Opinie o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL w Łódź

Robert

Czy wiecie czy znaleźli już nowego kierownika? Czy nadal można się zgłaszać?

1.Proszę o informację w sprawie zarobków na produkcji 2. Dlaczego szukają kierownika produkcji? Czemu obecny rezygnuje?

Mars
@Nowy

Chyba nie bankrutują ?

@Nowy

Firma inwestuje w infrastrukturę i maszyny oraz zaplecze socjalne stąd potrzeba wzmocnienia funkcji technicznej i produkcyjnej.. Aktualnie trwa rekrutacja dla pracowników z doświadczeniem w planowaniu i harmonogramowaniu produkcji oraz zarządzaniu produkcją. Stanowisko Kierownik Produkcji. Pracę znajdą także doświadczeni operatorzy CNC/WJ w branży szkła lub do przyuczenia ze znajomością obróbki skrawaniem. Warunki pracy i płacy ustalane w czasie rozmowy rekrutacyjnej, Dla osób początkujących w przemyśle oferujemy Zapraszamy do składania CV.

@Mars

Zdecydowanie nie. Wystarczy spojrzeć.

@Rozsądny

Dla osób początkujących w przemyśle oferujemy przyuczenie,

Co jaki okres czasu w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL można ubiegać się o podwyżkę?

Rozsądny

Zgodnie z regulaminem wpisy o podobnej treści mogą być uznane za niezgodne z regulaminem.

Porcelana

Ja swiatlo ostatni zgasze p.s już wiele Mi do tego nie brakuje wesz wspaniały Porcelana :)

Beata

Niezbyt wiadomo, do czego odnosi się Twój komentarz i dlaczego ktoś miałby "gasić światło" w Rezal. Jak możesz, to wyjaśnij. A nie szukają może nowych osób do pracy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Queen

Czy są przyjęcia do biura ?

Beata

Szukam informacji o pracy w REZAL. Interesuje mnie wysokość zarobków i godziny pracy. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Beata

Nie pomagasz za bardzo takim wpisem, jak ktoś szuka opinii o pracy w PPH REZAL, to niczego się nie dowie. Wiesz, w jakim systemie się tam pracuje?

Cezar

Ile u was zarobi pracownik. Z 10 letnim doświadczeniem na stanowisku krojczego (float oraz vsg) i operatora wjs. Z zestawem uprawnień na suwnice oraz wózki widłowe ?

REZAL
@Cezar

Zapraszam do przesłania CV na praca@rezal.pl

Józek

Pewnie trzeba być solidnym pracownikiem i nie będzie powodu do marudzenia bo firma jest dobra!

@Józek

Hahahaha to mnie robawiles

Owen

Witam, mam pytanie do obecnych pracowników. Byłem ostatnio w waszym zakładzie zostawić cv i widziałem maszyny budowlane. Czy zakład się rozbudowuje? Czy firma się rozwija? Jest szansa na rozwój w firmie oraz stałą pracę?

REZAL
@Owen

Oczywiście maszyny budowlane, które widziałeś związane są z rozwojem firmy. Dla pracowników bez doświadczenia przygotowywana jest indywidualna ścieżka rozwoju. Oczywiście zawsze liczymy na długą i owocną współpracę.

Rollo

trochę pracowałem w tym chaosie na hali przy Św. Teresy w Łodzi :) W sumie to był tam wtedy tylko jeden gość co się znał i zaginał wszystkich - respekt u ludzi miał a reszta była tłem.

Romek
@Rollo

Nie wspomnę o niektórych co uważają się za Bogów Rezalu i nowych kocą. Dla tego nowi uciekają z tamtad .

Szary

słyszałem na mieście, że firma jest do sprzedania - czy to prawda ?

Marco

30 zeta netto za 1 h płacicie dla 176 h w miesiącu ?

Wacek

bida z nędzą. Ta firemka najlepszy czas ma już za sobą.

Harold

Dużo jest wypadków na produkcji ? Tak z ciekawości pytam zanim będę aplikował bo to SZKŁO ! Jak wysoko ubezpieczenie są ludzi - szkło utnie palec albo przetnie tętnicę to jak szybko reaguje fachowa pomoc jeśli w ogóle jest ?

@Harold

Dobrze, że zadajesz to pytanie. Standardy bezpieczeństwa powinny być we wszystkich firmach bezwzględnie przestrzegane. Mam nadzieje, że ktoś, kto pracuje obecnie w REZALu, może powiedzieć nam coś więcej na ten temat. Od czasu Twojego wpisu minęło kilkanaście dni. Czy zdecydowałeś się już złożyć swoją aplikację do REZALu?

LoLo
@Harold

Oczywiście że jest fachową pomoc, specjalnie do tego przeszkoleni pracownicy, a na koncie jeden zgon...

@LoLo

Czy jesteś pracownikiem firmy? Jeśli miało miejsce takie zdarzenie, to opisanie go w sposób sugerujący, że doszło do niego z winy pracownika/szefostwa, może być odebrany jako poważny zarzut mający swoje konsekwencje prawne. Postaraj się wypowiadać w sposób merytoryczny i rzetelny.

Są przyjęcia na halę na fizycznego ? Zima idzie i trzeba z budowy schodzić.

TajemniczyDonosiciel
@Marek

Zapraszamy

LansPonadWszystko

wróciłem ze wczasów i rozglądam się za pracą na fizycznego. Jak się pracuje w tym rezala ? Chodzi mi czy jest porządek czy chaos bo jak jest bałagan to by mi odpowiadało.

TajemniczyDonosiciel
@LansPonadWszystko

Owszem przyjęcia są, co do chaosu każdy ma swoją wersję :)

Marlena

Czy są przyjęcia do biura ?

Filip

wszędzie brakuje rąk do pracy. Ale można zarobić więcej bo jest więcej pracy!

Na jaka umowę można liczyć na początek?

Rezal
@Marek

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL - Łódź

• Jak się pracuje w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL?

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL
2.8/5 Na podstawie 51 ocen.

Hurtownia Szkła Budowlanego - PPH REZAL