Opinie o ZRE Katowice w Jaworzno

<p align="justify">ZRE Katowice S.A. to nowoczesne przedsiębiorstwo z 60 letnim doświadczeniem na rynku energetycznym. Przez sześć dekad działalności nasza Spółka zdobyła ogromną praktykę oraz wiedzę w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych, proekologicznych i przemysłowych. Wykonywaliśmy zadania dla Klientów na terenie całej Europy między innymi: w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Szwecji, Włoszech, Bośni i Hercegowinie, Serbii. Firma oferuje kompleksowe usługi, realizując zadania „pod klucz” - od projektu, poprzez dostawy, montaż instalacji aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki, po rozruch i przekazanie obiektu do eksploatacji, a także opiekę podwykonawczą oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. </p>

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Jaworzno

@byly pracownik a jakie warunki zatrudnienia proponuje ZRE Katowice? Na stronie firmy zawieszono kilka ofert pracy - warto aplikować?

Człowiek
@Marta

ZRE oferuje od lat stawki poniżej realiów rynku. Ciagle oferty pracy to dowod na to ze maja ciagle braki personalne ze wzgledu na to ze nikt za pieniadze oferowane przez nich nie bedzie pracowal zbyt dlugo.

Witam jaka stawke dostaje spawacz TIG na poczatek bez doswiaczenia?

Co do związków w zre, nie ma czegos takiego wielki pan związkowiec na starej bazie Pan J. gooo wno robi organizuje wycieczki i raz do roku daje po 100 zl na Boże Narodzenie. Jest sens do czegos takiego należeć?? Kpina nie zwiazki, płacić co miesiac składki dla takiego pajaca co siedzi 8h dziennie nic nie robi nic nie załatwi. Takie wycieczki to moga sobie w d wsadzić Hiszpania na 7 dni autokarem z czego 4 dni jestes w drodze gratulacje dla związkowców. Związki powinny być poza kapitałem zakładu i nie byc oplacane przez zarząd aby siedzieli cicho. Dobrze mowie drogi panie przewodniczący J. z bazy w Jaworznie?

Zre dobra firma zarabiam dobrze w kraju nie robiąc duzo nadgodzin. Rozwija sie. No ale niestety połowa kierownictwa to pier pocioty ktorzy nie znaja sie na robocie i nie pasują nawet wykształceniem hotelarze, gastronomia, bhp na stanowisku kierownika budowy to jest smiech. No ale co zrobic pocioty zawsze będą. Są kierownicy którzy znają sie na robocie w praktyce nie z czytania książek i udawania ze jest inżynier.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZRE Katowice, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
leo 1030

witam mam pytanie rozmowa dotyczy zre Katowice czy zre warszawa? bardzo proszę o odpowiedz

sis
@leo 1030

tam jest duza rotacja, a Kozienice to totalna porazka do likwidacji.

@leo 1030

nie ma juz zre warszawa od 3 lat. teraz to sie nazywa zre katowice zakład centrum

zre to jest katastrofa za 1990 zl po 42 laTach pracy to jest kabaret a nie firma

andy

potwiedzam to co pisze @losiu i rowniez nie polecam tego stanowiska na spawalnika nie ma co tam sie fatygowac, beznadzieja !! rekrutacja trwa caly rok chocby na praktyki buahehehaass..

czy są w porządku? dla siebie jak najbardziej tak a dla innych jak liżesz to będziesz miał dobrze jak masz plecy to będziesz miał przyzwoicie a jak nic nie robisz i nie masz pleców to nie pchają sie

Kto pyta nie błądzi

Witam Zamierzam aplikować na stanowisko referent ds. administracji. W związku z tym mam pytanie: czy szefostwo tzn. prezesi , dyrektorzy z którymi pewnie będę miała do czynienia jest w porządku?

P III
@Kto pyta nie błądzi

Atakuj śmiało. Sadząc po poziomie już tu pracujących każdy da radę :)) A co do prezesów, to oni żyją w swoim świecie...

RAMBO 72

PRYWATNY FOLWARK !!!

rekrut

A na jakie zarobki można liczyć?Spawam w 135

Pani B. nigdy nie była w Dziale BHP - proponuję pisać sprawdzone i potwierdzone fakty :)

l

A cóż takiego robią związki zawodowe, żeby zmobilizować ludzi do wstąpienia do związku? Jakie działania dla poprawy warunków pracy, poprawienie sytuacji finansowej pracowników. Organizują wycieczki dla związkowców, mogliście się wykazać i zadbać o wodę dla pracownika w upały, mogliście negocjować z zarządem nietrafione wymysły dyrekcji typu praca w kaskach czy cały dzień w okularach po których niedługo zaczniemy ślepnąć. Ale co wymagać od cwaniaczków ze związku którzy są na usługach zarządu i pilnują swoich interesów.

szkoda że nie napisałeś dokładnie o kogo chodzi?

Spawacz.

Masz rację. Nie dba się o pracownika, tylko o 5S. Pani B. lata wszędzie, karze za pojedynczego peta, za skórkę od banana w koszu na śmieci, grzebie w koszach i szuka dowodów winy. Z tego zakładu powoli robi się obóz pracy. Trzeba będzie szukać innej pracy. Dobrze że porobiłem wszystkie uprawnienia spawalnicze. Będzie łatwiej znaleźć pracę. Pani B. zapomniała że pracuje w dziale BHP. Nie widzi spawaczy bez szelek na konstrukcjach czy kanałach (w narzędziowni jest tylko para, jeszcze bez atestu i jakieś poniszczone). Nie widzi rozwalonych i starych już podestów ruchomych. Nie widzi braku szacunku i mobbingu na każdym kroku ze strony majstrów i kierowników. Nikt się nie skarżył ?. Bo ludzie się boją!, są zastraszani !. Do tego premia jest przyznawana swoim, a na innych to jest jak kolczuga na psa. Odezwiesz się, to weekend masz wolny i premię malutką. A jak już przerobisz weekendy, to zapłacą Ci za trzy miesiące. Ja rachunki muszę płacić co miesiąc !. Spłacam kredyt i bank nie będzie czekał na moją łaskę. Tak, że podsumowując źle się dzieje w ZRE Jaworzno. Odkąd z upadłego Fabloku z Chrzanowa przyszła "kadra" ludzi mających innych za nic, tak nie można wróżyć ZRE świetlanej przyszłości. A szkoda, bo zakład nowoczesny i ma potencjał. Brak mu tylko fachowców w kadrze zarządzającej i większej płacy dla załogi, która na pewno by zwiększyła swoją wydajność będąc lepiej opłacana, zarządzana i traktowana. A tak, zasada jest prosta. Idzie majster czy kierownik, udawaj że pracujesz. Spowalniaj jak najbardziej możesz swoją pracę, zmniejszaj wydajność, szukaj sposobów na odejście od stanowiska pracy, powodów znajdziesz bez liku. Sprzęt też jest zawodny, więc zgłaszaj każdą, nawet najdrobniejszą usterkę. W końcu płacą Ci za godzinę pracy. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę miłej i bardzo spokojnej pracy.

przerażony

(usunięte przez administratora)precz ze ZRE. To co wyprawia ten facet (oszust (usunięte przez administratora) obłudnik) nie da się określić jednym słowem a jego dwa pieski jeszcze mu wtórują w jego poczynaniach. Czy ktoś musi stracić zdrowie lub może nawet życie aby kierownictwo zre przejrzało na oczy? Panowie ,ja proponuję bojkot tej osoby. Od poniedziałku nie podaję ręki temu panu, na szacunek trzeba sobie zasłużyć lub zapracować a jego postępowanie w stosunku do pdwładnych jest hamskie. To jest psychol bez kultury i jakichkolwiek zachamowań. (usunięte przez administratora)PRECZ ZE ZRE!!!!!!

Bolo

Przyjdzie do Doosan Babcock Energy Polska w Rybniku :)

gosc

zre to jakis cyrk lidzie po 40 latach pracy maja na reke 1,800 zl to zart ciekawe ile zarabia dozor

przestraszony

jeżeli kierownik jest po technikum to dobrał sobie ludzi z niższym wykształceniem aby móc nimi rzadzić a Wielki Pies tylko w pysku jest mocny bo tak to nawet odczyt rysunku mu sprawia kłopot jak go nie naprowadzisz i nie pokażesz oco chodzi. Dobrali się fachowcy z jednej wioski. Podobno robili razem jakieś przekręty w fabloku , może trzeba im patrzeć na ręce, coś w tych układach musi być,dział technologiczny rospiepszony,Obiała przeniesiony .....pytanie? Kto następny do golenia????

kudłaty

w zre to się staje normalką, nie potrzebne wykształcenie i lata praktyki ale wystarczą dobre plecy,głowa pełna pomysłów jak upierdylić robolowi pensje,dołożyć obowiązków i za wszystko jesteś odpowiedzialny,krótko mówiąc jesteś karany prawie za wszystko,śmieci za dużo w koszu,pety na podłodze a nawet za zbyt dokładnie wykonaną robote bo zajęło ci za duzo czasu

pracownik zre

Witam chciałem się podzielić informacjami z oddzialu w Warszawie odnośnie mistrza który jest po zawodówce a panoszy się jakby był panem magistrem po szkole wyższej i traktuje ludzi jak zwierzęta, zwykły cham i prostak a na stronie zre wymagania do pracy na stanowisko mistrza są dla ludzi po szkole wyższej i ze znajomoscią języków obcych a nie dla człowieka po szkole zawodowej i w dodatku bez kultury... Nie rozumiem tych wymagan w stosunku do ludzi którzy tam pracują na wyższych stanowiskach. Czy w innych oddziałach są podobne sytuacje?

@pracownik zre

Nie matura a chęć szczera zrobi z chama donosiciela. Niestety tak jest wszędzie, nie ważne co umiesz ważne kogo znasz... To obowiązuje w Polsce od zawsze.

welder

Panowie spawacze ile zarobi spawacz w argonie pod ZRE są nadgodziny???

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice