Opinie o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Bbbbbbbb

Tak zgadzam sie z ta opinia pan maka to taki osobisty (usunięte przez administratora) pani kierownik .no ale kapustą trzeba się urodzić.

bak

(usunięte przez administratora) bez wykształcenia, którzy wysłowić się nie umieją. Pozwalniali fajnych ludzi, Kierowników bo kasy brakło a Bożenka musi przecież się pokazać że coś robi na WP1 komedia. Firmy nie polecam dla nowych pracowników.

Elk

Widocznie zasłużyła brawo dla niej przynamniej umie utrzymać porządek

Nie pytaj
@Elk

Taki porządek,że młodzi,ambitni ludzie sami odchodzą z pracy lub co gorsza zostają zwolnieni,bo przecież dla zakładu taniej dać posadę zwykłemu Ko*alskiemu bez specjalistycznego wykształcenia niż komuś po studiach. Śmiech,żenada i głupota!

Heh

Po studiach to do Mc

Nie pytaj
@Heh

Napiszę jeszcze raz,bo usunięto. Bez matury do biura- w AK wszystko jest możliwe :D

Alojzy Bombel
@Nie pytaj

Ten wylot to pewnie za interpunkcję w mailach.

tata
@bak

zgadzm sie w 100 procetach

Viki
@Nie pytaj

Bez zawodu i wykształcenia na Lidera wszystko jest możliwe

Poli

Trzeba się odważyć i odejść , bo przecież nowi pracownicy są lepsi tylko ciekawe jak długo

G39tak

Dobrze wiesz co tam robicie

Leszno

Nikznik

Kurde usuneli i nie wiadomo z czym sie zgadzasz. Na 100% było napisane: " Wszyscy kierownicy są super i kochają swoich ludzi"

Poli

Widzę że dużo osób na tą Panią narzeka

Poli

I masz rację, trzeba się zebrać.

Miau

Jak to papieru nie ma? Kazdy ma swój czy jak? Przy odbiciu dostajesz dwa listki na cały dzień ?

Wysokie obcasy

Wystarczy wziąć się za przypilnowanie maruderów i już lament na forum.

U
@Wysokie obcasy

Idz sie lecz.zle jest w tej firmie

Celina

Uciekać z tej firmy jak najszybciej

Tata
@Celina

Zgadzam sie w 100 procentach

Jola

W tej firmie pracować się dalej nie da

E

Wszystkim kto szuka zatrudnienia w ak proszę przeczytać poniższe opinie

Czutajcie opinie nizej co dzieje sie w tej firmie

Ludzie uwazajcie na prace na wp1 jezeli macie możliwość szukajcie zatrudnienia gdzie indziej nie polecam firmy

Tu

Szukaja Magazyniera odradzam!!! Takie zjeby pracują na magazynie bez muzgu np. SZCZENA TO PO JEB, BEZ SZKOŁY, sredni szukają co miesoąc kogoś zarobki porażka jak cała firemka Komuna i jeszcze raz Komuna.

Ehe
@Tu

No dobrze że ty jesteś wykształcony. Bardzo lubię opinie ludzi którzy nie mają mózgu. Za nim zaczniesz kogoś obrażać naucz się pisać (panie wykształcony nie umiejący pisać)

LuM

Witam, W AK to można się dorobić tylko jakiejś choroby, na hali temperatura wysoka,(usunięte przez administratora) hałas po kilku latach tam rak gwarantowany. Ogólnie to mają tam dobrze osoby przy (usunięte przez administratora)reszta się nie liczy i ci co donoszą. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy są inne miejsca lepiej płatne z socjalem tu bie ma nic.

Tata
@LuM

Zgadzam sie w 100 procentach z ta opinia

Plko

Nie polecam pracy w tej firmie dziewczyny są fałszywe, biegają za głównym "władcą" liżąc mu 4 litery Nie mają za grosz szacunku do pracownika. Obiecują wielkie rzeczy a jak przychodzi co do czego zostajesz zwolniony na zbity pysk. Nie polecam! Z dwojga złego już lepszy amazon.

Niania
@Plko

Co do dziewczyn to fałszywe mało powiedziane jak by mogły to by nóż sobie w plecy wbiły nie polecam wp3 tam się dzieje coś złego chyba nikt tego nie widzi

Plko
@Niania

Dokładnie hala WP3 to najgorsze dziewczyny są jakie mogą być. Jedna donosi na drugą powiesz coś w żartach to idzie aż do kierownictwa. Katastrofa! Jeśli jednej coś wygarniesz wszyscy są przeciwko Tobie. Masakra

Mysli
@Plko

Zgadzam się z Tobą czas pożegnać się z firmą bo to co się dzieje to jest nie porozumienie kierownictwo we wszystko wierzy jeszcze przejrzą na oczy na tych co donoszą ktoś pupilkiem musi być

Barbara

Praca w Ak to istny dramat, obecne kierownictwo to jakaś porażka! Awansują ludzi z na liderów z pod maszyny. Jeżeli chodzi o samą prace to BHP tam nie ma i nikt tego nie przestrzega pracuje się w 40c przy maszynie i hałasie przekraczające wszelkie normy. Zarobki dno lepiej wykładac towar w auchanie.

Dara

Ta firma zawsze traktowała ludzi jak (usunięte przez administratora). Trochę się polepszyło gdy brakowało pracowników. Złe traktowanie pracowników to tradycja tej firmy

Adka
@Dara

To prawda. Spytajcie tych z długim stażem. Wracają do złych korzeni

@Adka

A teraz - uwaga - sarkazm. Tak, dając kolejną premię świąteczną.

Nina
@Dara

To prawda. Zero szacunku

Ola
@Wysokie obcasy

Tak? Chyba tobie w biurze.

@Ola

Widzę, że czytanie komunikatów ze zrozumieniem przerasta Cię.

Ola
@Wysokie obcasy

Niestety Natalii do pięt nie dorastasz.

Wysokie obcasy

Wypłata przed 10 zawsze. Przed terminem i to czasami 5 dni to nieregularnie.

bunia

to prawda zle traktuja ludzi krzyki na pracownikow .i podczas braku obsady wymagania 10 razy wieksze.zycie trzeba sie dziecmi opiekowac i uczyc je w domu gbyby byl wiekszy szacunek do pracownika to ludzie by chetniej pracowali.lecz niektorzy mysla ze gdy beda krzyczec cos osiagna nie nie nie nie tedy droga.pozdrawiam mam nadzieje ze sie cos zmieni w tej firmie

Wysokie obcasy

W AK już święta. I kolejna premia dla całej firmy. Jak miło ze strony Prezesa.

Taśmowa
@Wysokie obcasy

Miło? A kiedy podwyżki, obecne zarobki to żenada.

Namor
@Taśmowa

Dokładnie. Ale kiedy my zapytaliśmy o podwyżki powiedziano nam że i tak dużo zarabiamy ????

@Taśmowa

Spójrz proszę na podobne oferty pracy i zastanów się czy na pewno żenada. Nawet przy cięższych pracach w okolicy płacą mniej. Pracuję już parę lat i jest coraz lepiej.

Taśmowa
@Wysokie obcasy

My chodzimy w obuwiu roboczym. W biurach na wysokim obcasie. Z wypłatmi jest analogicznie.

Iza
@Taśmowa

@Taśmowa Rozumiem, że pracujesz na produkcji. Napisz proszę,ile wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku w tej firmie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mateusz
@Wysokie obcasy

A czy autobus do AK jest płatny czy nie?

@Taśmowa

Też chodzę w obuwiu roboczym. Jednak nie rozumiem co ma piernik do wiatraka.

Młody
@Mateusz

Tak płatny 130zl miesiecznie

Zostaw merytoryczną opinię o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Komorniki

• Jak się pracuje w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 28 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ