Opinie o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. w Złotniki

Hej, Właśnie myślę o rekrutacji do tej firmy. Problem jest jeden - nie wiem, w co celować, gdy zapytają mnie o oczekiwania finansowe. Byłbym wdzięczny za pomoc, chodzi o konsultanta SAP na cały etat. Nie wiem też czy wziąć B2B czy umowę o pracę.

Angela

Hej. Powiedzcie proszę coś na temat pracy w SNP na stanowisku Konsultanta? Czy firma stwarza możliwości rozwoju i zapewnia dostęp do platform learningowych? Jakie projekty są głównie realizowane? Czy w pracy panuje dobra atmosfera, ludzie się dogadują, można liczyć na współprace z kierownictwem i innymi pracownikami? W jaki sposób rozliczane są wyjazdy?

Konsultant
@Angela

1. Warunki pracy typowo konsultanckie - dużo ciekawych rzeczy, brak nudy, praca zdalna lub u klienta. Jeżeli jesteśmy w biurze to polityka jest raczej taka, że nie mamy swojego własnego biurka (oczywiście to też raczej indywidualna sprawa). Każdy znajduje też swój tryb pracy - np. na serwisie stacjonarnie lub typowo konsultancko z licznymi wyjazdami lub też mieszanie w zależności od potrzeb. Dużo pracowników jest także nie z Poznania. 2. Firma opłaca certyfikaty i daje materiały/dostęp do platform learningowych, co jest na duży plus. Lider pomaga także w wyborze kierunku rozwoju każdej osoby. 3. Projekty z całego zakresu - od utrzymania systemu (serwis), poprzez rozwój istniejących rozwiązań i dodawanie nowych (mini-projekty) po b. duże projekty uruchomienia SAPa od zera. Prace są zarówno dla konsultantów jak i programistów. Głównie wykorzystywane języki to polski, angielski i niemiecki - projekty zarówno Polskie, jak i zagraniczne. 4. Wszystko zależy czego się chce, co jest świetne - można dużo pracować z domu (szczególnie w pandemi) i ograniczać w ten sposób kontakty z współpracownikami lub też aktywnie uczestniczyć w życiu zespołu i biura. Co do ludzi, mamy to przekrój ludzi z różnymi zapleczami (nie tylko IT) co sprawia, że pracuje się bardzo przyjemnie i zawsze znajdzie się ktoś kto podziela Twoje zainteresowania, więc nie rozmawiamy tylko o pracy. Co do kontaktu z kierownictwem, to jest on na tyle bliski, żeby móc poprosić szefa o pomoc w swoich problemach, ale nie aż tak, żeby czuć się ciągle obserwowanym. Sposób działania firmy i team liderów usystematyzowany na styl korporacyjny ale nie w ten sposób, że te zasady wiążą ręce - każda osoba jest inna i nie jest tylko numerem w HRach, więc podejście jest mocno indywidualne i dostosowane do potrzeb. Można zmieniać teamy, rozmawiać o innych projektach/zakresie obowiązków/stylu pracy - wiadomo, że w granicach rozsądku ;-) Pracownik tutaj jest tym kto wytwarza zyski dla firmy, więc firma o niego dba. 5. Wyjazdy rozliczane klasycznie jako dieta + zwrot kosztów. Hotele itp. rezerwowane przez osobną firmę. Hotele są rezerwowane na poziomie dobrym, ale nie śpi się w 5* jak w Accenture (co raczej nie jest minusem). Klienci mogą też być w małych miejscowościach, a nie tylko w Warszawie itp. Firma ma też własną sieć mieszkań w dużych miastach.

również konsultant ;)
@Konsultant

Potwierdzam to co ktoś napisał powyżej. Startowałem jak wielu innych pracowników z poziomu stażysty/juniora i jestem bardzo zadowolony. Na wejściu dostałem pełen pakiet szkoleń od lidera i bardziej doświadczonych konsultantów. Później stopniowo angażowano mnie w projekty u klientów. Faktycznie jest sporo projektów zagranicznych co gwarantuje rozwój i też pozwala rozwinąć język angielski. Mamy jako pracownicy dostęp do platform elearningowych i możliwość zdawania certów. Ogólnie fajna firma, w której można się rozwinąć i w której panuje ludzkie podejście do pracownika, bez typowo korpo otoczki ;)

Zaczynałem w SNP na stanowisku konsultanta i było spoko. Dają duże możliwości rozwoju i możliwość zrobienia wielu szkoleń i certów. Można brać udział w wielu fajnych projektach :)

Mirek

Wiele mowiaca opinia: "Super firma :-)", ktory to z managerow napisal? Prawda jest taka ze oferuja kontrakt do podpisania w mnostwem kar, milionem obowiazkow i restrykcji a ze swojej strony na zadne kary/obowiazki sie nie chca zgodzic. Uwaznie czytajcie umowe _przed_ podpisaniem, i nie dajcie sie omamic gladkimi textami!

kandydat
@Mirek

Minęło ponad 5 lat a w tej kwestii nic się nie zmieniło...ten kontrakt to jedno wielkie nieporozumienie. Na żadne zaproponowane zmiany SNP też się nie zgadza.

Joanna
@kandydat

Hej, skąd taka opinia? Niedawno podpisałam umowę z firmą na stanowisku konsultanta wdrożeniowego i jestem zadowolona, nie ma tam żadnych kar poza tymi dotyczącymi poufności, co jest raczej standardem... ale może coś przeoczyłam, czy możesz powiedzieć co zwróciło Twoją uwagę?

1 rozmowa z HR, proste sprawdzenie angielskiego + niemieckiego. 2 rozmowa "techniczna". Bez niespodzianek. Na 2. rozmowie prowadzacy Niemiec nie potrafil sformulowac konkretnych pytan. Generalnie mowil o sobie - bez zainteresowania kandydatem do pracy. Moim zdanie prowadza pozorowana lipna rekrutacje - wymagania spelniam z nadwyzka a pracy nie dostalem bez podania konkretnych przyczyn. NIE TRACCIE CZASU! - pracy tam nie ma tylko lipa.

Cos o sobie. Czym sie pan zajmowal.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Polecam, pracowałam w BCC kilka lat i naprawdę wiele się nauczyłam. Umowa, wypłata, premie i projekty, wszystko na plus.

A ja polecam! Pracuję tu już od jakiegoś czasu, dużo się nauczyłem i czuję, że się rozwijam. Teraz szykuję się do zdania certyfikatu. Fajna firma z dużymi możliwościami.

XYZ

Firma na pewno daje możliwości rozwoju. Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych. Firma płaci za certyfikaty z SAPa albo inne szkolenia i certy jak ktoś nie pracuje przy SAPie. Wynagrodzenie i premie na plus.

Nie_polecam

Napiszę możliwie najkrócej przy maksimum wartościowej treści. Jeśli dorosłeś już do tego by czerpać z cudzych rad zwyczajnie odpuść sobie tą współpracę. Opinia sekty w ustach partnerów na rynku nie wzięła się znikąd.

Firma działa profesjonalnie, dba o klientów, świetny marketing, ale w stosunku do pracowników nie jest już tak dobrze. Trzeba bardzo dokładnie przeczytać umowę, albo najlepiej dać do prawnika, bo są ukryte różne sformułowania, które potem okazują się bardzo niekorzystne. Chyba raczej bym nie polecał jako pracodawcy.

Paulina

@Mariusz, wiadomo zawsze może się znaleźć coś lepszego! Ogólnie polecasz BCC - Business Consulting Center?

Mariusz

Sa lepsze firmy, tyle powiem.

Dokladnie! Ich kontrakt jest skrajnie nieuczciwy, stawia BCC w bardzo korzystnej sytuacji w stosunku do kontraktora, ktory ma tylko same kary i obowiazki! Trzeba byc nie spelna rozumu by taka petle na szyje sobie zawiesic!

nick

Super firma :-)

Zostaw merytoryczną opinię o ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Krzemowa 1
    62-002 Złotniki

ALL FOR ONE POLAND Sp. z o.o.