Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Edek

Witam. Chciałbym zapytać czy Pesa poszukuje spawaczy?

Kasownik

Witajcie prości ludzie ,kiedy będa podwyżki

@Kasownik

Już myślałam że będzie coś o Walentynkach lub waleniu tynków, a tu temat podwyżek.

Fryzjer
@Kasownik

To jest jedna z najbardziej stabilnych firm ! Nie musisz się obawiać podwyżki nigdy nie było i nie będzie!

Kukas

Czy PESA potrafi przedstawić różnicę między umową z agencją pracy, a umową w PESIE?

Abdul Mustafa

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim pracownikom firmy jak i pracownikom firm zewnętrznych (Ukraińcom) oraz Wesołych Świąt. P.S Panie uważajcie bo widziałem cały weekend oraz dziś naszego przystojniaka Żigolo w pracy. Widać chłop szuka nowego celu zainteresowań może któraś będzie miała tyle częścią aby zwrócić jego uwagę.

Ekolek
@Abdul Mustafa

to się zgadza chyba jakimś wróżbitą jesteś, panie z za wschodniej granicy zaczynaja sie pojawiać na nowo w firmie i żigolo już bardziej aktywny się zrobił niż ostatnimy czasy, kręcił się dziś koło blondyny z wystawionym jęzorem już zaczyna szukać następnego celu i dobrze widać młodziutki jest to niech szaleje chłopaczek

lokomoc
@Ekolek

szkoda ze nie ma go u mnie na zmianie by mi pokazał jak to się robi bo dziewczyny z warsztatu na miedzyzmianie nie chca mi powiedziec jak padły jego ofiarą krempuja się jeszcze trochę widac

Obywatel

Czy pesa jest nadal wypłacalna? Bo nie płaci premi za 4Q 2019 r Czas uciekać z pesy Bo nie płacą swoich zobowiązań zgodnie z umowami swojej załodze

Mikołaj Kopernik

Ja już nie mam siły weźcie się za robotę a nie ciągle piszecie o podwyżkach i o tym żeby się zwolnic ,no .

@Mikołaj Kopernik

a ja to bym sobie jakiegoś słodziaka finansowatego pomęczyła. to tak a propos naszych życzeń

Hydraulik

To co piszą o Pesie że wychodzi na prostą to wielki pic na wodę. Pesa wychodzi na prostą przed zakrętem a potem tylko przepaść. Prubowalem analizować postępowanie Dyrekcji Pesy i doszedłem do wniosku że będzie jeszcze gorzej. Dlaczego już mówię.Wszystkie skargi kierowane przez pracowników produkcji kierowane do Białego Domku były lekcewazone albo nie czytane..Całe zło polega na tym że nikt nie słucha szarych ciężko pracujących pracowników którzy ciągną cała robote .Wszyscy zawsze mówili że źle się dzieje od struktur brygadzistów. majstrów i kierowników. Nikt nie chciał słuchać. Winę za to zaniedbanie organizacyjne ponosi kierownictwo.Dopuki Dyrekcja tego nie zmieni to w maju widzimy się na toruńskiej 147. Pozdrawiam załogę bo tylko Wy jesteście w temacie poprawy bytu Przy na rynku.Pozdrawiam.

Fryzjer
@Hydraulik

Cały zarząd łącznie z kierownictwem są zakłamani od kiedy pamiętam! Do tego lubią poniżać pracownika bo sprawia im to satysfakcję ! Jakich czasów dożyliśmy ! Historia zaczyna zataczać koło ! W czasie drugiej wojny światowej Nìemcy robili tak samo !

@Hydraulik

Zawsze powtarzam, że nie ma nic gorszego niż chłop który dorwie się do stołka. Chłopy się zwyczajnie do władzy nie nadają. Tylko kobiety mają dryg do rządzenia chłopami.

opo
@Hydraulik

Wszystko ładnie ale...ortografia się kłania kolego.

Hudraulik
@opo

Zgadza się teraz to widzę sorki

@Fryzjer

Nie przejmuj się tym zostało Ci 21 dni. Powodzenia!!!!!

Tak na boku

Jest ok na Z-1 dzisiaj w toalecie pojawił się papier toaletowy

Typo

Żenada... jakbym w (usunięte przez administratora) dostaľ 1950zl wypłaty ... bo w listopadzie bylem 2 dni na L4 i poleciała cala premia.

@Typo

To ty masz premie?

Lukasz

Witam. Zastanawiam się nad praca jako spawacz. ogłoszenie o pracę ciekawe. Warto, czy na prawdę jest tak źle?

@Lukasz

Przeczytaj : Typo Nowy wpis 10.01.2020 06:09 Nazwa działu: Produkcja Żenada... jakbym w ryj dostaľ 1950zl wypłaty ... bo w listopadzie bylem 2 dni na L4 i poleciała cala premia.

smakosz

bede musial chyba rowniez zaczac stosowac ta metode na żigolaka bo u nas na P1 slyszelismy ze dziala,

Biurowi tyż

lambada

Na P-4 zapewne będzie również suto wystawiona Wigilia...paszteciki,barszcz ,herbatka,kruche ciasteczka no i w końcu opłatek życzenia z największym krasomówcą o nieposzlakowanej opinii obywatelem G.C

Stefan
@lambada

No tak kolego masz rację zlotousty G.C najlepszy kierowiec jakiego można mieć. I te jego prawe ręce duzo ich ma sam by się nie ogarnął tyłu ludzi a może się boi sam chodzić żeby nie dostać gdzieś w kącie tam gdzie kamera nie sięga.

On ja
@lambada

Ciekawe kiedy nowy prezes wywali G.C już czas na tego fafluna dość fermentu sieje tylko krzykiem do ludzi zero wychowania nawet nie odpowie dzień dobry bo przecież wielki kierownik fachowiec wszytko wie najlepiej

walel

nie! zostawcie bo pisząc o nim trace poczucie przyzwoitosci!

Kosmita

Trzeba ukrucic te larzenie do Rynkowa 3 ludzi z 1 mlotkiem tam i z powrotem ile to marnuje się godzin!

Skoro to firma państwowa to kiedy można się spodziewać trzynastki ?

@ja

po trupach finansowych. jeszcze ci ostatni grosz wyrwą. dusigrosze

dyskryminacja polaków

To już (usunięte przez administratora) firma nie polska jaki sens ma utrzymywanie tej firmy podatków polaków

Kaziu

Ale my mamy mniej na godzinę i większą wiedzę,umiejętności.

On
@Kaziu

Ktoś na tym zarabia wielkie pieniądze... Ciekawe, że nikt nie ukróci tego procederu...

@On

Wszyscy o tym tutaj piszą na ten temat od momentu pojawienia się Ukraińców w firmie. Nikt się tym nie zainteresował i nie ukrócił. I napiszę więcej nikt się tym nie zainteresuje i nie ukróci. Taka jest smutna prawda.

Olek
@robotnik

Ty zawsze wszystko wiesz najlepiej... A może trzeba właśnie nagłaśniać takie tematy, może do kogoś w końcu to dotrze. Nie powinno być przecież tak , że rodak w swoim kraju za tą samą pracę ma mniej niż obcokrajowiec, pracownik ze wschodu (bez znajomości języka, bez umiejętności w zawodzie i samych narzędzi do pracy). Jeśli chodzi o stawkę, to Polacy na produkcji nawet 20 brutto nie mają, a gdzie dopiero netto... Tak to się właśnie szanuje w Pesie pracowników. (usunięte przez administratora)

Ludwik

Czy ktoś wie ilu w sumie zwolniono?

PS

Co tam słychać na dziale PS? Pracowałem tam prawie 12 lat. Bywało różnie, raz lepiej raz gorzej ale pracę ogólnie wspominam dobrze. Najlepiej wyjazdy na Rynkowo. Pozdrowionka dla PS-u.

Na miejscu prezesa zastanowił bym się z tymi zwolnieniami,gdy wejdzie emerytura od 40 lat pracy to będzie płacz że nie ma ludzi do pracy i oby tak było.Zacznie się szanować doświadczonych pracowników.Dzisiaj ustawa trafiła do Sejmu.BRAWO.

Ona
@ja

Brawo, dzięki takim naiwnym ludziom niedługo 5 tys. netto nie wystarczy, żeby przeżyć miesiąc w naszym pięknym kraju... Ale może Tobie się uda z emeryturą 1000 zł :)

Nik

Masz rację wypracujesz dla ZUS nie dla siebie. Pozdrawiam.

Ja tez

I ja

robotnik

Czy to jest strona ,,opinie o pracodawcy''??????? Czy forum społecznościowe?????

mlody
@robotnik

to miejsce.... zanieczyszczane przez takich jak ty !

@mlody

Czy na pewno poczytaj wypowiedzi innych osób piszących tutaj.

Mikołaj Kopernik

A może zamiast PKS latały by helikoptery było by szybciej

Tak kupę lat narzekacie na pese a teraz strach bo może być redukcja zatrudnienia ,a co myslicie że tak łatwo znaleźć robotę ,oj nie ,trzeba przewietrzyć towarzystwo będą zwolnienia .

Strach haha
@Adam

Bać się muszą tylko ci co byli w 19stym na chorobowym.To jest dopiero chore.

Byly pracownik

Nie skladac czy nie jest kierasem?

Nikt
@Byly pracownik

Nie jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz