Opinie o Radex Serwis w Kamieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radex Serwis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radex Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Serwis w Kamieniec

xxx

Nie na szans na umowę o pracę. Nie ma okresu próbnego. Dopóki pracujesz i się nie odczuwasz masz pracę ale jak się upomnieć o cokolwiek to Cię wywala z dnia na dzień. Koordynator Mateusz uważa że tylko on ma rację. Potrzebują do pracy ludzi którzy pracują jak woly i o nic nie pytaja

Hunter

Witam pracuje tu ktoś w Rudzie Śląkiej ? jak wygląda praca po ile godzin ? czy osoby bez doświadczenia mają szansę na przyjęcie ? jest w o ogóle szansa na umowę o prace po jakimś tam okresie próbnym ?

zatrudniona

Firma zatrudnia na umowę zlecenie ale nikt z pracowników firmy nie ma pojęcia na czym to polega. Począwszy od pracowników szeregowych a na dyrektorze konczywszy można powiedzieć ze są pewni iż nikt poza nimi nie zna swoich praw. Jeśli tylko ktokolwiek upomni się o swoje prawa to dostaję ustne wypowiedzenie umowy bez uzasadnienia. Potrzebują ludzi do pracy takich którzy nie znają się na kodeksie cywilnym i nie potrafią upomnieć się o swoje.

beatriste

buu dzisiaj na patrochachg bylm ubuj a mialam takiecwrazemnie. prxzyheli dxzius mloda fajna kobitka renata, sympatyczna. ale ciekawe ci z marcinem? ja jestem za nim nikogo nie trzeba potepiac jutro sie doczysci jego sdkubary ja to biore na siebie chociaz eroche bo az brazowe a musi byc czystuo chlopak w pozo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radex Serwis.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
beatriste

buuu to znowu ja wqrucilam chwqilwe mialam kompa wq remoncie to nioe mialam dac znac co i jak ludziska wrucilam nawetni wiecie jak sie ciesze. szefu dzwoni i tak w pomiedzialek do pracy na bodajze 16 z wrazen juz nie ramietam. teraz sie staram naprawde. bardzo. ostatnio jeden z mechanikow mi powioedzial gdzie sz najwieksze zazbrudzenia chociaz nie musial mi tego muwic bo sama wiem ale wiecie co ostatnio cos mylam tam co ktos myl maszyny zielone a juz nie muwie w pakamerce plachty brudu ma 5 sm odchodxzily. i tak myjemy popatrzcie sie na skubary o na patrochy tam ci nowy myje m asakra kanaly brudne oprucz pakowni i jak wy reprezentujwecie firme tio jest radexmasakra masakea!!! czefa lubie ale mam wrazenie ze sie uwziol na mniwe jakbym ja byla tak skubary to by mnie za..... . a komus wono. nech sie syf szezy szkoda ze zawsze ktos nma racje do szefa. szefu moja opinia jest taka szefa lubie i doceniam bardzo niech szefu sie wezmie wq garsc i reprezentujefirme takjak nalezy. tak jak wczesniej. swzefie bo bu...lsie szezy z gury zaznaczam ze sory za bledy ale nie chce mi sie t5ego sprawdzac pozdrio

sabina

Niektorzy chwala firme Radex do czasu ja nie narzekamlam az do dziś.Pracowalam na śląsku w MadejWrobel od Stycznia dostala umowę na 2mce niktorzy mało liczni od stycznia do marca a rekrutacja zaczela się od 19tego stycznia pracowałam od pn do pt weekendy tez albo sb albo nd nie opuszczałam anie jednego dnia chora z goraczka katarem kaszlem chodziłam ale dawałam rade ogarnialam wszystko co mi dali przyznane stanowisko bo mialamjuz swoje czylipaczkarnie i plasterkownie była niska temperatura bo jak wiecie to halechlodnicze kiedyś tam pracowala jakopakowacz i dawalamrade zawsze sobie radze i jak mnie potrakowali wymyślili ze ja z kims się klocilam i emaila wyslalktos niby bardzo ciekawe bo....nikt na mnie nie narzekal ekipaok zgrana i dziś dawali umowy domarca minie tylko po prostu mnie zwolnili ha za nic w sumie jak się podkreślam ze chozilam i robiłam swoje co mi kazali kierowniki do (usunięte przez administratora) nic nieumia zalatwic poiedziec za nas na leb im siadają brak srodkow 10zlbruttno miało być 8,20 masakra kierowniczka Ania mila z poczatkupozniej wredna dyrektor ok popzniej tez wredny byliśmy u niego wyjasnic sytuacje i sprawę dlaczego ktosklamie a jak nie niech udowodni to potraktpwalmnie tak:mieszkajaw hotelach zapukałam na drzwi nie odezwal się cicho było drugi raz zapukalam weszłam to mowi chwile rozmowaiam przed telefon! ha nie wlasnie a przed lapkiem siedzialmklamca! do pokoju nie poprosil tylko wyjasnialprzed drzwiami w sumienic nie powiedział nie miał nic powiedział tylko tyle ze: on nie miesza się co do kierownikow skoro oni zdecydowali tak musi być ha tak zrozumialami ze wsztsrcy poleca bo wyjasnialam tasprawe super co!masakra jakas wiec dyrektor dokasy nie do rzadzen z twgo wynika a myslimial takie polca wsztscy bo....powiem wam co jamysle i wiem to pewne ze myslmyli początkiem az się nie zaklimatyzuja oni ze nibyrobotnikom slaskim da rpbotea później powoli slazakow wykruszać i sprowadzać swoich i ukraincow bo już tak było powoli...masakra...A CO MNIE BOLI ZE SIE BYLAM SUMIENNA UCZCIWA RZETELNA DOKLADNA I CO MAM W ZAMIAN KOPA W PUSK:(((FALSZYWI Masakra

beatrisste

niestety ze tylko firma no i niekturzy ludziska kturych pozdrawiam szefa tez niech bedzie jaki jest to jest i tak pewnie sie nie zmioeni to szkoda nazekac. pozdro

beatrisste

odp do timo. radex zatrudnia na umowe zlecenie teoretycznie co trzy miesiace jest przedluzana przynajmiej tak bylo w rzeszowie co robilam 2 umowy zlecenia na 3 miesiace a potem umowa tez zleceniowka na rok. stawka 7, 50 na reke 10 zloty bruto w tym prawie 4 stowy odrowadzane na takie tam rozne zeczy do tych innych instytucji jak sklatki ubezpieczeniowe i takie tam czy mozna utrzymac za to rodzine to zalezy ile jest osob i ile godzin robisz im mniej osob tym wiecej godzin nabijasz z brygada 11 osob max 7 godzin nabijesz i tez zalezy od dnia i awari w danych dniach naglych awari w zakladzie teoretycznie naj mnie tysiaka wyciagniesz a najwiecej z 1600 to zalezy ogulnie firme bardzo tak jak zawsze pisze polecam naprawde dobra firma tylko firma

beatrisste

bu.wczoraj pisalam ale widocznie nie dodali tego to napisze jeszcvze raz.po pierwsze,smutam. wczoraj zostalam tak jakby wyzucona tak jakby za nic. tzn; nie wyzucona tylko odstawiona na bok i mam czekac na telefon. przez co? tak z dnia na dzien. ale tak wolno. za co? teoretycznie; ma byc 9 osob a jest 11 i trzeba usunac kogos. po drugie zle myje i najbrudniej jest na patroszeniu sa skargi i to nie pierwszy raz od ludzi. tak mi szef powiedzial czy to prawda. od kogo sa skargi. nie slyszalam. Psuje sprzet. dziurawie sciagaczki. ciekawe czym je dziurawie. 1 popsulam na piurach to przyznaje i 1 koncowke tez zgubilam przepychajac kanal wciagnelo mi ja do kanalu.to byl przypadek ale skoro zle myje to cuz staram sie nie zawsze jest mega pieknie ale sie staram nie xzawsze wychodze na duzy podest zeby umyc na blysk ale naprawde sie staram nieraz. nie krytykuje nikogo. ale szkoda ze szef i ekipa nie patrza na swoja prace jak myja tylko najerzdzaja na kogos szkoda ze tacy jestescie ja nigdy na was nie najezdzalam no moze na szefa nieraz ale poza jegio plecami smialam ze krytykuje kogos a sam myc nie umie bo nieumie. umie rozkazywac ale cos umyc sam do czysta to nie. przyklad niech myje fileciarki a potem niech ktos sie przejdzie zobaczyc jak umyl. ale nasz szef jest taki ze on wie wszystko i jemu nie przegada on jest najlepszy nigdy nie przyzna on sie do bledu tylko zawsze sie wywysza i to on wie lepiej nieraz ma racje w wiekszosci ale nie zawsze i do tego nie zawsze nigdy sie nie przyzna, dziwny czlowiek. fajny jest nie powiem ale cos ma takiego w sobie jakas taka zlosc do kogos i satysfakcje ze kogois odtawia na bok szkoda ze taki jest a nie iny i szkioda ze ekipa zamiast kogos kryc to najezdza jeden na drugiego.jezeli lubisz robic to interesuj sie soba co cie obchodzi ze kogos nie ma po co obgadujesz szczelasz komentaze nazekasz ze ktos idzie a ty musisz zostac kablujesz szukasz brudu na nie swojej chali. prawdziwa zgrana ekipa to jeden chroni drugiego a nie tak jak jast tutaj w impelu byla ekipa tutaj sa ludzie ale to nie dora ekipa. szkoda mi pracy i rtyle bo naprawde lubie tu robic i lubie myc i sie z tym nigdy nie pogodze ale ludzie jesli wsepujecie do tej firmy to polecam.nic nie mam do niej chociaz mnie wyzucili tak jakby ale nic nie mam do nich. nie jestem chamska jak niekturzy co oczwerniaja firmy w kturych robili po co na zlosc ja nie jestem zlosliwa szkoda ze ktos iny jest do szefa naqprawde sie pomylilam i tego nie moge przebolec a;le cuz. jeszcze chcialam sprostowac odp tyoo w ciazy robiklam w firmie impel nie radex :(((

timo

dlaczego jeszcze nikt tu nie poruszył takich ważnych informmacji jak np. forma zatrudnienia? na jaką umowę zatrudnia Radex co? bo to jest dla mnie wazne. Tak samo jak zarobiki. Czy za kasę miesięczną od nich można utrzymać rodzinę czy jest ciężko? może ktoś powie coś z wlasnego doświadczenia, zależy mi na prawdziwych informacjach o Radex-serwis

beatrisste

apropo ubezpieczenia mi niepoitrzebne ja lubie ryzyko robilam tutaj w zakladach drobiarskich z firmy jeszcxze impel do konca ciazy powaga z drugim dzieckiem i wszystko robilam prawie nic mio w niczym nie pomagal i dzwigalam i wychodzilam na podesty i nic mi niebylo po pododzie za miesiac z powrotem wrucilam do roboty i przez 4 lata nic mi sie jeszcze nie stalo a tyle razy sie wywalilam ale glupi to ma zawsze szczescie tak sie muwi i nienazekam chce tu robic nie widze sie w innej robocie ale niepowiem duzo ludzi sie tu przewija malo kto zostaje a to ze im smierdzia to xze za ciezko a to ze szef beznadziejny mi tak odpowiada jak jest i tego nie chce zmieniac chyba ze ktos toi zmieni to bede zalowac i to bardzo

beatrisste

a i umowa zlecenie przedluzana bodajze co 3 miechy bodajzwe bo niesprawdzalam teraz na ile mi dali skladki powiem ze duze sa odprowadzane prawie 4 stuwy

beatrisste

buu zalezy z kad jestes i ile godzin robisz jak jestes z okolic to mozesz nawet `11 godzin dziennie robic praca nie latwa masz racje ale jak sie przyzwyczaisz toi pikus mi ta praca odpowiada nawet wrecz ja kocham sa luzy w jakiej robocie tak jest w zadnej i to lubie ale trzeba robic luzy luzami ale tez trzeba robic szydera teraz leci non stop

beatrisste

bu. juz ci odpowiadam. zycze przedewszyskim twojemu bratu dostania sie do firmy. a i zalerzy gdzie skladal jak na rzeszow to polecam brakuje nam ludzi. uprzedzam ze praca do godzin nocnych czyli tak do gura 3 rano od godziny 16 ale kto z poza rzeszowa to spoko mona wyjsc wczesniej na dylizajs. wszysko jest placone stawka 7 bodajze 38gr na godzine na renke co jeszcze szefu ok wczeesniej sie wrecz nie dal;o z nim wytrzymac teraz jest dobrze sprzet mycie spod cisnienia ze stacyjek zamonowanych w scianach ludzie na luzach mozna posmiac zalezy jeszcze jaki ma kto charakter kazdy ma wyznaczone miejce do mycia jak sie czegos nie wie to ekipa powie albo szefu tez tlumaczy ja tu opisuje rzeszow w kazdym miescie pewnie jest inaczej to zalezy od kordynatora jakiego w danej miejscowosci sie ma niewiem o jakie miasto chodzi?(sorki za bledy ortograficzne i nietylko ale nie chce mi sie tego poprawiac mam nadzieje ze przeczytacie)

beatrisste

konfidenstwo sie szezy szkoda ze kazdy nie patrzy na siebie tylkio (usunięte przez administratora) tyczy sie to jednej osoby fajny gosciu ale nie lubie kopnfidentow u mnie jest juz przegrany

beatrisste

ai odnosnie do kigu czesc tak masz zupelna racje a moze nie do konca rozumie moje wypowiedzi ktos kto nie robi tutaj ten kto robi to wie o co chodzi

beatrisste

bu dzisiaj pisze bo mam juz lepszy nastroj niz ostanio w pracy ok ale byl upadek dziekuje szefowi ze mnie nie wyzucil i byl wyrozumialy i zrozumial moja sytuacje 2 dni cie niema bez wyjasnienia i powiedzcie kto by byl takizeby cie nie wyzucic szef jest naprawde ok strasznie rozumie wszystko niekturzy go tak oczerniaja niewiem jak tak mozna i to jeszcze byli pracownicy szefu moim zdaniem ma nieraz swoje ja tak jak kazdy ale takiego szefa miec to naprawde ciezko znalesc ja mialam takiego szefa jeszcze jak robilam w cukierni ale znowu byl za dobry a ten jak trzeba to to sie wydze zazartuje wyslucha jest w pozadku gosc

beatrisste

hejka. podsumowanie; firma radex szefu teraz ok pozytyw sprzecior ok mycie spod cisnienia to na scianach plyny ok zafaliscie wybielaja czystosc ok w miare zalezy kto myje duzo robi plyn brudne kanaly nie myte. smierdzi. nie muwie o pakowni tylko inych chalach. czy lepiej myl impel czy radex? hm. radeks ma lepsze plyny ci sami ludzie w wiekszosci co w impelu ale ja bym powiedziala tak nie wiem kto myl lepiej widzi mi sie ze podobnie ale teraz jak myje firma radex sa doczyszczane maszyny niekture recznie codzienie i jest czyciej.impel umial myc ale to bylo tak szybko szybko a w radeksie ma byc czysto i prawie jest. impel ocena 4 radeks 5

beatrisste

cze wiecie co albo mi sie wydaje albo nasz szefu sie odmienil na pozytywne oczywiscie juz prawie przez caly tydzien sie nie dar chyba ze mial powud albo ze ja tego nie slyszalam ale jest milszy. no oi taki szefu moze byc lajcik.poza tym duzo rosjanow u nas coi raz to ktos nowy my umowy do konca czerwca czy nam przedluza? czy nas zamienia na ukraine???

beatrisste

buu to znowu ja zebyscie nie mysleli ze tylko mnie sie czepia albo co wszystkich ok by bylo jakby mial nieraz powud bo nieraz ma to ok al;e tak bez zdania racji sorki za obraze teraz ale moze on ma jakies zachwiania emocji nade kturymi nie moze zapanowac ale dlqaczego naa nas sie wyzywa. ja niepowiem go lubie ale od dzisiaj to juz tyle niec wchodze w nim w zadna dyskusje jak mnie zwolni to trudno ja sie bede starac ale juz z nim nie gadam do uslyszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Serwis - Kamieniec

• Jak się pracuje w Radex Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radex Serwis