Opinie o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób w Łódź

Rrrrr

Co się stało że w Łodzi szukają koordynatora i Dyrektora? Bo trochę to dziwne

Byly pracownik Jednostka Wojsk
@Rrrrr

Popytaj pracowników bylych oczywiście na Jednostkach Wojskowych bo teraz od Lutego wygrała przetarg inna Agencja Ochrony to każdy ci powie 100% prawdy jaka jest. Lepiej usiądż jak będziesz tego sluchał. Jest tyle już negatywów że dziwi mnie to ze ludzie jeszcze tam pracują. Nikt tu nie napisze calej prawdy bo zaraz ci Administrator zablokuje wpis , ale prawda jest bardzo bolesna. Przykładem jest nie wypłacenie ekwiwalentu za zalegly urlop .Problem był taki że brakowalo ludzi do pracy a kary dla Firmy Atos były wysokie więc zeby była obsada nie można bylo iść na urlop a jeśli już to na kilka dni i tak dzwonili i ściagali z urlopu bo brakowalo ludzi. Tak to trwało dzień po dniu miesiąc po miesiacu az nadszedł czas końca kontraktu na Jednostkach Wojskowych i zrobił się problem. Pracownicy mają zalegle urlopy za 2022r i 2023 r a malo tego na świadectwie pracy jest napisane ze w roku 2024 kazdy wykorzystał 40 godzin tylko kiedy. Firma Atos zakończyla pracę na Jednostkach z końcem Lutego dziś mamy koniec Kwietnia a pieniędzy nie ma. Dla kazdego pracownika to duze kwoty łatwo obliczyć . To tylko przyklad jeden z wielu pracy w tej cudownej Firmie z Lodzi.

Rrrrr

Co się stało że w Łodzi szukają koordynatora i Dyrektora? Bo trochę to dziwne

@Rrrrr

Rozmowa w sprawie pracy Łódź Widzewska 14 miała się odbyć z dyrektorem o godz 11.00,bylem punktualnie. Zamiast dyrektora zjawił się spóźniony o 25 minut młody koordynator Kami3. Zero przeprosin za spóźnienie, rozmowa poniżej jakiegokolwiek poziomu, zero konkretów. Ogólnie DNO.

Wart
@Rrrrr

Jesteś kuzynem dana? Czy da una ?szukają koordynatora i Dyrektora dla mnie zacznie się robibic dziwne jak zaczną szukać sekserki, albo astronoma. Nie martw się, moze to ma zły wpływ na samopoczucie. Nie zadawaj się z (usunięte przez administratora). Chociaż żebyś aplikował na koordynatora lub Dyrektora do firmy gdzie mają nadmiar i zwalniają to nierób tak bi postawia ci diagnozę.

Dan

Barierą nie do przejścia okazała się być praca w innej firmie, jeszcze by się pracownicy dowiedzieli że można pracować w normalnych warunkach. Każda tego typu firemka się tego obawia. A kary za brak obsady na objekcie płacić trzeba. Koniec będzie pewnie taki sam jak w Bydgoszczy.

@Wart

Staraj się pisać po polsku będzie cię lepiej zrozumieć. Atos to nie jest pierwsza ani druga liga więc wymiana w jednym czasie kilku ważnych osób mocno zastanawia. Jednym z pytań na rozmowie było dlaczego nie chciałem zostać gdy przejmowali objekt. Odpowiedź jest prosta - bo oferowali niższą stawkę niż była. Teraz od 1 stycznia i tak muszą podnieść bo wzrosła minimalna. Firma ma z tym wielki problem.

Wart
@Rrrrr

Co ty piszesz? Ze pracujesz w drugiej świetnej firmie I dlatego Atos cie niechciał. A ty chciałeś w tej gorszej Atosie pracowac dlaczego? ;)

Kolega
@Rrrrr

Znowu na na tej stronie nieprzyjęty ze zwolnionym piszą jaka to zla firma . No i nie będą przyjęci wna pewno w dalszym ciągu I tylko pisać im pozostanie. Pewien Prezes z Nowogrodzkiej kiedyś powiedział: " ja bym to leczył". Dotyczyło to czegoś innego ale tu pasuje.

@Wart

Po pierwsze mylisz osoby po drugie czasem trochę pomyśl. To logiczne że chcieli mieć osobę, która będzie pracować tylko u nich, konkretnie chodzi o EC1. Tylko że nikt nie jest taki naiwny żeby rezygnować z drugiej pracy. Przejmując objekt po Kowalczyku musieli mieć ludzi, którzy znali to miejsce. Po dwóch miesiącach większości z nich już tam nie robi, bo przekazali swą wiedzę i stali się niewygodni. Dla mnie miała to być praca dodatkowa i wcale tego nie ukrywalem podczas rozmowy. Fakt że nawet nie przeprosili za 25 minut spóźnienia świadczy o kulturze, a raczej jej braku.

@Kolega

Nie szanowna firmo, piszę tylko o poziomie kultury podczas rekrutacji i braku jakiegokolwiek profesjonalizmu. Spóźnienie się 25 minut, brak przeprosin za zaistniałą sytuację, brak konkretów i zwyczajne sciemnianie co do warunków. Fakt to się powinno leczyć. To że ty nie potrafisz znaleźć normalnej pracy i musisz tam pracować nie znaczy że inni także są tacy nieudolni. Na szczęście teraz ofert nie brakuje i można się nie zniżac do takiego poziomu.

Stary
@Rrrrr

Nie jesteś doświadczonym ochronierzem. Piszesz o ilosci punktów na obiekcie i jeszcze inne rzeczy .... Ty piszesz tu, a oni już dzwonią do kumpli w innych spółkach i robia robotę której nie widzisz. Dotknie Cie to, takie sprawy załatwia się cicho. Szkoda mi ciebie.

@Stary

Już się boję, jakoś przez 30 lat nie miałem problemu z brakiem ofert.. Mogą się żalic do woli, śmieszne są te firemki ochrony. Kiedyś koordynatorzy też objecywali super objekty tym posłuszny byleby tylko zostali. NIC Z TEGO, jeżeli sam nie znajdziesz lepszej pracy nie licz na innych. A informacje o firmach przekazują sobie też pracownicy i opinia idzie w świat. Po to między innymi jest GO WORK.

Druga firma
@Rrrrr

Druga firma się przydaje taka co płaci pod stołem alimenciarzom itd.

@Druga firma

Druga firma się ZAWSZE przydaje. Lepiej wybierać z trzech niż z jednej. I nigdy nie jesteś zdany na łaskę tej jednej.

Prezes
@Rrrrr

Xyz prezesi innych spółek to swoje zdanie o Atosie przekazują ci jak razem macie zmianę na obiekcie, czy jak byłeś zaproszony na bal?

Byly pracownik Jednostka Wojsk Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Firma nie zapłaciła za ekwiwalentu pracownikom. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. Oprócz tego wystawiła błędne świadectwa pracy, na których jest informacja, że pracownik wykorzystał urlop, a nie jest to prawdą. Niech firma odpowie dlaczego (usunięte przez administratora) pracowników????

Byly pracownik Jednostka Wojsk Nowy wpis

100% prawdy Pójdziemy do Sądu Ta Firma to wielkie rozczarowanie.Firma ta nie powinna istnieć , nic nie robi sobie z pracowników i traktuje jak (usunięte przez administratora). Moze wiecej takich wpisów spowoduje ze wszyscy dowiedza się całej prawdy a jak nikt tam nie pójdzie do pracy to Firma splajtuje i nic nie zrobią . Jak tak można traktować pracowników. (usunięte przez administratora) to my pracownicy tworzymy tą Firme a bez nas nie istniejecie bo sami nie dacie rady. Pamiętajcie karma wraca.(usunięte przez administratora)pracownik.

były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Niewypłacony ekwiwalent za niewykorzystany urlop dla wszystkich byłych pracowników - proszę o wyjaśnienie jaki jest powód i kiedy zostaną wypłacone pieniądze???

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak dużo osób pracuje w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Ola

W związku z ekscesami jednego Pana i próba reklamy firmy Stekop na wątku Atos powiem tak : na wątku Stekop 28.02 ktoś zwraca uwagę że jeszcze do tego dnia na Pit Radwar w Warszawie Stekop jeszcze nie zapłacił drugiej umowy. Potem inne osoby mowia o potrącaniu 300 zł miesięcznie z jakiegoś nie do końca jasnego powodu. Ja pracowałam w kilku firmach ochrony i swoje wiem trzymam się Atosa a typowe zachowanie nierobow to szkalowanie firmy. Ale żeby reklamować inna firme na wątku innej to już poza granicami. Mam nadzieję że dobiorą ci się do tego miejsca którym przysiadłem sobie ręce i nie nadają się do pracy.

Antyatos
@Ola

A Atos nie potrąca 300 zł w jakiś dziwnych nieokreślonych sytuacjach??Zwalają to (usunięte przez administratora) na polski ład a to (usunięte przez administratora) prawda.Okradaja pracowników i nigdzie te 300 zł nie jest ujęte.Wzielismy od firmy paski z wynagrodzeniem i się okazuje że 300 zł znika w niewyjaśnionych okolicznościach

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Co powiecie o pracy w dziale księgowości?

Piotr 6789

Pracowałem tam kilka miesięcy, gdy firma przejęła obiekt. Z tak chamskimi ludzimi jak pan dyrektor i pani prezes nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Potrafią zwolnić człowieka za to, że ma pretensje o brak umundurowania. Wcześniej był Stekop i było super, wszedł Atos i miłą pracę na obiekcie szlak trafił.

Kasa
@Piotr 6789

To za brak munduru musisz zapłacić 50 tys ?

Andrej
@Piotr 6789

Zgadzam się z przedmówcą ja nie pracowałem ale opinia ludzi którzy pracowali na Bumar-Łabędy w Gliwicach ciągnie się do dzisjaj zastanawiam się że ludzie tu pracowali i cały czas przewija się pseudo dyrektor tej firmy powinna mu cala załoga im zejść z obiektu jakie mizerne stawki tu mieli Najlepsza Firma to STEKOP pozdrawiam tych że tyle lat z nimi wytrzymali

Agata
@Andrej

Myślał że przycwaniaczy, a będzie bezrobotnym i z problemami. Piszę o Stekopie na opiniach o Atosie, musze rzucić okiem na Stekop czy się przymila. Na Bumarze mieli niezły luz bo tak chciała firma, a Ty chciałeś mieć luz sam z siebie. No to nie. Cały Atos w tym dyrektor to bardzo dobra firma ochrony pilnuje i ocenia pracownikow. Wydaje mi się że miałeś w Atosie wyższa stawkę niż kolesie mają w Stekopie na Bumarze tylko nie szanowałeś firmy.

Franek

Oj z pomysłami tak samo slabo jak z CV. Gdyby płacili za latanie za pracą to byś był bogaty. Dawniej tez tak mówili o dziewczynach ze za kandydatami tak aktywnie lataj ze od latania ich nazewnictwo się bralo

@Franek

Z jakim CV Kamilku? Przecież nie było żadnego CV, na pewno nie przez ostatnie 20 lat. Więc czemu znowu zmyślasz?

Franek

Szukasz szczęścia, z firmy do firmy I potem się żalić. Ja pracuje od 10 lat w Atos kasa jak umówiona i zawsze w terminie. Na początku roku zawsze chwilą wątpliwości, ale to zależy od klienta co to nigdy nie zdąży z podwyżka. Atos super firma, Kamil super szef.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Tom

Coraz niższe, obniżają wymagania z braku kandydatów. Tydzień temu na prestiżowy objekt w centrum konieczna była kwalifikacja, teraz biorą każdego kto się zgłosi. Na jednostkach wojskowych ludzie 70plus, czysta kpina. Tam gdzie spokojnie pracują po 300 godzin, bo ludzi zabierają w miejsca gdzie im się grunt pod nogami pali.

wart

No to dziwne. Firma ochrony zatrudnia kwalifikowanych z wpisem i ludzi bez wpisu, zaskakujące!!! Na to samo stanowisko? Na pewno? To nie do pomyślenia, chyba, że na tym obiekcie są różne posterunki. Ja to sprawdzę. Tobie też radze.

@wart

Ogłoszenia są od jakiegoś czasu, treść ta sama tylko wymagania obniżają z braku chętnych. Posterunki są różne, nawet nie ukrywali że wszędzie są braki. To było też za poprzedniej firmy, teraz tylko zwiększyłi liczbę czujek do odbijania do UWAGA 125. To nie pomyłka 125 na jeden objekt. Koordynator przyparty do muru nie potrafił wskazać drugiego takiego przypadku.

Czy pracodawca ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jakub

Atos to firma (usunięte przez administratora) na każdym kroku więc omijajcie ja szerokim łukiem

AAAA

Tak, motywuje poprzez niewypłacanie obiecanego wynagrodzenia do szukania nowej pracy. Na przejęciu obiektu w celu pozyskania pracowników to obiecują wszystkie możliwe dodatki, potem z ledwością minimalna dla kwalifikowanego z bronią.

Krystyna
@AAAA

Poważnie? Kwalifikowany z bronią za minimalną? Chyba żartujesz z tym?

Aleksander

Atos to firma która (usunięte przez administratora) pracowników. Ludzie pracują za darmo, na paliwo im brakuje. Ta firma nadaje się pod prokuraturę aby muszę zgłosić wraz Urzędem Skarbowym.

Jak szefostwo w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób traktuje ludzi?

Pestka

Szefostwo lux, nikt nie zapłacił jeszcze kary jak to jest w innych firmach chyba ze rozwalił auto bo jechał jak szalony. Kto płacił karę w innych firmach łapka do góry

Krystyna
@Pestka

A ile tej kary jest do zapłacenia tak właściwie?

Staruch

Uważam, że firma jest bardzo dobra. Może ten komentator który narzeka ze go wywalili niech powie za co. Ja mam premie i nie mam problemów. Trzeba kontrolować i robić swoje a nie pisać bzdur. Jestem zadowolony z tej roboty. W każdej firmie wywalają krętaczy i linii.

Zoombie

Firma Atos to banda złodziei która jak ktoś się odezwie to wyrzucają z pracy obiecują co innego umowy przychodzą inne a wypłaty jeszcze inne zarząd i całe pseudo kierownictwo tragedia stosują politykę z przed 30lat nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) jakich świat nie widział

Wart-wnik

Arogancja, zachłanność zarządu wobec pracowników doprowadziła do utraty obiektów w oddziale warszawskim i bardzo dobrze to jest skutek za brak szacunku pracowników biura i szefostwa do pracowników ochrony zarabiających na ich utrzymanie.

Zbigniew

Czekaj, ktoś was nagrywa w pracy i wysyła to dalej? Opowiesz dokładniej co tam się dzieje? Brzmi dość dziwnie i niepokojąco...

Dobry

Bardzo dobra firma

Marzena
@Dobry

W takim razie co sądzisz o innych, w większości negatywnych opiniach? Czemu uważasz tą firmę za bardzo dobrą, bo bez argumentów to nie chce mi się wierzyć w Twoją opinię.

Prawdziwy
@Dobry

Potwierdzam ze bardziej dobra firma. Co do negatywnych opinii widac ze to rzeźbi jedna osoba. Skąd wiesz jaki ma cel? Konkurencja, wywalony pracownik itd.

@Prawdziwy

Hm, chyba na takiej samej zasadzie Ty nie wiesz, czy to jest jedna osoba, czy wiele różnych osób. Zgadujesz tak samo jak Marzena XD No a Twoje potwierdzenie też niewiele wnosi bez konkretnych danych, ani stawek za ochronę, ani nic o grafiku, obiektach itp.

Klopot
@Dobry

Nazwiska, adresy, kontakty. Obiekty stawki itp jak pracujesz, a musisz skoro masz zle zdanie to nie wiesz na jakim obiekcie pracujesz i ile zarabiasz? Ja sobie chwalę i moi koledzy tez, każdy narzeka jak i w innych firmach. Żona pracuje w korporacji zarabia klika tysięcy na kiesiac i też narzeka. A ty zajmij się czymś pozytecznym

Czesław

Całkiem nie płacą, czy po prostu spóźniają się z wypłatami? Napiszesz ile to już trwa? Dużo ci wiszą?

Igor

@Byłem tam nie ma wcale kontaktu z szefostwem podczas pracy? Może to plus?

Zostaw merytoryczną opinię o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób - Łódź

• Jak się pracuje w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Zobacz opinie na temat firmy ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób
2.1/5 Na podstawie 33 ocen.

ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób