Opinie o Noworim w Nowogard

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Noworim. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Noworim o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noworim w Nowogard

W końcu ktoś napisał prawdę co się tutaj dzieje. Każdy dzień zakrawa o kpinę. Z tym szefem i samochodem to wszyscy wszystko wiedzą tylko boją się odezwać. Praca tutaj przypomina (usunięte przez administratora) bo nic się nie liczy tylko podlizywanie i wyzysk.

Ploty

Szkoda, że nie jestem taka młoda jak ?. Pracowałam tam kilkanaście lat a jak odchodziłam, to nikt nie powiedział dziękuję, tak prostego i miłego słowa.

AGA

Cały czas są przyjęcia ponieważ nowe osoby są tylko dzień lub dwa, no może tydzień. Nie ma się co dziwić bo praca tu nie należy do łatwej. Kto chciałby stać 8 godzin w jednym miejscu i do tego w gumowcach . Cały dzień ręce w wodzie. Po kilku latach wyglądają gorzej jak mojej babci a nie mówię o stawach. Dlatego ciągle jest pełno zwolnień. Nie wiem co robi "Zosia" bo żeby zarobić 2400 na rękę to trzeba mieć około 3500 brutto a tego nie zarabia nawet kontrolerka która pracuje tu ponad 15 lat. No może gdyby nie robiono nam 5 zebrań w ciągu dnia to i przerobiłoby się trochę więcej. Urlop ? naturalnie. Z powodu braku pracy wszyscy musieli go na początku roku brać.

Najprawdziwsza prawda

Potwierdzam, cały czas są przyjęcia do pracy.

bambi

Słyszałam, że jest rekrutacja tylko trzeba zdobyć podanie.

Ploty
@bambi

Mogę Tobie podpowiedzieć, że podanie o pracę wystarczy napisać i je dostarczyć do firmy, a zdobyć to można tylko Szefa i za to dostanie się dom, samochód i komputer.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Noworim spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

To prawda .Od kiedy jest nowe kierownictwo dużo się zmieniło. Teraz z chęcią idę do pracy.

zosia

Ja na produkcji na akord mam od 1800 do 2400 na rękę.

zosia

Lubie swoja firme, zarabiam dobrze wiec nie mam co narzekac. Nowy kierownik jest fajny,ale szybko zauwaza jak ktos sie obija.

Kizia

To nie firma dla ludzi leniwych, ci którzy szukają odpoczynku nie znajdą tutaj miejsca. Praca wymaga skupienia. Od nowego roku same pozytywne zmiany. W końcu mogłam bez problemu iść na urlop. Zarobki przyzwoite. Ktoś w końcu zauważa problemy pracowników i stara się je rozwiązać a nie dba tylko o własny interes.

@Kizia

Jak sobie przypominam to nigdy nie było problemu z pójściem na urlop. Problemy pracowników zawsze były rozwiązywane a piszesz, że ktoś dbał tylko o własny interes, jak byś była uczestnikiem tych interesów i wiedziała że były.

Sara
@Kizia

Śmiechu Wart co Ty człowieku wpisujesz!

Malinka

Pracuję tutaj długo i dla mnie jest to firma dobra, zarobki dobre, chociaż praca nie jest najlżejsza (stojąca, na akord). Czasem naprawdę trzeba się sprężać, gdy jest dużo zamówień i gonią terminy. Nowe kierownictwo to powiew świeżości i nowoczesności. Zmiany idą w dobrym kierunku.

@Malinka

„Malinka” Ale słodzisz kierownictwu. Piszesz, że nowe kierownictwo to powiew świeżości i nowoczesności. Tak rok temu pisali w Dzienniku Nowogardzkim i taki był powiew świeżości, że jedną osobę z kierownictwa już wywiało. A co do nowoczesności, to ją obecne przejęło, od najlepszych.

Prawda

Cześć Mruso Ale poryw świeżości odpowiadając komuś po trzech latach, chodzi o atmosferę w tej firmie?., Na dzień dzisiejszy jak się nie będziecie odzywać, to i tak będzie do bani. Piszesz pięknie, że pracownicy sobie pomagają Ha Ha, prawie każdy ma akord i zasuwa na swoje. Odpowiadając na wpis osobie pod pseudonimem „HENRY” po trzech latach, to takie podejrzane, być może do odświeżenia opinii o tej Firmie, że jest tak cudnie.

anonim - 2011-12-07 13:04:04 anonim - 2011-01-28 11:24:59 Moja opinia jest krzywdrząca szefostwo tej firmy pozatym szefostwo daje zarobić swoim pracownikom niestety ale karzdą prace tszeba wykonywać jak najlepiej i jak wiadomo samo szefostwo niodpowiada za wszystko pszepraszam tą firmę czyli Noworim z Nowogardu. a ile placa w tej firmie mozecie powiedziec ile placa

bodek

Firma Noworim jest jedną z gorszych firm jakie można sobie wyobrazić (usunięte przez administratora)miesza im w głowach najpierw karzą odrabiać dni między świętami a po odrobieniu twierdzą że wolnego niębendzie,innym razem zamawia towar którego nieda się wyrobić normy i zaczyna się straszenie. Innym razem karzą brać parce do domy a to jest praca zmianowa odpracowane dni jak się chce wybrać to dopiero zaczyna się problem zazwyczaj dni przepadają oszukiwany jest sanepid gdyż wiedzą kiedy przyjedzie. Po prostu panuje tam terror psychiczny zwłaszcza przez nadzór.

Zostaw merytoryczną opinię o Noworim - Nowogard

• Jak się pracuje w Noworim?

Zobacz opinie na temat firmy Noworim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noworim?

Noworim