronionej.Dlaczego nie odprowadzane były składki rentowo-emerytalnych oraz zdrowotne i dlaczego na umowie było 5,50 godzina? Przecież zapomniałem kadry powiedziały że więcej nie mogą dać,ale grube pieniądze z PFRON firma wasza umi brać.

Witam.Jak to macie na umowie 5.50,to jest firma czy agencja pracy,do tego zpch.Ktos wytłumaczy jak to jest naprawdę,bo dostałem ofertę pracy na pracownika magazynu..

XXX

Pieski z firmy wypuszczane za pracownikiem pod dom i pracę, pomówienia z zarządu obiektu który jest ochraniany o to że się obijam wiecznie.Interesuje ich co robię w pracy i po za nią.Myślałem że w końcu będę miał spokój po tym co przeszedłem już,a tu znowu szykuje zdaje się wdrożenie tego co już było wcześniej (usunięte przez administratora) do tego dojdzie nękanie w pracy i po za nią oraz pomówienia.Chyba że zmienią postępowanie wobec pracowników.

jakto

@DD słucham? macie 5,50 na godzinę?

Ballas

Witam Sorki coś mi słownik przekręca wyrazy więc wiesz raz sorry ludzie z Urzędu Skarbowego dostali paczki nie dostali bonów ale powiem wam jeszcze jedną rzecz My nigdy nie dostaniemy paczek w tej firmie nowej pracuje tu 10 lat i nigdy w życiu żadnych Paczek nie było

ersipolska
@Ballas

Jakie paczki, bony - pracuję na US już drugie święta i nie słyszałem a tym bardziej widziałem żadnych paczek,bonów, atak w ogóle to firma do du..

@Ballas

tego roku o dziwo dostałem bon tzw rybkę na wigilie nie dużo bo 200zł ale zawsze cos ,widac firma dba o pracowników którzy pracują na bramie w szpitalu w Chorzowie na zjednoczenia .Pozdrowienia dla PREZESA

Może ktoś wie czy był już przetarg na starostwo w Będzinie

Kuchmeister

Witom.A jak jest z zatrudnieniem dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności?

@Kuchmeister

Przedzwoń do kadr najlepsze źródło.

Pis

Firma Nowa to Tragedia kto pracuje w Nowej to powodzenia. Kierownik niekopetentny zresztą co dużo mówić sami wiecie

Ela
@Pis

Odradzam wszystkim pracować nadgodziny , płacą ze stawki 5,50 i trzeba się o własne zarobione pieniądze prośić kilka mieśięcy. Umowa śię kończy w grudniu i uciekam z tego przybytku (usunięte przez administratora)

unknown

Potencjalny pracowniku firmy NOVA Sp. z o.o. w Sosnowcu. Zastanów się co robisz. Szczerze odradzam pracy w firmie ze stawką określoną w umowie na 5,50 pln. Co to kuma ma znaczyć?? Umowa o pracę jest określona przepisami z kwotą minimalnego wynagrodzenia 2600 brutto. i takie umowy otrzymywałem dotychczas pracując w 2 firmach ochroniarskich odkąd wynagrodzenie zostało podniesione z minimalnej 2250 pln 1-go stycznia 2020 roku do kwoty 2600 pln. O co tu kurna chodzi i kim trzeba być i kogo trzeba znać żeby kręcić takie lody. To po pierwsze. A po drugie praca w obiekcie administracji państwowej w czasach pandemii nie przypomina pracy ochroniarskiej tylko pracę klucznika, sprzątaczki, punktu informacyjnego i kontrolera ruchu osobowego. Ponadto potencjalny pracowniku będziesz na pierwszej linii ognia przy wszystkich pretensjach stojących w kolejce petentów którym niedługo w tych ciągnących się kolejkach przed urzędami będą puszczać nerwy z wysiłku stania i kiepskich warunków pogodowych., zimna i deszczu. Będziesz biegać po schodach w te i z powrotem żeby wyręczać pracowników administracji i zapraszać petentów i kierować ich do właściwych urzędników. No cóż jeśli odpowiada Tobie taka praca z żałosną stawką w umowie to zapraszam. A ponadto jeśli jesteś gotów dokonywać non stop poprawek po współpracowniku którego nieustannie zmieniasz w pracy i który ciągle coś partoli to nie wahaj się złożyć życiorysu. Zawsze jeszcze możesz spotkać na obiekcie kogoś z jego RODZINY. Bardzo profesjonalne. REWELACJA. I jeszcze na nieszczęście w grafiku na obiekcie 9 osób. Z których 2 były na L4 w tym samym czasie kiedy 2 były na urlopie. REWELACJA. Dlatego Chwalę Pana Boga Naszego że kończy mi się umowa 30 go pażdziernika bo z pewnością mógłbym liczyć na mnóstwo roboczych urzędowych dniówek. Zawsze jednak mogę powiedzieć że boli mnie (usunięte przez administratora) i stopy.

PEDRUSIK

Z tego co wiem to kraje zachodnie w ochronie nie zatrudniają ludzi z grupą inwalidzką a tym bardziej z 2P ;P

ZORRO

Przychodzę na posterunek w Katowicach Witosa i sikam i pluję wszystkim kapusiom i donosicielom do czajnika a oni potem piją te kawki i herbatki ze smakiem oj piją A pluję tłusto oj tłusto !

hanus !

co tak kurna gorole ze Sosnowca tak umilkiśta ! Jesteście zarażeni GOROLE ! Ja i nie umita przyść do Kautowitz ! Zostaliśta od cinci od świata KORONAWIRUSY !

Zostaw merytoryczną opinię o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Zobacz opinie na temat firmy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH
3.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Teatralna 9 lok. 416
    41-200 Sosnowiec