Opinie o Radex Serwis w Kamieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radex Serwis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radex Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Serwis w Kamieniec

Misio

Nie wszyscy kwalifikują się do tego rodzaju pracy! Radex jest firmą ok ale prace nie należą do najprzyjemniejszych. Ludzie tak narzekają bo nie chce im się pracować!

franio

Ludzie omijajcie ten zaklad to gozej niz za nie mca Wyzysk Wyzysk a kierownicy to jedno wielkie guwno

Rozważająca
@franio

Jak jest z umowami? Po jakim czasie można liczyć na umowę o pracę?

Alicja
@Rozważająca

Odp franio Wszystko zależy czy mowa o stanowisku osoby sprzątającej czy wyższego szczebla ? Zawsze można zadzwonić do działu rekrutacji i dopytać o każdą ofertę indywidualnie. Pozdrawiam Alicja HR

endriu

Pracowalem w radek tydzien na oddziale p wy to co zobaczylen to najwiekszy koszmar mego zycia

JA
@endriu

niektore zaklady to gozej niz koszmar a dokladnie gdzie byles

jola

ww Wszedlem na to forum bo mialam zamiar zlozyc cv w RADEX ale to co tutaj czytam to mnie pszeraza

Pola
@jola

Witaj, musisz sama sprawdzić firmę. Złośliwych ludzi jest multum.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radex Serwis.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
JAN

Widze ze polak nie jest juz nic wartA A tylko osly pracuja za 11 brutto Rodziny nie utszymasz Dzieci by chleba nie jadly Powodzenia zycze tym co pracuja w RADEX

Wiesia

Przecież ta firma to jest śmiechu warta

pszypadek

Lepiej nie pakowac sie do takiej firmy

WOJTEK

TYLKO NIE ZA TAKIE PIENIADZE 11 ZL BRUTTO TAKA PRACA

Iza

za 11 zl w takim syfie NNIIIIIIGDY

Tej Kadrowa a ty za 11 brutto byś zapierdalala w robocie???

Chuj wam w dupe

Ta firma to totalne dno. Wyzyskuja ludzi jak tylko mogą. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem. A ci co zarządzają tą firmą to banda idiotów ktozy nie mają pojęcia jak wygląda ciężką pracą. Siedzieć w biurze to każdy umie niech staną równo z ludźmi i zapierdalaja nie wytrzymali by nawet godziny. A nas ludzi ciężko pracujących mają w (usunięte przez administratora) i wykorzystują nas jak mogą. Banda pajacy i popaprancow. Pozdrowienia dla całej dyrekci wieśniak

@#$

Radex serwis.... poraszka.. dno... firma która wykorzystuje ludzi jak tylko może a potem wyrzuca ich na zbity pysk bo woli płacić obcokrajowcom.... wiecie co ogólnie nawet się cieszę że już i nich nie pracuje (usunięte przez administratora) jak idiota po 13 albo 14 godzin robisz za 3 bo inny pracownik siedzi sobie na połrocznym chorobowych i co z tego masz (usunięte przez administratora) Najlepsze co mnie rozmawia że nasi koordynatorzy jak jest ok to chwalą się a bo ten zakład to a ten tamto.... Mój koordynator wydawał się być naprawdę super gościem pomagał nam w każdej sprawie jak coś potrzebowaliśmy były jakieś kłopoty zawsze mogliśmy na niego liczyć... aż do czasu... teraz jest tak samo posranym dupkiem jak reszta tego porabanego zakładu... poprawka to nie zakład to wyzysk ludzi!!!! Jeżeli ktoś kto to czyta zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie to z czystym sumieniem muszę ci to odradzic.... nie popelniaj tego błędu co ja czy moi współpracownicy (byli współpracownicy ) A co do dyrektorstwa może i podpisałem rozwiązanie umowy Ale jedno mogę wam obiecać jeszcze o mnie usłyszycie! A już niedługo czeka Was pierwsza kontrola za naruszenie praw kodeksu pracy.. miłej nocy dla dyrektorstwa

@@#$

Pani Michalino proszę nas nie straszyć kontrolą ponieważ my jako firma każdego dnia jesteśmy gotowi poddać się weryfikacji przez Państwową Inspekcję Pracy i ZUS. Zresztą w ciągu roku obowiązkowo mamy ich wielokrotnie. Jesteśmy organizacją i działamy zgodnie z prawem. Nie wiem, czemu pisze Pani o koordynatorce skoro od ponad roku pracuje z wami koordynator regionalny oraz Pan Artur, który notabene jest Pani partnerem życiowym i bezpośrednio na zakładzie organizuje pracę i odpowiada za jakość wykonywanej usługi. Informacja o Pai pracy podczas zwolnienia lekarskiego do kadr wpłynęła dopiero kiedy Pani do mnie zadzwoniła z pytaniem jak będzie miała Pani rozliczone dodatkowe wynagrodzenia po 3 tygodniach Pani pracy. Niezależnie od stanowiska w firmie Pracodawca nie może akceptować działań wbrew prawu. Zwróciliśmy się o wyjaśnienie do koordynatora regionalnego z zapytaniem czy taka sytuacja miała miejsce i dostaliśmy informację, że sam się dopiero dowiedział, że Pani chłopak odpowiadający za organizację pracy ściągnął Panią do pracy. Podejmując Państwo wspólnie taką niefortunną decyzję na pewno braliście pod uwagę odpowiedzialność i konsekwencję z tym związane. Tak więc fakt pracy na zwolnieniu lekarskim musimy zgłosić do ZUS a co za tym idzie w dniu kiedy Pani stawiła się w pracy traci Pani prawo do zasiłku. Za czas pracy zostanie oczywiście Pani wypłacone 100 % wynagrodzenia. Naprawdę nie możemy działać wbrew prawu płacąc i za zwolnienie i dodatkowo za pracę, czy też np. fałszować czas pracy żeby można było pobrać dodatkowe świadczenie z MOPS-u. Rozumiem skąd ta agresja nie mniej nie firma powinna być jej adresatem.

@Alicja Kadry

Jak wy tak możecie robić sobie jaja z pracowników.... Wy może i w papierach macie wszytko zgodnie z prawem ale czy wasze papiery są zgodne z prawdą jak pracujemy?????

@Alicja Kadry

Pani Alicjo nie chodzi o to co macie w papierach... chodzi o to jak nas wykorzystujecie.... dobrze pani i cała reszta dyrektorstwa wiecie jaka jest prawda z moim powrotem do pracy... niech wam będzie uratowaliście swoje stołki kosztem niewinnego pracownika... Mam tylko nadzieję że następnym razem to wy weźmiecie odpowiedzialność za swoje błędy a nie wyprzecie się wszystkiego i zrzucicie na pracownika który jest niczemu nie winien i dobrze pani wie o kim teraz mówię.... Dla mnie to już jest sprawa zamknięta swój komentarz jak traktujecie pracowników fizycznych w waszej firmie już przedstawiłam.... Nie mam nic więcej do dodania

@#$

Radex serwis.... najgorszy z możliwych.. wykorzystują ludzi jak tylko mogą a potem i tak mają o wszystko pretensje... Pani koordynator czy H.. wie kto kazała przyjść mi na chorobowym do pracy... teraz się wyparla że o niczym nie wiedziała... oczywiście ja na chorobowym zapiepszalam prawie cały miesiąc a oni (usunięte przez administratora) mnie na zbity pysk (usunięte przez administratora) ja się pytam gdzie tu jest logiką!!!! Ty (usunięte przez administratora) jak głupi w pracy oni siedza sobie w domkach czy za biurkami i maja to wszystko w (usunięte przez administratora) A i od razu chce zaznaczyć że jeżeli jakikolwiek człowiek przed podjęciem pracy w tym zasranym zakładzie przeczyta ten komentarz to w 100% odradzam ci podjęcie pracy u tych oszustów.... a co do szefostwa... brak komentarza.... jeżeli któryś z Was to czyta to szykujcie się na kontrolę z inspekcji pracy bo może i podpisałam moje zwolnienie Ale obiecuję wam że jeszcze o mnie usłyszycie! !!!!!!!

Miniek

Mi się wydaje, że dobra firma, bardzo dobre ma oferty

Alicja Kadry

Alicja Kadry każda osoba zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie wysyła CV do Działu HR. Następnie Rekruter kontaktuje się z osobami zakwalifikowanymi do kolejnego etapu oraz przeprowadza wstępną rozmowę. W momencie zaproszenia na spotkanie - porusza się temat wynagrodzenia. Pozdrawiam Alicja tel. 515157436

Alicja Kadry

Odp pracus - jesli miał Pan takie odczucia to trzeba rozmawiać z przełożonymi, a z tego co wiem, pan nie przyszedł do pracy tylko sam się zwolnił. Pozdrawiam

koordynatorek
@Alicja Kadry

a ja będę aplikował na koordynatora ekipy sprzątającej-pytanie brzmi ile rzeczywiście można zarobić?odporność na stres-jest!dyspozycyjność-jest!umiejętność delegowania zadań -jest!doświadczenie w myciu-jest! to ile?

pracus

Ludzie omijajcie ten zakład , kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzmi , myślą , ze ludzie to zwierzęta i można im rzucać jak psu kość rzeczy do przymierzenia , zero wprowadzenia w zakres obowiązków a kierownik regionalny totalne zero razem z koordynatorem. Myślę , ze przydałby im się tam PIP i to tak niespodziewanie. Pomyslę nad tym:)Ostrzegam Tczew i Zduny

Tak. Sprzątaczy szukamy cały czas. Alicja

Alicja Kadry

Oferta jest aktualna - w chwili obecnej prowadzone są rozmowy z kandydatami. Po więcej informacji zapraszam pod nr tel(usunięte przez administratora)

Alicja Kadry

ODP LEON Wszystko zależy o jakim Oddziale mówimy. Biorąc pod uwagę fakt, iż świadczymy usługi na całą Polskę, każdy Zakład ma swoje indywidualne ustalenia. Z jakiego miasta pan jest ?

LEON
@Alicja Kadry

Chodzi o oferte w Tczewie,czy w ogóle jest to aktualne i gdzie konkretnie jest ta praca

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Serwis - Kamieniec

• Jak się pracuje w Radex Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radex Serwis