Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

dante

Myslisz zeby krzyknac tyle co mowisz od razu?:)

obserwator
@dante

Nie licz na podwyżki, premię itp Jak wynegocjujesz mniej po okresie próbnym mogą ci 100 dołożyć więcej nie. Nie licz na żadne premie. Premia nie zależy tylko od ciebie, ale i od innych współczynników na które nie masz wpływu. W tej firmie premia jest jak Yeti, każdy o niej mówi nikt jej nie widział. Możesz liczyć na socjal (opieka medyczna, karta multisport, talony na święta itp )

dante

Zostalem zaproszony na rozmowe jako przedstawiciel handlowy. Serio trzeba miec swoje auto ? Zapytano mnie jakie sa moje oczekiwania pensji bez premi.. mozna wogole liczyc w tej firmie na premie ? Czy lepiej wynegocjowac dobra podstawe ? pozdrawiam

obserwator
@dante

Auto dostaniesz.Na premię nie licz. 2500 netto to wszystko. Przy dobrych wiatrach praca na rok, góra półtora.Jako przedstawiciel jesteś dla firmy chwastem, a chwasty po deszczu zawsze odrastają ( motto prezesa )

fox

Hej, powiedźcie mi coś na temat pracy przedstawiciela handlowego w rejonie trójmiasta/woj. pomorskie... Mam propozycje pracy na tym stanowisku, ale widzę, że komentarze są różne. Może ktoś pracuje/pracował w tym rejonie?

orzeł biały

Wszyscy siedzący na Puławskiej, łącznie z Prezesem wiedzą co się w firmie dzieje i co jest nie tak. Trzymają się tylko swoich stołków i udają że nad wszystkim panują. Serwisant, PEBOK, i Kierownik jest do Jeba....ia i Nikt się z ich zdaniem nie liczy. Najlepiej siedzieć cicho i się nic nie odzywać, można wtedy kilka lat przetrwać. Praca dobra dla ludzi bez ambicji, którym pasuje być popychadłem za 2 tysiące.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Luki

To prawda, ze w Cramo jest duza rotacja. Kieleckie biuro ma juz nowego kierownika?

darek

Kolego ,zastanawiać się możesz długo i namiętnie. Pewnie siedzisz na Puławskiej i patrzysz czy inni na ciebie już zarobili.Gdyby ktoś czytał ze zrozumieniem te wpisy to na pewno nie wysyłałby cv do tego grajdoła.Tu zasada jest jedna-NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH.A zamiast nazwiska dajmy numerek

orzeł biały

znowu skasowali mój wpis. zostawiają tylko te co są im na rękę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM APLIKOWANIA DO FIRMY CRAMO. W życiu trzeba mieć swoją godność a nie być popychadłem

darek

W tej firmie nic się nie zmieni

uncle sam

Mocno mnie zniechęciły te opinie. CV już wysłałem ale jednak zostanę przy obecnej pracy i zacznę ją doceniać bo nie chciałbym spaść z deszczu pod rynnę.

franc

Północą zarządza inny człowiek Południem inny. Zarobki się negocjuje indywidualnie z przełożonym, ale raczej na takiej zasadzie że 3 tysie to górna granica, a jak się zgodzisz za mniej, to będziesz tańszym popychadłem w ręku menagera. A on przed prezesem pochwali się jakie to oszczędności wprowadził dla firmy zatrudniając Cię. Oczywiście długo nie popracujesz bo i tak najłatwiej wszystkie niepowodzenia zwalić na kierownika i go zwolnić. ale przy dobrych wiatrach, przebujasz sie jakieś 8 m-cy. powodzenia

uncle sam

Widzę, że szału nie ma bo 3 tys. można zarobić na spokojniejszym stanowisku. Jeśli poza tym jest tak jak czytam tutaj na forum czyli sama podstawa plus wirtualne premie to tym bardziej lipa. Czemu praca w północnej części Polski jest trudniejsza? Większa konkurencja, mniejszy rynek zbytu na wynajem? Czy to wiąże się też z gorszymi zarobkami niż na południu?

franc

to forum to lipa. prawdziwe teksty o firmie są usuwane, a tylko jakieś ochłapy zostają. Chcesz być kierownikiem to musisz się liczyć z tym że Twój czas jest do dyspozycji firmy. 8h dziennie? zapomnij ! . Pensja 3 tysie ok, jeśli komuś pasuje za bycie lizusem menagerka. Zarządzanie północną częścią Polski to dno, południe radzi sobie dużo lepiej. Inny menager inni ludzie lepsza atmosfera.

uncle sam

Chciałbym zapytać na czym polega praca kierownika oddziału w Cramo? Na jakie zarobki można liczyć?

nikuś

...a jak przebiega "podbój" Rosji przez SRAMO i Ramirenta? już wszystkie budowy opanowane?

olał olafa

olaf idż się cwicz gdzie indziej

sxr

Darku - moja mała prośba wywal dziewczynę albo faceta która jest Pbokiem w Radzionkowie. Nie będę się rozpisywał dlaczego ale nawet facet w wykopie nie zachowuje się tak jak ONA. Wiem, to od klientów.....

formułka

Trącasz mietek panem RB na odległość.Zapodaj tabelkę i wpiszemy ci a formuła zliczy i to będzie tylko ważne co z tej tabelki wyjdzie.A i wpiszcie to w CRMa.Czytać szybko bo usuną!!!!!!

Hugo

Na pocieszenie powiem wam, ze w Rami też wielu zarzadzajacych nie błyszczało doświadczeniem, wykształceniem itp. Robili sobie papiery czytaj studia na sztuke aby mieć jak już mieli ciepłe posadki. Jak sie okazuje niektóre posadki ciepłe do czasu. Musicie pisac emaile z prywatnych poczt do siedziby, pisac i pisac i w ogóle sie nie przejmowac, bo czas na kazdego przyjdzie. Kazdy z ukladowych powiązań będzie rozliczony jak to dotrze masowo do góry. Każdy z tych managerów zamydla oczy zarządowi jak to oni ciezko pracuja nad wynikami, nad wami, jaki to ciezki rynek w Polsce. Prawda taka, ze sie na zarzadzaniu kompletnie nie znają, na szanowaniu ludzi pracujacych, tych wartych zachodu. Boicie sie gadać jak kiedys za komuny. Ci co cicho siedzą beda cale zycie narzekać i tułać się z firmy do firmy. Do pracy rodacy.

kopiejka

zmiany idą zmiany. zatrudnili nóweczkę-ciekawe na czyje miejsce ten chłoptaś.

zjadam koty- tylko czarne

...pracownicy cramo, pamiętajcie jest taka reklama w TV Pracujpl. Mówię to bo wcześniej byłem w cramo tylko dlatego, że nie miałem pracy i to była jedyna alternatywa. Na dzień dzisiejszy mogę napisać, że w innych firmach jest normalnie... Oczywiście jest "ciśnienie" i problemy, jednak to tylko może 30% tego co w cramo. Chcesz oddać nerkę - oddaj obcemu nie cramo. Jeśli masz wątpliwości co do tego co robisz to zmieniaj to już dziś, każdy następny dzień to dzień stracony. Dostajecie nowe fury, tylko czy to jest to co jest najważniejsze? ...życie Wam ucieka. W ramirencie, może podobnie ale zwalniają prezesów i menago a nie tych co przynoszą zlecenia...

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO