homebroker

Bydgoszcz

Opinie o homebroker

anonim 2011-01-09 13:55:35
Czy ktos moze podac mi opinie o tej firmir?
RR 2011-01-09 20:54:28
O ile zdołałem sie zorientować to kadrę stanowia "odpady" z innych biur , zreszta jak moze funkcjonowac agencja w pomieszczeniach po agencji towarzyskiej , chyba ze swiadczy usługi ..... nie polecam, chba ze " usługi agencyjne"
Albert 2011-01-18 12:50:43
Witam,

co to za zarzut że pracują tam osoby z innych biur(widocznie mają lepsze warunki), po drugie nie za bardzo rozumiem co ma za znaczenie co mieściło się w ich lokalu kiedyś( była to kawiarnia).
Gratuluje inteligencji.
były pracownik 2016-04-20 10:33:09
Duża korporacja, zorientowana na wykorzystanie pracownika, skorzystanie z jego listy kontaktów, a potem przyjęcie nowych pracowników po wypaleniu dotychczasowych. Targety bardzo trudne do osiągnięcia, a brak spełnienia skutkuje sporą obcinką wynagrodzenia. W jednym miesiącu po kolejnej obcince prowizji uparliśmy się i w trzech podpisywaliśmy transakcję na jednego kolegę, aby prowizją potem się podzielić. Udało się NIEWIELKĄ nadwyżką (z produkcji trzech agentów). W następnym miesiącu target został podniesiony o połowę. Pracowałem 15 miesięcy - w tym czasie miały miejsce 3 obniżki wynagrodzeń.
Zostaw swoją opinię o homebroker - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie homebroker