Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

zosia

Panie oskarze w większości sklepów tak robią--dobrze,że jeszcze nie pakują starego obślizgłego kawałka,osobiście widziałam jak w ...... (Powiat żagński) pani na mięsnym jechała pod zlewem ścierą po (usunięte przez administratora)-ja w eko nie kupuję nic na masarni .

Oscar

Jestem klientem Eko od wielu lat zawsze robiłem zakupy w sklepie przy rynku od dłuższego czasu zaopatruję się też w Eko ale usytuowanym przy parku w Prudniku jest tam o wiele lepszy wybór wędlin i mięsa i przede wszystkim świeże.Bardzo miła obsługa panie zawsze uśmiechnięte,pożartują doradzą i pomogą w wyborze towaru.Byłem dzisiaj z ciekawości na zakupach przy ulicy Damrota i śmiem stwierdzić że panie na mięsnym jawnie naciągają klienta poprosiłem o kilka plasterków wędliny to nie dość że pokrojone były na grubość 3mm to jeszcze do tego zapakowane w papier który ważył 0,010 patrzyłem na wagę to był długości 60 cm,sprawdziłem w domu.Więcej tam nie zrobię zakupów.

ania

(usunięte przez administratora)z eko powinni na taczkach wywieść ile to babsko złego ludziom robi dyrektor tez taki sam jak ona

kierowniczka
@ania

Jeszcze nie miałaś złej regionalnej skoro o pani Ani mówisz takie rzeczy.To osoba, która wszystkim pomaga, doradzi dobrym słowem,a jak zalegasz z towarem to rozwozi po sklepach aby u ciebie nie zalegał. Mam nadzieję , że będzie długo naszym regionalnym.

Aśka

Tak tu czytam i czytam,No iłowa dała czadu,ciekawe jakie miny miało tam szefostwo po takim zamieszaniu,ciekawe czy wzięło sobie to do myślenia--ludzi powinno się traktować tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani,po niektórych widać,że powinni w lesie mieszkać i nawet opiekę nad zwierzętami strach im powierzyć!!!!Pozdrawiam tu moją szefową !!!!!!!!!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

TAk ---dziewczyny z Iłowej były na prawdę super!!!!!!!!!!!!drugich takich ze świecą szukać!!!!!!!!!!!!!!!!!

malowanka

Jestem pelna podziwu i odwagi dla dziewczyn z Ilowej znam ten sklep i dziewczyny byly super co widac po opiniach wszystkich jak o nich piszą u nas tez coraz więcej osob sie zwalnia niedlugo nie będzie miał kto pracować bo nikt nas nie docenia.

Wracając do MAłomic,według mnie Kierowniczka jest ok.widać robi dużo,żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik,oczywiście zdarzają się czasami rózne wpadki,ale nie ma ludzi idealnych.To tylko moje zdanie każdy może myśleć inaczej.POzdrawiam panie z MAłomic...

kasia

POPIERAM,KTO MOŻE GDZIEŚ INDZIEJ PRACOWAĆ NIECH ZMYKA Z EKO BO TAM TYLKO MOŻNA SIĘ NERWICY NABAWIĆ

Sylwia

JA również się zwolniłam z tego cudownego marketu w Iłowej.Miód-malina. Moja szefowa regionalna pomogła mi podjąć tą decyzję-robienie z ludzi wariatów to nie w tych czasach drogie Panie.Jestem bardzo zadowolona,że nie muszę już wysłuchiwać tych bzdurnych komentarzy,stresujących tekstów typu:UWAGA BO SZEF JEDZIE,i stawiania wszystkiego do góry nogami.Pracując w eko nie masz żadnego życia prywatnego-ciągle jesteś pod telefonem-każdy coś chce-nawet jak śpisz to ci się Eko śni.Pracując tam tylko się stresujesz...Wiem co innego powiedzą Panie kasjerki,które wprost mają cudowne życie na kasie-i dostaną opiernicz(w delikatnym tego słowa znaczeniu)tylko za to,że za mało batoników sprzedały,a cała reszta im po prostu (oczywiście są wyjątki)***WISI***Więc powodzenia życzę,pozdrawiam serdecznie i "nie do zobaczenia" !!!!!!!!!!!!!!

zapracowana

Witajcie Pracując w eko(ledi) już 8 lat mogę powiedzieć,że jeszcze nigdy nie było tak zle,jestem na stanowisku z-cy kier.i powiem wam,że w 2012 roku zarabiałam 1485 zł netto,w tej chwili nie ma już długo żadnej premii(NIBY),plany wykonane,ale zawsze coś.Moja wypłata to 1289zł,netto,przy czym kasjerka ma 1195zł.Totalna klapa-cofamy się i nikt na to nie reaguje...bo po co-zwykły wyzysk.jako zastępca mam na głowie wszystko-nawet moją kierowniczkę,która zarobi 1952 zł netto a więcej siedzi na wolnym niż pracuje-bo ciągle odbiera sobie jakieś nadgodziny.Regionalna nie reaguje,dziewczyny widzą,że coś jest nie "halo",pytają o co chodzi,ale co ja mam im powiedzieć...że szefowa może mieć tyle wolnego???NIe!!!!!!!powinna mieć tyle co my,a nie więcej jej nie ma jak jest,ciągle chodzi na urlop a ja zapierniczam jak osioł za marne grosze!!!To takie moje żale,w poniedziałek składam wypowiedzenie...Mam dość eko,szefowej,regionalnej ,DR.I moich współpracownic co niektórych...Znalazłam sobie lepszą pracę POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIERPIĄCYCH ALE PRACUJĄCYCH ***

aneta
@zapracowana

Masz racje jestem z toba zwolniłam się z iłowej i wcale tego nie żałuje .Moje plany miałam od roku ale nie mogłam się zdecydować i ogólnie nie chodzi o kase ale o poszanowanie człowieka .Załogę też miałam super no są oczywiście wyjątki ale te panie które to przeczytaja będą wiedziały o kim pisze lesery i nic więcej .Te wszystkie opinie o iłowej to szczera prawda na dzień dzisiejszy jestem bardzo szczęśliwa ze podjełam taka decyzje nie inna .Pozdrawiam serdecznie i trzymał kciuki na pewno nie będziesz zawiedziona za 1300 zł znajdziesz prace na pewno i bez stresu .

misiaczek

Czy ta p.Mariola to ze sklepu eko w Przemkowie jak tak to dawno już bym ją zwolnił,to prawda jak nie oparta o regały,to ręce w kieszeni,a mało tego często czyta gazety w trakcie pracy i to w obecności klijentów .Zawsze było tak i jest ,że sklep czy market to nie biblioteka albo czytelnia.Trzeba może wyciągnąć konsekwencje za taką prace.

elka
@misiaczek

Opowiadacie o jednej ekspedience, ponieważ wychyla się z szeregu. Lubię przychodzić do eko Przemków bo zawsze można liczyć na dobre słowo, pomoc w zakupach . Dziewczyny są zawsze uśmiechnięte , zarobione ale mają czas na chwilę rozmowy ze mną.

ada

A co powiecie o sklepie w Małomicach???

niby kto

Ciężko się pracuje z kierownictwem,które uważa,że jak ma stanowisko to już ma wszystko,trzeba mieć rozum moi drodzy!!!Ja wiem,że jest duża grupa kierowników,z-ców,którzy się bardzo starają i jest fajnie,ale jak ci taka kierowniczka przychodzi od rana nafuczona to sie już nic nie chce-w domu pewnie się z mężem pokłóciła,albo ktoś jej na odcisk nadepnął.Moi drodzy sprawy rodzinne ZOSTAWIA SIE W DOMU!!!!!!!!!!!!!!!żeby ta kierowniczka jeszcze wszystko umiała-nie jej z-ca zaiwania a ona zbiera pochwały-bo po co się przyznać,że się tylu rzeczy nie potrafi,jeszcze ją zwolnią albo zamienią na stanowiska z zastępcą

Basia

Widać,że się w iłowej starają,dobrze,że wiolka i bogusia jeszcze tam zostały,bo jak one też odejdą to sklep już się całkowicie rozleci a kierowniczka tam będzie spała,żeby wszystko zrobić,teraz już jej zastępcy brakuje,ciekawe czy kogoś znajdą na to miejsce...chętnych pewnie będzie ,ale czy się nadadzą??Zresztą praca w takim systemie to dziwactwo,przychodzisz-robisz co masz robić i do domu a nie człowiek dniami i nocami myśli o tym co tam się dzieje...Porażka -ja też szukam pracy ale tam nie pójdę--gdyby był poprzednia załoga to tak ale w tej chwili NIE !!!

marta

BA,niedługo w iłowej też będzie straszny dwór,bo to co tam teraz jest to po prostu (usunięte przez administratora) na kółkach,nikt nic nie wie,jak pytasz gdzie co leży to nawet nie podejdzie ci pokazać bo woli gadać przez telefon

klientka

Ta z iłowej chyba musi mieć jakieś fory a moze kierowniczka ze tak na luzie gada ha a co na to regi. No Pewnie nie widziała :)

tomasz

No ja się tez tym spotkałem ze kierownictwo nie widzi to się dziwie :) widzą co chcą a ze miłe dziewczyny odeszły to nie :)porażka juz nie wspomne ze te eko na dziady zeszło już całkiem, no może doczekamy się w to miejsce strasznego dworu

malowanka

święta prawda wziąć się w końcu za z-ca kierowników lenie śmierdzące robią tylko jak czują zagrożenie nasz z-ca kierownika nie robi nic nawet towaru na sklepie nie wykłada bo mu śmierdzi a o reszcie roboty nie wspomnę ruchy ma jak stara babcia wszystko musimy za niego robić bo myśli że jak jest z-ca to jest jak kierownik i może wszystko a tak naprawde to nie nadaje sie do niczego gdzie są regionalni że nie widzą tego co się dzieje na sklepach o kierownikach nie wspomnę bo sami nas wykorzystują jak tylko mogą traktują nas jak woły robocze kantują na wszystkim czym się da nawet na dniach wolnych grafiki zmieniają jak tylko im się podoba i nikt tego nie widzi bur..del na kółkach normalnie niema komu się za to wziąć.

olga

W Przemkowie cackają się z pracownikiem, już dawno bym ją zwolniła za takie lenistwo.Kierowniku ocknij się !!

ZUZA

CO WY NIE POWIECIE JA TEZ PRACUJE W TEJ ZAJEBISTEJ FIRMIE NA STANOWISKU KIEROWNIKA I ROBIĘ WSZYSTKO ,PRZYJMUJĘ TOWAR SPRZEDAJĘ NA MIĘSNYM WYKŁADAM TOWAR OBSŁUGUJE LUDZI NA KASIE SPRZĄTAM I TAK DALEJ .NIE WSZYSCY KIEROWNICY TO LENIE JA NIE ,JESTEM PORZĄDNYM PRACOWNIKIEM I MAM BARDZO FAJNA I ZGRANĄ ZAŁOGĘ NIE MAM SOBIE ANI MOIM PRACOWNIKOM NIC DO ZARZUCENIA .SKLEP MAMY WYSPRZĄTANY Z GÓRY NA DÓŁ WSZĘDZIE CENY AUDYTY WYCHODZĄ SUPER A NASZEJ REGIONALNEJ WIECZNIE COŚ NIE PASUJE ,ZAWSZE WSZYSTKO JEST ŻLE I ZAWSZE NIE TAK .JAK BYŚ SIĘ CZŁOWIEKU NIE STARAŁ TO I TAK WSZYSTKO ŻLE BO JUŻ NIE WSPOMNĘ O NOWYM DYREKTORKU ,MŁODY AMBITNY TO CHCE SIĘ WYKAZAĆ I WYMYŚLA WIECZNIE JAKIEŚ BZDETY .DLA NICH WSZYSTKICH NIESTETY NIE LICZYMY SIĘ MY JAKO PRACOWNICY TYLKO JAKO NUMER SKLEPU I CYFERKI.ORAZ DURNA AKTYWNA KTÓRA USTALA JAKIŚ GAMOŃ CO NIGDY NIE MIAŁ STYCZNOŚCI Z HANDLEM .CO Z TEGO ŻE NASZ SKLEP JEST POŁOŻONY W CENTRUM TU LUDZIE TEŻ NIE MAJA PIENIĘDZY JAK WSZĘDZIE ALE NASZA DYREKCJA TEGO N IE POTRAFI ZROZUMIEĆ A TO JEST NAPRAWDĘ PRZYKRE.STARASZ SIĘ I NIC Z TEGO NIE MASZ ZERO SZACUNKU.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.