ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób

Łódź

Opinie o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób

KRIZONa 2012-12-29 12:37:45
Najgorsza firma w jakiej przyszło mi kiedykolwiek pracować,zatrudniają na śmieciówki, a ludzi mają za nic, nawet długoletnich pracowników mają za durniów placą 3,70 netto . Zero premii czy jakichkolwiek bonusów , Najchętniej zatrudniliby inwalidów z 1 grupą na dyżury 24 godzinne
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
Ola 2015-01-02 20:18:42
Atos do dno...
Quad 2016-02-15 08:18:51
"To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść " ... Niebawem za sprawą swojej głupoty, firma ta utraci obiekt "Dojnej Krowy" z Bydgoszczy. Do prowadzących destabilizującą politykę kadrową menadżerów firmy, nie docierają już żadne argumenty. Obrany mechanizm marnotrawienia pieniędzy na zakup drogocennego sprzętu w postaci quadów czy innych kosztownych gadżetów (w momencie "ustawicznego braku" napływu kwalifikowanych kadr i fatalnej oferty finansowej), w niczym nie poprawia wizerunku firmy Atos Sp z o.o. Brak inwestycji w zasoby ludzkie powoduje, że dalsza ochrona obiektów z branży zbrojeniowej w Bydgoszczy, z przyczyn kadrowych, staje pod znakiem zapytania. Analogicznie braki z obsadą dotyczą ochrony obiektów w Zakładach Chemicznych Nitro-chem S.A. i Zakładach Elektromechanicznych BELMA S.A. Panowie z Łodzi, głodowe stawki godzinowe na umowie-zleceniu wysokości =7,- zł to kpiny przy tak wielkiej odpowiedzialności. Niedobitki których przy pracy w firmie ATOS Sp. z o.o. trzyma już chyba tylko grawitacja, padają na pyski ze zmęczenia przy łataniu dziur zmian dyżurnych. Chętnych do pracy od tygodni nie przybywa, przysłowiowy "wąż w kieszeni" odbije temu łódzkiemu pracodawcy czkawką. Pracodawco, trwońcie dalej pieniądze na quady ale jeździć na tych drogich zabawkach niebawem nie będzie miał kto, bo kadr ubywa z dnia na dzień.
Najemnik 2016-02-22 08:50:43
Temat Bydgoszczy spędza sen z powiek prezesom. Lokowali w bzdety a nie w kadry to mają teraz przysłowiową rękę w nocniku. Czas może przenieść centralę do grodu nad Brdą, abyście Panowie mieli bliżej do pracy.
dymał 2016-02-24 10:03:21
wieść gminna niesie że za siódemkę na ten chemiczny kołchoz trudno o jelenia na bydgoskim rynku, zasmakują i odchodzą
xxx 2016-03-14 20:08:05
Piszecie panowie w trochę słabym wątku.Na gwork jest jeszcze jeden wątek , temat o ATOS i tam jest więcej info
tere fere 2016-04-25 13:19:38
...dostali gola i wypowiedzenie od Nitro-chemu i teraz skomlają o obiekt u Prezesa firmy :(
godbye 2016-06-15 02:45:31
Bumarowski pupil który dotąd szedł przebojem, dostał prztyczka od Bydgoszczy. Może z tej lekcji Atos wyciągnie wnioski na przyszłość, by najpierw brał pod uwagę problemy kadrowo-finansowe i troskę o obsadę obiektu ochrony a gdy wszystko funkcjonuje jak być powinno, dopiero wtedy pozwalał sobie na trwonienie pieniędzy na kosztowne 500 centymetrowe quady. Łodzianie zakpili sobie z chłopcami z Bydgoszczy, za swoją butę płacą teraz frycowe utratą dojnej krowy jaką był dla tej firmy bastion bydgoskich zakładów chemicznych.
Piotr 2016-06-26 18:16:20
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Czy będzie to Atos czy Portos, nad kaprysami niektórych zleceniodawców trudno nadążyć. Czas pokaże, czy decyzja w sprawie nitrochemowskiego Atosa, nie była zbyt pochopną. Tak czy inaczej, wchodzące niebawem ustawowe wymogi stawek płacowych, zrewidują ochroniarski rynek pracy.
były 2016-09-19 20:56:25
Zawsze możecie postarać się na niekorzyść tej firmy by wyrobić jej złą reputację a najlepiej się podłożyć by firma padła!!!!!!! firma ochroniarska się zmieni a Wy i tak zostaniecie,gdzie znajdą tylu nowych ludzi z pozwoleniem na broń???Trzymajta się Skarżysko
pitupitu 2016-09-20 12:16:59
Dziejowa historia spisku, sęk w tym że na swoją opinię firma ta zapracowała sama, doprowadzając do porażki na bydgoskim gruncie. Nie pomógł nawet tabun ludzi, dowożonych z łódzkiego wygnajewa.
ioj 2016-09-22 12:13:17
Może wiecie jakich zarobków może się spodziewać regionalny przedstawiciel handlowy? Podobno i tak pojawiają się odpowiednie premie do podstawy, ale ciekawe, że wypłata jest i tak terminowa. Atmosfera opierają się na przyjacielskich relacjach, więc nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób