Opinie o ZRE Katowice w Jaworzno

<p align="justify">ZRE Katowice S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Przez sześć dekad działalności nasza Spółka zdobyła ogromną praktykę oraz wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Wykonywaliśmy zadania dla Klientów na terenie całej Europy między innymi: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie, Serbii. Firma oferuje kompleksowe usługi, realizując zadania „pod klucz” - od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę podwykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. </p>

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Jaworzno

pokąsany

jakiś ty jest mądry facet...w żadnej firmie tak nie jest żeby się wszyscy trzymali razem,zawsze się znajdzie kila osób "donosicieli" a jeśli chodzi o zaufanie, to jeszcze jakie takie do brygadzisty ,ale do wyższego szczebla to już żadne...a przekonałem się nie raz na własnej skórze,szczególnie obecne kierownictwo "fablokowcy" ,widzą i dają awansy tylko swoim...Rzepka jest zaślepiony lub nie chce widzieć...ile osób ostatnio awansowało z poza Fabloku?? nawet ludzie Archanioła dostali podwyżki a na produkcji poza "fablokowcami" to już nie ma fachowców ,tak. Jeżeli na każdym kroku jestem obrażany,oszukiwany i nie doceniany to ja nie widzę współpracy z tymi ludźmi. Robie tyle co musze i basta.

kudłaty

no tak...w tym roku kierownictwo się wypieło na roboli i zorganizowali sobie wigilie osobno ,poza firmą ,pewnie mieli lepszą wyżerke niż to co myśmy dostali.... oj nie szanuje się robotnika w naszej firmie (od kąt panuje FABLOK)

zdegustowany
@kudłaty

Nie odkąd panuje FABLOK a głupota i zawiść pracowników! Są wydziały gdzie zarabia się dobrze i kierownictwo dogaduje się z pracownikami i takie gdzie kierownicy wykorzystują cechy o których pisałem na wstępie. Sami jesteśmy sobie winni a góra stosuje starą zasadę "rządź i dziel". Daliśmy się zgnoić, nie umiemy się zmobilizować i trzymać razem za to bardzo dobrze dajemy sobą manipulować co kierownictwo wykorzystuje bez żadnych skrupułów. Swoje sprawy załatwiajmy bez udziału brygadzistów, mistrzów i kierownika to może coś się zmieni bo jak na razie to potraficie panowie tylko pyszczyć jak stare przekupki a za plecami podlizujecie mistrzom i kierownikom... Przynajmniej mają darmowy kabaret z nas...

nowy

no wlasnie nie jestem z Chrzanowa oddalem cv i list motywacyjny i 2 tydzien echo niestety

tylko omijaj szerokim łukiem halę nr.4 ;)

byly pracownik

Racja omijaj ta hale pracowalem tam 2,5 roku ,jesli nie chce byc wysylany w ciagle delegacje to sluchaj goscia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRE Katowice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
prorok

Jak jestes z Chrzanowa, to robote na pewno dostaniesz.

nowy

Witam. Panowie są jakieś szanse na dostanie się w chwili obecnej do pracy w ZRE w Jaworznie? CV zostawić na ewentualnie na bramie przy Martyniaków czy raczej starać się dostarczyć osobiście do biura ?

PRACOWNIK

W ZRE ZAROBKI BARDZO SLABIE KONTRAKROW NIE MA PRAWIE WCALE BO ZRE TO KABINATORZY JAK MIELI KONTRAKTY TO OCZYWISCIE KRADLI I OSZUKIWALI ALHTROM JAK SIE WSZYSTKO WYDALO TO ICH KOPNELI W TYLEK I NIUE CHCA MIEC NIC WSPOLNEGO ZE ZRE KATOWICE CYGANSTWO MA KROTKIE NOGI NAWET OKRADALI LUDZI Z PIENIEDZY KTORE DOSTAWALI NA KWATERY CHYBA SIE DZIELILI BO TO BYLY DUZE PIENIADZE OKRADALI NA OKOLO 600 FUNTOW PRACOWNIKA A PREZES NIE WYCIAGNAL ZADNYCH KONSEKWENCJI

@PRACOWNIK

tak to prawda, ze okradali was na duze pieniadze w anglii i walii, tyle co wy placiliscie za pokoj spokojnie by wam starczylo na wlasne mieszkanie do wynajecia. naszczesie bylo paru madrych i wiedzialalo co ma zrobic. chlopkaki nie dajcie sie nastepnym razem, ZRE was okrada na kazdym kroku.

związkowiecbizz
@PRACOWNIK

A należysz do Związku ? czego narzekasz !Tacy jak ty powodują że Zw.Zawodowe są słabe.

@związkowiecbizz

jeszcze mam ciebie bawole opłacać a sam co robisz żeby ludziom w tej firmie lepiej się pracowało???????

w zre dzieje sie coraz gorzej zarobki sa marne doslownie grosze zadnych kontraktow za granica bo tam czlowiek wiedzial za co pracuje a tu chodzisz do pracy i na zycie ledwie starcza a co dalej oplaty .ale tym sie w dyrekcji nikt nie przejmuje jak my zyjemy . zre niby oni sie szczyca co to nie za firma ale niech porozmawiaja z pracownikami co o tym mysla to sie dowiedza a zwiazki to o (usunięte przez administratora) rozbic takie sa w zre

joko-pasu-lala-voodoo

a mi sie tam dobrze pracuje. Jestem bardzo zadowolony. Nadgodziny sobie robie i zarabiam fajne pieniadze. w poprzednich firmach zarabiałm polowe tego i bylem bardziej zmeczony. szkoda ze wypowiadają się tu tylko te same 3,4 osoby,nieroby co chcą pieniądze za darmo bez żadnych ambicji....

byly wyrzażacz
@joko-pasu-lala-voodoo

Ziomus pracowalem w tej firmie 2,5 roku i szczerze o 2,5 roku za duzo ,jedyny plus to taki ze uzbieralem sobie doswiadczenie ktore pozwolilo mi sie dostac na kopalnie jako Elektro-monter ,pracowalem na starej bazie i kierwonictwo wraz majstrami i brygadzistami to byla jedna rodzina ,uklady ,brak szacunku dla pracownika i ciagle delegacje a wyplaty srednie biorac pod uwage to ze nie bylo mnie calymi dniami w domu jednym slowem zenada Ps przepraszam za ortografie mam dysleksje

kudłaty

noooooo ja wim o kim mowa , pewnie o kierownikach z Jaworzna z nowej bazy, co trzesom obróbkom i spawalniom ,nawet Rzepka im sie nie przeciwstawi, przes....... som

kiełbik

Nie jesteś kolego osamotniony, nie tylko w Autmatyce są tacy ludzie z dozoru , nie wiem skąd prezes takich bierze ,może jest teraz taka moda, żeby szef był wulgarny , chamski i nie szanował pracownika ,wydzierał się i stosował mobbing a na dodatek okradają ludzi z pieniędzy. Chłop przepracował 30 dni w miesiącu + kilka nadgodzin (po12) a on mu mówi że nie może mu tyle zapłacić ,bo na tym stanowisku nie przewidziana jest taka pensja( lub taka premia ), będziesz tu zdrowy , lepiej iść na piwo i mieć to wszystko w d...

kiełbik

tak ,można tę sytuację nazwać chorą ,ale to nie zmienia faktu że to kierownictwo decyduje ile możesz zrobić nadgodzin albo dostać premii ,są osoby którym wprost powiedziano,że nie mogą na tym stanowisku dostać tyle kasy,szczególnie młodzi są tak wykorzystywani a jak się odezwiesz to proste hasło "za bramą czeka 10-ciu na twoje miejsce",,, chcesz pracować więc się godzisz, oddajesz kilka godzin za frii

Optymista

Polak jest przecież za to zdegradowany do pionka...więc dostał za swoje.

Jak chcesz 160 godzin tygodniowo to zdrowia Ci życzę bo na rozum nie masz co liczyć. A tak poważnie za około 300 godzin miesięcznie to niewiele, ciekawe na ile starczy Ci zdrowia. Niestety jeżeli sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie uszanuje a spędzać całe życie w robocie i iść do piachu po czterdziestce to nieciekawa perspektywa

Tak, brutto jak przerobisz 30 dni w miesiącu. A, jest jeszcze trzymiesięczny okres rozliczeniowy. Za soboty i niedziele, Większa kumulacja to większe składki i potrącenia. Nieźle jak na polskie warunki...

miki

jakie tam zarobki macie? zarobie jako spawacz 141 na stykach 4tysiace na reke?

lynx
@miki

Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora), nie warto.

[usunięte przez moderatora] a ci młodzi kierownicy to im się w łbach poprzewracało oni myślą ze to oni PRACUJĄ NA NAS A NIE MY NA NICH .Dość często daje się odczuć presję wywołaną przez nich .Kiedyś był jeden kierownik na kilka budów i to chulało teraz jest 4 i każdy co innego wymyśla robią tylko w swoją stronę ,ciekawe czy prezes o takim postepowaniu wie ,i jestem ciekaw jak by zareagował

mgrinz

Dosłownie. Na wycieczki jeżdżą sami emeryci za nasze pieniądze. Ja pracuję w biurze. Wiadomo, że nie pojadę w ciągu roku szkolnego (takie są terminy), bo mam dzieci w szkole ... Więc z moich składek skorzysta ten co zarabia dużo lub już nie pracuje. Oprócz tego na siłownie się nie wybieram, więc z tego typu kart korzystają ludzie z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Prezesa ta działka w ogóle nie interesuje. Szkoda słów.

mam pytanie czy nie bedzie wyjazdu za granice bo tu w polsce to mozna zdechnac z glodu za ta pensje w zre to jest szok zeby zarobic takie grosze po 38 latach pracy ale ci w dyrekcji to mysla tylko o sobie oni zawsze dobrze maja na cieplych posadkach a robol niech robi za 2 tysiace jeszcze te wyjazdy troche trzymaly ludzi w zre a terza to juz szukaja gdzie indziej zeby lepiej zarobic

kris-kce

Jak wyglądają stawki w Centrum produkcyjnym na stanowisku technolog lub operator obrabiarki CNC? Jaka jest w ogóle atmosfera pracy w tych działach?

Szału w ZRE nie ma i nie ma co się oszukiwać, podwyżek już nie ma od 4 lat także lipa straszna, a ludzi też zmieniają jak rękawiczki! Z roku na rok coraz gorzej no ale cóż, gdzieś trzeba robić ;)

arek12``

zaproponowali mi tam prace za 1600 zl na reke smiech na sali....myslalem ze mam szanse sobie cos polepszyc ale jak pomysle ze z 3000 mialbym przejsc na 1600 to cyba lekka zenada....strata mojego czasu na 3 rozmowie mi dopiero powiedzieli ile mialbym zarabiac...

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice