Opinie o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monier Braas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monier Braas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monier Braas Sp. z o.o. w Przysucha

zuzia

to nie mechanicy tylko rzeźarze jak im ktoś karze to się za robotę wezmą zwielką łaską

ktoś

jak to wszystko się rozpieprzy to na czym gościu będziesz robił. niech się mechaniki i elektryki za robotę biora a nie dupy na warsztacie płaszczą.

olo

zwolnienia maja byc podobno jeszcze teraz na wiosne... ci co maja duzo chorobowego raczej niech sie martwią.

olo

przepraszam a technolog to po co jest jest zbędny za coś odpowiada czy tata wszystko wie więcej rodziny i znajomków juz nie ma to jest firma rodzinna fachowców

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Monier Braas Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gość

A co ty się wypowiadasz skoro nie jesteś mechanikiem... Ciebie sprawa [usunięte przez administratora] nie dotyczy więc nie wiem...

ktoś

anonim - może i masz trochę racji co do szefostwa. Najwyższa pora by się już ktoś za mistrza [usunięte przez administratora] wziął. Gość ma kompletnie olewający stosunek do swoich obowiązków i ludzi. No ale kierownik [usunięte przez administratora] mu na to pozwala. Człowiek się stara , zapier.... w pocie czoła i na koniec miesiąca się dowiaduje , że premia ucięta [usunięte przez administratora] Chyba ktoś za to odpowiada. Najprościej udupić szaraka na samym dole. Wszystko jest jednak do czasu. Co do pozostałej części twojego wywodu to trochę zaszalałeś. Zastanów się trochę nad tym , czy aż tak ci źle. A może cię nikt nie lubi np. za wygłaszanie takich głupot.

olo

ta firma to ci życie uratowała jak czujesz sie mocny to poszukaj leprzej Może jak ty byś był majstrem albo kierowniem to było by lepiej dla pracowników

ta firma to jedno wielkie gówno szefostwo to kupa cwaniaków a majstrowie to dupo lizusy liżą dupy aż błyszczy a kamerki też potrzebne żeby nie spali na nocach i nie pili alkoholu a może byście zamontowali kamerki w konciapach majstrów bo chlają wóde i jest ok.

ooo

chcą oszczędzać niech zaczną od siebie

praca w Monier - 2009-08-27 20:54:27 Zarobki jak na ten teren niezłe ale praca bardzo ciężka wymagająca dużo wysilku mógłby nasz kochany pracodawca troche zwolnic bo wykończy załoge w takim tempie.Pracuje tam 10 lat i rozgladam się za nowa praca bo kręgosłup mi wysiada a zwolnienia chorobowe są też źle widziane. Przydała by się kontrola bo tempo za szybkie ucisk pracownika straszny. Atmosfera też mogłaby być lepsza. Ja jeszcze jestem młody ale starsi to dla nich tragedia.Proszę o poprawę bo każdy jest tylko człowiekiem a nie czołgiem. Musi odsapnąć. Gadatliwy dupa nie oszczendnosci mondre inwestycje to jest klucz

Pan

Kierownictwo im nie odpowiada jakby im popuścić to by majstrowi na głowe nasrali,gumę i do roboty.

Omen

Odniosę się najpierw do opinii ,,Lolo" solidarność nie przypisuje sobie zasług tylko realizuje sprawy wynikające z regulaminów i kodeksu pracy.Bo być może nie wiesz ,,lolusiu " ale każdego pracownika i pracodawcę obowiązują przepisy .Czasami z różnej interpretacji tychże przepisów wynikają kwestie sporne i jeżeli któraś ze stron czuje się pokrzywdzona należy te kwestie rozwiązać.ZZ nie został utworzony po to by chronić jednostkę łamiącą regulamin ,ani też po to aby awansować swoich członków na wyższe lub lżejsze stanowiska bo to nie jest Ameryka lat 30 tych. Przynależność do ZZ to nie jest deklaracja wrogości do pracodawcy lecz przede wszystkim dbałość o własne interesy poprzez swoich reprezentantów. Żaden zarząd nie zrobi nic jeżeli nie będzie miał poparcia swoich członków .Zasługi więc należy przypisać 38 osobom co stanowi 40% załogi bez kierownictwa i biura .Tak te 38 osób pilnuje własnej d..py Reszcie jest obojętne czy zwolnią ,czy dadzą michę , czy odprawę ,czy szkodliwe gdy za parę lat okaże się że ktoś zachorował na pylicę a firmy już nie będzie . Niektórzy pracują tu już 10 lat i nadal nie mają pojęcia o zagrożeniach które istnieją . No i kto z zarządu awansował pilnując własnej d. W kwestii zwolnień .... to wyobraź sobie swoją firmę i czy ktokolwiek miałby prawo zabronić Ci zwolnienia Kowalskiego ? Inna sprawa to jak to zrobić aby pracownik nie pozostał bez środków do życia itp. Może zagwarantowana odprawa pomoże mu znaleźć inną pracę lub się przekwalifikować. a propos wózków....Jak bardzo trzeba być zazdrosnym zakapiorem wytykając komuś dodatkową pracę ? Gdyby ta fucha była aż tak popłatna to gdybyś był jej wykonawcą to pewnikiem byś zrezygnował z każdej funkcji i cichutko siedział (co bez tego także czynisz) Co zrobiłeś aby mieć dodatkowe pieniądze ? Bo chyba tylko piwko po pracy i gazetka .A z tego to ,nie pieniążki tylko odleżyny.

szczery

Jak czytam te Wasze opinie na temat Monier to śmiech sam ciśnie się na usta.Przeciez nikt nie trzyma Was tam za karę i na siłę.Skoro mówicie że za cięzko,że za mało płacą co stoi Wam na przeszkodzie aby zmienić prace na inną(lepszą).W innej pracy napewno posadzą Was na stołkach i będą podawać kawę a Wy nie będziecie nic robić.To nie te czasy że za nic nie robienie płacą.Policzcie sobie ile w ciągu 8 godzinnej zmiany pracujecie efektownie a ile czasu zajmuje Wam palenie itp.Jak wyjdzie 4 godziny pracy to będzie dobrze.Rozumie że jest ciężko ale gdzie nie jest.Napewno macie jakiegoś rodzaju zebrania z kierownictwem lub z brygadzistą,żeby powiedzieć co Was boli ale po wpisach widac że żaden z Was sie nie odezwie.Lepiej być anonimowym w internecie.

Jestem po środku .Jak się dwóch bije to trzeci korzysta .Lolo ty chodzisz w pampersach a przy dupie wiszą CI BOBY .Na kolację pijesz manne z butelki i masz SKAZĘ białkowo-muzgową .

miro

Wszystkie opinie może sa i słuszne ale nie wiadomo czy kierownicy to czytają przeczytajcie i lipostujcie do tych opinii . Ja pracuje dość długo i uważam że wymiana brygadzistów powinna być częstsza i kierownictwo winno z nimi rozmawiac aby brygadziści zachowywali się kulturalnie na jakims poziomie- bo słyszę że solidarność chce zgłosić sprawe do Inspekcji pracy na zachowania brygadzistów tu pracują ludzie i chcą aby traktować ich z godnośćią i wspierać w tej ciężkiej pracy . Kierownicy weźcie się do pracy

lolo

Faktem jest , że praca jest ciężka ale to mój wybór. Kasa może przydała by się większa , jednak nie ma co narzekać. Pożyjemy - zobaczymy. Najwięcej narzekają ci co nic nie robią. Związki założyli najwięksi opier.......... w firmie.Ciekawe jak długo przewodniczący bawił by się w Solidarność jak by mu wózki do remontu zabrali. Zarząd pilnuje tylko swoich dup.Reszta ich nie interesuje. A pracodawca i tak zrobi co będzie chciał.Jak zechce dać odprawy to da, jak ma zwolnić to zwolni. Niech sobie działacze związkowi za dużo nie przypisują zasług.Z wyborem nowego majstra kierownictwo się popisało.

Omen

Czytając te opinie a zwłaszcza te krytyczne ,nie sposób oprzeć się wrażeniu że w firmie wrze.Trudno się dziwić skoro wdraża się politykę dezinformacji.Nie bardzo także rozumiem co oznacza zwrot:,, dominacji solidarności ". W czym ZZ (związek zawodowy) dominuje i komu zaszkodził ? Tym że wynegocjował wyższe odprawy w razie zwolnień ?,a może tym iż nie zgodził się na naliczanie wynagrodzenia postojowego ze stawki godzinowej tylko ze średniej urlopowej ? a może tym że wnioskował o badania wydolnościowe i zapylenia ,a może posiłki regeneracyjne to zbytek ?. A może ktoś z zarządu ZZ awansował ?. Gratuluję ,,zdrowego "rozsądku tym pisarczykom dla których oczernianie innych to chleb powszedni. ZZ został poważnie osłabiony ,i to jest cel każdego pracodawcy.szkoda tylko że niektórym osobom wydaje się że ZZ to pięciu ludzi w zarządzie i od nich wszystko zależy.Każdemu zależy na pracy ,ale praca nawet ta ciężka powinna dawać satysfakcję i pieniądze .Przy całym tym szumie zauważyliście że pracujemy ciężej -bo więcej , że coraz więcej zakazów ,dyscyplina jak w koszarach a wszystko za te same pieniążki.

Omen

Tylko pogratulować leczenia kompleksów na publicznym forum,bo znając życie i to środowisko,prawdopodobnie nie jesteś w stanie wydobyć z siebie słowa na publicznym spotkaniu załogi.Ze sposobu wypowiedzi ,oraz pisowni wynika jasno że masz żal że to nie ty jesteś wózkowym ,lub operatorem ,BO NA PEWNO BYŚ W WOLNEJ CHWILI POMÓGŁ KOLEGOM ZRZUCAĆ DACHÓWKĘ. Proponuję zapisać się do szkoły , albo ukończyć kursy,być może zostaniesz zauważony.

monier

kasa-przyznam ze jak na region b.Dobra praca- no coz jest huj...ia, noi najgorsze praca w swieta, zamiast z rodzina spedzasz swieta na tasmie-hehe. ja akurat daje rade ale starsi rolnicy dlugo nie wytrzymaja;( noi najgorsze jest kolesistwo-kto lize majstrowi du...pe to ma dobrze, noi sa osoby nie do ruszenia np wozkowi, dodatki, malarz. Z tym jest tragedia!!!!! Ty zapieprzasz na tasmie a wozkowy lezy wyjebany na lawce albo w wozku!! Super decyzja odnosnie majstra- jebac Solidarnosc!!! a .M. Slezak-to najwiekszy opierda...acz, na zakladzie!

Zostaw merytoryczną opinię o Monier Braas Sp. z o.o. - Przysucha

• Jak się pracuje w Monier Braas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monier Braas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monier Braas Sp. z o.o.