Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

agu3

duża firma więc pewnie dużo się dzieje i co jakiś czas nowych osób szukają więc myślę że trzeba się do nich mailowo zglosić z zapytaniem. chyba ze traficie na jakąś konkretnaą ofertę już opublikowaną od nich :)

knopers

jeśli chodzi o te platformy to najbardziej mi się niemiecki przydaje, z angielskim zawsze sobie radzilem, a deutsch jednak słabo więc mega że itc taką możliwośc nauki udostępnia ;)

livka26

przeczytałam wiele opinii o trudnej rekrutacji, ciężkiej pracy itp itd. ale z tego co piszecie to jednak warto spróbować i wziąć udział w rekrutacji, niby nie samą pracą człowiek żyje, ale nie ukrywam, że dla mnie benefity pozapłacowe odgrywają dużą rolę przy wyborze pracodawcy, a tu wymieniacie multisporta, platformę do nauki...nic tylko aplikować!;)

pytanko

ja też szukam zajęcia po studiach, bardziej by mnie staż interesował, powiedzcie jak to u was wyglądało, warto u nich staż robić?

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
wower

też myślę że mail powinien załatwić sprawę :) a czegoś konkretnego szukasz?

ciekawski
@wower

najlepiej czegoś w IT szukam, dzięki. napiszę do nich jak radzicie :)

hymmm

hmm w sumie to nie wiem, najlepiej napisz do nich maila, ja się tak kontaktowałam wcześniej:)

ciekawski

a prowadzą teraz jakieś rekrutacje? wiecie coś? szukam akurat pracy.

ja też się cieszę, że jestem częścią zespołu itc ^^

nutka

Rekrutacja w ITC to była długa i ciężka droga, ale warta świeczki, duzo wymagaja, ale to dobra firma, wiec w sumie sie nie dziwie, szukaja najlepszych :D czyli mnie :P udało mi sie dostac u nich prace, z czego się meeega ciesze. mam fajne farunki pracy, w biurze leci muzyka, wiec jest przyjemnie

Liza

miło słyszeć tyle pozytywów o itc, pracuję tu już dobrą chwilę i zgadzam się, dobre warunki i spoko atmosfera, a przy tym poważna firma z ambitnymi celami:)

sybir

Pracowałem już w wielu miejscach, ale nigdy nie w takim jak ITC, to robota na wyższym levelu. A ta platforma językowa jest świetna, większa motywacja do nauki angola, który u mnie kuleje;)

mikimike
@sybir

U mnie też angielski był niezbyt...ale się zmotywowałem do nauki właśnie dzięki iMe :) jest o niebo lepiej na chwilę obecną. a praca w itc też spoko, chyba mój najlepszy pracodawca dotychczas ;)

gonzo

podoba mi się tu i już, zmieniac nie zamierzam :P

suzi

Nigdy nie pracowałam w takich warunkach jak teraz, super warunkach chciałam napisac:) W pracy jest fajna atmosfera, z radia gra muzyka, mam multisport, darmowe szkolenia językowe i techniczne, bardzo sprawnie sie rozwijam. ITC daje mmi ogromne mozliwości

grysik

@zadowolona, masz rację. w porównaniu do moich poprzednich doświadczeń, to tutaj jest bardzo w porządku, dużo pracy ale płacą adekwatnie.

Michu

@snikers, a o którą pytasz, bo mamy iMe i platformę językową.

snikers
@Michu

a to więcej ich jest? tym bardziej jestem ciekawy, powiedz coś o nich więcej :)

Michu
@snikers

No ta platforma iMe jest całkiem spoko, przydaje sie, słuzy jako profesjonalna pomoc informatyczna. No a ta do języków jest dopiero spoko, dzisiaj kładzie się duży nacisk na języki, a dzięki niej możesz się uczyć angola albo niemieckiego.

snikers

a co z tą platformą? fajne to i przydatne w ogóle??

rudy

te benefity są mega spoko :) poprzednie firmy aż tak nie dbały o to

dexit32

faktycznie, praca w ITC, jeśli już sie przejdzie rekrutację, potrafi być naprawdę satysfakcjonująca - dodatki, multisporty, platformy do nauki...człowiek to naprawdę docenia, jak słyszy o warunkach w innych firmach ;)

queenie

praca dla ambitnych i wymagających :)

krecikkk

już trochę tu pracuję, więc tym którzy się zastanawiają czy aplikować, powiem: TAK :P

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA