Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

do Gośki

Gosia,zgadzam się z tobą w 200 %,są wyjątki gdzie się fajnie pracuje,ale to są małe wyjątki,eko to ciężki orzech do zgryzienia,ile byś nie robił to ciągle mało,wypłata jest za pracę wykonywaną,a premia za coś więcej-nagroda-tylko ciągle robimy coś ponad plan a premii jak nie było tak nie ma.JA też daję wypowiedzenie,ale przegapiłam sobotę,bo to przecież trzeba w sobotę--tak moja kadrowa mówi**więc w tę która będzie daje to wypowiedzenie.8 lat w eko to już psychika musi trochę odpocząć.Pozdrawiam moją kierowniczkę,która zostanie wkrótce z ""ręką w nocniku"""bo to ja za nią odwalałam kawał dobrej roboty a ona tylko czekała kiedy to będzie miała znowu jakieś wolne,mały urlopik ,długi weekend ***a dość****STOP PRZEMOCY.&&&

gośka

No tak,premie to zjawisko nieziemskie w ostatnim czasie,czujemy się jak bydło zaganiane do zagrody a kierownik to zwykły naganiacz.Wszystko dopracowane na ostatni guzik,plan wyrobiony a premię niby tylko kierownik dostaje w kwocie 100 zł.A cała reszta to gdzie niby znika?Już nie nadążam za tą firmą.Porażka.Jutro daje wypowiedzenie,bo na zakładzie można lepiej zarobić i nie słyszeć ciągłych wrzasków,nie mówiąc już o tym,że człowiek nie ma nawet jak spokojnie do toalety wyjśc,bo przecież kierownik ma 2 lewe ręce i cię na moment nie zastąpi.POWODZENIA FRAJERZY....

pracownica

Jakie premie 50 zł na głowe chociaż plan wykonany i cala reszta ,śmiech na sali!!! Nawet te co nic nie robią przy kasie tylko hihi i śmiechy, ile człowiek by się nie starał to i tak źle też zastanawiam się nad zwolnieniem niech taniej siły szukają gdzie indziej .Czasy niewolnictwa się juz skończyły .

R1

No właśnie zależy od regionu, od tego jak traktuje się pracowników....a to w dużej mierze zależy od DOR i KR- jak ludzie pracują w ciągłym strachu przed kontrolami , to i atmosfery w pracy nie ma.Niestety oni z nami powinni tworzyć zespół a nie być tylko naszymi poganiaczami. Sama praca, jak praca-każdy wie co do niego należy i gdyby było trochę mniej stresu to wszystkim lepiej by się pracowało. Ale to już powinni przemyśleć Ci wyżej . Kiedyś byli inni DOR no i różnica w pracy była inna. Pan K.S. to był super gość:)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
DO R3

NIE MUSISZ SIĘ ZGADZAĆ MY TAM SWOJE WIEMY,JAK MASZ WYŻSZE STANOWISKO TO SIĘ CIESZ.

zuza
@DO R3

Tak to prawda dużo zależy od atmosfery jaka panuje w sklepie ale osoby które obejmują stanowiska kierownicze zatrudniane są bez kwalifikacji nie mają zielonego pojecia o pracy z ludźmi .Kierowniczki powinny być zatrudnienie nie poznajomosci tylko powinny się znać na pracy z ludźmi bo przeważnie nie maja pojecia jak się współpracuje z załoga i sami maca wprowadzając ferment plotki po prostu za dużo maja czasu.

R3

Czytam te Wasze opinie i wydaje mi się jakbym w innej firmie pracował.W Ledi pracuję już ponad 6 lat i oczywiście były lepsze i gorsze czasy, ale nigdy do tego stopnia jak tutaj opisujecie i nie zgadzam się z tymi opiniami.Nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Wydaje mi się, że to zależy od ludzi z jakimi pracujemy i od atmosfery. Fakt- jest dużo pracy i wiele się wymaga, ale jak jest dobra organizacja... to w zespole siła i praca jest wykonana. W tej chwili też mamy pomocnego Dyrektora regionu R3 i super KR., ale widocznie jesteście z innego regionu, że tak piszecie.Życzę Wam zmiany na lepsze.

klient

Pozdrowienia dla Iłowej

do kolesia

Jedna nagana,potem druga i won,w papierach dyscyplinarke...

koleś

co mam zrobić kierownik z pracownikiem, który nie reaguje na polecenia, nie współdziała z załogą."Domaga się zwolnienia" ,ale sama się nie zwolni.Kiedyś słyszałem jak dość głośno mówiła, ze się nie zwolni, ale jak ją zwolnią to będzie ok.Gdzie jest haczyk toku myślenia pracownika.Wszyscy mają się męczyć z taką koleżanką? Pani Mariola przyjęła się do pracy odpoczywać,reszta niech robi!

do kolesia
@koleś

zawsze można udzielić nagany później drugiej i zwolnić dyscyplinarnie a powód do nagany zawsze się znajdzie chyba nie będzie z tego zadowolona.

gośka

O zawidowie to ja lepiej nie będę się wypowiadałą

blada

A CO POWIECIE O EKO W ZAWIDOWIE

stały klient ledi Stanisław

I jeszcze jedno jak się tu naczytałem tego wszystkiego to wiem ,że lekko nie było Więc jeszcze raz GORĄCO POZDRAWIAM WAS...MIŁE PANIE !!!!!!!!!

stały klient ledi Stanisław

Witam Wiecie Państwo może i człowiek się przyzwyczaja do wszystkiego bardzo szybko,ale brakuje mi tych Pań w Iłowej.Na masarni szalona Pani W.musi nadrabiać za całą resztę.Szkoda,że dziewczyny odeszły.Pani Anetka,Sylwia i ta pani która od niedawna pracowała na mięsnym--Ania chyba.Smutno*******Nie wiem czy Panie tu zaglądacie ale pozdrawiam Was gorąco...zakupy bez fajnej obsługi to nie zakupy***********wiem,że nie ma ludzi niezastąpionych ale są ulubione******

Kaśka

Tak dziewczyny z iłowej dały czadu,5 osób na raz + jedna na chorobowym dłuższym to w sumie jak by 6 osób zabrakło.Ciekawi mnie czy są osoby chętne do pracy bo u nas 2 osoby w zeszłym miesiącu trudno było znależc.Więc gratuluję dziewczyny odwagi i POWODZENIA ŻYCZYMY***

pracownica

Po co się denerwujecie najlepiej zrobić jak koleżanki z iłowej

miki

Iwa nasz kierowniczka to się niczym nie interesuje,wazne żeby ona zarobiła,odezwać się nie odezwie bo się boi o własną posadkę,planogramów nie potrafi...nawet wydrukować,klepie ślepo zamówienia i udaje wielce,że jest najważniejsza,dziwię się,że jeszcze jej nie zwolnili,dobrze,że ma zastępce,który musi potrafić wszystko a ona jak przyjdzie co do czego to bierze to na siebie i udaje,że wszystko potrafi,MAMY JEJ JUŻ DOŚĆ...cieszymy się jak idzie na urlop....(usunięte przez administratora)

iwa

DO REGIONALNYCH I ICH DYREKTORÓW TRAKTUJCIE LUDZI TAK JAK SAMI CHCIELIBYŚCIE BYĆ TRAKTOWANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRAŻYNKA

a PAN TOMASZ TO NIBY 30 LAT W EKO PRACUJE???SAMA RADOŚĆ TYLKO,ŻE W TO NIE WIERZĘ...

Misia

Co za bzdury jeżeli plany wyrobione to zawsze jakieś grosze wpadną.Od tego jest kierowniczka ,żeby zainteresowała się gdzie jest premia.

ekoludek

Oj jak tu ucichło.....wszystkim nerwy posylwestrowe przeszły, dobrą premią za grudzień ucieszyli wszystkich:) hi,hi,hi

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.