Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Witam jak się czyta te wszystkie komentarze ręće opadają ma się wrażenie że ludzie na produkcji ( i nie tylko pewnie ) nic innego nie robią tylko siedzą w necie na forach itp i komentują, spijają kawę po kątach i udają pracę a wszystko za pieniądze podatników czyli moje między innymi Przepracowałem wiele ładnych lat, było raz lepiej, raz gorzej ale pamiętam lata 2014-2016 kiedy sie wykonywało więcej kwartalnie jak teraz robi ten producent przez cały rok i wcale nie zmalało jakoś drastycznie zatrudnienie. w firmie zniknął akord a więc czy sie stoi czy sie leży min 2600 się należy. Mówcie co chcecie, żalcie sie ile wejdzie, ale uważam że za udawanie pracy i chodzenie bez celu pół dnia to i tak za dużo zarabiacie. Co drugi co ma jakieś ambicje i chęć życia na jakimś poziomie dorabia to tu to tam, ma jakąś działalność. w Pesie odpocznie, prześpi się i po 14 idzie pracować. W praktyce ma 4000 do przodu w miesiącu bo oprócz pensji takiej sobie nie płaci ponad 1431 ZUSu. I od 3 lat słyszę ,że sie podnosicie, że zaczniecie robić wiele tramwajów, wagonów i innych a efektów jak brak tak brak. Zatrudnienie z lekka licząc 3 albo 4 razy za duże. Przy takich kosztach pracy nie zarabiacie na żadnym projekcie. Swoja drogą ciekawe jak to jest przekazywane na zarządzie że takie Z3 wykonuje miesięcznie jeden SZT, dwa tramwaje, część EZT może cały. Na Z2 średnio mniej jak 2 wagony. No tak można jak z Kolejami Sląskimi nie robić pojazdów z opcji bo paradoksalnie powiększają stratę więc ich lepiej nie ruszać. Przypominam, że to wszystko przy bajońskim stanie zatrudnienia. A jeszcze każdy pojazd jest w karach, ciekawe czy one są potrącane z faktur i jaka jest wartość kar ogółem. tajemnica poliszynela ale pewnie 600-700 milionów. Pytanie po co to wszystko przecież nie ma bezrobocia, ludzie zatrudnienie sobie znajdą,racje bytu pewnie macie ale jako maly ZNTK ok 1000 zatrudnionych. Dlaczego nikt nie powie że restrukturyzacja sie nie udała.Dlaczego nikt nie zwolni nie tylko wspomnianego Rafała, który tylko w zarządzie jeszcze nie pracował, ale wszystkich uwikłanych w róźne perypetie. Może czas ruszyć z czystą kartą bo coś ktoś ciągle nawija makaron na uszy WAM

xert
@były pracownik

ale gdzie w bidnej Bydgoszczy dorobic po 14 - tej. Nie wiesz o czym mówisz.

Tej co za wredny chłop nawet pisze ze Ja to Ja i kradnie mój nick a tekst jest bardzo słaby w tym sie zgodzę i przestań już mi pisać o tym żigolo bo nie widziałam go nigdy.

dój kolejowy

w marcu jest przetarg na EZT w Małopolsce, na EZT w Kolejach Dolnośląskich, Hybrydy też w KD, przetarg na 90 i 125 wagonów. To czy i jaką macie kondycje pokaże życie ile jesteście w stanie z tego zrealizować i spełnić formalne wymogi PZP. Czy czasem nie podejmiecie rękawic i oddacie walkowerem większość Newag SA. Albo tego jeszcze nie wiemy pesa zostanie oddziałem Newagu. Z drugiej strony skoro nie potrafi tym nikt zarządzać to trzeba oddać w inne ręce najlepiej prywatne. postawi na nogi i tyle

Fryderyk Chopin

Mam pytanie do przyjaciół z pesy czy jest robota dla spawaczy ?

@Fryderyk Chopin

Jest

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Mlody

Nareszcie :)

robotnik

Napisz mi kolego proszę: Dlaczego nie prześlesz tych wiadomości bezpośrednio na adres zarządu????

serwis

TOMUŚ ZACZĄŁEŚ MOCNO PRZEGINAĆ I NAGINAĆ DLA TWOJEJ INFORMACJI (I TO NIE JEST TYLKO INFORMACYJNIE): “§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

@serwis

Ty nie zabieraj mi roboty. Od spraw sądowych to jestem tutaj ja, jako najbardziej doświadczona osobistość. No dobra, z racji tego jestem na L4 to możesz mnie zastąpić.

@serwis

Jeżeli coś takiego napisał to myślę że ma twarde dowody i potrafi je wykorzystać. A jeżeli tylko pisze co mu ślina na język przyniesie może mieć duże kłopoty bo nikt nie pozwoli sobie na pomawianie i oczernianie.

robotnik

Widocznie ma taki zamiar.Przecież napisał : TOMUŚ ZACZĄŁEŚ MOCNO PRZEGINAĆ I NAGINAĆ DLA TWOJEJ INFORMACJI (I TO NIE JEST TYLKO INFORMACYJNIE): Nie rzucał by słów na wiatr.

@robotnik

Polemizowałbym. Chłopy dużo gadają a mało kiedy coś robią. A o ich odwadze to już nie ma co wspominać.

Mario_DBG
@robotnik

Art. 54. Zasada wolności poglądów Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

@Mario_DBG

Widzę, że znajomość prawa w twoim przypadku to wiedza zasięgnięta z internetu powołaj się jeszcze na artykuły za gierka... jeśli wiesz co to ochrona danych osobistych i zniesławianie kogoś w miejscu publicznym, internecie lub za pomocą środków masowego przekazu to przestań zachowywać się jak kolejna gwiazdeczka, która popisała się chwilową wiedzą. Serwis tak wszyscy na niego mówią a przyjedziesz prostować swoje tematy z produkcji czy nauczyłeś się ciągnąć kable i na tym poprzestałeś czy cokolwiek tam robisz. Ludzie wkładający wysiłek w swoją pracę nie udzielają się w tak bzdurnych tematach i nie uczestniczą w historyjkach wymyślonych przez idiotę, który zapewne tylko kogoś nie lubi. Czemu takie osoby wielce rzucają artykułami ale, żeby podejść powiedzieć co się o sobie myśli to mamę by musieli zawołać albo z tatą przyjść bo on mnie bije Ojoj. Stan umyślu większości raczej nie pozwala wyrażać sowich myśli wśród ludzi i na żywo bo są więźniami samego siebie albo tego zakładu. Przyznam niezła polityka napewno dla tych, którzy mają takich jako kadrę pod sobą. Pomimo, że narzeka, chodzi, gaduli i tak wciąż przychodzi na 6 ale nic nie powie tak, proszę, przepraszam. Zrobię, teraz, już. Dobrze jest opisać kogoś podetrzeć sobie czyimś nazwiskiem w wielu przypadkach przysłowiowy ryjek żeby tylko miął gorzej niż ja. Zrób coś, działaj nie pasuje ? Znajdź coś innego. Zawiść, zazdrość tyle w temacie. Mała rada miej pewność, że ktoś robi jak ktoś go piszę a później oceniaj połowa komentarzy podpięta z biegu nie znając tematu. Nie broniąc nikogo siedzimy w tym razem więc ciągnijmy ten wóz razem zanim koło odpadnie... Pozdrawiam

On

Przerwę śniadaniową miał chłop... Więc wybacz mu...

Nie wybaczam

Ilu ,,ja" jest na t portalu? Chyba że ,,ja" pisze do siebie

To bardzo nie ładnie.

Mikołaj Kopernik

Do Włoch nie jade ,maseczki od lakiernikow muszę wykombinować.

mizernie. ja miałam escargots à la bourguignonne

A ja kawior z bielugi

A

Bo Polacy to dziwny naród mocni w gębie między sobą ale iść wszyscy razem wykłócać się o podwyżkę nie umieją podkulą ogonki i cicho siedzą

@A

Popieram!!!

@A

jak to chłopy

@ja

...kiedy coś zrobią odpowiedzialnego i pożytecznego dla tego świata - o to jest pytanie

Hydraulik

Nigdy w Pesie.

@Hydraulik

Nigdy na całej kuli ziemskiej.

Nigdy nie mów nigdy...

Nigdy nie mow zawsze

A związki co na Pan przewodniczący

Rychu

Kurczę szukałem dziś naszego mentora po Hali i go nie widziałem jaka zmianę ma nasz figofago ? Chciałem się zapisać na kurs, taki kawał na darmo.

Bober
@Rychu

Druga zmianę ma Pan R. Pewnie miejsca brak ale zawsze możesz podejść zapytać może jakaś szybka radę chociaż udzieli

glina
@Bober

widuje go czasem w koronowie mozesz podjechać na korepetycje skasuje cie moze mniej niż ukrainki

oferta dla rodaka

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków Zakres obowiązków: •Przygotowanie powierzchni do lakierowania•lakierowanie pojazdów (na mokro), nakładanie natryskowe powłok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu: 1 Zmianowość pracy: dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 250 - 3 500 PLN System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową Nazwa stanowiska: LAKIERNIK(NR 5332) Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska Zawód: lakiernik tworzyw sztucznych Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 250 - 3 500 PLN/godz Data rozpoczęcia pracy: 04.11.2019 Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Lakiernik tworzyw sztucznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: lakiernik samochodowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa pistoletu natryskowego lakierniczego Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku: pomocnik lakiernika, lakiernik Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3 Nazwa pracodawcy: POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Adres pracodawcy: Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Język aplikacji o pracę: polski Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt osobisty:POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNAul. Zygmunta Augusta 1185-082 Bydgoszczlubdokumenty należy przesłać na adrese-mail: praca (at) pesa.pl Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: ul. Zygmunta Augusta 11, 85-082 Bydgoszcz

oferta dla rodaka

Tak się robi wała z nas

@oferta dla rodaka

Hahahahahahahahaha.....jednak ci nasi fizole to nie mają za grosz szacunku do samego siebie....to mnie jedynie utwierdza w przekonaniu że Ukraiński pracownik jest na wyższym poziomie niż polski robol.

@oferta dla rodaka

Po pierwsze oferta jest dla osoby ze znajomością języka ukraińskiego. Nie ma nic wspomniane, że to musi być osoba narodowości ukraińskiej. Zresztą nawet nie można używać w ofertach pracy żadnych zwrotów dyskryminacyjnych. A pod drugie stanowiska z językami zawsze są lepiej płatne. Seee dopowiadacie chłopy

Ona
@ja

Taaak, normą jest również to, że pomocnik zarabia więcej od osoby, której asystuje... Dramat.

zigi

ja znam wiele jezykow i co ? gdzie ta wysza stawka ? ukrainski tez dobrze znam

Kasownik

Od pracy w lakierni robią się rude włosy poważnie ,znam kilka osób co pracowały w lakierniach po kilku latach wszyscy są rudzielcami ,może warunki BHP byly gorsze i ten smród , ciężka szkodliwa robota .

Zarobas

Żigi mam dla Ciebie cel nie zbyt ładny ale dam Ci coś floty abyś nie musiał potem od niej pożyczać. Podejdę w tygodniu do ciebie to pogadamy i pokaże ci o którą chodzi bo widać taki przybity chodzisz po hali odkąd Ukrainek mniej na hali.

Dezynwolturysta
@Zarobas

Kurczę chłopak już jak celebryta, chyba sam będę musiał podejść i zdjęcie z nim zrobić bo niedługo będzie nie osiągalny. Napisz Zigi jakiś poradnik dla swoich fanów zrobisz jakiś dobry uczynek chociaż.

Ty

zazdrość ? chyba raczej Pana R nieudolność, nieporadność i ślamazarność w tym wszystkim co pokazuje. a co z tym idzie to dla wszystkich jest to pośmiewisko, bez godność i prostactwo krótko mówiąc

@Ty

W ogóle ludzi sobie nie umiecie wychować. Wstyd i hańba. Ja sobie chłopów finansowych wychowałam. Hmmm a może im (usunięte przez administratora) na stare lata siadło.

Cudak
@Ty

lekko powiedziane kolego. nowy rok, nowe możliwości może RG przy nastepnej okazji a bedzie napewno pokaze wiecej klasy i odwagi chociaz malo prawdopodobne po tym chlopcu spodziewac się czegos innego

RG
@Cudak

Nie zycze sobie tego wszystkiego, tylko gadacie a sami byscie cos pokazali cfaniaki

wychowanek
@ja

ciekawe kogo wychowalas.... chyba sama siebie w głowie. zejdę na dół i pogadam z żigim czy by się tobą nie zajął, trochę cię uspokoił bo dziwne rzeczy wypisujesz.

@wychowanek

Finansowych na przykład. Mniej pyskują mi i jest cacy.

@wychowanek

foszek strzelony ?

Nie, placówka

I zazdrość :D

zigi

to co z tego, wezme ciebie na kawe z automatu na pojazd oczywiście ty płacisz i oczaruje

zigi

gościu byłem pierwszy ja lubię wszystkie nie ważne jak wyglądają i kim są liczy się pitu pitu a w tym jestem bardzo dobry

& zigi Trzeba u mnie umyć płytki w łazience. To który chętny? W końcu byście się na coś przydali.

@ja

Bułka z masłem, mogę Ci jeszcze umyć podłogi i okna.

samiec
@RG

masz racje zigi wszyscy tylko gadaja a sami to sieroty

Wtajemniczony

Jak wrażenia po zmianach organizacyjnych?

Miki
@Wtajemniczony

Super kolego! Najbardziej cieszy mnie że inżynierowie i planiści podlegać będą pod produkcję. Może coś się w końcu zmieni i nie będzie jak do tej pory że wszystko z wielką łaską... Bo niestety ale do teraz trzeba było się prosić o wszystko a oni nigdy nie mieli czasu... a na monitorze przeglądarki, allegro, olxy, w telefonach gierki, filmiki... zero kontroli, zero odpowiedzialności... W dużej mierze to właśnie przez nich na produkcji jest wiele niedociągnięć bo klawiatura przyjmie wszystko ale rzeczywistość produkcyjna jest nieco inna...

@Wtajemniczony

A wywiezli na taczkach finansowanych za pyskowanie mi ? Jeśli nie to żadna zmiana.

Pomarzyć dobra rzecz i nic nie kosztuje.

@Miki

W co ty wierzysz, zmienili tylko struktury na papierkach A dalej dzieje się to samo czyli nic. Żeby się cokolwiek zmieniło u inżynierów i planistów to musiałby ktoś w końcu zacząć kontrolować ich pracę a nie samowolka że cos robi kiedy chce i czy w ogóle chce !

@Bastian

Najlepsze w kontrolowaniu są kobiety. Po łapkach też nie boją się zdzielić. Także tego...

@ja

Muszę się z Tobą zgodzić że są bardziej odpowiedzialne i obowiązkowe...

@ja

Jeśli masz taką moc to proszę bardzo, kontroluj i działaj tak żeby organizacyjnie ten mechanizm ruszył w dobrym kierunku ! Bo siedzieć wymadrzac się i (usunięte przez administratora) w stołek jak planiści to każdy potrafi.

@Bastian

Za odpowiednią kasę jak najbardziej. Za darmo mogę co najwyżej chłopowi dać kopa w (usunięte przez administratora) To jest biznes.

@ja

Czyli jesteś takim samym nierobem jak ci planisci. Tylko sciema w pracy i ogladac sie za dodatkkową kasą Nic od siebie zeby cos sie w koncu zaczęło polepszac z organizacja pracy w pesa.

@Bastian

Wypraszam sobie. Kobiety zawsze ciężko pracowały żeby te obiboki chłopy mogły gnić na kanapie. Ale że mamy rewolucję feministyczną to skończyły się dobre czasy.

@ja

Bardzo mi przykro ze tak cie zycie doswiadczyło... Rozmawialismy jednak o sytuacji w Pesa a nie o twoich zyciowych wnioskach. Jak widac jestes zwykłą(usunięte przez administratora), bo zamisat dzialac tylko duzo tu szczekasz

Bobs
@Miki

Świete slowa ! Nie raz widac jak ci panstwo miotaja się po terenie firmy bez wiekszego celu. Rączki w kieszeni i do bufetu na obiadek, pozniej bajerek to tu to tam, przeciez nikt ich z godzin nie rozlicza tak jak tych z produkcji ! Lepszy sort heheh. A wlasnie moze ktos zainteresuje sie jak kadra inzynierow i planistow pracuje w swoich 8 godzinach ??? Jak przychodza do pracy o ktorej odbijaja sie na wyjscie (przed 8 godzinami) Tego nikt nie sprawdza, ale na produkcyjnych to zawsze nagonki !

robotnik

Do :Biurowy,Ja,zigolo,On. To jest strona ,,opinie o pracodawcy" czy portal randkowy???

robotnik

To może tak od Ciebie porada dla johna ?

john

Witam kolegów spawaczy. Powoli myślę o poworcie z UK do Polski. Pracuje jako spawacz tig i mig, mam 10 lat doświadczenia, ile tak mniej więcej zarabiacie bez nadgodzin i premii? Dziękuję za odpowiedzi.

Stary
@john

Milion jenów

@john

Poczytaj i przeanalizuj opinie. Czy warto.

Świerczyński

Witam. Koledzy jak wypłata grudniowe? Nie ma co narzekać.bo i na karpia dało premie. Pozdrawiam całą Pese

Żigolo
@Świerczyński

Wypłaty Ok nie ma co narzekać jak zbraknie to sie od Ukraińców pożyczy i jakoś to będzie.

Naucz
@Żigolo

Muszę do Ciebie uderzyć abyś wkręcił mnie i nauczył co nie co bo nie wyglądasz a działasz wiec technikę napewno masz dobrą a u mnie cieniutko z kasa ostatnio bo jak tutaj zreszta można przeczytac ze firma szału nie płaci.

Rychu
@Świerczyński

Wypłata spoko, jak karpiowe wpłynie na konto to nawet nie zauważę tego .

Typo

1989z, ale 3dni byłrm na L4

працівник
@Żigolo

Niepanimaju ??

@Typo

Te 1989 to rok urodzenia czy kwota premi?

Krystyna
@Typo

Czy kwota, którą podajesz, to wysokość premii? Napisz proszę coś więcej o systemie premiowym w PESIE - jak są takie dodatkowe środki rozliczane, co jaki czas (miesięcznie, kwartalnie, rocznie?) i więcej. Możemy liczyć na kilka słów od Ciebie w tym temacie?

@Typo

Może to na waciki dla żony lub kieszonkowe dla dziecka?

@Biurowy

Teraz kobiety są eko i używają specjalnego wielorazowego wacika do demakijażu.

@ja

Chyba jednorazowego wacka do buzi

@Biurowy

za dużo głupot oglądasz po nocach zamiast spać

On

Z tego co opowiadają... Nie masz się czym pochwalić...

zigolo
@On

spytaj swojej a nie sluchasz plotek

@zigolo

pewnie się przestraszyła i z krzykiem uciekła

@zigolo

Jestem kawalerem, dlatego próbuję poderwać "ja"... Lubię charakterne kobiety...

Kasownik

Pytanie z sali ,kiedy będą podwyżki ,czy będą pieniadze na swieta ,gruszki itp. A czy będą zwalniać czy zatrudniać pracowników z calego swiata. Dziękuje

@Kasownik

Prześlij to pytanie bezpośrednio na adres zarządu .

Fryzjer
@Kasownik

Rozbawiłeś mnie do łez tymi pytaniami !!! Widać że świerzak , jak chcesz dostać podwyżkę i pieniądze na święta to musisz zmienić zakład ! Wszędzie ale nie w pesie!

Pesiak

Co z linkami dla DB?

tak
@Pesiak

Stoją pod chmurką nie odebrane, a jeden częściowo bez czerwonego lakieru....a w jego miejscu widać kolor niebieski(NEB).

Nie
@tak

wiadomo co dalej z nimi?

Ukrainiec
@Pesiak

jak to co skladamy dobrze jak na prawdziwych fachowcow przystalo, znowu robi się nas coraz wiecej to wyprostujemy wszystko jak zawsze

Łysy
@Ukrainiec

kolo prawdziwych fachowcow to nawet w pociagu nie siedzieliście jak do nas jechaliscie czyscic nam posadzki ale dobrze ze przynajmniej kobity robia jakas dobra prace w nas w firmie

Byly
@Łysy

Widziałem te Linki. Niezła robota. Niemiec będzie zadowolony

Biuro
@Byly

Też tak uważamy. Udały się nam

maestro w maku też jest dobry

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz