Opinie o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

lll

W końcu ktoś odważył się napisać prawdę o tej "firmie".

nikt

Argumenty,każde polecenie egzekwowane krzykiem Pana Dyrektora,zarządzanie firmą poprzez strach, uwielbienie donosicielstwa (A.Sz),Po 15 gdz. nieudolne obmacywanie niektórych pracownic ,mało?

ruda
@nikt

Czy argument, że panuje tam mobbing nie przemawia? To polecam z całego serca! Nawet Teściowej bym tam nie wysłała, a to potworny egzemplarz człowieka.

pawel

dziwne skladalem zyczenia parze mlodej ,bylem ogolony w garniturze i swiezy,czyzby ktos stal przed lustrem ?

weselnik

Kierownik jest nieświerzy, nieogolony i jakby wczorajszy. Strach organizowac tam wesele. Pozatym ludzie ktorzy na wszystko sie zgadzaja, wszystko obiecaja i wszystko na "ok, damy rade, sie pani nie martwi" nie wzbudzaja zaufania i nie swiadcza o profesjonalizmie. Wiedza to ci, ktorzy prowadza jakikolwiek biznes.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Hetman

Paradoksalne jest to że państwowã firmą założoną przez ms jest osoba. Niecszanująca pracowniköw i pisługująca się retoryką ,, gościa z pod budki z piwem,, Zarządzanie na najwyższym poziomie... w zaledwie niecałe dwa lata w Olszanicy przewineło się kilkunastu kierowników...w Rzeszowie też jest podobnie. Z perspektywy byłego pracownika muszę przyznać 100% racji poprzednikom!

echo

Kolejna kameralna impreza - waleńtynki Łącznie z dyrektorem i ową 15 osób i orkiestra Teraz tylko wiatru wycie słychać bo nikogo nie ma, Olszanica dogorywa. Kolej na Zakopane.

on

Praca tam to koszmar tyle w temacie

obserwator

podsumowując powyższe: taka tam ... winny się tłumaczy kon ... kto na takim portalu pisze opinie o sylwestrze, tak weź znajomych to może będzie 10 osób, zrobicie tłum, eva ... masz rację tylko pracownicy mogą wypisywać coś takiego

eva

Sympatycznie i kameralnie??? 14os dla ktorych grala orkiestra to prawie jak domowka u bogatych ktorych stac na orkiestre zamiast na kasety z magnetogfonu! A ziąb jak diabli bo szkoda bylo ogrzewanie wlaczac bo jak powiedzial p.kierownik :gosci nie ma a koszt ogromny!??? Jesli ktos nie domnkal drzwi na zewnatrz to szło zapalenia pluc dostac! To jest super impreza?! To jest wpis kogos komu zalezy na tym by taka opinia o sylwestrze byla czyli kogos z palacu!To byla porazka a nie sylewester!

kon

a ja bylem w olszanicy w pałacu na sylwestrze 2014/2015 co prawda nie było tłumu ale było sympatycznie i kameralnie, atmosfera miła , w tym roku tez zamierzam tam spędzic sylwestra, powiem innym o tym sylwku jedziemy razem.

taka tam

a ja nie wierze, ze ani Dyrektor ani ktokolwiek inny nie moglby swiadomie zatrudnic takiego tumana-grafomana. Nie tylko w Biesie ale gdziekolwiek indziej. Nawet pozowanie na kogos takiego to dowod na to jaki poziom prezentuje piszacy,obojetnie czy ma racje czy nie w tym co napisal. Dno i 3m zamulenia. I tych co go znaja wcale nie zmyli ten sposob wyrazania bo kazdy wie o kogo chodzi i ze wylecial nie bez powodu.

olag

witam serdzecznie pracowałam tam jakiś okres ale nie polecam Dyrektor stary tre ktury uwaza ze jest dowcipny a wcale tak nie jest myśli ze ma wszystkich w garsci co wcale tak nie jest a na dodatek kto pracowal w Olszanicy to wie jak tam jest pracuje tam pani Jola co uwaza ze nikt nie wie za podpierdala do dyrektora a na dodatek chcial ją zwolnic chyba za to ze za mało wie informacji od niej goscie tam nie przyjezdają bo tam jest brud śmrud i ubustwo mam nadzieje ze ktos się tym zajmie bo Dyrektor sądzi ze jest nie do ruszenia bo ma znajomosci i nikt mu nie podskoczy co ostatnio staje na głowie zeby tylo goscie przyjezdzali tam do osrodka ale jak tam ktoś przyjedzi jak jeszcze dobrze do pokoju nie wejdzie a juz za wszystko musi placic a dyrektor monitoruje osrodek 24 na dobę z Rzeszowa i nawet jak idzie do wc to z laptopem zeby cos mu nie umkneło w ciągu 12 miesięcy przewineło się 10 kierownikuw a personel jest wyzywany od złodzieji i nierobuw ale nie mają wyjścia tylko pracują zenada poprostu . ja do dzisiejszego dnie nie mama zapłacone a mam policzone nawet za oddychanie

niuńka

mogę tylko potwierdzić opinie poprzedników, nie tylko pałac Biesa tak funkcjonuje.W centrali w Rzeszowie jest jeszcze gorzej - tu nie można wyjść nawet spokojnie do toalety, wrzaski i trzaskanie drzwiami Pani i Pana dyrektora - normalka. Ale czego innego spodziewać się bo byłym klawiszu którego nawet z ZK już mieli dość.

Asz

Pracowników mami sie super intratną pracą, jezdzi sie za nimi tam gdzie jeszcze pracują, obiecuje złote góry a kiedy sie zwolnią i przyjdą do Olszanicy sytuacja zmienia sie diametralnie...Okazuje sie ze Twoj zmiennik to duch i musisz rypac sam i byc dyspozycyjnym 24/h. Co tam rodzina...dzieci...czas wolny? Liczy sie tylko Bies.

siwa
@Asz

wydaje mi się ze trzeba poinformować gore o p dyrektorze z carapatii i jego działaniach on na niczyn się nie zna

Jerzy

Palac Biesa w Olszanicy ktory jest wlasnoscia tej instytucji To bardzo Piekne miejsce odwiedzane wiele lat przez gosci z calego kraju i nie tylko..Niestety tak bylo kiedys ,za czasow kiedy Palac nalezal do Sluzb wieziennictwa . Obecnie goscie ktorzy chetnie tu wracali co rok nie chca nawet myslec o tym miejscu ,personel poczawszy od najbardziej podstawowych pozycji do stanowiska kierownika jest wymieniany lub zmienia sie sam poniewaz w zaden sposob nie jest w stanie zniesc "zarzadzania" Dyrekcji ...Kompletny brak organizacji ,wyzysk,brak szacunku do podwladnych ...z perspektywy bylego pracownika moge tylko poradzic aby poki nie zmieni sie dyrekcja (nie kierownictwo)nie ma tam czego szukac nawet w desperacji ...nawet jako gosc

Krótko: nie polecam. Chyba, że w desperacji.

kisa

Dla zdrowia psychicznego nikt nie powinien starać się o pracę w tej firmie. Pan i pani dyrektor nie mają pojęcia o prowadzeniu ośrodka wypoczynkowego. Mogą tylko liczyć cegły na budowie. Dla prostaków dobre są tylko proste zajęcia.

jon

Przepraszam z góry za ten komentarz wszystkich byłem zły troszkę i napisałem nie prawdę , firma jest w miarę dobra jeśli kogoś uraziłem jeszcze raz przepraszam

@jon

praca w olszanicy jest świetna super perspektywy rozwoju zawodowego ,podnoszenie kwalifikacji -rozmowa kwalifikacyjna w 2 językach obiecanki cacanki ,umowe podpisujesz w rzeszowie i jedziesz na miejsce pracy ma byc super restauracja,niestety spotykasz niespodziankę słabo, bardzo słabo działającą kawiarenię -brak kontaktu z kierownikiem przepaszam PANEM KIEROWNIKIEM zobaczymu jak będzie z wynagrodzeniem

abc1
@ja

Ha ha ha rozmowa w dwóch językach w Rzeszowie? Z PANEM KIEROWNIKIEM złapiesz kontakt jak...wytrzezwieje. Wypłatę dostaniesz w terminie to jedyny plus, ale najpierw wykosisz hektary za drugiego PANA administracyjnego który nie ogarnia tam tematu. Jak tam już będziesz to ogarnij pajęczyny w pokojach hotelowych bo goście często się na to skarżą

demon

Ludzie to najgorsza firma jaka jest na rynku, a niby firma Budżetowa ???a jest gorsza nisz nie prywaciarz, [usunięte przez moderatora] by człowieka na śmierć ,same umowy zlecenie nie ma o prace,dyrektor to stary trep ludzi uważa z [usunięte przez moderatora],kto chce tam pracować niech się dobrze zastanowi niema sensu sobie nerwów psuć !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie - Rzeszów

Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Hr.wandy Tarnowskiej 4
    35-322 Rzeszów