Opinie o Kia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kia Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kia Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kia Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jakiś czas temu firma Kia Motors Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielna Księgowa? Jakie wrażenia?

Magda
@Julia

Dużo mniej niż (usunięte przez administratora)brutto na samodzielną księgową to są warunki rynkowe? Górna półka wręcz :) Ale co komu pasuje. Ogłoszenie jest dostępne ponownie, więc długo ktoś nie wytrzymał, raptem kilka miesięcy. Przypadek.

W aktualnej ofercie dla Doradcy handlowego podali widełki rzędu 4 000 - 8 000 zł / mies. brutto, zakładam że chodzi o podstawę zależną od typu umowy, a co z premiami/prowizjami? Skoro chodzi o sprzedaż, to chyba powinni je oferować. Dajcie znać jak to u was działa :)

Mortal Kombat

Ogłoszenie jest ponownie aktywne. Spółka z takim zyskiem jak Kia powinna oferować bardziej korzystne warunki zatrudnienia. Łaski nie robią. Problem z pracą zdalną, dokumenty to tylko papier więc technicznie nie są do tego przygotowani. Umawiasz się na stawkę, którą i tak obniżasz wobec początkowych oczekiwań a po rozmowie z przełożonymi jest informacja o jeszcze niższej stawce. Żenada.

Honorata
@Mortal Kombat

jakie są problemy z pracą zdalną w tej firmie? hmm?

@Honorata

Raz w tygodniu jest możliwa, ale co można zrobić np. w pracy biurowej, gdzie ma się styczność z dokumentami a dokumenty są dostępne w papierowej wersji. Elektroniczny obieg dokumentów to coś nad czym tak duży przedsiębiorca powinien pomyśleć. Program, z którego firma korzysta ma do tego możliwości, ale obawiam się, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o...

@Mortal Kombat

A z jakiego programu korzystają? Ano w ostateczności pewnie chodzi o to o co sugerujesz, gorzej jednak jak są jakieś chore przyzwyczajenia, że się nie będzie rozwijało i szło do przodu, bo "po co". Bo skoro działa to po co ma być lepiej? Chociaż myślę, że kiedyś na to wpadną. No bo dokumenty i tak tutaj się skanuje co nie?

Inez

Brałam udział w rekrutacji - nie polecam, bardzo niekompetentne osoby i niezbyt przyjazne, zrezygnowałam.

Africa
@Inez

Dokładnie tak. Osoba z (usunięte przez administratora)wręcz bezczelna a człowieka po drugiej stronie nie zna. Traktowanie z góry już podczas rozmowy, rozmycie faktów i jeszcze kilkukrotna obniżka potencjalnego wynagrodzenia zanim w ogóle na cokolwiek się zdecydujesz. Masakra....

Ola
@Africa

@Africa na jakie stanowisko aplikowalas? Jak oceniasz proponowane wynagrodzenie? Czy jest adekwatne do stawek rynkowych?

@Weronika

SAP, niby... ale kasy szkoda na rozwój bo przecież na dywidendy i premie dla managerów może braknąć. Na to idą grube miliony i widzę, że niewygodne komentarze są usuwane... bo opóźnienia w wypłatach to już groźba spraw w sądzie a po co im to kiedy jeszcze uokik ich trzepie...

@Mortal Kombat

Co Ty, trzepią ich? A wiadomo kto i kiedy zgłosił?

@Weronika

więcej informacji w sprawozdaniu finansowym za 2021 rok :) sprawa się jeszcze nie zakończyła, dotyczy zmowy cenowej

@Mortal Kombat

A wiadomo kiedy mniej więcej mogłaby ostatecznie się zakończyć?

Magda Nowy wpis

Ogłoszenie jest ponownie dostępne. Co było nie tak? Nikt nie chce pracować po godzinach za stawki nierynkowe? Przecież jedzenie i leasing samochodu to taki cudowny benefit... szkoda, naprawdę szkoda, że kasę zabierają dla siebie na dywidendę a dla pracowników żałują.

Julia Nowy wpis
@Magda

Jakie nierynkowe stawki niby? Skoro zarzucasz takie coś, to mógłbyś chociaż podać konkretne liczby, o ile w ogóle wiesz coś faktycznie na ten temat.

Magda Nowy wpis
@Julia

Potencjalny kandydat

Witam, Pytanie do pracowników kia - jak Wam się pracuje w tej firmie? W szczególności interesuje mnie dział sprzedaży i marketingu. Czy jesteście zadowoleni? Jak z kasa, jesteście zadowoleni? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Czy są jakies benefity? Na stronie nic nie widzę

Dominika
@Potencjalny kandydat

A masz może jakieś doświadczenie w marketingu lub sprzedaży?

Potencjalny kandydat
@Dominika

Tak, i sprzedaż i marketing

Renata
@Potencjalny kandydat

Może od sierpnia już zdążyłeś i kandydować i dostać pracę? Pytam, bo mam podobny problem, tzn. chciałabym się zorientować w zarobkach marketingu, zwłaszcza na juniorskich stanowiskach. Jeśli wiesz Ty, a może ktoś inny, kto czyta, będę superwdzięczna :)

Xx

Nie polecam pracy tam. Jedynym benefitem, który rzeczywiście był fajny, to były firmowe posiłki. Poza tym rzeczywiście mają gdzieś pracownika i liczą się prywatne opinie, ploteczki i służbowe (usunięte przez administratora)…;) Wypowiadają z dnia na dzień umowę (usunięte przez administratora). Nie muszą tego robić, ale wypadałoby jednak poinformować. Jeśli ktoś szanuje siebie, swój czas, ma jakiekolwiek aspiracje, to na pewno niech omija szerokim łukiem.

@Xx

Poważnie tylko posiłki tu oferowali? Kompletnie żadnego innego dodatku? A napiszesz tak tylko dla zaspokojenia ciekawości coś więcej o tych posiłkach skoro takie fajne? ;p

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kia Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista/ka ds. sprzedaży?

Dzień dobry, jak wygląda praca w Kia? Czy można dobrze zarobić a zarazem pracować z domu? Polecacie pracę tu? Mają jakieś superanckie benefity?

@Anonim

Krótko zwiezle i na temat: Marne zarobki Praca z domu praktycznie niemożliwa, lubią kontrole Nie polecam, dzień odejścia był moim najlepszym dniem w życiu Benefity - maja obiady ale reszta to kicha

#Budwaiser

(usunięte przez administratora).... żeby pracować na SAP i nie mieć elektronicznego obiegu dokumentów w dzisiejszych czasach, pracy zdalnej... żenada. Niech jeszcze do liczydeł i tarek wrócą...

Borys
@#Budwaiser

Witam, skąd informacja na temat wysokości dywidendy? Naprawdę nie maja elektronicznego obiegu dokumentów? Jak jest to moLiwe? Nadal nie ma pracy zdalnej?

#Budwaiser
@Borys

Z danych finansowych dostępnych online w KRS.

Witam, jak wyglada kwestia work life balance w tej firmie?

Julia
@Paweł

Pewnie inaczej u kierownika inaczej U szeregowego pracownika, a ty na jakie stanowisko się wybierasz? :)

Zainteresowany pracą

Jestem zainteresowany praca w kia i zastanawia mnie dział hr - (usunięte przez administratora) Jak wyglada kwestia wypłat są na czas? Jaka jest atmosfera pracy? Liczą się tylko kpi?

Battleship

Fighter, możesz pogadać proszę więcej szczegółów odnośnie warunków pracy?

Battleship
@Battleship

*przedstawić

Zainteresowany pracą

W jaki sposób można się skontaktować? Hm…?

Judyta

Czołem Oskarze. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to rekomenduję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Judyta.

Fighterka

Również nie polecam. Kolesiostwo, stare biuro, niskie premie, menagerowie pozostawiają wiele do życzenia… Firma nie idzie z duchem czasu, nie widać digitalizacji. Nie polecam osobom, które chcą się rozwijać, coś osiągnąć a przede wszystkim zarobic.

Marzena

Dlaczego nikt tutaj nie wypowiada się na temat Kia Motors jako pracodawcy? Z tego co wiem, to firma ta działa normalnie i warto byłoby wiedzieć, jakie warunki pracy oferuje sowim pracownikom. Może ktoś jednak powie, czy wynagrodzenie jest tam adekwatne do stażu pracy oraz do obejmowanego stanowiska?

kto wie o co chodzi
@Marzena

Wiem tyle że dzwonią we wtorek umawiam się na przyszły tydzień na rozmowę a w piątek ogłoszenie jest już nieaktualne...oczywiście żadnego maila że kogoś znaleźli czy że już nieaktualne.

Kaja

A jak z wypłatami? Są na czas?

Darek

Wchodzi tu czasem jakiś pracownik serwisu? Chciałbym aplikować ,ale jestem ciekaw opinii ludzi z wewnątrz.

A dlaczego żaden pracownik się nie wypowiada w sprawie tej firmy ?

Krystyna

Kia Motors Polska uchodzi za rozpoznawalną markę na rynku motoryzacyjnym. Czy aktualni lub byli pracownicy polecają pracę w tej firmie? Na jakich stanowiskach firma szuka obecnie pracowników? Czy firma oferuje program szkoleń? Każdego dnia osoby poszukujące pracy odwiedzają forum GoWork.pl, by dowiedzieć się więcej.

Radca

Odradzam kupowania aut w tym salonie z 4 powodów: (usunięte przez administratora) 2. prawie zawsze min. 3 elementy w nowych autach są lakierowane (usunięte przez administratora) 4. w umowie kupna niech rozszerza wam ochronę na lakier na 7 lat z powodu osłabienia lakierowania (usunięte przez administratora)

***

Brak informacji zwrotnej po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej, trochę więcej klasy pracownikom firmy by nie zaszkodziło. Sama rozmowa w miarę OK, choć dość mglisto nakreślony zakres obowiązków. Jeżeli ktoś akceptuje godziny pracy w wymiarze mocno ponadnormatywnym (bez jasnej deklaracji, że nadgodziny będą płatne) to naturalnie jego wybór. Firma raczej idzie po kosztach, co widać po ogólnym wyglądzie sprzętu i wyposażenia biura. Ogólnie wyczuwalna wschodnia mentalność i duch pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kia Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Kia Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Puławska 366
    02-819 Warszawa