Opinie o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie w Rzeszów

PIP

To jest państwowa firma i musi być oferta żeby kogoś zatrudnić ,ale jak widać można i bez co na to PIP.

@PIP

Właśnie, ciekawe co na to PIP? Chyba musimy się tym zając. ..

klawisz

Jak to brak ofert pracy ? przecież ostatnio już zatrudnił nowego operatora tartaku jak zwykle swojego kolesia od strony Ustrzyk na pewno "Fachowiec" jak oni wszyscy tylko że za chwile okaże się że nadaje sie tylko do wypału drzewa ja oni wszyscy razem wzięci.

abcd

spokojnie teraz przychodzi nowa "miotła" i miejmy nadzieję że przyjrzy się szczegółowo poczynaniom tego jak on się tytułuje "technolog drzewa" którego to w kilku poprzednich jego miejscach pracy wykopali właśnie za takie umiejętności , szowinistyczne traktowanie i beznadziejna organizacja gratulujemy wracaj do Ustianowej ,Krościenka , Smolnika,Hydrobudowy w Solinie i Centurjona w Sanoku tam czekają na ciebie żeby naprawić to co zepsuł a teraz przychodzi kolej na Średnią Wieś gratulujemy umiejętności bo trzeba być wybitnie uzdolnionym aby doprowadzić te wszystkie zakłady do upadłości.

Xyz
@abcd

Oby tylko go wywalili i przyszedł ktoś konkretny by "naprawić" ten zakład. Ludzie chcą pracować!

Obcy

Brak zatrudnienia, nie ma obecnie przyjec.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Obcy

Byłoby super! Tyle mądrych ludzi jest bez pracy a taki typ niszczy wszystko. Taki technolog drewna może pracować na wypale drewna i to pewnie pomylilby gatunki drewna.

operator

No to teraz czas jeszcze na odwołanie tego nieudacznika Spozowskiego który swoim działaniem systematycznie dąży do likwidacji tartaku w Średniej Wsi

operator

Lila

Różnica polega na tym że księgowa i kadrowa odeszły same bo miały go dość... A jego mieli dosc wszyscy inni...

belzebub

Renia wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia......

Beholder

Cóż, wygląda na to, że coś się może zmienić w tej Firmie. Dzisiaj odwołany został Dyrektor PIGB Carpatia w Rzeszowie. Mam nadzieję, że osoba która przyjdzie teraz podąży całkiem inną drogą i stosować będzie inne metody przy kontaktach z Pracownikami i Klientami. Byłemu Dyrektorowi życzę by nie oskarżono go o działanie na szkodę firmy i marnotrawienie państwowych pieniędzy a Pracownikom wytrwałości i kredytu zaufania dla nowego Dyrektora. Pozdrawiam.

do eddf

skoro tak uważasz to znaczy że też uczestniczysz w tej zabawie i odbije Ci się to głęboką czkawką

klawisz

tak tylko zachodzi pytanie czy ktoś chce ich rozliczać chyba nie!bo jak na razie to bawią się kosztem państwa i podatników doprowadzając ten zakład do całkowitej upadłości.

klawisz

Najlepsze jest to że w Średniej Wsi na modernizację zakładu wzięli dofinansowanie na nowoczesny tartak który kosztował pięć milionów złotych a w rzeczywistości kosztował najwyżej dwa? więc zachodzi pytanie gdzie jest reszta panie Białorudzki ?

ruda

A gdzie to ogłoszenie, bo jestem zainteresowana pracą a nie mogę znaleźć anonsu?

siwa

dziwne, piszecie, że taka dobra firma a główna księgowa zmienia się regularnie co dwa lata, chyba jednak coś nie jest tak, bo w dobrej firnie księgowa pracuje do emerytury i znowu jest ogłoszenie na główną księgową - to co? to jest dobra firma?

ruda

Nie polecam PIGB Carpatia, mobbing na poziomie olimpijskim. W Rzeszowie kadrowe, gł.księgowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, jak ktoś ma dwa zwoje mózgowe to wie że takie zmiany są dowodem kompletnej degrengolady. Zostają tam tylko Ci przed emeryturą lub Ci co taką socjopatyczną atmosferę lubią.

ghij

Witam.Oczywiście ,że potrzebne są zmiany w podkarpackim zarządzie.Sam fakt wyjątkowej rotacji pracowników w biurze w Rzeszowie świadczy o złym zarządzaniu. Zakład w Średniej Wsi podobno przykład innowacyjności (przedstawiony na zjeżdze w Zakopanem jako przykład nowoczesności),może by był gdyby nie felerna linia produkcyjna biopaliw. Założenie ,niestety sprzeczne z Dyrekcją Generalną, iż dochod instytucji nalezy powiększać tylko poprzez przejmowanie kolejnych kantyn. NIeudolne prowadzenie budów ,przykładem są straty z renowacji IPN w Rzeszowie (błędna wycena kosztów wentylacji)

były

zawsze zostają media... a one wygrają nawet z MS i CZSW....

nikt

Nie zrobisz nic... nie wygrasz z kims kto ma poparcie w Ministerstwie Sprawiedliwości

Ja wiem jak tam jest. Traktowanie pracowników przez Zarządzających tą firmą jest co najmniej dziwne i budzi wiele wątpliwości. Z całą odpowiedzialnością za słowa twierdzę,że w stosunku do Pracowników stosowany jest bossing, to coś więcej niż mobbing. Państwo nie wiecie jakich dobrych Ludzi tam jeszcze macie. Czas najwyższy pójść po rozum do głowy i nie zadzierać ze wszystkimi, z kościołem też. Wy to wszystko rujnujecie a nie budujecie. Nie trzeba się domyślać kto to napisał, ja nie potrzebuję się ukrywać i wiem co piszę i posiadam stu procentowe argumenty i dowody na to. Boli mnie to, że pracownicy korzystają z porad u psychiatrów. Koniec tego. Tak dalej nie można. Bardzo proszę Zwierzchników o nietolerowanie takich praktyk w Pałacu Biesa w Olszanicy. W przeciwnym wypadku poruszę "NIEBO I ZIEMIĘ", w tym kraju, żeby te praktyki skończyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie - Rzeszów

Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie
1.7/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Hr.wandy Tarnowskiej 4
    35-322 Rzeszów