Opinie o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ZOO Karina - markety zoologiczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Cysiu

Witam moja dziewczyna pracowała w Zoo Karinie 4 miesiące osoba która kocha zwierzęta i jest stworzona do pracy ze zwierzetami.Do czego dożę zwolnili ja nic nie mówiąc po cichu chcieli się jej pozbyć to jest jakaś kpina Chciałbym żeby to przeczytała szefowa tej śmiesznej firmy i wzięła sobie do myślenia albo wyszkoliła swój personel na ucziwych ludzi

Cysiu

Pilne Moje sugestie dla ZOO Karina - markety zoologiczne: To jest jakaś kpina Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mogli by nie zwalniać ludzi bez zapowiedzi

Beznadziejnie

Nie polecam. Ciągły stres, pracownik nadaje na pracownika, dużo dźwigania, klepanie worów, zdarzało mi się pracować 5 dni pod rząd przez 12h- jak poprzednik. Można by pisać więcej, ale po co? Pracować Za te grosze- nie warto. Teraz śmiać mi się chce jak tam przychodzę i widzę co raz to nowe twarze

Jan
@Beznadziejnie

Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak wyglądało wynagrodzenie, które zaproponował pracodawca? Czy składało się ono z samej podstawy, czy może również były szanse na jakieś dodatki? Napisz, jak to wyglądało, aby osoby, które rozważają aplikowanie do pracy w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne mogły posłużyć się Twoimi informacjami.

internetowy sklep

czy pracownik sklepu internetowego może pracować na pełen etat czy więcej. jeśli dochodzi praca w weekendy? Czy obowiązkowo każdy weekend?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy tego, czy chcesz z pasją pracować przy zwierzętach i czy nie boisz się ciężkiej prcy i początkowo nie wielkich zarobków. Jak ktoś ma wykształcenie związane ze zwierzętami nie ma większego problemu by dostać tę pracę jeśli jest miejsce na dane stanowisko w danym miejscu, nawet jeśli nie ma się doświadczenia zawodowego. Fajna praca, ale jeśli traktuje się ją jako przystanek. Handel nie jest z reguły na całe życie. :)

- czy boisz się pracować ze specyficznymi zwierzętami ( węże, jaszczurki, sczury itp.) ? - czy masz doświadczenie w pracy z klientem? - jakie zarobki preferujesz? Itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Klient
@Zainteresowany

w Wejherowie szukają

Mania
@Zainteresowany

Potrzebują ciagle od kilku lat, to chyba o czymś świadczy. Pracowałam tam przez 1,5 roku i NIE POLECAM! No chyba, że ktoś lubi być traktowany jak popychadło. Ja osobiście się nie dawałam, ale znam osoby, które ryczały na sama myśl pójścia do pracy. Pracowałam piec dni pod rząd po 12h, a później jak poprosiłam o kilka dni wolnego to myślałam ze mnie zjedzą. Przez te półtora roku dostałam tylko tydzień urlopu i możliwe było to tylko w marcu!! I tak nie było dnia żeby ktoś do mnie z pracy nie dzwonił z jakimiś gownem. Standardy w tej firmie są poniżej normy, a cała centrala to pseudo znawcy pracujący wcześniej na sklepach. Wielki Dyrektor Akwarysta Dawid, specjalistka od marketingu niegdyś szeregowy pracownik Małgosia, Pani Ania i cala reszta. Szkoda, ze pozapominali jak byli traktowani jak podmioty społeczeństwa i teraz robią to wobec innych pracowników. Droga Pani Karino gdyby nie ludzie którymi tak bardzo gardzisz cała ta Twoja śmieszna firemka by nie istniała wiec dobrze Ci radzę - zacznij doceniać ludzi, którzy są twarzami Twoich sklepów bo może Ci się to odbić czkawka. I serio nie jestem Panem Mirosławem ani żadna konkurencyjna firma. Śmiesznie, że myślicie, ze każdy negatywny komentarz pod Waszym adresem jest pisany przez konkurencje. Czas spojrzeć prawdzie w oczy. :)

mam pytanie od ilu lat można kupić zwierzę w zoo karina

@anonymous

Dzień dobry! W naszych sklepach sprzedajemy zwierzęta tylko osobom pełnoletnim lub dzieciom, które są pod opieką dorosłych. Mając na uwadze dobro zwierząt oraz fakt, że trzeba się nimi opiekować odpowiedzialnie i z troską ich zakup musi być przemyślany. Pozdrawiamy!

klientka

Bardzo często robię zakupy w sklepie ZooKarina w CH Riviera. Zawsze bylo ok, dziewczyny zainteresowały się, pomogły jednak 2 ostatnie wizyty bardzo mnie zaskoczyły, negatywnie. Po pierwsze wchodząc do sklepu juz z daleka słyszałam kobiecy, podniesiony głos i dużo niecenzuralnych słów rzucanych w kierunku osoby, która poprzedniego dnia cos namieszała w papierach. Jak się później okazało serię inwektyw wyrzuciła z siebie P Anna stojąca przy kasie. Chciałam jeszcze ją podpytać o smycze flexi, bo muszę już wymienić, ale do tej pory nie wiem czym różnią sie smycze o tej samej długości poza ceną. Sama pracuję w handlu i wiem ze pensje są bardzo różne, dlatego zawsze chetnie wspomagam dziewczyny stojące przy kasie i proponujące ciągle inne rzeczy bo może coś mogą na tym dorobić, ale poważnie zastanawiam sie czy nie przerzucić sie na sklep w Batorym. Bardzo złe wrażenie ostatnio ze sklepu w Rivierze wyniosłam. Szkoda, bo zawsze wychodziłam zadowolona. Pozdrawiam

@klientka

m

@klientka

Dzień dobry! Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Czy może Pani podać przybliżoną godzinę oraz dzień, w którym miało miejsce to zdarzenie? Ułatwi to nam weryfikację oraz rozmowę z pracownikiem. Ponadto w ramach rekompensaty oraz chęci zatarcia złego wrażenia chcielibyśmy wręczyć Pani drobny upominek dla Pani pupila. Proszę o kontakt po adresem : dyrektormarketingu@zookarina.pl. Pozdrawiam, Małgorzata Kulpa

Wiktor

Jeszcze nie pracując wydajemy opinię? Konkurencja?

Majka

Patrząc na ilość ogłoszeń do pracy w tej sieci do roznych miast oraz doświadczenie z tą firmą z mojej strony przyznam że raz płaca mała jak za ta robotę, dwa problem z dogadaniem sie z kierownikami i niestety reszta u góry jest ciężka o wszystko problemy. Szczerze nikomu nie polecam pracy w tej firmie i w cale nie chodzi o to ze trzeba pracować ale o to że jest wiele nie fajnych sytuacji z kierownikami. Dwa czesto zwierzęta przychodzą chore.

Feliks

Konkurencja bardzo chce dokopać?

Henry

Idąc do pracy wiemy co będziemy wykonywać. Niestety niektórzy sądzą, że ktoś bezie za nich pracował?

adam

Moja merytoryczna opinia brzmi następująco, nikomu nie polecam pracy w tym złodziejskim systemie, najniższe stawki na rynku, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w magazynie żadnego sprzętu, ręczne paleciaki z drugiej wojny światowej, kierowca na czas śmiga z paletami po całym trójmieście, byłem dwa dni i nie wierze że w tym kraju coś się zmieniło , zwykły szarak jest nikim za 10zł za godz.

Alicja

@Ciekawy skoro jesteś zainteresowany zarobkami na konkretnym stanowisku to może zaaplikuj do firmy ZOO Karina - markety zoologiczne i wtedy się tam dowiesz szczegółów. Bo jak może wiesz wynagrodzenie często jest zależne od wielu czynników. I dlatego możesz nie uzyskać tutaj odpowiedzi na swoje pytanie.

Ciekawy

Mam pytanie ile zarabia specjalista do spraw marketingu w zoo Karina?

Nazwa "centrum logistyczne" brzmi tak samo smiesznie jak cala ta firma, dwa busy i piec osob zatrudnionych na magazynie ale CENTRUM. Z reszta sklepy nie lepiej, 3/4 sklepu ma plakietke "ucze sie", nic dziwnego, ze maja taka rotacje jak pracownikow traktuja jak robota bez zycia prywatnego. Z tego co wiem to praca 12h kilka dni pod rzad nie jest do konca zgodna z kodeksem i jeszcze za takie pieniadze to juz w ogole dramat. Urlopow nie daja bo wiecznie nie ma ludzi. A z okazji zblizajacych sie swiat dodam, ze Ci biedni ludzie pracujacy na sklepach musza przychodzic do pracy w I dzien świąt i kqrmic zwierzęta!!!! To tez można spokojnie zgłosic do PIPu... skoro to taka rodzinna firma to niech wlascielka i jej dzieci wsiadaja do aut, objezdzaja cale 3miasto i okolice i niech karmia swoj towar na sklepach - bo tak traktowane sa przez nich zwierzaki karmione przeterminowanym zarciem najgorszej jakosci smierdzacym jak kiszone ogorki, biedactwa czesto trzymane w duchocie, a niektore leniwe laski na sklepach nie sprzataja im dokladnie kazdego dnia, czekają bo póki nie śmierdzi i nie razi w oczy to niech sobie te 15 chomików siedzi w brudzie i na wilgotnych trocinach. Nie wspomnę o sprzedaży zwierząt na karmówkę, co też nie jest legalne, ale liczy się pieniądz. Powinno się te zwierzaki zabrać. A tak po za tym ceny z kosmosu a towar kupowany w hurtowni w Gdansku Kokoszkach wiec lepiej zamawiac besposrednio z niej. Osobom, ktore chca tu pracowac serdevznie odradzam i polecam lekturę tutaj, 3/4 komentarzy to szczera prawda!

Witam. Zastanawia mnie jedna sprawa jak działa to ze jedna siostra mając 16 lat poszła i sprzedano jej szczura bez żadnego problemu , po gòra godzinie pojechała druga 15-sto letnia także po szczura i zrobili wielki problem mówiąc jej że musi przyjść z opiekunem bądź osoba dorosłą. Ile w tym kompetencji ? Następnym razem warto zwracać uwagę na wszystko. Pozdrawiam

M.

A ja mogę polecić tą pracę. Jak na pracę w handlu zarobki są ok, można wyciągnąć 1800zł na spokojnie - praca ciężka, ale ja nie lubię kisić tyłka w jednym miejscu i patrzeć jak czas wolno płynie. Wiadomo, są dni złe i gorsze. Jak się coś uszkodzi przez własną głupotę to faktycznie odciągają z wypłaty, ale to chyba normalne? Jak ktoś jest uczciwy to sam z siebie poniesie koszta. Jeśli coś się uszkodzi przez przypadek to rozliczają na straty. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze, jak komuś się nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu pasowało, najlepiej tylko narzekać. Tak więc polecam osobom, które chcą pracować i wolą pracę ciężką od pierdzenia w stołek.

Pszczoła
@M.

Nie, to nie jest normalne, sklep szanujący pracowników i klientów ma coś takiego jak 'straty'. Spoko, 1800 zł, to zwal teraz worek orijena, albo dwa, bo nie masz siły go unieść, wypłata już nie będzie taka PIĘKNA :) firma strasznie zdziera, na pracowniku i na klientach również.

@M.

1800 zł. Siedem miesięcy tam pracowałam i nie otrzymałam tam w życiu 1800 zł. A udało się nawet premie z za próg wyrobić. 1800 to dostałam jak mi ekwiwalent za urlop (i tak uciety o 3 dni) wypłacili :-)

premia
@anonymous

Ja spokojnie 1800zł wyciągam, a pracuje na kasie :) Dodatek za dyspozycyjność, target wykonany i PD zrobione to spokojnie można tyle zarobić ;) polecam wziąć się do pracy a nie narzekać

tamta
@M.

Co to znaczy uszkodzić coś przez własną głupotę.?Nie rozumiem na jakiej planecie żyję czytając że 1800 zl zarobione i to po wielkich trudach wystarczy na utrzymanie się,no chyba że jest się jeszcze na garnuszku u mamusi.

M.
@premia

@anonymous Ja miałam podstawę 1850zł + premie. Pokazałabym Wam paski z wypłaty, ale już dawno je powywalałam.

Alicja

@premia, @anonymous czyli dostaje się w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne umowy o pracę? Czy pracują tam też studenci, którzy są zatrudniani na umowę zlecenie? Jest możliwość wyboru umowy?

pracująca

Pracuję w ZOO Karina prawie 10 lat gdyby było tak jak piszecie w tych komentarzach to człowiek by dawno oszalał, fakt kasa jest słaba i to jest złe ale przeżyć się da . Lubię swoją pracę i bolą mnie kłamstwa ,że zwierzęta nie mają co jeść - u nas nigdy jedzenia nie brakło , przynosimy owoce czy warzywa z domu ale nic na siłę każdy przynosi bo lubi te gryzonie czy ptaki i nie robię tego z przymusu tylko z chęci. Ciągle jedziecie po centrali a nie wszyscy tam pracujący są źli i przeciwko nam. czy z logistyką czy z magazynierami idzie się dogadać , Elita to co innego ale z nimi na szczęście gada kierownik a nie zwykły pracownik i tak jak wspomniałam są ludzie z którymi można się dogadać.

tadam
@pracująca

Pracująca,może jeszcze nie zauważyłaś ale już oszalałaś :) Kasa jest bardzo zła tym bardziej za serce i zaangażowanie jakie się wkłada w tą pracę.No, ale skoro się czujesz doceniona bo możesz przeżyć, to gratulacje:)

pracująca
@tadam

Czy napisalam że czuję się doceniona? Napisalam że kasa jest słaba. Lubię to co robię i robię to co lubię. Tak może i oszalałam bo siedzieć tyle lat w jednym miejscu to oszaleć można ???? na szczęście pozytywnie ????. A wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

Alicja

@pracująca faktycznie Twój staż w ZOO Karina - markety zoologiczne robi wrażenie. Czy pracujesz w sklepie zoologicznym z pasji i miłości do zwierząt? @tadam każdy ma inne wymagania finansowe, dlatego nie ma co innych przez ten pryzmat oceniać.

Zostaw merytoryczną opinię o ZOO Karina - markety zoologiczne - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Zobacz opinie na temat firmy ZOO Karina - markety zoologiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZOO Karina - markety zoologiczne?

Kandydaci do pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZOO Karina - markety zoologiczne

ZOO Karina - markety zoologiczne