Opinie o Noworim w Nowogard

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Noworim. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Noworim o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noworim w Nowogard

C.D.

Jeździła samochodem Noworimu, że też tak można? Teraz się przestraszyła, szybko oddała a ........kupił nowy. Widać firma bogata.

Aktualizacja

Już nie biała skoda a niebieska Toyota:) Super. Gratulacje dla Pani D.

Prawda
@Aktualizacja

widziałam.......ładna ta nowa Toyota. Troszkę wpłaciła, troszkę na raty.......bystra DC:) Ciekawe czy faktury za paliwo też będą na Noworim:):)

Kuma

Dlaczego stoi skoda pod Noworimem ? Na mieście widziałam w niej tą babkę z biura. Zabrali jej?

Wredota

Beznadzieja,co sie tu dzieję w tym cyrku.Zamiast sie kłócić to lepiej szukaj nowej pracy.Ja tam nigdy nie zarabialo się tam wiecej niż 1500 na rękę.Jak nie które osoby przychodza wcześniej do pracy to wyciagna wiecej.Całe szczęście że nie pracuję w tym cyrku,ręce tam siadają pomarszczone jak u starszej osoby,wyskakuja chrosty od soli .Ludzie męczą sie , rany sie robią,a jak skończysz pracę to nie masz sily na nic ,:-(Ani 100 ani 50.Tylko otworza park w Nowogardzie to wszystko padnie,albo znajdą sie naiwne osoby

Emi
@Wredota

Masz rację z tymi ranami. Bardzo dużo ludzi narzeka na to. Jak się coś zrobi to nie chce się zagoić bo robota ciągle w wodzie a do wody też jakąś chemię dodają. Jak nałożysz ochronki to powietrza nie ma i wszystko gnije.

@Emi

Zgadzam się. Później rany tylko się paprają i nie chcą się goić. Pewnie przez tą chemię którą każą dodawać.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Noworim spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

AGA

Nie za bardzo rozumiem. Firma jest otwarta od 7 rano do 17. Czy ty aż tak długo pracujesz, że masz czasu tam wejść i zapytać o pracę. Czy swoją decyzję o zmianie pracy budujesz na opiniach ludzi? Dziwne że ktoś pyta takie rzeczy w internecie.

Cześka

Przyjmują do pracy na różne stanowiska , wystarczy tylko kwestionariusz , podanie i aktualna książeczka .

AGA

idź i się po prostu zapytaj. Co za głupie wypisywanie na forum.

Jutro

A moja opinia jest taka, że nie można mieć tu własnego zdania. Obojętnie kto i co tu napisze to i tak trzech Muszkieterów które mają coś do powiedzenia (koleżanusie D.) i tak człowieka zakraczą, tak jak i w pracy. Szukają ludzi no i muszą pisać jak pięknie, wspaniale, koleżeńsko, finansowo fantastycznie no i w ogóle cudownie. I niech myślą, że wszyscy uwierzą.....

Ha Ha

Kierownik chyba sam o sobie wypisuje takie bzdury, że jest taki cudny. Już Dyrekcja jest mało watra, bo kierownik jest super Ha Ha.

Ha Ha

Konkretny kierownik ?., wie tyle o produkcji i o ludziach produkcyjnych, co niemowlę o wiązaniu butów. Piszecie bzdury jak u nas jest super, młodzi tego nie widzą a my starsze już, gdzie indziej jesteśmy bez szans zatrudnienia. A nasza firma z Niemiec i tak ma nas gdzieś.

Helka

Od najniższej krajowej do około 2300 wszystko zależy na jaki dział trafisz

Pracownica

Co wy za bzdury wypisujecie, ludzie opamietajcie się!!!

AGA

Która kierowniczka została zdegradowana, i to rok temu. Rok temu była tylko jedna która jest na zwolnieniu i dalej jest kierowniczką.

@AGA

Jeśli mamy na myśli tą samą chorą osobę to za pani D. , pani ta już nie była kierowniczką , takiego stanowiska na produkcji nie było , tylko 2 brygadzistki , a teraz dla jasności jest Kierownik - i to konkretny i 3 brygadzistki . Skończcie z kłamstwami , dajcie ludziom spokojnie pracować .

pracująca
@Magda

Madzia a może lepiej Panie Kierowniku - sam sobie to wypisujesz. Kiedy będą tablety Panie Kierowniku?

Nie powiem bo się boję

My na produkcji to tylko mamy zapewnione pensje na poziomie 1650 - 1800 zł na rękę za cały miesiąc pracy w wodzie i w atmosferze przypominającej gimnazjum i to że kto bardziej się podliże będzie miał lepiej :):) Ale ci którzy co chwilę pędzą do kierowniczki mają lepiej.......ciekawe po co tam lecą........ A i jeszcze pan kierownik........brak słów...... niech zakupi tablety na produkcję.......:):):)

@Nie powiem bo się boję

Gdzie ty pracujesz , że nawet nie wiesz , że kierowniczki to już dawno nie ma bo zdegradowana była i to rok z hakiem temu ? Atmosfera jak w gimnazjum ? Masz coś z głową - na bank. Właśnie takie osoby jak ty wprowadzają to "gimnazjum" do miejsca , gdzie powinni przebywać dorośli , świadomi obowiązków i dyscypliny pracy ludzie. Jeśli nie odpowiada ci praca w tych warunkach - to ją zmień i nie pisz bzdur.

Biała Skoda

W Noworimie na dzień dzisiejszy wszystko załatwia się przez donosicielstwo, obłudę, chamstwo i dwulicowość!! Za Dorci załatwiało się jeszcze przez łóżeczko........pewnie do dnia dzisiejszego tak jest!! W zamian domek z pięknym białym płotkiem na Rossvelta - tylko ten książe troszkę leciwy ale i tak dobrze że już ma włosy i pozwalasz mu parkować merca w jego garażu:):) No cóż.........reszta "biurowych" to w pierwszej kolejności powinna iść na podstawowy kurs komputerowy i poprawnej polszczyzny ponieważ ich wykształcenie a przede wszystkim doświadczenie jest na poziomie "szeregowego" który okopuje się na leżąco. Pozdrawiam wszystkich pracowników "biurowych" którzy się podpisują za innych :):)

?
@Biała Skoda

Jestem z wykształcenia pracownikiem biurowym !!! A pracuję na produkcji!! Znam język polski..mam wykształcenie!!!! Komputer też mi nie straszny. Przychodząc do pracy kierownikiem była pani kierownik. Niczego nie załatwiłam przez łóżko...postaram się dotrzeć kto pisze te bzdury..bo to już są oszczerstwa! !! Pozdrawiam:) Radzę pisać prawdę!!! Na temat czyjegoś wykształcenia również!!!

Przestańcie pisać bajki. W urlopie wszystkie pracowałyśmy i dobrze to wiecie. Pod tymi pseudonimami to chyba Dorcia i spółka wypisują. Chyba szykuje się zakup kolejnych Skód i domów a wszystko i tak pójdzie z firmy na którą my zapierniczamy a inne wskakują do łóżek.

@Kasia

Tak , pracowałyśmy w urlopach i prawie każdą sobotę , +/- 2 godz. dziennie - bez mała za darmo ! (sami dobrze wiecie bo w kółko to poruszacie) . Jak przyszła pani D. - płacono nam chociaż za wyrobiony towar. I nikt nie pisał o tym w necie , nikt nie sprzeciwiał się i nie mówił głośno , nikt nie poszedł z tą krzywdą do sądu pracy , co ciekawe , prawda ? A tera , odkąd jest pan D. - nie ma nadgodzin , sobót pracujących , darmowo przepracowanych godzin - wylewacie żółć zamiast cieszyć się , że wreszcie można pracować w normalnych warunkach. Podziwiam !

@Magda

Za to jest ból..że w końcu uczciwa praca...zero płot. .no i niestety nie ma możliwości romansu..w końcu kierownik odpowiedni na tym stanowisku!! Liczy się praca i współpraca. Nareszcie!!! W końcu chce się chodzić do pracy...każdy zajmuje się swoimi obowiązkami. Pełna harmonia!! Niektóre osoby to boli..ech no niestety stare czasy nie wrócą..pełne intryg i donosicielstwa.. Brawo dla naszego Pana kierownika!

@Kasia

Dobrze napisałaś pracowałyśmy, ale już nie pracujemy. Teraz urlop mamy do wypoczynku. Pozdrawiam

@Magda

Jasli malo zarabiaja to niech wyjada zagranice, tam masz 100%satysfakcję z zarobków!! Ii co do lozka, moze ty bys chciala w nim wyladowac Kasia?! Taka swieta jestes?? To zamiast zajmowac miejsce w Noworimie, to powinnaś w zakonie!! Święta dziewica nie ruszana!! Ohh jak mi przykro ze musialas pracowac w urlopie!! Tylko kiedy to bylo sieroto!! Tak na marginiesie dalas sie i zrobili z Toba co chcieli, jak to sie mowi jak dalas dupy na calej lini i to gorzej niz te co mialy romans!! Haha zal mi Ciebie i tych innych negatywnie nastawionych ludzisk!!

@Zuza

To mialo isc do Kasi!! Przepraszam pomylka

@Zuza

Inteligentni dobrze rozumieją Zuza :) pozdrawiam

Jolak
@Magda

Z tego co wiem to za nadgodziny w których pracowałaś dostawałaś kasę liczoną za wyrobiony towar. Do przychodzenia w sobotę i do nadgodzin nikt nie zmuszał i przychodził kto chciał. Kto to robił żeby zarobić to i na koniec miesiąca była kasa. Kto przyszedł żeby posiedzieć, popić kawkę czy posiedzieć w palarni to i nic nie zrobił. Za miał dostać kasę? Każdy dostawał za wyrobiony towar. Jeżeli ty pracowałaś za darmo to nie wiem co robiłaś. Ciekawa jestem czy teraz w 8 godzinach i na tym towarze wyrobisz cudną pensję bo ja jej nie mam.

Zuza

Nigdy nie pracowalam w urlopie pyrka!! I lubie ta prace i nie powtarzam sie!! Ale takim ludzia jak wy trzeba bo ciezko wam zrozumiec ze nikt nie jest ganiany przez tutejsze kierownictwo!! Aa co do uroplu jest wyplacene bardzo dobrze!! A jesli zal (usunięte przez administratora) Ci sciska to juz nie moja winna!! Izka

Pyrka

Zuza - powtarzasz się. Masz coś z tego? Urlop jest po to żeby odpoczywać a nie harować. Dlaczego przychodzisz w urlopie? bo gdybyś nie przyszła to byłoby minimum. A niby tak tą pracę lubisz. Ludziom nie podoba się różne traktowanie. Lizusów i donosicieli się szanuje, ci piszą jak fantastycznie tu jest. Kto ma swoje zdanie idzie na odstrzał.

@Pyrka

Mam swoje zdanie!!! Nie poszłam na ostrzał!!! Czemu piszesz ludziom??? Pisz w liczbie pojedynczej!! Jesteś jedną z niewielu osób niezadowolonych! Negujesz wszystkich co piszą że lubią swoją pracę! Każdy ma prawo do swojego zdania!

@Cudna

A ty wiesz ile ludzi jest zadowolonych ? zrobiłaś wywiad z każdym ?

@AGA

Nie robiłam wywiadu!! Ale obserwuję i widzę..

Zuza

Kogo obchodzi kto z kim spi!! Kurcze nie rozumiem tego postepowania.. Jeszcze troche to ludzie beda mowic ze pracownica akordowa ma romans z kierownikiem bo co bo z nim rozmawia!! Szkoda ze tu nie mozna uzyc innych słów bo same na jezyk leca!! Wziasc sie za prace a nie za marudzenie proste i logicznie!! Za urlop zawsze jest dobra stawka plus jakies 700 peczkow akordu przez 10 dni!! Pensja jest jest!! Tylko trzeba chciec!! Pozdrawiam.

Realistka

Ha, Ha, Ha, a skąd nam tego kierowniczka podesłali, z Anglii ?. Wrócił po 500 plus bo na zmywaku w Anglii było mniej ?. Jak się coś do niego mówi na temat produkcji, no to jest Ciemnotka. A na temat przerobu jelit wie tyle, ile ja na temat produkcji Autobusów. Już niektóre dziewczyny są zauroczone kierownikiem, no to będzie zaraz następny romansik, tylko czy będzie go stać na podarunek w postaci skody.

Ręce opadają!!!
@Realistka

Polecam zapalić...na te bzdury!!! I delikatnie zamknąć drzwi po wyjściu!! Pozdrawiam:)

Ona

Zuza ale piszesz głupoty. Chyba nawet nie wiesz jak działa firma w której tak chętnie pracujesz. Jakie kierownictwo kupuje towar? Robimy usługę a to znaczy, że kierownictwo nic nie kupiło. Jeżeli sortujemy towar firmy to znaczy, że właściciele wiedzą co kupują. Dlaczego dostajemy byle jaki towar - bo jest tani a usługa w Polsce się opłaca. Pracownik za godzinę dostaje 11 zł brutto a nie 8,50 euro. Mam pytanie co do ucznia który niby przerósł mistrza - tu nie ma żadnych mistrzów. Zuza nigdy nie miała minimum ? a co jest jak idziesz 2 tygodnie na urlop ? ile wyrobisz przez następne 2 tygodnie ? na pewno 2500 na rękę. Jeżeli coś piszesz to zastanów się co bo można pomyśleć, że ktoś głupoty dyktuje a ty piszesz. Jeżeli pani kierownik była taka szałowa to dlaczego jej teraz nie ma? Dlaczego ktoś przyjechał i się jej pozbył ? właśnie dlatego, że romanse są nie profesjonalne, zresztą jak wszystko w tej firmie. Przypominam o romansie innego pana z Niemiec z naszą kontrolerką a także o innym incydencie jeszcze innego pana z Niemiec z jeszcze z inną kontrolerką. Dalej uważacie, że to profesjonalna firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Noworim - Nowogard

• Jak się pracuje w Noworim?

Zobacz opinie na temat firmy Noworim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noworim?

Noworim