Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Obserwator

Ciekawe jakbyś Ty się czuł/a jakbyś takie rzeczy słyszał/a. I na nikim się nie wyżywam. A ciskając mi kit,że mięso jest swieże a nie było to już mówi samo za siebie! Mam gdzieś to wszyscy o mnie myślicie. Jaracie się wy, bo przeżywacie jak człowiek prawdę napisał.

@Obserwator

Do nas masz pretensje ze nie świeże mieso kupiles ,mogłes zanieść do kierowniczki a nie z fochem .Co ja ci to sprzedalam !!!!!.prawdę jaka prawdę!!! jakbys wiedział to byś się nic nie udzielał i tak wiemy wszyscy kim jesteś

P.P.

Kupił nieświeże mięso a wyżył się na dziewczynach...Więc "nie jaraj się tak "-tak by twój syn powiedział...Plotek nie rozsiewaj - widzisz nawet żeby kupić świeże mięso trzeba być człowiekiem i z ludzmi w zgodzie żyć--TAKIE CZASY---JA TAM NIE NARZEKAM!!!!!!!!

Obserwator

Po pierwsze ja nikogo nie obraziłem tylko stwierdziłem fakt. Po drugie, agencji towarzyskiej tu ie robię, nie moja wina, że bierzecie wszystko dosłownie. Mogłem napisać tak jak to mój syn mówi " nie jaraj się tak". Poza tym nie ma co z wami dyskutować. Plotek nie rozsiewam bo babą nie jestem. A do innego sklepu chodzę dlatego, że już nie raz dostałem nieświeże mięso. Życzę powodzenia bo raczej już tu nie zawitam. Szczęścia życzę drogim paniom.

@Obserwator

Śmiać mi się chce jak czytam to co piszesz.Szybko skończyles kariere poety ale proszę pana to nie serial brazylijski tylko życie .Szkoda mi sklepów do których chodzisz bo tez dziewczyny będą obserwowane jak szpieg z krainy deszczowcow .Dowidzenia i nie do zobaczenia

Emil

JA robię zakupy najmniej 3 razy w tygodniu w Iłowej i chodz już i Pani Aneta i pani Sylwia od jakiegoś czasu nie pracują to złego słowa na nie nie dam powiedzieć...miłe sympatyczne młode osoby,zawsze uśmiechnięte,więc złośliwość ludzka nie zna granic-i panie obserwatorze na prawdę pan pomylił Fora jak już napisała Pani Ela wyżej...się Pan zastanowi czy warto złośliwie obmawiać ludzi tym bardziej,że dziewczyny się same zwolniły a z nimi jeszcze kilka osób.Więc co tu dużo dyskutować...zawsze się znajdzie ktoś taki kto Wam D..Ę obsmaruje,ale przecież "My" wykształceni ludzie nie będziemy sie takimi bzdetami przejmować/Pozdrawiam gorąco Panie i może tu jeszcze kiedyś zaglądne...

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ela

Dziwne rzeczy tu się dzieją,Pan Obserwator jak dobrze większość zauważyła bardzo się brzydko zachowuje-jest człowiekiem nieobytym--takie rzeczy mój drogi co ty tu wypisujesz to chyba fora pomyliłeś,albo ci się strona przerzuciła i wiemy co po nocach robisz cyt..."Nie podniecaj się tak bo orgazmu dostaniesz..."...Nie obraża się w ten sposób ludzi****Nie masz do tego prawa!!!A jak chcesz o orgazmach porozmawiać to sobie do Agencji Towarzyskiej zadzwoń.Tam na pewno DOJDZIESZ!!!!!!!!!!

Sylwia

Wiecie,wszędzie zawsze coś komu nie pasuje,a takie wypisywanie bzdur bez podpisu koleżanek ze sklepu to jak ktoś już wyżej napisał " żenada ".Akurat piszesz o sobie moja droga bo ja nikomu za przeproszeniem " (usunięte przez administratora) quot;między półkami nie obmawiałam.A i jeszcze jedno ja już tam NIE PRACUJE,i jak Wam się kasa zatnie to do Mnie po prostu nie dzwońcie--BO więcej nie odbiorę...i wszelakie zapytania w związku z tym jak Wam coś nie wychodzi do mnie nie kierujcie bo wydzwaniacie niepotrzebnie a jeszcze niektóre mi przy okazji "(usunięte przez administratora)obrabiacie,więc jak czegoś nie wiemy to proszę DO KIEROWNICZKI!!!!!!!!!!!!!!

Magda

A widać teraz jak dziewczyny razem współpracowały,że szurnięte koleżanki im teraz za przeproszeniem (usunięte przez administratora) obrabiają.Nie wymaga to publicznego wpisu,ale widzę że ktoś bardzo bezczelny wypisuje tu głupoty---i chyba jest to ta sama osoba,która roznosi plotki z tego sklepu---trzeba było ją dawno zwolnić a nie zostawiać ponieważ to,że się chwaliła,że podpisywała papierek o niewynoszeniu nic co się dzieje w sklepie nie pomogło-jak się tylko 2 spotykają po pracy to dyskusja trwa--nie raz to słyszałam na własne uszy.Wiecie Panie o kim mowa-w takiej sytuacji tylko powinien być anonim do szefa,ale ja tam nie pracuję więc nie mój cyrk i nie moje małpy.To.że tamte dzxiewczyny odeszły-to widocznie tak chciały-czemu się ich czepiacie***Dożywotnio z eko umowy nie podpisały-więc do roboty OBSERWATORZY ,u mnie w zakładzie tak jest,że wypłatę się dostaje za pracę wykonaną a widzę,że u Was również za PLOTKI I OBRAŻANIE innych ludzi!!!

P.P.

Drogi Panie Obserwatorze,jest Pan(Pani) człowiekiem niegodnym uwagi,wypisuje pan bzdury(z góry wiadomo,że jest Pani-nazywajmy rzeczy po imieniu pracownicą ze sklepu w Iłowej-na dodatek bezczelną)nikt tu Ciebie na forum nie obrażał,więc wróć do poziomu i nie obrażaj normalnych ludzi-wiedz o tym,że za publiczne obrażanie grozi kara...Nie bronię tu nikogo,ale co niektóre osoby z Eko w Iłowej znam bardzo dobrze-również ten sklep obcy mi nie jest,więc nie bądz bezczelny/na i pracuj sobie spokojnie jak pracujesz,ponieważ kiedyś kolej i na ciebie przyjdzie a wiedz o tym,że nie raz już to było w planach...

aneta

Dlatego po 6 latach się zwolnilam i bardzo się z tego cieszę i nie będę komentować z kim mi się dobrze pracowało bo moje wspolpracownice dokładnie wiedza i szkoda mi tylko 3 pan które tam zostaly oczywiście nie z wyboru ,i każdy u nas wie jak jest nie mam sobie nic do zarzucenia .A podszywanie się pod inna osobę tylko po to by sobie popisac to nie będę komentować ........

pracownica tak jak wy

nie dziwię się teraz że nas tak cisną z góry.Płoty nieróbstwo na innych sklepach kłótnie pracowników między sobą nagabywanie jedna na drugą pewnie donoszenie do kierownictwa i dyrekcji i to się nazywa dziadostwo.Inne sklepy muszę cierpieć za to co wyprawia się na innych sklepach ale my nie jesteśmy wszyscy jednak tacy sami.zajmijcie się pracą i praca przede wszystkim nad sobą a będzie dobrze nikt nie będzie nic miał do was.A tu tylko żale jedna na drugą.

aneta

Brawo teraz chodzisz po innych sklepach i dalej plotki rozsiewasz, i obserwujesz co dzieje się gdzie indziej zeby muc na forum pisać .To ty może zawod zmien na detektywa ha ha

aneta

Taki z ciebie konkretny gość ze zaslaniasz się i przedstawiasz sie jako obserwator . Mniej odrobinę taktu i się przedstaw a wtedy mogę z toba dyskutować na pewne tematy .Żenada wiec twoje opinie to wyssane z palca weź się lepiej za robotę .

Obserwator

Nie podniecaj się tak bo orgazmu dostaniesz. Poza tym jak chodziłem na zakupy to po prostu was słychać było, Dyskrecji troszkę. Na szczęścię teraz chodzę do innych sklepów. Jakoś mnie to oburzyło.

aneta

Ha ha śmiechu warte tak sobie to tłumacz a co ty myslales ze my jesteśmy tylko od zapi....... Na tym sklepie zwisa mi twoja opinia musisz nas bardzo dobrze znać nie będę się znirzać do twojego poziomu i nie mam zamiaru z taba dyskutować na temat kto tam pracował .A i jeszcze jedno nie wiem kogo doceniali pracownicy ale mniej na uwadze ze za nami poszły jeszcze trzy dziewczyny .Miłego wieczoru

Do obserwatora

JAki jesteś nudny,żebyś ty wiedział,że my wiemy kim ty jesteś--żenada

Obserwator

droga sylwiu, gdybyś nie plotkowała z anetą między regałami to byś miała czas PÓJŚĆ do toalety i czas na zjedzenia śniadania. Co przyszłem to jak nie plotki z aneta to z ta gośką z masarnii. Tylko tyłki potrafiłyście obrabiać, taka prawda.

@Obserwator

Szok nie ładnie tak podsluchiwać ty obserwator to ty maże 24 godz. nas obserwowałeś to ty dobry słuch masz tylko szkoda ze ślepy jesteś wiem kim jesteś .Szkoda tylko ze taka opinie macie odkąd odeszłysmy

sylwia

To jest Polska moi drodzy właśnie...do toalety biegiem,śniadanie jak złapiesz coś w rękę,no i nie mało razy same kupowałyśmy coś żeby aktywną podciągnąć,bo cię pani regionalna straszyła że będą zwolnienia""albo ja albo wy""pisała...

sylwia

O to się musi niezle starać...

Na premie pewnie zbiera

P.P.

Ktoś kto pisze pod "Ytrew" i "QWERTY "dziwne nazwy sobie wymyśliliście-bądż co bądz to raczej jedna osoba-i to osoba tam w iłowej w sklepie pracująca,więc bronić będzie jak lwica swojego malucha-ale moje drogie Panie kasjerki w sklepie się pracuje a nie gazety czyta albo z telefonem przy uchu spaceruje...Jedna pyskata,druga patrzy jakby tu grosza uskubnąć,ja rozumiem grosza ale nie kolejny raz po 0,50 gr.Jak zdarzy się to raz kolejny to na pewno będę nazywał rzeczy po imieniu***

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.