Opinie o Skodex Krotoski-Cichy w Wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skodex Krotoski-Cichy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skodex Krotoski-Cichy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skodex Krotoski-Cichy w Wysogotowo

Grzegorz

Unikać jak ognia: 1. Kiedy przyjechałem na naprawę, po 6 tygodniach od zamówienia części, okazuję się że któś zapomniał wysłać zamówienie do centrali. Trzeba czekać następne 6 tygodni. 2. Zakład, bez konsultacji ze zlecającym, wymienia nieorginalne w pełni sprawne części (zamienniki) na drogie od Skody i każe sobie za to słono płacić. 3. Po na prawie, kiedy byłe za granicą odpadł waż doprowadzający paliwo do silnika. Samochód stanął, musiał byś holowany. Mechanik w Niemczech powiedział, że ten kto robił silnik zapomnial założyć zacisk na wąż od paliwa. 4. Naprawy które miały zająć 2 dni przeciągnęły się do tygodnia.

klient
@Grzegorz

Witam, proszę o informację dokładną którego Serwisu Krotoski Cichy dotyczy ta opinia Dziękuję.

fu

Dno auto zgłoszone do naprawy z ac mija już 3 tydzień i nic.

bylypracownik

Odradzam !

kasia skłoda

jestem ogromną fanką motoryzacji, szczególnie skoda mnie wciąga, a tak się składa że szukam nowego pracodawcy a widzę że Skodex Krotoski-Cichy jest dealerem skody. do tej pory sprzedawałam różne rzeczy w różnych branżaCH więc myślę że i ze skodami dam sobie radę. myślicie że mam szansę na zatrudnienie u nich?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Skodex Krotoski-Cichy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
AHC czesci uzywne

Wyplata w terminie, premie za dobre wyniki. Brak logikii przy wykonywaniu zadan, pracownicy to jedna duza klika rodzinno-sasiedzka, biurowi pilnuja tylko fotela, fizyczni poruszaja sie wedlug sobie wypracowanej metodzie zgodnej z oczekiwaniami prezesow, alkohol jak wszedzie w Polsce, rywalizacja miedzy dzialami tzn.chora kooperacja, zastraszanie szefem, pare osob o.k a reszta jest bo jest. Firme polecam tylko wyrafinowanym cwaniakom. Normalny czlowiek nie da sobie tu w AHC rady.

Heal

Pracuję w grupie od kilku lat, wcześniej pracowałam w innym salonie, więc mam porównanie. Tutaj pracuje się normalnie, wiadomo, że nikt nie trzyma pracownika nieprzydatnego bo czasy PRL się skończyły, a sponsorować tez nikt nie chce. Jeśli jednak sprawdzasz się na swoim stanowisku, to traktują cię dobrze iż z szacunkiem. Wypłaty w terminie, premie i nadgodziny też wypłacane oficjalnie, na papierze z wszystkimi ZUS-ami itp. Jest ciężko, to fakt, bo rynek coraz trudniejszy, a biurokracja rośnie i nikogo nie obchodzi, czy dajesz radę. Ma być zrobione, bo najważniejszy jest wynik, ale pewnie tak jest wszędzie. Firma uczy odpowiedzialności za swoje zarobki. Ogólnie dałabym im na 10 punktów 8, bo jestem zadowolona, ale oczywiście zawsze mogłoby być lepiej.

klient

(usunięte przez administratora)przetrzymali auto półtora dnia, nie zrobili prawie nic, zero profesjonalizmu, skasowali niebagatelną kwotę! Proszę uważać na ten serwis!

JACEK

Kupiłem w salonie Krotoski Cichy nową skode octavie w 2012 roku misiąc przed końcem gwarancji serwis skody odpowiada że zgłoszone moje roszczenia co do stanu technicznego skody są nie uzasadnione wiem że skoda oktavia tur z instalacją lpg to samochód dla biedaków ale salon umie tylko sprzedać samochód a jakikolwiek naprawy pozostawia zwala na użytkownika pojazdu dla zainteresowanych wyślę zdjęcia instalacji lpg na opaskach serwisowych

SW
@JACEK

Biedaku ile dałeś za O2 tour z salonu ? 50 tysięcy ?? ja tyle zapłaciłem tak że nie pierdziel że to auto dla ''bidoków'' bo niejeden właściciel BMW (10 letniego hahhahahaha) spojrzy na ciebie z zazdrością jak pojedziesz na serwis - prosty serwis przy O2 bo tam sie ma co zepsuć i zapłacisz kilka razy mniej za wszystko. Pozdrawiam TROLLI i frustratów

Nie wiem jak praca,(usunięte przez administratora)jestem bardzo rozczarowany, auto miało być bezwypadkowe, badane w serwisie obok - przegląd przedzakupowy a w nim jest oczywiście badanie miernikiem lakieru, a okazał się po zakupie, że był po stłuczce, także brak słów. Tym bardziej, że pracownik zapewniał, że żaden element nie był szpachlowany. Długo szukałem auta, myślałem, że jak kupię z polskiego salonu i jeszcze zapłacę godziwe pieniądze to będzie bezwypadkowy a okazało się inaczej.

Tyrdon

Jak dla mnie mało istotne skąd jest towar, czy niemiec płakał jak sprzedawał, powiedzcie lepiej, czy krotoski-cichy w ogóle szukają osób do pracy?

gołąb

myślę, że przede wszystkim z Niemiec. Tak naprawdę dalej na zachód to nic lepszego i taniej nie znajdą

Zimbak

A skąd oni generalnie ściągają te samochody ? Z niemiec czy jeszcze dalsze zachodnie kierunki? Dzięki za info

dociekliwy

Witam. Proszę powiedzieć czego dotyczą tenagetywne opinie działalności i pracy poszczególnych serwisó czy ogólnie pracy w centrali firmy?

suka

Ludzie !! mam doświadczenie 10 lat w sprzedaży samochodów a oni zaproponowali mi 2000 netto, jacys (usunięte przez administratora) !!!

jaro

byłem klientem tej firmy kupiłem audi a8 pana kulczyka i jestem bardzo zadowolony z auta bez wad i usterek jak i z obsługi w tej firmie ludzie na poziomie i uprzejmi nawet jak brakowało drugiego kompletu kluczyków to mi wysłali co mnie zszokowało bo wiekszosci przypadków już sie nie odnajdują tak że wielki szacunek dla firmy

Zeby mieć honor to trzeba go najpierw mieć !!! A tego tam niema !!! Pozatym aby ratować firme trzeba wywalić całe niekompetentne kierownictwo, które dba tylko o własne interesy.

bobas

firma typu szopa u kowala co narzedzi nie ma, oni sie w cudowny sposób cofaja w rozwoju, juz nigdy nie oddam tam samochodu. I sie jeszcze nazywaja serwisem w którym za biurkiem siedza ludzie co nie wiedza nic o samochodach

dicki

Ci ktorzy napisali te opinie niech sie wezma za robote a nie tylko narzekaja.bo wielkie wymagania maja a do roboty dwie lewe i jak za czasów Cegielskiego byle 8godz przerobic z czego 4godz w kącie bajerki i smiechy chichy.powodzenia w innych firmach z takim podejsciem do pracy.czasy Cegielskiego dawno sie skonczyły panowie,czas wziasc sie do solidnej pracy,wiec rekawy juz zaginajcie.

slavicflavour
@dicki

oho.. jakiś prywaciarz kapitalista się trafił.. może ludzie mają dość zapier.. ile wlezie do upadłego za pieniądze, które nie pozwalają żyć.. ewentualnie pozwalają przeżyć..?

cc
@dicki

co ty chcesz od hipolita cegielskiego ? to porzadna firma produkujaca od A do Z

bolek

I brak poszanowania dla pracownika

lolo

potwierdzam, alkohol jak najbardziej, nadgodziny za free, soboty za free, wielkie wymagania a kasa lipa, bałagan, żadnych jasnych procedur, wszystko na żywioł, ludzie tacy sobie, generalnie sama rodzina i znajomi, nic ciekawego-opinia dotyczy AHC

Zostaw merytoryczną opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Skodex Krotoski-Cichy?

Zobacz opinie na temat firmy Skodex Krotoski-Cichy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skodex Krotoski-Cichy?

Skodex Krotoski-Cichy