Opinie o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ZOO Karina - markety zoologiczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

hmmmm

są widoki na pozytywne zmiany , ale czy tak będzie ????

zwykły pracownik w tej firmie

powiem tak........ ja pracuję dość długo i prawdę mówiąc jest jak wszędzie raz lepiej raz gorzej ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. jak ktoś chce pracować to pracuje nikt nikogo na siłę nie trzyma. pozdrawiam

Pracowałam w Rumii :)

nie na miejscu to jest pisanie takich bzdur:)faktycznie przedmiotowe traktowanie jak ktos Ci mowi, ze nie ma pamieci do imion, bo akurat to miala ta osoba na mysli, wiem, bo tez mialam podobna sytuacje.wszystko bylo powiedziane z zartem oczywiscie.Najwieksze opakowanie karmy ma 20kg i nikt ci go nie kaze samej targac, zawsze ktos ci pomoze.Ja na atmosfere nie narzekalam.nie moge wpasc na to kto jest tam stalym lizusem:)sprawdz znaczenie slowa "niewolnik", zanim komus zarzucisz, ze tak cie traktuje. No a ostatnia kwestia bije na ryj wszysto.NIE BYLO TAKIEJ SYTUACJI!!!, ok mozna wyolbrzymiac pewne fakty, koloryzowac, wybielac siebie, ale to jest wyssane z palca. Wspolczuje wszystkim twoim wspolpracownikom:)

Ktoś ich pozwał?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy tego, czy chcesz z pasją pracować przy zwierzętach i czy nie boisz się ciężkiej prcy i początkowo nie wielkich zarobków. Jak ktoś ma wykształcenie związane ze zwierzętami nie ma większego problemu by dostać tę pracę jeśli jest miejsce na dane stanowisko w danym miejscu, nawet jeśli nie ma się doświadczenia zawodowego. Fajna praca, ale jeśli traktuje się ją jako przystanek. Handel nie jest z reguły na całe życie. :)

- czy boisz się pracować ze specyficznymi zwierzętami ( węże, jaszczurki, sczury itp.) ? - czy masz doświadczenie w pracy z klientem? - jakie zarobki preferujesz? Itp.

Leszno
NIE POLECAM

W TEJ FIRMIE Z PRACOWNIKIEM ZUPEŁNIE SIĘ NIE LICZĄ . (usunięte przez administratora)PRACOWNIKA NIE DOCENIAJĄ JAK NIE TEN TO INNY , NIE POTRAFIĄ UTRZYMAĆ DOBRYCH I DOŚWIADCZONYCH SPRZEDAWCÓW . NIE WAŻNE ILE LAT PRACUJESZ PENSJA WCIĄŻ TA SAMA . W OKRESIE ŚWIĄT WIADOMO WIĘCEJ PRACY , WIĘKSZE UTARGI , ALE ŻEBY COŚ DLA PRACOWNIKÓW ??? ZAPOMNIJ . NAWET RABATÓW DLA WŁASNYCH PRACOWNIKÓW BRAK. JEDYNYM PLUSEM JEST REGULARNA WYPŁATA PENSJI

zawiedziona

Ja szukam pracy w sklepie zoologicznym najlepiej w Trójmieście. Jestem po technikum fryzjerskim. Nie posiadam doświadczenia ale bardzo chciałabym pracować w sklepie zoologicznym ponieważ jestem w stowarzyszeniu kotów wolno żyjących, opiekuję się zwierzętami i wbrew pozorom dobrze sobie radzę i jest to moją pasją. Najczęściej to skreśla mnie ta szkoła i brak doświadczenia w pracy ... :(

Unknown

Buhahahahaha :D "Trzeba sprzątać" XD Straszne rzeczy. Asystentki oprócz pracy w biurze duuuzo pomagaja na sklepie, tak samo jak i kierowniczka

Unknown

Można się nieźle ubawić na tym forum. Niektórzy chyba nie wiedzą, co to znaczy ciężka fizyczna praca! Przecież nie targasz 15/18kg worów przez cały dzień pracy. Poza tym jak jakiejś laleczce jest juz tak ciężko unieść to 15kg, to zawsze moze poprosić współpracownika o pomoc. Mi jakoś zawsze ktoś sam proponował pomoc, choc i tak uwazam, że nie ma takiej potrzeby. Co do rotacji, pracuje okolo dwoch lat i tylko 2 razy zdarzylo się zeby kogos zwolnili, nie bede opisywac szczegolow, ale kazdy pracodawca przy zdrowych zmyslach rowniez by im podziekowal za wspolprace. Poza tym duzo osob zostalo "przerzuconych" na nowe sklepy, reszta zwalnia się sama, nie wnikam czemu. Praca jak w kazdym innym sklepie. aha, nigdy nie odcieli mi ani grosza z premii, ale z tego, co mi wiadomo, zalezy to od kierownika sklepu, ja akurat trafiłam na SPRAWIEDLIWEGO.

żaba

(usunięte przez administratora) od ponad roku nie ma już kierownika w woli sprostowania

Omijać z daleka....(usunięte przez administratora)

Buba

Nikt się nie wybiera bo jest spoko , jak czujesz sie wykorzystana to się zwolnij , mi jest dobrze i reszta załogi nie stęka , w innych sklepach tez nie nazekają , ty jakaś dziwna jesteś może podpuszczona , co? Zwolnij się i nie mieszaj jak ci nie pasi .

Naiwna

Ktoś się ponownie wybiera do PIPu? Jeszcze pracuję w tej firmie, ale mam już dość wykorzystywania. Trzeba wreszcie coś z nimi zrobić, a im nas więcej, tym lepiej.

taak

taak, psychiatra

Ktoś

A propos wykształcenia proponuję nauczyć się gramatyki i poprawnej pisowni...

Krwinka

Byłam tam na rozmowie o prace i zapytałam wprost co oznacza tyle negatywnych opinii na temat firmy, odpowiedz była taka że to osoby które nie nadawały się do pracy mszczą się na firmie. Ogólnie rzecz biorąc firma nie zaprosiła mnie nawet na próbę i to na pewno dlatego że zapytałam o całą sytuacje. Ogólnie nie żałuje że się tam nie dostałam, dzięki Go Work i wam dowiedziałam się że lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem.

dagmara

karotka - 2013-05-21 14:29:14 JA MAM OCHOTĘ PRZEJECHAĆ SIĘ DO PIPU! CZY SĄ CHĘTNI ZABRAĆ SIĘ ZE MNĄ? POSZUKUJĘ OSÓB KTÓRE RÓWNIEŻ CZUJĄ SIĘ WYKORZYSTYWANI PRZEZ FIRMĘ "ZOO KARINA" . IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ.A ja już byłam i obiecali mi zająć się sprawą, także wszystko jest na krótką mętę, oni się w końcu doigrają, bo ludzie mają dość takiego traktowania i [usunięte przez moderatora].

karotka

osoba

dokładnie, mnie też z rossmanna tak zwolnili no i nie miałam nic do powiedzenia...

aha

mloda - 2013-04-09 22:06:13 rozumiem że Ty masz wyzsze wykształcenie, masz własny biznes,... nie przemęczasz się i duzo zarabiasz:) i na pewno zdajesz sobie sprawe co się dzieje na polskim rynku pracy?. .Pracuje w hurtowni,jest mnóstwo ludzi z wyzszym wykształceniem którzy układają towar na półkach albo siedzą na kasach za grosze... bo ich życie zmusiło...nie mieli tyle szczęścia co Ty.z anim napiszesz coś tak głupiego to zastanów sie najlepiej 10 razyco do wykształcenia się zgadza, nie nie mam biznesu, ale mam pracodawcę który szanuje innych i oferuje uczciwe warunki zatrudnienia, bez oszukiwania i krętactw. nie było cięzko mi znaleźć tą pracę- tak, wiem co się dzieje, ale to nie jest powód do tego aby traktować ludzi jak porobków i jak śmieci każdy jest kowalem swojego losu, a jeśli ktoś jest zdeterminowany to pracę odpowiadającą swoim wymaganiom znajdzie, bo to jest też kwestia własnych ambicji- życie zmusiło hahaha to co piszę na pewno jest mądrzejsze od tego co ty piszesz, także wracaj do układania produktów na półkach, żeby nie było ich pustych jak przyjdę na zakupy hahaha

mloda

Zostaw merytoryczną opinię o ZOO Karina - markety zoologiczne - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Zobacz opinie na temat firmy ZOO Karina - markety zoologiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZOO Karina - markety zoologiczne?

Kandydaci do pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZOO Karina - markety zoologiczne

ZOO Karina - markety zoologiczne