Opinie o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Memling Security Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Memling Security Sp.Zo.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Memling Security Sp.Zo.o w Gdańsk

Jjaaaa

Nie wiem kto pisze takie głupie komentarze,pracowałam 2 msc i miesiąc temu wypłatę dostałam z jednodniowym opóźnieniem ale była z nadgodzinami wszytko się zgadzało. Teraz nie pracuje już tam 3 tygodnie i wczoraj był 21 kwiecień i przez wasze durne komentarze bałam się że już mi nie zapłacą, jak już nie pracuje. WŁAŚNIE DOSTALAM przelew wczoraj i wszystkie nadgodziny normalnie zapłacone .. A więc czemu Wy macie takie niby problemy ???

@Jjaaaa

Statystyka? 2 miesiące a dłuższy staż to może inne okoliczności się trafiają czy coś? twierdzisz, że opinie mogą być nieprawdziwe? i czemu ten okres pracy był tak niedługi, że dwa miesiące potrwał?

Jaaa
@Iza

Poszłam tam tylko na sam koniec bo nie mieli nikogo a akurat tam gdzie byłam to skończył się tak zwany sezon .Do 31 marca tylko właśnie jest od 1 października do końca marca i z chęcią bym jeszcze wróciła ale od 2 tygodni mam nową pracę ale do października daleko :)

@Jaaa

Dziwnie piszesz. To znaczy że nie dostałaś umowy od szefa na pracę? Co z tego że obiekt się skończył, to od szefa zależy jaki obiekt dalej dostaniesz. Trzeba czekać. Jak masz umowę o pracę to i tak dostaniesz wypłatę. Jak mi się skanczyl obiekt bo nie wygrali przetargu też czekałem, byłem na tak zwanej ławce rezerwowych gdzie potrzebowali tam chodziłem zanim dostałem stały obiekt

Ale

Tylko nikt nie będzie dojeżdżał za te pieniądze, to jest male miasto a najbliżej to obiekt w Toruniu ,a za czekanie nie placa raczej .

M
@Ale

Jak masz wszędzie daleko to ok. Ja czekałem na obiekt ponad dwa miesiące i dostałem wypłatę, jestem z Trójmiasta.

@M

dwa miesiące? i tak z ciekawości wtedy nie można było podjąć się zatrudnienia gdzieś indziej w międzyczasie? zastanawiam się jak takie przestoje są rozwiązywane. i co teraz z takim obiektem, jak już ktoś się go doczeka, jaka jest ostateczna gwarancja na w miarę stabilna pracę?

M
@Iza

Po co szukać innej pracy jak i tak była wypłata co miesiąc względem zatrudnienia umowa o pracę na czas nieokreślony stawką miesięczną . To szef decyduje na jaki obiekt się potem dostaniesz . Na postoju ma darmowego pracownika w rezerwie bo dostaje z PFRON na zatrudnienie niepełnosprawnego. Nic na tym nie traci.

Krowa
@Jjaaaa

Żadnych nadgodzin , na koniec roku napisali, że wtedy kiedy brałem urlop, to odbierałme nadgodziny, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@M

masz jakikolwiek wpływ na decyduje szefostwa czy jest to mało prawdopodobne? uśredniając liczbę bieżących na dany okres pracowników jaką liczbę osób ma pod sobą? iloma zarządza?

szop

NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ U TEGO PANA bo ani pieniędzy na czas ani ŻADNYCH DOFINANSOWAŃ za cokolwiek NIE OTRZYMACIE !!!! Jedyne co otrzymacie to BRAK SZACUNKU i niemożność kontaktu z...PSEUDO BIUREM . Nie mam faktycznej wiedzy jak jest w innych województwach ale tu,na Mazowszu jest tak jak mówię.....Pozdrawiam....pracownik

Odradzam każdemu pracę w tej firmie. Zarówno szef jak i szefowa są niezrównoważeni psychicznie. Szef wiecznie ubliża pracownikom, zatrudnia osoby na stanowisko na którym nie mają żadnego doświadczenia, nie robi szkoleń a jak się czegoś nie wie co w takiej sytuacji jest normalne to wyzywa. Za ścianą wiecznie się słyszy jak wyzywa pracowników od (usunięte przez administratora) kretynów,(usunięte przez administratora) Szefowa nic lepsza, wiecznie obrażona i się wydziera. Bardzo żałuję, że nie założyłam firmie sprawy o mobbing, może gdyby szanowne szefostwo zapłaciło karę to by się nauczyło szacunku dla pracowników. Jednak po 4 dniach w tej firmie nie chciałam mieć już z nimi nic wspólnego, 4 dni wystarczyły, żeby zniszczyć psychikę. Jeszcze teksty stałych pracownic, ze żeby tu pracować trzeba mieć twardy (usunięte przez administratora). Tylko po co dawać sobie ubliżać za najniższą krajową, bo właśnie tyle się zarabia i nie ma co liczyć na inne benefity.

Xxx

Czy firma płaci nadgodziny? Ale tak naprawdę

Renis
@Xxx

Po pierwszym roku zapłacili godziwie.Za rok ubiegły 5osob nie dostało ani grosza

Maksymilian.
@Xxx

Tak naprawdę to nie płacą. Po interwencji mówią, że wtedy co byłeś na urlopie, to wtedy odbierałeś nadgodziny. Kpina.

@Maksymilian.

a jak z prowadzeniem ewidencji godzin pracy wygląda sytuacja? kto konkretnie tak mówi i w jaki sposób wtedy dyskutować, ma się konkretne dowody jeśli prawda miałaby być inna?

@Iza

U nas to po prostu,była lista obecności i jak byłeś w pracy to wpisywałeś sobie np 16 godz. A potem lista, była wysyłana do firmy i właściwie mogli zrobić z nią wszystko, poprawić godziny, albo zrobić nową listę obecności. Jedyny dowód to, że robiłam sobie zdjęcia. Nie dostałam ani jednego paska płacowego. A jak potrzebowałam urlop na żądanie, to parę godzin wydzwaniałam do biura bez skutku, potem na monitoring, gdzie w końcu zgłosiłam uż. A potem jednak okazało się, że wpisali mi nn. Więc tak jest z tą firmą. Za to, że nie przedłużyłam umowy, dostałam karę w postaci wykreślenia nadgodzin. Pan prezes osobiście zadzwonił, w chamski sposób mnie informując o tym. Zapierdzielałam aby więcej zarobić a ktoś potem po prostu wykreśla sobie moje nadgodziny.

Fidek 873

Pracuje tutaj , warunki pracy są skandaliczne , brak wody , brak ogrzewania , prądu , mamy do budki doprowadzony kabel który sami musi zwijać i rozwijać i podłączać do skrzynki z gniazdkiem , wracam do domu cały zmarźnięty . Gdybym dzisiaj nie wziął z domu ogrzewacza to bym znowu marzł . Co do wypłaty to ostatnio dostałem 13-stego a koledzy nawet 20-stego . Teraz że względu na święta wypłata powinna być w piątek 7-dmego ale szczerze mówiąc to wątpię że będzie . Jednym słowem kpina i skandal.

Don Borleone

Dzisiaj jest 16.03. i dalej nie ma wypłaty! Prezes kłamie w żywe oczy że wypłata będzie a pieniędzy w dalszym ciągu nie ma! Trzeba zrobić porządek z tą oszukańczą firmą o zgłosić ich do pip za to, że nie wypłacają pieniędzy ludziom!

@Don Borleone

Witam.I co macie już wypłaty? Bo rozumiem że wy na 10 tego mieliście dostać. Ja jestem na zlecenie to 21 go marca czyli wczoraj ale nie mam podobno do końca tygodnia mam mieć. W piątek jak nie będę mieć popołudniu to do pracy w sobotę rano nie idę ,będą mieć jaja bo nie ma kto przyjść do nas bo robimy tylko we dwóch na zmianę:)

@Anna

Ooo jednak właśnie dostałam przelew i miałam 199 godz I wszystko zapłacone, nawet 100 zł więcej niż myślałam he

@Anna

kilka godzin po skardze? firma tak szybko reaguje na zgłoszenia? :) a ta stówka więcej z czego wynika, orientowałaś się? rekompensata za opóźnienie czy sama sobie źle wyliczyłaś? jeśli tak to w jaki sposób liczyć, żeby mieć pewność ile przeleją?

@Iza

No tak serio było, pracuje w Świeciu na szatni bez wolnego cały miesiąc bo tylko w dwóch jesteśmy, sobota niedziela we wszystkie dni na 2 zmiany,.dzwoniłam do nich 22 i zdziwiona byłam ze dostałam kasę...wiesz jak liczę np. 199 godzin miałam razy 22,80 i odjąć 30 % bo jestem na zlecenie. A stówka może dlatego że jak ktoś zaspała to dzwonili i szybko pojechałam na 2 godz, 2 razy tak było:)

Michu93
@Ania

Jesteś osobą ucząca się ? Jeśli tak tak te 22,8 masz na ręke .

...
@Michu93

Nie jestem osobą uczącą się oraz bez orzeczenia, pracuję na umowę zlecenia

pawlo
@Don Borleone

Przestańcie pisać takie głupoty że to jest najgorsza firma bo to co piszecie to totalne bzdury wyssane z palca, Po drugie nie piszcie ciągle takich bzdur że firma nie płaci na czas bo to też nie prawda , Ja pracuję w tej firmie na umowę o pracę już od 10 lat i zawsze mam kasę na czas.

@pawlo

Ja też pracuje ponad 10 lat i wypłata na czas. Pozdrawiam firmę jak ktoś czyta.

Roman

Nie wiem kto piszę takie pozytywne komentarze bo to aż nie dobrze się robi jak się czyta. Ja opiszę sytuację na moim obiekcie gdzie ja i moi koledzy pracujemy. W zeszłym roku ta wasza (usunięte przez administratora) firma wygrała przetarg na ochronę fizyczna w Krakowie i powiem szczerze jedna z najgorszych firm chyba w Trójmieście. Bo ja jeszcze się nie spotkałem z takim chamstwem jak w tej firmie ale wrócę do rzeczy przyjechał starszy facet niby jakieś szef wszystkich wypytał czy posiadamy orzeczenia poczym sięgnął do swojej torby aby wręczyć wszystkim dokumenty do wypisania oraz dał nam skierowania na badanie lekarskie. Gdy już zacząłem pracować w tej amatorskiej firmie to nie wyobrażałem sobie że co miesiąc każdy z nas będzie miał problemy z wypłata powiem tak zamiast otrzymywać przed 9 to ja oraz innymi którzy ze mną pracowali co miesiąc otrzymywali wynagrodzenie po terminie gdy dzwoniliśmy do tego całego szefa to stałe, to nawet nie wiedział z kim rozmawia zapytał się tylko na jakim obiekcie pracuje i że nie może teraz rozmawiać że oddzwoni do dziś w ogóle nie oddzwonił gdy dzwonimy na telefon który jest podany na stronie to nikt nie odbiera telefonu chora firma którą w ogóle nie wie jakich mają pracowników u nas zdarza się sytuacja że przychodzi nowy na trzy miesiące i za chwilę jest ktoś nowy. Nie wiem jak jest na innych obiektach ale powiem że mu nawet nie dostaliśmy przy przyjęciu obiektu książki służbowej czy też telefonu komórkowego i latarki o mundurach już nic nie wspomnę bo w ogóle nie mamy chodzimy swoich prywatnych ubraniach mam nadzieję że w tym roku ta firma odpuść sobie nasz obiekt i wygra inna firma która zapewni nam wszystko jest to spokojny obiekt ale trzeba firmę wymienić..

Jozef

Witam. Zgodnie z wymogami jakie wprowadził rząd muszę przyznać że firma memling codziennie dostarcza na obiekty maseczki, płyny i rękawice. Jestem zdumiony ponieważ sam prywatnie ciężko mi kupić dla siebie czy swojej rodziny a tu proszę. Dziękuję w imieniu swoim i pracowników że szef tak dba o dobro nas wszystkich.

marcin
@Jozef

Józef,mógbyś coś napisać,, o tej firmie,planuje się przyjąć do niej.jakie warunki i w ogóle jak tam się pracuje?

@marcin

Pracuje już kilka lat. Mam stały obiekt, mundur (biała koszula, odblaskowa kurtka itp.) wypłata zawsze jest na czas a często wcześniej niż 10ty. Przychodze 7 razy w miesiącu do pracy na 24 godziny. Mam zwroty za leki, w zeszłym roku byłem na wycieczce w Szwecji. Szef zrobil mi kurs na pracownika kwalifikowanego. Przede wszystkim jest to jedna firma, która nie ma spółek aby coś kręcić. I nie mam tam tylko ja tylko wszyscy moi koledzy. Na co trzeba uważać? Firma nie toleruje pijaków, jak wpadnie kontrolny albo szef to nie raz słyszałam jak z chukiem wylatywali z firmy. Nawet nie radzę do biura przychodzić po wpływem bo Panie też są wyczulone. Ogólnie z czystym sercem polecam :)

marcin
@Jozef

Józef,dzieki za odp,bo są dobre i złe wpisy,i nie wiem czym się kierować,ale intuicja mi podpowiada ze wporzadku firma

Małolata
@Jozef

Czytam te opinie i mdli mnie.Albo plfociny albo gloryfikacja..Prawda? Przejęty obiekt w Krakowie,mundury oo kms,znoszone.Dwa tygodnie,masek,rekawiczek do dziś brak,mmo moich codziennych pinaglen. Szef daleko,jestesmy pozostawieni samym sobie,ze zleceniodawca kompletnie NIE dograny przepływ informacyjny,co uniemożliwia nam pracę. Żargonem okreslilabym dom wariatow/piekiełko company. Myślę o odejściu. Mam jedno życie,reszte zdrowia. Tyle.Prosxe nie odpisywać,juz tu ne wejdę,Wiem jak jest i to m starczy

Myza
@Jozef

Bzdury pisał chyba sam szef bo tam ludzie lecca jak muchy

PEPONE
@Jozef

jak wylatywał to zaraz wracał jaki szef jacy kontrolni jaki patrol nic nie ma

Maria
@Małolata

Bożę ile błędów. Sam nick ,,małolata" mówi za siebie. Żenada. Teraz małolata powinnaś wrócić do szkoły jak chcesz być dobrym ochroniarzem. Nawet do ciągnięcia druta potrzebne jest troszeczkę szkoły. Pomyśl.

Irek
@marcin

Firma spoko. W zeszłym roku wszystkich pracowników zabrali na wycieczkę do Szwecji. Oczywiście byli tacy co nie chcieli ale tacy są zawsze. Fajnie. Dwa dni na morzu ,cały dzień zwiedzanie ,super. Naprawdę patrząc na to co robią inne firmy to polecam.

Pracownik Kwalifikowany
@Jozef

Nie wiem na jakim obiekcie pracujesz ale bzdury wypisujesz Kolego.

Włodek
@Jozef

Józef, Ty chyba nazywasz się Piotr. Jeszcze pracuję w tej firmie i nigdy nie otrzymałem żadnej maseczki czy też rękawiczek. W ogłoszenich wszystko fajnie wygląda, natomiast w rzeczywistości się nie sprawdza. Ubrań nie dają, jak kupisz to nasz! Setek nie płacą, nie ma żadnych zwrotów za dojazdy, itd, itd.

Józef
@marcin

I co Marcinie powiesz? Już się zwolniłeś z tego badziewia? :)

Józef

bzdura :)

Lord Vader
@Jozef

Maseczki Ci kupili ?!?!!! No coś takiego, jak tak Cię słucham to sobie myślę, że gość pracuje chyba w USA, albo w Kanadzie. Bo żeby w Polsce pracodawca wypełniał jego psi obowiązek to prawie niemożliwe. Chyba, że o te maseczki Ci chodziło? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie byłoby ( taka rada ) daj ogłoszenie, że zatrudnisz się za maseczki. I Ty będziesz szczęśliwy i pracodawca zadowolony.

Mały
@Jozef

Bzdura firma się cofa w rozwoju ,nie płacą za godziny nocne i nadliczbowe koordynator w Krakowie pokazuje się raz na 3 miesiące na obiekcie Co przetarg to przegrywają

@Jozef

Bredzisz chłopie z wypłatami są kłopoty dwa ,trzy dni obsuwy z wypłatami.Kurs owszem ale tylko połowa reszta za własny hajs.Zwrot za leki kolejna legenda prezesa z sedesa nikt nigdy w tej firmie nie dostał zwrotu za leki.Jakie wycieczki w pandemii chyba palcem po mapie.Kolejny lol firma nie toleruje alkoholików zatrudnia ich na potęgę.Nie pisz bzdur nie rób z siebie pożytecznego firmie (usunięte przez administratora)

Piotr K.
@Jozef

Pracowałem w tej firmie .Piotr F. Prezes dba o pracowników lecz zastrzeżenia miałem do kultury osobistej!!!

@Jozef

Firma zatrudnia alkoholików na potęgę.Nie kręcą znów odleciales nadgodziny płacą po roku jak obiekt jest na rok zostałeś zwolniony nic nie dostaniesz.Widac masz bardzo krótki staż w ochronie.Wyplaty kolejny problem albo 10 albo dwa trzy dni później dlaczego?Czekają na dofinansowanie z pefronu ludzi z I grupa mają za darmo.Brak wody,środków czystości,długopisów.Uprzedzajac pytanie w innych firmach są te rzeczy.

Nina
@Jozef

Nie ośmieszaj się nikt ci nie wierzy bo pracowaliśmy i pracują nadal coś ci się uroilo koleś twój wpis rozbawił nas do rozpuchu

@Jozef

Chłopie odleciałes po pierwsze przed 10 firma nie przelewa uposażenia jest dużo później.Nie dajcie sobie wmówić ,że to wina banku.Jakie wycieczki chyba palcem po mapie.Rozwalasz mnie tekstem o koszuli,kurtce itd z tego co piszesz miałem tylko bluzę i też używkę po kimś.I co z tego że jedna umowa skoro po roku płacą za nadgodziny.Zostaniesz zwolniony albo obiekt przejęła inna firma nic nie dostaniesz.Firma nie toleruje pijaków z drugiej strony zatrudnia ich na potęgę najchętniej byłych mundurowych.Kolejny lol z hukiem samo h jeśli już piszesz to zaglądaj do słownika.W biurze nic nie załatwisz Panie zajęte ploteczkami td.Na koniec wody latem nie dostaniesz,chemii do ubikacji nie ma,długopisów nie ma,ciuchów na przebranie brak latem.Duzo tych rzeczy nie ma kurs na kwalifikowanego też dałeś czadu tylko połowa reszta płatna z własnych funduszy.I na zakończenie główny bajkopisarz opowiada przy przyjęciu historyjki o dofinansowaniu do dojazdu turnusach oraz dofinansowaniu do leków.Jak się zaczniesz domagać tych rzeczy staniesz się niewygodny,roszczeniowy.Przeniosa cię na obiekt 200 km dalej mogą ,bo w umowie o zatrudnieniu masz pomorskie ,a to duży region.

Witam. :) Co do opinii negatywnych, pełna zgoda. Firma nie wypłaca na czas wypłaty, ucinają urlopy, nie płacą za nadgodziny . A w biurze jeden wielki (usunięte przez administratora) Czy można tych cwaniaczków zgłosić do pefronu, że nie wypłacają na czas pieniędzy a w dodatku od 11 marca mam nieobecności w pracy ponieważ pracodawca nie potrafi mi zapewnić pracy . A umowę mam na czas nieokreślony

Fidek88

Byłeś na obiektach w Gdyni ?

Fidek88

Ale masz i tak płacone , co nie zmienia faktu że powinni znaleźć Ci obiekt .

d
@Fidek88

z urlopu mu zabiorą

włocławek-były

Ostatni dzień miesiaca oznajmiają że od jutra nie przychodzisz , za słaba grupa za mało kasy za ciebie. Mają prawo . tylko mogli wczesniej uprzedzic a nie do końca na obiecankach jechać . Dziwie sie tym co zostali , pracują po 300 godzin za co ? nie wiadomo . Mają INSPEKCJE PRACY na piętrze , zamiast wejść i zrobic porządek . To słuchają OBIECANEK SZEFA że już dostają pracowników ..A W OBIECYWANIU TO JEST MISTRZEM ...TYLKO WYKONANIA ŻADNEGO .. (usunięte przez administratora)Dobrze że mnie zwolnili bo jeszcze nawet wypłaty nie dostali ...

ino
@włocławek-były

16.03.23 kasy brak nie polecam tej firmy ..

Corkman

15 marzec i wypłaty dalej nie ma na koncie! Prezes obiecuje i mówi, że będą pieniądze! Kłamie bo dalej nie dostałem wypłaty! Innym pracownikom wypłacają losowo i w różnym czasie! Memling ma jakieś problemy! Chyba ta firma ogłosi upadłość z powodu niewypłacalności! Nimi się powinna zająć państwowa inspekcja pracy! Tak nie może być żeby ludzie nie otrzymywali wynagrodzeń za swoją pracę!

tomasz jakóbczak

NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ DZIADOWSKIEJ FIRMIE PRZEPRACOWAŁEM 14 MIEŚIĘCY I NARESZCIE DOŁEM SOBIE SPOKUJ OBIEKTY DOŚC DOBRE ALE ZACHOWANIE SZEFA PONIRZEJ KRYTYKI WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK WYMAGANIA OGROMNE A KASA ZA MAŁA POZATYM W TEJ FIRMIE ZATRUDNIANI SĄ LUDZIE KALEKIE Z GRUPĄ INWALIDZKĄ ZNACZNĄ SSĄ TO LUDZIE POTRZEBUJĄCY SAMI OPIEKI ZACHOWANIE SZEFA PONIŻEJ KRYTYKI PRACOWNIK TRAKTOWANY JEST JAK ŚMIEC LUB (usunięte przez administratora) SZEF UWARZA WSZYSTKICH JAK PIJACZKÓW ŻERUJE TYKO NA BIEDNYCH INWALIDACH

Michu93

U mnie to samo ..też nie ma wypłaty ..

An.

Masz rację. A jak dostaniesz już swą wymazona wypłatę to okazuje się że jest okrojana.

vini

Proszę o wskazanie przyczyny braku przelewu w dniu 10.03.2023 z wynagrodzenia za pracę za miesiąc luty 2023 na moim koncie bankowym. Zgodnie z art. 85 §1 kodeksu pracy pracodawca dokonuje wypłaty wynagrodzenia nie rzadziej niż raz w miesiącu w stałym i ustalonym z góry terminie. Pracownik musi wiedzieć dokładnie, kiedy może spodziewać się wypłaty, czyli kiedy wynagrodzenie będzie już pozostawione do jego dyspozycji. I nie może tu być sytuacji, że nie ma wypłaty na koncie do 10, jeśli na 10 dzień następnego miesiąca ustalono termin wypłaty a nie termin wysłania środków z konta pracodawcy. Powyższe wynika wprost z przepisu art. 85 §2 i §3 kodeksu pracy: § 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. § 3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. Jeśli pensja znalazła się na rachunku pracownika później, zgodnie z przepisem art. 300 Kodeksu pracy w związku z art. 476 Kodeksu cywilnego dłużnik (pracodawca) dopuszcza się zwłoki w spełnieniu świadczenia. Nie ma wypłaty na koncie do 10 – pracodawca musi naliczyć i wypłacić odsetki za zwłokę. Zatem zgodnie z powyższym wnoszę o wypłatę odsetek za zwłokę. Kolejna rzecz, zgodnie z art. 282 §1 kodeksu pracy pracodawca, który nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę podlega karze grzywny od 1 tysiąca do nawet 30 tysięcy złotych. Jeśli pracodawca spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia, pracownik może żądać odsetek, złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Pracy lub wystąpić do Sądu Pracy. Jednocześnie również, brak wypłaty na moim koncie w dniu 10 marca 2023 powoduje również konsekwencje w uzyskanym dofinansowaniu z PFRON. Powtarzający się brak środków z wynagrodzenia na moim koncie bankowym, spowoduje skierowanie przeze mnie sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy oraz PFRON.

Elkondijas
@vini

W końcu ktoś mi uwierzył i poczuł to samo co ja,czy dalej firma jest dla niektórych i raczej podstawionych tak wspaniała?Myślę,że coraz więcej osób przekona się ,że coś jest nie tak,a w państwowej inspekcji pracy już co nieco wiedzą,trzeba tylko złożyć jeszcze pismo,ale w pojedynkę nie zrobi się nic,myślę że coraz więcej chętnych się znajdzie

VV

Dzisiaj jest już 13 marzec i wypłaty w dalszym ciągu nie ma na koncie! Będzie złożony pozew zbiorowy do sądu pracy przeciwko firmie Memling Security za niewypłacanie pracownikom wynagrodzeń!!

Kiepski

O co tu chodzi dziwne opinie czemu straszycie ludzi moze ci straszą co nie pracują rzetelnie bo takich opini jest duzo. Raczej wejście sie za robotę to i firma was zauważy.

Gogo54
@Kiepski

Płacą na czas to prawda bo by nie dostali kasy od pfronu a le niestety ludzi się traktuje jak (usunięte przez administratora)szczególnie ruda.Prosilem o zmianę obiektu bo jestem poważnie chory i nie mogę robić długich i częstych obchodów to mieli to w (usunięte przez administratora)i chcieli mnie zwolnić. Ja sam spierd. do innej poważnej firmy i mam pracę miód i poszanowanie.Nie muszę też czekać na kasę z nadgodzin jak w meml.z rocznym rozliczeniem.

@Gogo54

Z całym szacunkiem ale jeśli jesteś poważnie chory to powinieneś się leczyć a nie pracować. Zdrowie masz tylko jedno. Pozdrawiam.

@Michał

Co niektórzy muszą pracować żeby się leczyć, nie wszystko jest na NFZ. Pozdrawiam.

J23

Witam. Takiej firmy to unikać jak ognia. Ludzie pracujący bez umowy (umowa zaraz bedzie), co jest częste, oczywiscie nie mają co liczyć na wypłatę. Ci którzy umowe mają wypłatę co miesiąc trzeba sobie wywalczyć. Kilka dni na telefonie, bo oczywiscie zero kontaktu, jeśli wkońcu ktoś odbierze telefon, to zwielkimi pretensjami, jak ktos smie upominać sie o swoją wypłatę. Gdy po kilku dniach wkoncu jakies pieniadze w płyną na konto, to nigdy nie jest kwota jaka powinna byc. Firma tlumaczy ze Kaczynski zabiera ponad trzysta zlotych, co jest nieprawdą, bo wypłata jest moim jedynym dochodem i nie ma tu zastosowania tzw "polski ład". Poza tym inne firmy ochroniarskie płacą normalnie. Prezes hamski, zero kultury, potrafił wyrzucić z biura starszą osobę tylko za to ze chciała przeczytać dokument który dostała do podpisu. Nie do wiary ze w 21 wieku w unii europejskiej prosperują takie firmy.

Spot
@J23

Dlaczego wymyślasz bzdury płacą regularnie pracowałem w firmie

@Spot

można spytać o powód rezygnacji z zatrudnienia? jakie plusy można na pewno przypisać pracy tutaj a jakie minusy? długi był ten staż?

Leszek

Czy ktoś pracuje w tej firmie w Krakowie.Proszę o opinie.

Milena

Nieodpowiedzialne firma.

Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma Memling Security sp.z.o.o Nie wprowadziła żadnych zaleceń dla pracowników w związku z sytuacją pandemii na terenie RP. Pracownicy dojeżdzający komunikacją publiczną ,autobusy,tramwaje ,PKP mogą skożystać i zostać w domu, co jest szczególnie zalecane. Proszę o mycie rąk ,i dezynsekcje miejsc pracy.W wielu miejscach gdzie pracują pracownicy wdrożymy kontrole sanitarne.

@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Wszystko ok tylko "skoRZystać".

Nowy pracownik
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma nie ma nawet szkolenia BHP kaze tylko podpisac papier ,ze bylo !!!O higienie i pandemii to ma to gdzies !!!!!!

Robert
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Firma jest sopko. Polecam ja. Jestem zdumiony działaniami szefa. Mimo że są braki kadrowe to walczy z pijaństwem i wywala pijaczków i śmierdzieli. Polecam

Krzysztof Latoch
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Co za bzdury . Jak nie będzie pracy to nie będzie chleba (usunięte przez administratora) Kasjerki w sklepach też do domu? Policjanci też . Piekarze też? Co ty masz w tym łbie . Módl się aby ta praca była. Firma jest dobra .Wiesz jaki jest problem firm ochroniarskich? Nikt nie chce zapłacić uczciwie za ochronę i firmy sięgają po takich jak Ty. TAKICH JA TY. TAKICH JAK TY. CZYLI KOGO? TAKICH JAK TY. CZYLI ( O2-P , 1-U ) CZYLI KOGO? MÓDL SIĘ GŁUPCZE ABY PRACA BYŁA .MÓDL SIĘ GŁUPCZE O ZDOWIE SWOJEGO SZEFA BO JAK ON ZREZYGNUJE TO BĘDZIESZ ŻARŁ WŁASNE ODCHODY. PODPISZ SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA A NIE INSPEKCJA PRACY. Inspekcja pracy tutaj nie zagląda bo wie kto to pisze . Same zera które nie mają nazwiska a nawet imion. Zwykłe zera. Odpisz i podpisz się o ile masz nazwisko. Prawdopodobnie krowie z (usunięte przez administratora) wypadłeś .

pracownik firmy Taurus
@Krzysztof Latoch

latoch ty sam jestes zero,nie obrazaj ludzi i naucz się kultury -pęlne dno,poziom reprezentujesz taki jak ten Memling ,firmy która ma pracowników za nic,a tak na poboczu nie nalezy dyskryminowac chorych z upośledzeniem i kazdego należy szanować!Pracuje od 1991 roku w ochronie ,nasza firma inaczej się odnosi do swoich pracowników kilkunastu jest z Waszej firmy odeszli kilka lat temu,więc znamy ten Mobbing i stres którzy mają pracownicy Memlinga.

@pracownik firmy Taurus

Jestem zadowolony ,Pracowałem wcześniej w Wenie. Kupa. Teraz wszystko jest ok .Polecam . Podobno są zapisy na Norwegię. szef powiedział że będzie trzeba poczekać ale wyjazdy będą. Teraz do Norwegii do miejsca gdzie kręcili film fala.

MARIOLA
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

FIRMA DOBRA. POLECAM. DLA ALIMENCIARZY NIE MA TUTAJ MIEJSCA. WSZYSTKO LEGALNIE. NIE MA TUTAJ PŁACENIA DO RĄCZKI. DO RĄCZKI MOŻESZ DOSTAĆ COŚ INNEGO HAHAHAHA.

Antek
@MARIOLA

Mariola co Ty za bzdury piszesz, pracuje tam i mi płacą wieksza cześć zlecenia do ręki. Sama wiesz jak jest dokładnie. (usunięte przez administratora)

@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Nam I wielu innym obiektom firma zapewnila środki ochronne. Proszę nie podawać się za jakąs inspekcję. Pisać komentarze z błędami ortograficznymi i jeszcze po północy? Proszę iść spać!

Tola
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

Wprowadzila, wprowadziła. Nie gadaj jak nie wiesz, pewnie siedzisz na zwolnieniu lekarskim za alko i zły bo nikt Ci do domu maski nie przyniosl. Nie martw się alkohol Ci zakwasi organizm hahaha. Potwierdzam ja i moi koledzy dostaliśmy maski, płyny rękawice i przylbice. Czuję się bezpiecznie, dziękuje Szefie!

MARGARET
@Panstwowa Inspekcja Sanitarna

INSPEKCJA TAKICH WPISÓW NIE ROBI DZIADU. NIE PRZYCHODZ DO PRACY WIECEJ. IDZ D INNEJ FIRMY

Gogo64
@Jozef

Przestańcie podstawieni (usunięte przez administratora) sciemiac.od początku pandemi żadne środki nie trafiają.Moze masz jakieś chody i sobie załatwiasz dla siebie i dla domu.

mariusz
@Robert

tam gdzie pracowałem pijaków i olewatorów zostawili ,natomiast te osoby które nie chodziły na zwolnienia,nie piły i cieszyły się dobrą opinią zakładu w którym pracowały,to poleciały.

@mariusz

A to dziwne zjawisko. Dlaczego tak sie stało ?

Wiki
@Gogo64

To prawda nic nie dostają bo sama to widzę wszyscy sami muszą kupować środki dezynfekujące oraz maseczki firma nic się pracownikami nie interesuję sami sobie biorą urlopy, sami robią grafiki pieażka

Mordula22
@Wiki

Co za bzdury Pani wypisuje, na dzień dobry po wejściu na nowy obiekt zostaliśmy wyposażeni w płyn dezynfekujący i maseczki. Od wypisywania urlopu i układania grafiku mamy koordynatora który zresztą świetnie się sprawdza, proszę o rzetelne opinie a nie o kłamstwa wyssane z palca

Samael
@Mordula22

Dobrze to ujelas na "dzień dobry" na początku.Potem już tylko gorzej równia pochyla.Na do widzenia bluzgi i rzucanie słuchawka.

Jelen
@Wiki

Tak

Elza
@Samael

Prawda. Ludzi nie szanuje.

ROMAN
@MARIOLA

Szanowna Pani to musi, być lewą ręką samego Prezesa skoro tak bardzo broni dobrego imienia firmy bardzo w złym świetle się Pani przedstawia.Proszę o wytłumaczenie w jaki sposób Pani twierdzi że nie ma miejsca dla osób i alimenciarzy czy pani zdaniem człowiek który płaci alimenty jest innej kategorii. Nie lubię osób które wchodzą w (usunięte przez administratora) szefowi tylko dla tego że chcą być lepsi.Wydaje mi się że lubi Pani donosić do szefa na inne osoby swoim otoczeniu, (usunięte przez administratora)Druga sprawa jest taka jeśli firma ochroniarska posiada status zakładu pracy chronionego, to jest oczywiste że zatrudnia osoby z statusem niepełnosprawności dlaczego, Pani stwierdziła że nie ma tu miejsca dla alimenciarzy. Czy Pani zdaniem będąc pracownikiem jest Pani najlepsza tylko nasuwa mi się myśl jakie możesz kobieto zapewnić bezpieczeństwo jakiegokolwiek obiektu skoro sama potrzebujesz opieki drugiej osoby mając orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Właśnie w tym momencie kobieto się ośmieszyłaś będąc pracownikiem takiej firmy bym się w ogóle nie wypowiadał bo byłoby mi wstyd robić siebie idiotkę na całym forum. I trzecia sprawa to taka że nie wiem czy chodziłaś kobieto do szkoły ale jak byś miała trochę inteligencji w sobie byś pisała małymi literkami a nie dużymi co żle świadczy o tobie widać że skończyłaś zwykłą podstawówkę na profilu podstawowym a ty na tym forum robisz z siebie wielka Panią ochroniarkę..

Odp
@Krzysztof Latoch

Następny agresywny (usunięte przez administratora)

Szef lubi.
@mariusz

Zgadzam się. Dlaczego szef nie wywala pijaków nie wywala. Bo szef to były policjant. A wiadomo, to zawód dla rodziny i znajomych. Żona szefa nie pije a tak ma kto gorzałę do domu mu przynieść. Nie macie na grilla, węgiel i kiełbaski. Idźcie pijaczki po kosztach przyniesienie wódkę, piwo i inne gorzały to się wbijecie na jedzenie. Szef pije z wami i je. Po za kolesiami przy wódce nie ma. Morał? Dobre zdanie wódka, neutralne to ci co pracują i szukają bardziej godnej i negatywne to te których ludziom zmieniło się na lepsze i nie wrócą. Może ochrona to dobra praca gdzie bardziej trzeba być niż robić, ale kto od Memlinga zaczną i się szanuje to przebranżowi się i nie pójdzie do tego szamba.

Batory
@Krzysztof Latoch

Dziękujemy za opinię prezesowi.

@mariusz

Chyba się pomyliłeś , Dobrych się nie pozbywa pracodawca. Powiedz pardę bierzesz butapren? Wciągasz? Wyleciałeś za wódę? Ja nie narzekam. Mam 3500 brutto za podstawę godzin plus dodatki nocne 20 % . Jest dobrze.

@Tomek

Nie prawda jest 3450 brutto + dodatki nocne .

@Fidek88

Odjąłeś tylko 50 pln? Gdzie ono się podziało, że aż nieprawdę tu musiałeś zarzucić? I te nocne faktyczne dwudziestki? I nadgodziny to jak wypadają? Widziałam, że pisali o nich

Teresa

Witam mogę polecić firmę ,wypłaty na czas , dofinansowania na dojazdy poza miejscem zamieszkania, grafik ułożony do wizyt lekarskich pracownika.

Hahaha
@Teresa

Wypłaty na czas dobre sobie . 10 to nie 15. Do tego za 2022 zero za nadgodziny , a mam ich 900 . Dałem się zrobić tak solidnej firmie w bambuko omijać omijać i jeszcze raz omijać

Fifi93
@Hahaha

Na twoim miejscu bym porozmawiał z dyrektorem a jak nie to do sądu .

Fifi80
@Hahaha

Też mi nie zapłacił idę do sądu,urzędu skarbowego i inspekcji pracy

Iza

Z chęcią dołączę, do dzisiaj nie mam zapłacone za 74 nadgodziny.

Maćkowiak
@Teresa

Bzdura z tymi wypłatami. Przez ostatnich kilka lat to na palcach jednej ręki można policzyć kiedy pieniądze były 10go na koncie, a w umowie jest czarno na białym ,,DO" 10go każdego miesiąca. Dziś jest 13go i pieniędzy nie ma na koncie. Firma zasłania się tym, że mamy konta w innych bankach. Więc tym bardziej powinni robić wypłaty dzien lub dwa wcześniej żeby pieniądze wpływały na czas. Co do pieniędzy za dojazdy to się zgodzę, ale co do grafików to kategorycznie nie.

Samael
@Maćkowiak

Wszystko brednie tu nie chodzi o bank.Pracownikow z grupą mają za darmo dopłaca PFRON pierwsza druga wypłata w terminie potem coraz gorzej wypłata 15 lub 16.Nie dajcie sobie wmówić ciemnoty ,że to wina banku.

Zostaw merytoryczną opinię o Memling Security Sp.Zo.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Memling Security Sp.Zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Memling Security Sp.Zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Memling Security Sp.Zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 69 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Memling Security Sp.Zo.o?

Kandydaci do pracy w Memling Security Sp.Zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Memling Security Sp.Zo.o