logo Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding

Bydgoszcz

Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding

ONR 2017-03-07 21:22
właściciele pesy to byli komunistyczni dyrektorzy zntk
Antypesa 2017-03-08 06:15
Proszę o skojarzenie faktów. Są oni beneficjentami rządów postkomunistycznych w Polsce po roku 90. Jako dyrektorzy mieli realny wpływ na prowadzenie firmy i doprowadzili ją na skraj bankrutctwa, a następnie ją kupili za bezcen. Obecnie tą samą politykę stosują wobec pracowników. Kasta się "wyżywi", reszta niech pracuje za pół darmo. Dramat
Bunt 2017-03-08 19:07
Uwaga uwaga! W piatek szykuje sie przedstawienie na Ps'ach! Czas zrobic porządek. Do zobaczenia Slawku!
Ruuddjd 2017-03-08 23:27
A jakie to przedstawienie?
Lol 2017-03-09 13:10
Marionetkowy kierownik Ps przyjdzie wykonac rozkaz z-cy kierownika .
jan 2017-03-09 16:32
Tak strajkujcie a na pewno coś zdziałacie. Prezes ma związki w kieszeni i te zgodzą się na wszystko, także jedyne co możecie zrobić w tej sytuacji to masowo wypisać się ze związków. Dziś strajkujecie a jutro nie macie pracy. W pesie jest tylu pracowników, że każdego da się zastąpić ludźmi z innego działu a kierownictwo tylko na to czeka. Jutro jak dostaniecie wypłaty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam zmiękną i będzie wszyscy sfrustrowani a i tak guzik możecie. Krzyczenie i strajkowanie nie da wam dodatkowych pieniędzy na konto. W serwisie już zagrozili, że jak tylko ludzie wyjdą strajkować to wszystkich w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwolnią i wrzucą ludzi z Z3 na serwis bo tam sporo ludzi na dzień dzisiejszy nie ma co robić i bujają się bezsensownie po hali. Przemyślcie sobie czy warto.
Ruuddjd 2017-03-09 17:37
Domyślam się że pan koralik. A jaki to rozkaz?
PES 2017-03-09 17:47
Faktycznie już się mówi na Ps ach że wypłaty będą do d…py. A przecież Dream team Kierownika F 2 lata przygotowywał do produkcji wiadomo jaki Projekt . Ogłaszali że instrukcje, wytyczne i struktury będą jak nigdy , niestety po rozpoczęciu okazało się że wg nich nie da się zrobić niczego zgodnego z dokumentacją i oczywiście fizyczni nie zrobili planu i po kasie. Podobno Kierownik F powiedział wszystkim biurowym że lepiej dać do kooperacji może o to tu chodzi????
ONR 2017-03-09 18:17
warto lepiej niech padnie ta parszywa pesa niz ma byc wyzysk
jan 2017-03-09 18:53
Ale zanim pesa padnie na ryj to ten wyzysk będzie trwał i trwał a ludzie dalej będą okradani i dostawali pieniądze na poziomie magazyniera z ikei pomimo, że budowanie pojazdów to nie jest byle co. Zarówno stolarze, malarze, elektrycy, mechanicy, pneumatycy i pozostali fizyczni (przepraszam, że nie wymieniłem wszystkich specjalizacji) powinni dostawać moim zdaniem wypłaty na poziomie minimum 3tyś netto bez nadgodzin a nie śmieszne 1485zł + 400zł premii. Przecież to śmiech na sali jest. Tak wszyscy z góry krzyczą, że jak się nie podoba to zwolnić się w pizdu bo za bramą na jedno miejsce czeka 10, tylko niech mi ktoś wytłumaczy czemu jak wychodzi się z pesy to nikt nie czeka? Widać tylko jak ludzie spie.rda.lają do domu po robocie bo są już tym zmęczeni, że ma się ich za nic. Co na to związki? NIC! Bo związki powinny być niezależne a nie opłacane przez prezesa kutafona złamanego i tańczyć jak on im zagra. Pesa będzie istniała i ten wyzysk, burdel na kółkach dalej będzie funkcjonował czy to z nami czy bez nas czy nawet jeśli 100% pracowników to będą Ukraińcy.
qwerty 2017-03-09 18:58
Pozdrowienia dla małego wrzoda z Maksymilianowa z Z5. Niebawem pewnie zostanie mistrzem bo wazeliny nigdy mu nie brakuje. Ostatnio często wychodził z mistrzowni z wytartymi kolanami i dostał stawkę 15zł./godz. To chore co sie dzieje w tym zakładzie. NIe liczą sie umiejętności, byle kretyn może dostać podwyżke, wystarczy że bedzie słodko pierdział i donosił na kolegów. Ktoś kto naprawde ma fach w ręku, kilkanascie lat stażu pracy jest zapomniany.
Antypesa 2017-03-09 19:13
A Kraków broni sie zaciekle przed bublami z Bydgoszczy.Oj cieniutko coś Pesa przędzie, klienci drugi raz tego błędu nie popełnią. http://www.transport-publiczny.pl/mobile/mpk-krakow-nadal-nie-chce-tramwajow-od-pesy-i-odwola-sie-do-sadu-54581.html
ONR 2017-03-10 12:33
jeśli pozwolicie tak sie traktowac to bedziecie niewolnikami prezesa
Pracownik 2017-03-10 16:31
Pare slow do kierownika Ps :
Tymi wyplatami dobitnie pokazales jaki jestes plytki Nic cie nie obchodzi ze ktos ma dzieci ,rodzine na utrzymaniu .Wazne ze ty masz pelna miche co ?
ONR 2017-03-10 18:57
Związkowcy z Biedronki przedstawili swoje oczekiwania płacowe - chcą 3200 zł brutto dla kasjera-sprzedawcy, 4500 zł brutto dla zastępcy sklepu oraz 6000 zł brutto dla kierownika sklepu.

Czytaj więcej na http://praca.interia.pl/news-zwiazkowcy-z-biedronki-chca-3200-zl-brutto-dla-kasjera,nId,2366863#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

wiecej odwagi ih onoru

pan 2017-03-10 22:38
trzeba było sie uczyc michy by były pełne ryzu haha
pesiak 2017-03-11 01:41
w 7 lat robic studia i to prywatne i ledwo je skonczyc hahaha slawus
Panpan 2017-03-11 14:24
On ma , a ty nie masz.
Lol 2017-03-11 15:05
70% pracujacych na produkcji ma teraz studia Jedynie czego nie maja to braciszka prezesa
Panpan 2017-03-11 17:00
Życie. Niech te 70procent jak się nie podoba wyjedzie lub ogarnie własne biznesy, a nie narzekają że jest gorzej niż w biedronce. To świadczy jakie mają studia i podejście do życia.

Pozdrawiam
lol 2017-03-11 18:27
Typowa odpowiedz /jak sie nie podoba to wyjedz---imponujaca odpowiedz godna ukonczonych studiow i zajmowanego stanowiska . Nie pozdrawiam
ONR 2017-03-11 20:42
jak właściciele pesy plują na rodaków to trzeba bojkotowac firme bo polacy kupuja ten zlom z podatkow i utrzymuja ta hołotę
ONR 2017-03-11 22:32
w amice wronki właścicele tez mobingowali a teraz bankruci jeden program w tv i pesy niema !!
ONR 2017-03-12 11:27
Ta ilość zgłoszonych niedoróbek jest zatrważająca -mówi Jacek Mosakowski z fanpage'a Platforma Komunikacyjna Krakowa. - W tym dokumencie jest przytoczone, że to 1700 niedoróbek zgłoszonych w ciągu 14 miesięcy. To prawie 50 usterek na każdy wagon. Jest to olbrzymia ilość, szokująca.
WIECEJ UKRAINCOW I KRETYNOW NA STANOWISKACH !
Lol 2017-03-13 13:20
Krakowiaki składał ps to jak bys kazal skladac sprzataczka takie mieli doswiadczenie .
xyz 2017-03-15 19:42
Masz rację.Tylko,że pieniądze są na każdym dziale.Wyobraź sobie,że jeśli my mamy 2500 to brygadzista 5000 i z tym trzeba zrobic porządek.Jeszcze oprócz tego musi dac swoim kolegom.To oni nas okradają.Wątpię żeby ktoś z zarządu wiedział o tym.Więc jeśli masz jaja idź do dyrektora.
podpierdzialeacz 2017-03-18 23:40
na jakie zarobki może liczyc samodzielny konstruktor w pesie?
pracownik 2017-03-19 12:59
Najnizszą krajowa .Poniżanie i wyzysk dostaniesz w ramach premii.
Abc 2017-03-19 14:22
Ktokolwiek bedzie pytał czy w pesie mozna zarobić odpowiedz zawsze bedzie brzmiała, ze juz nie. Pesa brnie w bagnie ku końcowi a winni temu procederowi sa wielcy dyrektorzy, kierownicy, mistrzowie i brygadziści. Każdy kto dostał sie do koryta myśli tylko o swoim tyłku innych w tym tyłku mając. Jestem wiecej niż pewien, ze nawet prezes nie wie do konca jaka jest sytuacja firmy bo ma oczy mydlone kłamstwami swoich doradców. Pracowałem kilka ładnych lat, wiem co widziałem i jakie sa układy. Jedynym lekarstwem na ten stan jest sprzedaż zakładu w obce ręce, w obecnej formie bedzie tylko gorzej.
podpierdzielacz 2017-03-19 20:16
Konstruktor najmniejszą krajową? Pytam bo mam niedługo rozmowę i nie chcę palnąć czasem dużej sumy jak spytają ile bym chciał ;) A obowiązków ma sporo. Myślałem, że koło 3500zł minimum brutto ;)
ONR 2017-03-19 22:20
jesteś ukraińcem prezes tylko swoich lubi
Antypesa 2017-03-20 06:29
Naprawdę podziwiam ludzi, ktrzy planują rozpocząć pracę w tej pseudo firmie. Byłem, widziałem i poziom jaki reprezentuje jest żenujący. totalny chaos, brak zasad i reguł, siatka układów. A właśnie Ci ludzie doprowadzają tą firmę do upadku.Ich brak kompetencji i kurczowe trzymanie się stołków jest naprawdę żałosne. Szkoda Cię Peso...
zadowlony 2017-03-21 15:58
Dostałem robotę za 25000 brutto nawał obowiązków, ale myślę, że warto. Za taką kasę? Nic tylko zapierdzielać kto mi da więcej jak 2 tysie na łapę? A firma świetna, ogólnopolska, i światowa nie ma lepszej w Bydgoszczy. Mam nadzieję harować tam aż do śmierci. Złapałem Boga za nogi, szok!

Żartowałem hahahahaha :)
Waldek 2017-03-21 18:03
To znajdź mi w Bydgoszczy lepszą? Z tego co słyszę od znajomych to w innych firmach jest wcale nie lepiej
Wszędzie wyzysk ,układy i praca 24 godziny na dobę za grosze
Wu shu 2017-03-21 20:01
oczywiscie, ze sa lepsze. W jednej prezes osobiście chodzi na święta po działach i składa życzenia każdemu pracownikowi z osobna, mistrz i brygadzista sa takimi samymi ludźmi jak pracownik i jak widza, ze cos jest nie tak to podejdą, zapytają co sie dzieje i chętnie dadzą kilka dni urlopu zeby dojść do siebie. Czy prezes pesy zdobył sie kiedys na taki gest? Bo ja to pamietam jedynie, ze kierownik z laski rzucił wesołych swiat i gonił do pracy. A co do urlopu to mozna bylo miec 40 stopni gorączki i ch.. to nadzór interesowało, miałeś robic swoje i oczywiscie jeszcze nadgodziny. Nie bede podawał nazwy zakładu bo nie o to chodzi ale owszem, mozna do takiej trafić i nawet przez sekundę nie żałowałem decyzji o opuszczeniu pesy.
Waldek 2017-03-21 20:56
Są wyjątki ale jest ich naprawdę nie wiele
Prezes Pesy i chodzenie po działach z życzeniami Nie ma czasu na chodzenie po każdej hali
luk 2017-03-21 22:42
stawki nie adekwatne do stanowisk. W firmie nie liczy sie wiedza, doswiadczenie, kto, jak, ile pracuje najwazniejsze jest zeby miec mozliwie najtanszego pracownika. Ogólnie to jeden wielki chaos. W firmie ,,pracuje,, duza czesc ukrainców, nikogo nie obchodzi ze wiekszosc nie rozumie co ma robic, jak ma robic. Pracowalem kilka lat przy moim wypowiedzeniu nawet nikt sie nie spytał czemu haha..
nie polecam
Antypesa 2017-03-22 06:44
Ta firma to jedna wielka kpina. Grupa postkomunistycznych złodziei, którzy tylko patrzą jak oszukać pracownika. Na obecną chwilę firma tonie w długach, mają problem, aby uzbierać co miesiąc na pensje dla pracowników. Długi wobec dostawców wynoszą ok. 100 mln zł. Wygrane przetargi z najniższą ceną są naprawdę nierentowne. Do tego dochodzi kwestia kar, które będą na 100%. Jak tam Elf2? Jeszcze goła konstrukcja stoi na Z3 ? Hehe
Iza 2017-03-22 09:55
Jestem pracownikiem PESA Bydgoszcz i chcę jasno powiedzieć, że to świetna firma. Niezadowolonych nikt nie trzyma na siłę w pracy, teraz łatwo o coś innego.
Antypesa 2017-03-22 10:23
Najlepsza na świecie
byłypracuś 2017-03-22 11:59
JEDYNA... chciało by się rzec.
Mpm 2017-03-22 22:55
Zarzadzanie w Pesie to metoda kija. Odeszlam. Teraz mam marchewke. Mozna. Pracuje sie inaczej. Wydajniej. Chetniej. Jak jeszcze raz uslysze od kogos, ze praca w Pesie jest spelnieniem jego marzen, bezczelnie zasmieje sie mu prosto w twarz. Prestizem? Pesa? Tez nie. Zycze odwagi!
Ciekawy 2017-03-23 00:12
Co z socjalem w tym roku ? ktoś sie orientuje na temat gruszy ?
fghhnj 2017-03-23 11:13
Nie oddadzą zaległych pieniędzy z 2016
z2z2z2 2017-03-23 11:17
Wielkie zmiany na z-2.Powstają nowe brygady.Np.brygada elektryków będzie liczyła nawet nie 40 osób i będzie miała siedmiu brygadzistów plus jeden pół brygadzista.Brawo.Gratuluję pomysłu.HAHAHAHA.
Lulu 2017-03-24 13:43
???? o co kaman??? ... bo nie nadążam
zulu 2017-03-24 16:03
Kluczem do sukcesu mają byc brygadziści którzy skończyli siedem klas szkoły podstawowej i ohp.Jest takich orłów kilku.Ciekawe co na tak wyszkoloną kadrę powiedzieliby szefowie DB.Będzie cyrk.
jan 2017-03-24 18:29
[*] zapalmy świeczkę gdyż z serwisu odchodzi kolejny świetny fachowiec mający dosyć zarabiania po 1700zł - jak tak dalej pójdzie to na serwisie zostaną młode koty co nie wiedzą nawet jak podłączyć 3x400V by baterie się ładowały
były 2017-03-24 22:53
Może się nie kapną.... widzę zmiana taktyki , już nie biorą z wyższym wykształceniem w dziwnym kierunku po takich szkołach jak: wsb ,bsw,skk ,pdf czy pks . ohp na topie?
ONR 2017-03-25 06:26
wola fakowców z banderladi
Zostaw swoją opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding