Opinie o Radex Serwis w Kamieniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Radex Serwis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radex Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radex Serwis w Kamieniec

Totalna bzdura z tym [usunięte przez modeartora]?

$$

bardzo serdecznie pozdrawiam [usunięte przez modeartora] to jedyny czlowiek na ktorego mozna bylo liczyc i zawsze porozmawiac.

$$

ja [usunięte przez modeartora]....czytajac to wszystko co piszecie to jak komedia z dramatem, na aktorów sie starajcie a nie na produkcje ...[usunięte przez modeartora]!!!

...

bo to co oni pisza to jest po czesci prawda.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Radex Serwis.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
...

czy pracowałaś z firmy w agryfie?

lachosia

czy to [usunięte przez modeartora] była brygadzistką

lachosia

chciałam coś powiedziec-jestem tu pierwszy raz dzis na tej stronie,i to co przeczytałam o firmie radex-to przechodzi ludzkie pojecie.pracowałam w tej firmie i ja nie mam nic im do zarzucenia.pracowałam takze u nich jeszcze za nazwy inter clean i takze nic takiego nie było co wy piszecie.bardzo dobrze mi sie tam pracowało kierownictwo ,dyrekcja takze w porządku więc przestancie pisac takie bzdury.żeby nie taka odległosc moja od domu do pracy a firma by mi zwracała za dojazdy to do dzis bym pracowała.ajak komus sie niechce pracowac to niech nie pisze takich bzdur

karolka

to nie sa czesy jak 7 lat temu ze moglismy wyjechac byle gdzie i dostalismy prace za gruba kase........ belive me .....nie wazne co umiesz a wazne kogo znasz........ to teraz my point........ pozdrawiam tych co wiedza o co chodzi...... HARVEY S POINT TO MOJ SWIAT TERAZ........

Dorka dzięki za pozdrowienia. Pozdrawiamy.Czekamy na Ciebie

pozdrowienia dla pracujacych w Brandenburgu, i tych co juz nie pracuja..Dorka

buhhhhaaaaa

taplac w blocie taplac w blocie .....i zaloze sie ze to pisze osoba ktora tam jest od poczatku i dorabia do emerytury!!!!!!!! i robi wszystko by nie robic nic.taka jest prawda ze polacy polakow traktuja jak [usunięte przez moderatora].....i zeruja na ludzkiej niewiedzy i biedzie.prawda boli tych co tam siedza i nie chca dopuscic do siebie prawdy,amen.

.....................

Życie jest takie krótkie i piękne ,a wy tak lubujecie się"taplać "'w tym błocie.

nie wiem po co wypisujecie takie głupoty mnie się tam podobało i wcale nie jestem żadną emerytką. owszem wkurzała mnie czasem pani b[usunięte przez moderatora] ale jeżeli miałam z nia starcie to zawsze z mojej winy pozdrawiam panią beate

gość

O uczciwości mówimy, gdy oddasz znalezioną złotówkę. Gdy oddasz stówę, to już głupota

gosc

a ja myslem ze czas krolow i krolowych minal.A Wy dalej kogos macie ?Szczesciarze ,a blazen tez jest.

........

kto kto kto??????????podajcie jakis maly rysopis!!!!bo nie wszyscy sa nabiezaco.........

chyba sie domyślam ,,

ono

zgadzam się ... teraz kolej na " królową " które chce być królową a jest ... cóż Czy wiecie o kim mowa?

karolina

Dajcie juz spokoj ludzie bo choc mnie tam nie ma to jak czytam te obelgi to mi sie slabo robi .Bylo minelo i tyle,pozdrawiam tych co juz tam nie pracuja i tych ktorzy jeszcze wciaz tam sa.

zapamiętam tę cenną uwagę....

Zostaw merytoryczną opinię o Radex Serwis - Kamieniec

• Jak się pracuje w Radex Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Radex Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radex Serwis