SAFE Co LTD

Gdynia

Opinie o SAFE Co LTD

ja 2011-01-11 19:49:25
firma pracę załatwia ale klika jest wszędzie trzeba głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapodać aby się utrzymać na kontrakcie szkoda nerwów
hajkus 2013-07-07 12:48:46
bylem trzy razy we Francji z tej firmy i jakos było wszystko poukładane co prawda w Boulogne nie cierpia ludzi którzy pracowali w Cherbourgu ale co do płatności to wszystko jest ok
Bleee.... 2013-08-22 11:02:56
Płacą na czas ale mało. Niepolecam tej firmy. Godzin zawsze brakuje. Szczególnie u majstra Bary. Nawet koncówek z wypłaty niedaje tylko zabiera sobie[usunięte przez moderatora]
b... 2013-08-25 17:17:11
Ubezpieczenie jest. Nie ma z tym problemu.
2013-08-26 07:45:40
Zadzwoń do nich. Wszystkiego się dowiesz.
cziko 2015-01-20 14:17:44
w końcu jest to firma , a mianowcie stocznia, która zajmuje, a raczej również zajmowała się statkami. Obecnie wszelkie branże przemysłu w których kiedyśliderowaliśmy w europie, albo przynajmniej byliśmy znaczącym graczem - obecnie podupadają na tyle , że nawet takie firmy jak SAFE są uległe temu kryzysowi
Se 2015-01-22 00:01:32
Safe jakoś się trzyma jeszcze. weszli w tematy elektrowni Na razie pracy nie mają za dużo. Coś ma ruszyć w kwietniu. Ale firma ogólnie jest OK. Kasa na czas zusy ubezpieczenie i umowa o prace (normalna).
byly 2015-05-12 21:03:21
nikomu nie polecam pracy w w gdansku u bociana-on spoko ale wiekszosc to lesery-ziec nic nie robi caly dzien(wszystko wie umie wszystko ale mu nie wychodzi)synek-czuje sie kierownikiem....cos robi-czytaj gra na fonie:)spora czesc to lesery....przyjmiesz sie to bedziesz zapierdalal za 3:)
spawacz Marek 2016-09-06 00:55:38
stabilna prace? wywalaja od razu jak maja ciut w przód z robotą. i siedzisz 2 tyg i czekasz na telefon by isc na 3 h pracowac i znowu 2 tyg w domu.
o francji nic nie mowi. 12 tyg tam na 2 zjezdzasz. 9 euro dostaniesz, wyzyw sie sam, kwatery to afrykanskie lepianki i kurniki a o zapierdzielaniu nie wspomne.

sa lepsze firmy w niemczech za lepsza kase, czestsze zjazdy i lepszy socjal.
kudczakf 2016-09-09 00:46:37
A ty pewnie masz wujka bociana i grasz w te swoje gry z powerbankiem chyba ze juz przedluzacz ci podcisgneli do ladowarki? Wez sie do roboty OLO!!!
Weldi 2016-09-14 16:31:46
Jakie są tam stawki (we Francji ) i jak ktoś wie to na jak długo trzeba pracować?
Weldi 2016-09-21 20:38:11
Słyszałem że potrzebują ale ciężko się utrzymać. Czy ktoś tam pracuje?
monter 2016-09-22 20:33:54
Pracuje się dobrze, stawki może nie porywają, ale wypłaty zawsze w całości i zawsze na czas. ZUS, ubezpieczenie jest, atmosfera w porządku. Ludzie pracowici i kumaci, na pewno się utrzymają. Wiadomo, jak wszędzie są brygady lepsze i gorsze, mała rotacja pracowników daje do myślenia. Pracuję tam od jakiegoś czasu i nie narzekam. Pewna firma, godna polecenia.
we 2016-09-22 22:17:25
a może zdradzisz nam chociaż na jakim stanowisku pracujesz? to uczyni przyjacielu twoją historię o wiele bardziej wiarygodną dla forumowiczów tutaj.
Zostaw swoją opinię o SAFE Co LTD - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAFE Co LTD