Opinie o Radex Serwis w Kamieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radex Serwis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radex Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Serwis w Kamieniec

beatrisste

cze juz chwile nie pisalam powiem wam tak kordynator wyzywa czepia sie kaqzdegoi jak ma zly chumor . sorki za ortografie z gury bo mam letka fazke ja w tym co mi juz kordynator powiedzial to jestem tak mam (usunięte przez administratora) we lbie jesem slepa nie slysze i jestem nieudaczna piertwszy zut do zwolnienia. sory ale jak tak mozna. jak ma sie zly chumor to dlaczego na pracownikach sie wyzywa?to jest chore alec bez obaw na to niec pozwole do dzis to za duzo sory alwe cpsychika siada

beatrisste

slo to znowu ja.co tak marne opinie firma radex to moim zdanikem szygera prynajmiej tam gdziec robie w rzeszowie w kurach moznaq posmiac. boja sie nie wywala calej grupy. kontrola z tesko a tu nie ma kto robic negocjacja od szefostwa 20 % premi za nadgodziny jak nie to rezygnacja grupy calej walka wygrana 1-0 dla nas

beatrisste

ja wlasnie pracuje w tej firmie w rzeszowie. lubie sprzatac firma radex jak reszta firm mnie nie przeraza szefostwo fajne mozna posmiac choc malo zorganizowane lepszy szef byl w impelu co robilam na poczatku pracy muwil co trzeba domyc co i jak o oni nic i to jest bez sensu. pozA tym malo maja sprzetu i troszeczke sa naiwni na to co im obiecuja ale poza tym spoko. musze opracowac system jak domyc chale z takim sprzetem-to podstawa. pozdro.

?

OSZCZERSTWA I N IC PO ZA TYM LUDZIE CO WY WYPISUJECIE KIROWNICTWO ROBI CO TYLKO MOŻE DLA PRACOWNIKA [usunięte przez modeartora] SAME PISZECIE

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radex Serwis.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
perełka

zgadzam się z większością opinii przepracowałam tam trzy lata - zmarnowane zdrowie psychiczne-ciągłe obiecanki że będzie umowa o pracę i ciągła zleceniówka-jeśli dajesz się wykorzystywać tyrając po 10 i więcej godz to czasami ci rzucą 100 zł do wypłaty-płacone masz tylko za 8 godz. reszta ku chwale...- a jeśli powiesz że brakuje ci sił to jesteś na liście do zwolnienia i nawet większość zwolnionych nie wie za co... anie daj Boże jeśli zachorujesz dłużej niż tydzień -masz wypowiedzenie od razu a za chorobowe zapomnij że ci zapłacą chyba że dodatkowo sam się ubezpieczysz- na początku obiecują złote góry a później masz szczęście jeśli zarobisz najniższą krajową- co do chemii to samą pianą dobrze wszystkiego nie umyjesz MUSISZ codziennie użyć stężonego płynu ręce poparzone- płuca jak u palacza z 40-sto letnim stażem palenia-szefostwo jeśli spróbujesz się pożalić to usłyszysz że coś ci na mózg padło albo cytuję"[usunięte przez modeartora] jak się nie podoba to [usunięte przez modeartora]"podsumowując jeśli jesteś typem masochisty idź do radex-u tam cię upodlą człowiek ze szlałfem w dłoni jest traktowany jak te gówno które sprząta

izka

to jest prawda bo sama pracowalam tam i nie robilam po 8 godzin tylko i 14 i wiecej a nadgodziny nie zostaly mi zaplacone!!!!

kaska

PRZESTSRZEGAM PRZED PRACA masakra smieszne pieniadze 6zl na godzine w drobimexie w brudzie i syfie bez szkodliwego zadnych dodatkow o umowie o prace mozna zapomniec ciagla zleceniowka.... a jak chcesz wolne z naprawde waznych przyczyn to wieeeeeeeeeelkie halo i albo [usunięte przez modeartora] albo dowidzenia. panna [usunięte przez modeartora] siedzi i pali tylko papieroski i wydaje restrykcje. daja malo a wymagaja jak bys pracowal w biurze na stanowisku dyrektora. [usunięte przez modeartora]

sfrustrowany

Sorki!Pracowałem w tej firmie(za grosze)i stężenie tych chemikaliów jest o wiele wyższe niż Ci się wydaje,nieraz myło się nierozcieńczonymi środkami!

papież

Ciekawe co to za [usunięte przez modeartora] bo ja nie słyszałem o innym niż ja .Pozdraiwam wszystkich PAPIEŻ

bodzio

no i stalo sie koniec nadszedl

zgadza sie, ale nie mozna wszystko zganiac na nas, szefostwo tez nie jest ok.

gość

Tak , tylko na oblicze zakładu pracują ludzie a Wy sami kopiecie pod sobą dołki .Cóż oczekiwać ?!!!!!

ten zaklad jest jak kazdy inny???? nie prawda....

To Ja :)

Weście odpuśćcie sobie te chore teksty,zakład jak każdy inny nie każdemu musi wszystko pasować ja nie narzekałam.Serdeczne pozdrowienia dla [usunięte przez modeartora] i całego mieszkania a także również dla [usunięte przez modeartora]. Trzymajcie sie cieplutko pozdrawiam buziole :)

JA

A mi sie wydaje,ze Ci ktorzy juz nie pracuja,zostali z jakiegos powodu zwolnieni lub sami sie zwolnili,w pewnym sensie tesknia za firma i ludzmi na ktorych tak bardzo narzekaja,skoro dotej pory zawracaja sobie tym glowe.Nie macie ciekawszych zajec???/

dereck

rownież pozdrawiam wszystkich szczególnie tych co ich [usunięte przez modeartora] za pijaństwo i nieróbstwo pozdrawiam także wszystkich konfidentów którzy robili wszystko żeby zniszczyć dobrą atmosfere najbardziej przodowała w tym pani co wpadła do kotła z wodą utlenioną pozdrawaim

JA

ROWNIEZ POZDRAWIAM BYLE [usunięte przez modeartora].TRZYMAJCIE SIE.PONOC [usunięte przez modeartora] KLAPIE ALE SA ZADOWOLENI

pozdrowionka dla bylego [usunięte przez modeartora]..zawsze zgrana grupa, mam nadzieje ze niedlugo sie spotkamy w takim skladzie..

...

i nie tylko.

lachosia

tak w agryfie

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Serwis - Kamieniec

• Jak się pracuje w Radex Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radex Serwis