FERCULI

Sosnowiec

Opinie o FERCULI

anonim 2011-01-04 13:00:49
jedna wielka katastrofa !!!!
Fizykoterapeuta 2011-02-04 09:44:52
Zostałem zaproszony na prezentację jak osoba incognito.
Widziałem wcześniej kilka innych prezentacji innych firm, ale spokój oraz rzeczowość argumentów jakich używał Wasz przedstawiciel wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie i z czystym sumieniem poleciłem gospodarzom prezentowane produkty.
Największym zaskoczeniem dla mnie był brak jakiejkolwiek nachalności i nacisku na zakup, co widziałem i słyszałem na prezentacjach firm z Poznania, Krakowa i Raciborza.
Serdecznie pozdrawiam.
xyz 2011-07-03 13:57:31
Co zrobić. Pani (usunięte przez administratora)chciała dobrze a wyszło tak jak zawsze... Za dużo rzeczy na raz.
oszukany klient 2012-03-26 13:05:26
Banda (usunięte przez administratora)- sprzedali bubel Pani (usunięte przez administratora) wyszczekana na każdy temat a teraz brak kontaktu i reklamować można sobie tylko własną głupotę i naiwność że człowiek dał się tak omotać.
zdziwiony 2013-09-10 13:54:23
Jaka atmosfera, jaki awans przy jednoosobowym oszustwie, krętactwie, kłamstwie jaki uprawia Pani (usunięte przez administratora) .
Poza tym ta PANI jest nie uchwytna - a firma istnieje tylko w Twojej wyobraźni,
kaja 2016-05-18 10:03:39
Jak na restauracje to calkiem dobrze prosferują bo maja fajne menu a mi udalo sie tam goscic przedwczorj, polecam wam bardzo jedzenie duzy wybor piwa i wina.
Zostaw swoją opinię o FERCULI - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FERCULI