Biuro 2000 Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego s.c.

Kraków

Opinie o Biuro 2000 Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego s.c.

admin 2015-06-12 17:38
Wiesz coś ciekawego o firmie Biuro 2000 Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego s.c.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
Zbanowany Siepacz 2017-05-10 16:05
Praca zaczyna się od 6-14 od pn-pt. Wszystko zależy jeszcze na jakie stanowisko sie ubiegamy. Montarzyści zaczynają od 6 kończą dopiero wtedy jak zamontują meble u klienta. Pilarz tnie aż nie dotnie wszystkiego co ma zlecone na dany dzień, ale i tak maksymalnie od 6-16. Facet od okleiniarki czy centrum pracuje głównie do 14. Goście od skrecania mebli również. Na 8h pracy mamy jedną przerwę 20 minutową. Umowa na okres probny 3 miesiace pózniej umowa na czas nieokreslony. Praca w soboty? Tak owszem bo czasem nie zdąrzysz wszystkiego zrobić w piątek, a już w poniedziałek rano jest umówiony montarz u klienta.

Pracownicy spoko, szefo nie koniecznie, na samym początku będzie milutki, pózniej z każdym nastepnym dniem poznasz jego naturę. Jeśli jesteś odporny psychicznie to polecam w innym wypadku lepiej iść gdziekolwiek indziej.

Podwyżki? A co to takiego? Tj prywaciarz który myśli, że żyjemy jeszcze w latach 90tych i trudno jest znalezc inną pracę. Dlatego panuje tam atmosfera ciągłego napięcia. Pracownika uważa, za "gówno". W ciągu 8h spotkasz go na produkcji częściej niż kogokolwiek innego z pracowników. Do tego kamery i nawet jeśli skonczyłeś swoją pracę a teraz czekasz na resztę formatek to za chiny ludowe nie możesz stać w miejscu bo przyjdzie i Cię opier...
Zostaw swoją opinię o Biuro 2000 Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego s.c. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro 2000 Fabryka Mebli i Sprzętu Biurowego s.c.