Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

apollo

Mam szwagra który tam pracuje i mówił że brakuje im ludzi bo się zwalniają i są przyjęcia i przeszkalają i osobiście dzwoniłem i pani która odebrała telefon nic nie wspominała o jakiś szczególnych wymaganiach tym bardziej o znajomości rys.technicznego

strzała

bez znajomości rys. technicznego nic z tego.

apollo

A ten rys.techniczny do czego jest potrzebny bo z tego co ja wiem do zbiorników nie wymagali znajomości rys.technicznego

bywalec

Apollo .zależy co napisałes w cv i jaka przeszłość i umiejętności.Wojtek wprowadził kilka zmian,na pewno musisz znać rys.techniczny bo to sprawdzają.Ogólnie nowi przychodzą popracują dwa trzy dni i juz nie wracają.Wybierają po kilka osób i szkolą ich po czym wybieraja następnych.Z grup 8 osobowych zostaje 1 -2 osoby.Będziesz kumaty to będziesz pracował ale po czasie dojdziesz do wniosku jak jest naprawdę.Zalezy do jakiego Grupowego trafisz.

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
apollo

Mam pytanie czy ktoś wie jakie są szanse na prace w Weber Polska bo złożyłem swoje cv czy długo trzeba czekać na kontakt z ich strony

apollo

Czytam opinie o firmie Weber i widzę że sami nie zadowoleni,skoro tak to zapraszam na budowę do bloczków i betonu po 10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu za 1500 zł.miesięcznie,tak więc pracować i nie narzekać.

Elojzy

Ludzie co wy pieprzycie za bzdury, to nie jest praca za biurkiem,jeśli ktoś chce pracować to będzie wcale nie trzeba mieć układów.Cóż życzę powodzenia w poszukiwaniu lepszego etatu ktoś tu chyba skończył szkołę i szuka pracy stąd te opowiastki fakt są pewne niedociągnięcia,ale wszystko można obejść! wypłata na czas ! Pozdrawiam ludzi którym się nigdy woda do (usunięte przez administratora) nie nalała ale przyjdzie czas na ciebie!!!

nie zatrudniony

Widzę że u was w firmie dzieją się układy jakich nie trawie ba układy rodzinne kolesiów to najgorszy elementy (usunięte przez administratora) na bruk z nimi na 20 kolesi 2 coś tam potrafi reszta liczy na pomoc tych dwóch kolesi a uważają się za fachowców żenujące Tak nie da się pracować ,miałem tak samo w firmie gdzie pracuje i wytępiłem robali Świetnie że poczytałam co dzieje się w firmie Weber polska masakra ,a miałem pisać cv do was pozdrawiam

oko

Jak kto to Ty nie wiesz cała ta świta te dwa Chuje jak mawiał Piotr Bober i jeszcze dołączył do nich trzeci muszkieter sami zejdą.Tam rządzą ludzie po Kolejówce albo po podstawówce więc jak tam ma być dobrze nauczył się Niemieckiego i jest panem a bynajmniej tak uważa. Ludzie jak może wiecie uciekają już ludzie wysoko postawieni w tej firmie jak szczur z tonącego statku wiec czas szukać nowego okrętu. Puste słowa obietnice a na rozmowie jest pan najlepszy jesteśmy zadowoleni z pana pracy ale to jeszcze nie to. Pozdrawiam

PINDZIESIĄT GROSZY

Taki ważny dzień...Podwyżki a nikt nic nie pisze?Będziesz dużo zarabiał,ale jeszcze nie teraz Pic na wodę z podwyżkami.Po dzisiejszym dniu co drugi będzie szukał NOWEJ PRACY....Ciekawe kto w tedy będzie napier....zbiorniki.Chyba laski z biura.Blondyna na extrudzie:)

Siwy

ALE CISZA :)

Obcy

dobre mokra jolka:)

mokra jolka

Tak tak Piekarz dobrze ci kolo napisał,tak to Marjana od różnych wyzywałeś jak z Memkiem i Biesiadą piłes ,a tu nagle go uwielbiasz.Pamiętasz co powiedział kiedyś twoj kolo SD.że ma szacun do Marjana ,za to ,że trzyma firmę ryzach,ze gdyby nie on to by tę firmę rozkradli...ok może i miał rację tyle tylko ,ze szacunek można mieć do człowieka ,który szanuje ludzi a nie odwrotnie,a co Marjan go szanował to sam wiesz,MARJAN jest zwykłą PAŁĄ i tyle chciałem napisać...I nie pij tyle bo mózg Ci (usunięte przez administratora) Pozdro

piekarz

podpisuje sie pod h2o tez tak twierdze i jeszcze do martwego wieska wal sie to ja PP

h2o

czego Wy ku..... płczecie nie nie robimy juz w obozie ... firm na parku dziesiątki . Swoimi myslami jest ciezko wbic sie w kimaty....WASZE aczkolwiek jesli ktos chce szczerze pracowac to nie potrzeba ukladów i rodzin w firmie . Jesli ktos jest problemowy to je bedzie miał wszedzie . Moje prawdziwe nazwisko w przeciwieństwie do waszych nickow ...hmmmmm lepiej zachowam.

Nie dość że głąb to jeszcze analfabeta po zakończonym leczeniu boleści zgłoś się do szkoły poprawić ortografię bo pan Pilawa pewnie w tym ci nie pomoże , powracając do sprawdzania czegoś tam trasowania jak byś to potrafił to może ty byś został brygadzistą a tak jesteś głąbem , Ja jak pracowałem to widziałem że ci mądrzejsi nikogo nie wołali , więc nadal jesteś głąbem i pewnie nim pozostaniesz , a co do lizania dupy nie muszę(u otwarte)lizać dupy bo nie mam takiej potrzeby , ale ty jak nie poprawisz swoich zdolności to przy najlepszej nadarzającej się okazji będziesz lizał dupę żeby cię nie zwolnili i będzie ci łyso . Życzę powodzenia w nadrabianiu zaległości i nie pisz do faceta kochany bo wychodzisz na pedała .

martwy wiesiek

Kochany Andrzejku...Jednym słowem widzę ,że jesteś zajebisty,ale przypominam tobie że zawsze mósisz wołac do sprawdzeniaczy czego kolwiek,ale mniejsza z tym mnie nieinteresuje to gdzie się leczysz i u kogo więc goń się leszczu,liz dupkę dalej to zajdziesz wysoko w Weber...

Przyjmujac sie myslalem ze trafiam do pracy a to jakas melina narkomanska,chcesz kupic prochy pytasz jasiczka i jutro masz,moj syn robi w swedodzie przez 5 lat i z takim czyms sie nie spotkal,co to do chuja jest???????????

martwy wiesiek

Siemka Obcy...co do tego ,że nie ma gdzie iśc to jesteś w błędzie ...dlaczego twoi kolesie (usunięte przez administratora) z Webera...Pamiętaj zawsze się lepiej szuka jak się ma niż jak się nie ma...jak chcesz podwyzke to idż do Marjana ...pozapierdalasz u niego na budowie i da z litości 50 groszy...a Biesiada od kąd pamiętam to wisi na fonie ...Ciesz się ,że Ćeślaka nie ma to dopiero (usunięte przez administratora) był cyrk,teraz to jest inaczej...od czasu do czasu przyjdzie i sprawdzi...(oczywiście na (usunięte przez administratora) i są babole a WYJEBANY MARJAN póżniej wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) gdzie jego zięciowie sami napierdalają sadze ,ale tego (usunięte przez administratora) peda (usunięte przez administratora) nie widzi ,tylko potym jak zjebią to szybka akcja byh nikt się nie dowiedział,to właśnie (usunięte przez administratora) boli ,niech traktuje wszystkich (usunięte przez administratora) jednakowo...POZDRO

@martwy wiesiek

O martwy wiesiek zaszalałeś z tego co piszesz nie przepadasz za Marianem , ale ja nie dlatego bo to kto kogo lubi to mi zwisa , ale przyznałeś się że wołasz kogoś do sprawdzenia wytrasowania , widocznie jesteś głąb no i jeszcze coś cię boli w Goleniowie przyjmuje Pilawa pewnie coś tobie poradzi na twoje boleści - pomyślności życzę bo z tego co piszesz jesteś jakiś załamany (martwy wiesiek co to za nick ? rozdwojenie jaźni czy problemy innego rodzaju

martwy wiesiu

marzecie się beczycie ,że jest tak (usunięte przez administratora) to po co tam K.U.R.W.A siedzicie tam nigdy nie będzie dobrze,bierzcie dupsko w troki i dzida z tamtąd ,bo do emerytury będziecie zapierdalac na Marjana i jego przydupasów niech się sami wykażą cwaniaczki,co jeden to (usunięte przez administratora) lepszy...Krystian Widła gdyby nie tata to dawno by w (usunięte przez administratora) dostał i wrócił na swoją wiochę za cwaniactwo...a dlaczego tata go tak chroni????? bo siedzi z Przyjebaną córka...(jaka córka taki ojciec)

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów