Opinie o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Czy można wnioskować, że firma potrzebuje pracowników?

Rezal
@Zainteresowany

Dokładnie tak. Najlepiej z doświadczeniem ale również osoby bez doświadczenia mile widziane. CV można wysyłać na praca@rezal.pl

Rezal

Atmosfera nie jest zła. Byłaby jeszcze lepsza gdyby było więcej rąk do pracy. Zleceń coraz więcej a nowych pracowników wciąż za mało.

Wiktor

Wiadomo, że każdy chce jak najwięcej ale jest dobrze

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Foczka

Ja pracuję na Teresy - tu się zarabia nieźle bo to produkcja. Hurtownia jest na Łęczyckiej w drugim końcu miasta i nie sądzę żeby tam były wyższe stawki. Co do kasy to źle nie jest jak na fizola ale powinno być lepiej bo coraz więcej jest roboty.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Waldi

Firma ma lepszy czas i jest aktualnie dobrym pracodawcą.

Co tam słychać w Rezala - mówi się na mieście o tej firmie. Kiedyś to nie był za dobry pracodawca ale teraz aż huczy, że dobrze płaci.

Thor

Ile da się zarobić na Teresy ? 20 brutto za godzinę ?

@Thor

Da się ale nie na starcie, chyba że masz doświadczenie w takiej branży.

Hak

Dużo lepiej się teraz pracuje w tej firmie.

Penetrator

Słychać o tej firmie w całym kraju.

Slawek K

Nie polecam Rezal nawet napić się nie można. A wiadomo że dobry fachowiec napić się musi

I'm not a robot

Żyj dalej złudzeniami :-)

Sonia

Wy tam się tak nie podniecajcie w tym Rezalu bo zaraz roboty nie będziecie mieli. Jeszcze trochę i nie sprzedacie ani nie wyprodukujecie nawet 1 m2 szkła. Zapraszamy fachowców z Rezala do IGP Skierniewice - drzwi otwarte.

HALA NUMER 8

Nadchodzą już niedługo dni upalne a szyby trzeba myć (2mm),a i podwyżki co dla po niektórych mają być jak np Z.Chwałowski,K.Witczak ...itd....Szkoda mi tylko A.Gusta bo on robi ,zapier...dala a chu...ja z tego ma .to co kogo pozdrawiamy a kogo hejtujemy.Napewno pozdrowimy pana Wilka za świetny powrót do przeszłości to mu się udało taki come back ala co łaska.Jescze jedno dla nowych tutaj jak ktoś chce to zarobi tu wystarcza chęci i dyspozycyjność pozdrawiam serdecznie stałych zatrudnionych

Szkiełko

A no i pozdrawiamy Pana Kidonia

Szkiełko

Na myjce na hali 8 o wiele więcej zarobisz

Franco

Anioł tak 2500 na rękę to można zarobić na linia do szybów ? odpisz na mnie

Anioł

Co wy wiecie o tej firmie oni nie szukają pracowników tylko ochotników za podstawę bo premie dostaniecie po 3 miesiącach a za nadgodziny już nie płacą tylko do odbioru bardziej się opłaca mi robić przez agencje niż ludziom przez firmę co rusz wymyslaja coś nowego żeby za dużo nie zarobić takie zmiany w realu po rewolucji pozdro dla ochotników.

Franco

Pracowałem w AGC ozorków a teraz w IGP Skierniewice ale nie mają teraz za dużo co do roboty i zarobki spadły. Słyszałem, że w Rezalu w Łodzi macie dużo zleceń na szyby i szukacie fachowców i nieźle płacicie. Czy są przyjęcia do pracy na cięcie szkła lub hartownię albo na linię do zespoleń ? Znam się na tym i nie muszę się szkolić. Przychodzę do roboty i staję na maszynie i obsługuję. Jeśli tak to gdzie trzeba się zgłosić na Łęczycką czy teresy ?

@Franco

Zgłoś się na Teresy 103D.

Krasnal

Jaka stawka za godzinkę na przyuczenie ?

Pułkownik Kwiatkowski

Kiedyś to była taka wsiowa trochę firma ale jak przyszedł ten nowy kierownik od produkcji to porządek się zrobił . Klimat na hali poprawił się a zleceń do roboty na dwie zmiany jak na styczeń to tu jeszcze nie było tak jak pracuję już parę lat. Polecam firmę jak ktoś się chce szkolić na maszynach do obróbki szkła i zarobić przyzwoicie jak na fizola. Pozdrawiam wszystkich szczególnie Mariana i Kiełbasę od zespoleń, Bogdana od malowania, Pitera od cięcia , Fazziego od laminatów i Krzyśka od grilowania szkła.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL - Łódź

• Jak się pracuje w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL
2.8/5 Na podstawie 51 ocen.

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL