Metal Service Center

Gliwice

Opinie o Metal Service Center

Jack 2011-01-04 12:45:01
Brak organizacji i bałagan , nie polecam
Mister ZEET 2011-01-04 19:19:22
Zgadzam się z poprzednikiem, zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności. Brak jakiejkolwiek organizacji, szykanowanie pracowników.
anonim 2011-01-05 10:14:47
czy moglibyscie cos wiecej powiedziec na temat tej firmy ??
jak zarobki, system pracy itp. Zostalem zaproszony tam na rozmowe i chcialbym mniej wiecej cos wiedziec. Pozdrawiam
ZENOBIUSZ 2011-01-06 12:14:31
ROZMOWA WSTĘPNA - SYMPATYCZNA... O MOŻLIWOŚCIACH, ROZWOJU I ZAROBKACH... NA OKRESIE PRÓBNYM JUŻ NIE TAK KOLOROWO... UWAŻAJĄ CIĘ ZA DEBILA!!! KONTROLOWANIE NA KAŻDYM KROKU... NAWET ZA PRZEPROSZENIEM(usunięte przez moderatora) SIĘ NIE MOŻNA BEZ GŁUPIEJ UWAGI... DLATEGO JUŻ TAM NIE PRACUJĘ... ZENOBIUSZZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
anonimus 2011-01-07 10:03:57
no zgadzam się z Zenobiuszem, ja tam niestety jeszcze pracuje ale juz niedługo. Pozdrawiam wszystkich niewolników :D
operator 2011-01-07 14:25:15
Możecie coś więcej napisać o "szykanowaniu" pracowników?
Zastanawiam się nad przyjęciem do tej firmy, pracwowałem w firmie gdzie kontrola i akord były na "wysokim poziomie" :P Ogólnie jak się robi swoje to się czepiają? i czy ekipa w zakładzie jest kumata? :P
pozdro
gosc 2014-09-14 22:30:05
Witam wszystkich ta firma to porażka...prezes kawał buca i chama zarobki to szok a robota dramat...połowa jasła tam robi podpierdalacze i frajerzy jeszcze nie pierniesz a w krakowie wiedza że się zesrales...nie polecam dużo tam wazeliniarzy
abihsot 2015-04-24 11:12:02
firma porażka , nie uprzejmi, kompletny brak znajomości zasad komunikacji biznesowej jak i kultury . Nie polecam robienia interesów z tą firmą, tylko spotkacie się z chamstwem
coś 2016-05-12 11:47:57
oczywiście, że tak :) @barts, zwróciłeś może uwagę na nowe ogłoszenia od nich? potrzebują handlowca i co dziwne, asystenta dla niego. Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak w tym ogłoszeniu :) pzdr.
Zostaw swoją opinię o Metal Service Center - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Service Center