Opinie o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CWS-boco Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CWS-boco Polska Sp. z o.o. w Łódź

smok

@marcin, firma jak każda czyli raz lepiej raz trudniej. W transporcie jest normlnie, ekipa fajna. swoja robote trzeba zrobic.

luz

Panie Prezesie, trochę dystansu do siebie :-)

etam

Słabe, nie rymuje się pod koniec.

Trup w Szafie

Przepięknie! Ależ fajnie napisane - gratulacje! Faktem jest, że niewiele brakuje tej firmie do nagrody Darwina.

Opiekun Klienta

Bardzo niski, nieprofesjonalny i bardzo żenujący poziom przeprowadzenia rekrutacji. Powtarzanie w kółko tego samego na jakie stanowisko się aplikuje, oraz od początku rozmowy budownie nieprzyjaznej atmosfery. Pani z HR z którą miałem okazję rozmawiać przez telefon nie potrafiła mi odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania oraz kluczowe sprawy o które pytałem twierdząc że na drugiej rozmowie dowiem się wszystkiego ponieważ ona nie wie. Druga rozmowa miała przebiegać online, Pani która ją przeprowadzała nie włączyła kamerki (pokazując swój szacunek) i tutaj również nie dowiedziałem się nic co chciałbym się dowiedzieć, w kółko powtarzanie jak mantra tego samego o stanowisku i ciężkiej pracy (również po 12h co odbiega od oferty w ogłoszeniu), zapytania o warunki finansowe nie do końca jasne, Pani również nie potrafiła udzielić konkretnej informacji, jedyne co ogólne ustalenia gdzie trzeba, co trzeba itd. Można wywnioskować z tego że firma szuka młodych ludzi bez doświadczenia aby narzucić swoje "warunki". Sam podziękowałem za spotkanie.

Szczegółowo wszystko od A do Z z CV. Dużo pytań dlaczego zmieniam pracę, dlaczego akurat ta firma itd.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Dzieki za informacje a mam jeszcze takie pytanie wiesz może jak to wygląda pod względem finansowym ??

Witam ;) czy orientujecie się czy potrzebni sa kierowcy w firmię CWS? Bo szukam pracy pozdrawiam

lala

czy ktos może jeszcze raz umiescic bajeczke plisss

nnn

To chyba niezbyt dobrze jeżeli zarząd pisze po nocach i kieruje uwagę na poboczne sprawy. Gdzieś już był wpis o firmie, prezesie itd. Każdy może sobie sprawdzić w necie wyniki bilansu i odnieść do konkurencji. No kolorowo niestety nie jest. To tyle.

A co słychać u benego z Łodzi?

xxx
@666

Beny awansował, jest Dyrektorem od boco

xyz

Padłem

Zawiedziony

Powinien mieć pojęcie, ale nie ma. Ci co teraz u nas pracują nic nie wiedzą o biznesie. A przynajmniej udają, że wiedzą. Koledzy się zebrali i rządzą

zawi

Jaki prezes jak on o tym biznesie nie ma pojęcia żadnego

A co się stało z Benym w Łodzi? Awansował, czy zakończył karierę?

tralalala
@Marcin

Awansował ;)

xavi

O ho ho prezes zabrał głos. Święto!

adhd

No co, dostaniesz polski kawior na pocieszenie. Kaszankę z grilla

ahaha

Tak, już widzę te podwyżki. Sytuacja jaka jest każda wie, a my myszki pracujmy, pracujmy na premie innych

adhd

Ciekawe czy będą jakieś podwyżki bo cała masa nowych dyrektorów a chyba nie pracują za darmo. Mimo to wyniki ciągle kiepskie, prawie na zero więc jak zawsze będzie wymówka zeby tylko nieliczni dostali sowitą kasiorkę

wyrocznia

Zgadzam się, boco jest jak Tytanic. Tylko tylko, że Kapitan zamiast ratować firmę upycha po kątach swoich znajomych na bezpiecznych posadkach. Chyba czuje pismo nosem.

abb

Zmiany, zmiany, zmiany a forum milczy. Gdzie jest granica tego szaleństwa?

maxload

Witam ma pytanko jak wygląda praca ph i jakie warunki finansowe oferują

Zostaw merytoryczną opinię o CWS-boco Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWS-boco Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CWS-boco Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWS-boco Polska Sp. z o.o.