logo Alma Market

Alma Market

Opole

Opinie o Alma Market

nie 2009-05-06 10:52:11
podobno w almie zarabiaja 1400zł netto...ciekawe moglby ktos napisac czy to prawda
anonim 2009-05-19 08:13:53
zarobki kształtują się w granicach 1600-1800 brutto
anonim 2009-08-12 11:13:53
1400 to tylko wtedy jak dostaniesz pełna premie a to nie zdaza sie nigdy. realne zarobki po okresie probnym to 1600brutto czyli 1180netto i radze nie liczyc na premie bo o ile nie podlizujesz sie kierownictwu to nic nie dostaniesz a i tak tylko beda cie opierdzielac ze nic nie robisz i sie ciagle obijasz.unikajcie pracy w alma opole
chichotka... 2010-04-09 21:41:35
jak się komuś pracować nie chce to wszędzie jest beznadziejnie! ALMA w OPOLU jest ok:))) a jak się komuś nie podoba to niech prace zmieni...heheh
oczko 2010-04-09 21:45:36
tak tak jak się wyleci....to już potem bagno;p hhehe
Rafael 2010-04-27 11:02:49
To są delikatesy,towar musi być świeży i elegancko wyeksponowany.Działy stale muszą być utrzymywane w jak największym porządku.A z tym się wiąże intensywna praca na wielkich obrotach.1600 brutto??Kpina....W Tescach,Realach i innych Biedronach najczęściej wyłożone jest wszystko na "odwal się",dziury w półkach,warzywa jak rzucone rano,to nieprzebierane do wieczora...Tam akurat jakość towaru i estetyka działów leży w głębokim poważaniu,a zarobki są takie same jak w Almie....
stan 2010-04-27 22:35:24
nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz?? praca jak praca,trzeba robić swoje :)) i wtedy wszystko będzie superrr
zawiedziony 2010-09-19 11:43:17
Alma w Opolu poprostu kpi z ludzi.... Miałem tam pracować, ale Alma robi z ludzi idiotów. I teraz cieszę się że nie tyram tam jak wół za psie pieniądze. I dla przestrogi, jeżeli ktoś z was pójdzie na rozmowę i dowie się że dostał pracę, to nie cieszcie się....mnie olali a miałem podobno wypisane już skierowanie na badania.
gość 2010-10-05 13:11:46
masz człowieku rację,że alma to jedna wielka porażka- ludzie jak możecie idźcie gdzie indziej bo pieniądze a przede wszystkim atmosfera i klika pana dyrektora to jeden wielki żart.dziwię się że to jeszcze funkcjonuje.
gucio 2010-11-03 11:12:51
powiem wam jak to wygląda.praca na kilku stoiskach,a jak jesteś chory to na urlop,bo jak nie to nikt tu nikogo na siłę nie trzyma
smerfetka 2010-12-24 20:13:29
heheh tak tak dal paczlki dla radia w zamian za reklame.....a pracownicy juz drugi rok bez paczek na swieta....to jest wlasnie alma ciekawe co na to krakow?
alma opole 2011-01-10 18:56:01
Nie to nie prawda w Almie w Opolu zarabiaja 1600 zl brutto a wymagania co najmniej jakby zarabiali 2.500 dyrektor niestety skapi i to bardzo....
znajoma 2011-06-27 14:25:38
haha a właściciel 80 na liście najbogatszych w Polsce
anonim 2013-07-18 18:48:24
Praca w almie jest OK. Przynajmiej na magazynie przyjmujesz dobrze towar niepopełniasz błedów to wszystko jest ok. Płaca może niejest za dobra prawie 1400zl z premia. Z kierownikami mozna sie bardzo dobrze dogadać. Ludzie w pracy ok. Ale i tak znajda sie marudy którym sie robic niechce i wiecznie płaczą ze niebeda robic za 1200......
ja 2013-12-12 13:12:54
Anonim chyba dostanie premię za taki wpis:)
Wcale nie jest tak różowo, nie ma co ściemniać. Zresztą każdy kto będzie tam pracował sam na swojej skórze się przekona. Jak pasujesz to pracujesz, jak coś nie tak to albo psychicznie nie wytrzymasz presji jaka będzie na tobie ciążyła ( bo winny jest zawsze tylko jeden), albo też cię wywalą. Z kierownikami nie da się dogadać, a jeśli ci się wydaje, że się dogadasz to spodziewaj się obmówienia albo braku premii. Kasa mała, premia albo jest albo nie ma, nawet nie wiesz za co jej nie masz, z pewnością nie miesiąc w miesiąc.
antoslav 2014-10-22 21:44:52
Praca na sklepie nie jest zła, co prawda teraz zmienia się system premiowania i z premiami może być różnie, ale podstawa to minimum krajowe, z ewentualną premią wyjdzie z 1350-1400. Kierownicy różni, niektórzy naprawdę w porządku, a reszta dopóki im przypadkiem nie odmówisz pomocy lub po prostu nie przedstawisz swojego zdania. Także Almę polecam dla owiec, które mają klapki na oczach i siedzą cicho. Jeśli chodzi o dodatki to ich brak, nie ma niczego, paczek na święta, żadnych dodatków. Jedyne co to całe 5% zniżki na zakupy w Almie. Trochę bałaganu jest w pracy sklepu, mówię o Katowicach, kadrowa wredna, dyrektor nie taki zły, dobrze się z nim dogadywać. Praca dobra dla osób które nie mają rodziny na utrzymaniu, albo ich druga połówka zarabia co najmniej 2000 na rękę. Największy problem jest z centralą, pracują tam niekompetentni ludzie, no i sam prezes, dla niego liczy się tylko ile on ma na koncie. Delikatesy które chcą uchodzić za elitarne powinny zacząć od podniesienia zarobków pracowników o 20%. Ot tyle.
polska 2014-12-10 23:35:05
jest bardzo fajnie fajne kierownictwo ,koledzy z pracy , praca jak każda inna ALMA opole nie ma co narzekac pozdrawiam
anonim 2015-02-25 16:10:27
1340 do 1380 na reke na stoiskch z bezpośrednim kontaktem z klientem ogólnie lipa strasznie wykorzystują umowy nie przdluża nowa pani kierownik nie polecam tam pracy
anonim 2015-02-25 16:12:28
v.v 2015-03-06 11:46:13
To prawda!
pracownik 2015-04-13 20:38:44
owoce?? z hurtowni w Opolu :)
Temida 2015-04-20 12:35:12
co za krety to pisal?! Towar w tych sklepach jest wylozony caly a jesli półki są puste to dltego ze nie ma towaru!!!!!!!!!Szkoda ze tacy kretyni sie wypowiadając nie mając pojęcia o tym!Żal..
tutut 2015-04-21 17:53:04
bo nikt za te pieniądze nie chce pracować to i ofert pracy dużo
brontozaur 2015-05-11 08:54:18
Ludzie nie idźcie tam pracowac chyba ze chcecie byc wykorzystywani. Biegac ze stoiska na stoisko. Jednego klienta obsłużyć na mięsie, wędlinie, serach i pieczywie. To nieważne ze w umowie macie konkretne stanowisko. Płacą tak nędznie ze nikt pracować nie chce. Klienci sie denerwują ze musza czekać bo na zmianie jest 4 osoby do obsługi 6 stanowisk (na serach i wędlinach jest ciąle kolejka i jest jedna osoba nawet nie ma kiedy wyjsc na przerwe). To smutne że sklep z taka renomą tak wykorzystuje pracowników i płaci grosze za taką prace. Kierownicy na czele z dyrektorem nie doceniają pracy pracowników. Mogliby chociaż raz stanąć za ladą na 8 godzin i tak pobiegać miedzy działami. Proszę wyobrazić sobie minę klientów których obsługuj sie na 3 dzialach... W papierach i programie ciagły bałagan nikt nic nie wie. Grafiki kierownicy ustalaja pod siebie np. niedziela 7-15 jest kierownik wiec na zmianie ma calą obsade a na drugą zmiane nie ma kierownika wiec jest 3 osoby... ŻAL mi ludzi którzy tamzostali mam nadzieje ze uda im się znalesc lepsza prace bo wiem ze szukaja ale wiadomo jak jest z pracą w Opolu. Całe szczescie że na działąch pracuja ludzie to pomogą jesli trzeba. Tacy pracownicy jak tam to prawdziwy skarb.
wasza wysokosc 2015-05-12 16:53:39
potwierdzam :)
tosia 2015-05-12 21:42:33
Byłam na rozmowie w almie w opolu i dostałam skierowanie na badania wstępne ale dostałam dziś lepszą propozycje pracy zrobiłam już badania ale nie tam gdzie mi mówili w almie czy mam dzwonić do almy powiadomić ich o zmianie pracy czy iść do tej lepszej p.s nie podpisywałam z almą umowy
opolanka 2015-06-22 09:08:12
uwazam ze alma to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak wsparcia,szacunku do pracownikow.nie wspominajac o zarobkach! zeby wymagac trzeba tez cos dac od siebie a nie tylko brac.
fikus 2015-08-10 18:30:12
A co byscie pejdzieli jakbyscie robili za 5zt i po 10 godz we zwyktym sklepi w centrum hinskim co dziennie to dopiro wyzysk na ludzi a umowy na put etatu to co powicie na to ,,
ja 2015-08-11 02:49:22
podwyzka byla :)
jogi 2016-06-03 13:12:48
w almie zarabia sie (2016r) 1350,lub 1400 zalezy od miesiaca.Premia w Almie to raz na ruski rok
sprawiedliwy 2016-06-11 22:11:56
w almie wykorzystują pracowników,biedni muszą biegac po wszystkich stanowiskach,towar mają często nie świeży i drogi
Mm 2016-07-19 09:36:20
Tak to prawda że często towar jest nie świeży bo tam przez pewien okres pracowałem. "Ruda" robiła wszystko by pracownika ponizyc a i dyrektorce nic nie brakuje bo powinna siedzieć na kasie lub stać na mięsnym. Nie wiecie co tam się dzieje to się nie wypowiadajcie. To nie jest wina tych co stoją i Was obsługują tylko tych co sadzaja "dupe" przed komputerem i mówią jak bardzo pracują.
Tadek 2016-08-01 21:18:35
prawda
Mati 2016-08-25 18:17:02
A ty przedstaw dowody na swieżość!
Zenoon 2016-08-31 11:28:33
W Almie w Opolu nie ma towaru a jak jest to stary i wybrakowany.Biedni pracownicy muszą biegac po wszystkich stoiskach a z tego co slyszałem to premii nie dostają.Dyrektorzy z Almy są chamscy i zle traktują swoich pracowników zachowują sie jakby byli lepszymi ludzmi a przeciez gdyby nie Ci biedni pracownicy to ich by nie było... Ciekawe czy Kraków jest świadomy tej niegospodarnosći ze strony rządząch,ciekawe czy Kraków wie co się dzieje w Opolu w Almie.Pozdrawiam
Zenoon 2016-08-31 11:31:41
Job Impulse 2016-09-23 14:05:11
Jeżeli szukasz pracy zapraszamy! Agencja Pracy Job Impulse, Poznań ul. Górna Wilda 68.
Job Impulse 2016-09-23 14:05:25
Danuta 2016-10-05 22:36:44
Było jak było.A ja chciałam na pożegnanie podziękować wszystkim klientom którzy byli mili,uprzejmi i na którym mogłam liczyć wsparciem....jestem dumna że są jeszcze tacy ludzie!!! dzięki nim miałam jeszcze ochote chodzić do pracy :) dziękuję i mam nadzieje że zobaczę ich jeszcze w innej pracy,gdzie zacznę.... Ja Wam dziękuję i do zobaczenia....gdzieś :))) buziaki
HAHAHH 2016-10-06 09:08:21
ALMY W OPOLU JUZ NIE MA ...........................
Danuta 2016-10-06 12:06:53
Alma zbankrutowała i likwidują sklepy
Danuta 2016-10-09 00:46:17
prawdy od góry się nie dowiesz!!! a wiem bo tam pracowałam i mnie zwolnili!!! to chyba wystarczy :)
edf 2016-10-09 10:52:31
hej to jak to jest bo ja się już w tym wszystkim gubie..chciałbym wiedzieć co będzie z Almą bo widzę że tutaj na prawdę dużo zróżnicowanych komenatrzy jest
Zostaw swoją opinię o Alma Market - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma Market