Opinie o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HAVO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAVO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

czy w Havo oficjalnie sie mowi o sprzedazy

creative

Havo sp.zo.o.-było i się skończyło...........

A w Havo zamieszanie po dzisiejszym dniu.

Pstryk

Ostatni gasi światło.....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HAVO Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
ex

Bo własnie na tym polega problem havo.. brak towaru, a jak jest to albo staroc albo cena kosmos, albo taki co go nikt nie chce (prawda [usunięte przez moderatora]? - super towar CANDY ;)) zal za d.. ściska bo mozliwości jest wiele... tylko w havo nikt nie chce słuchac... tzw. \\\"kadra zarzadzajaca\\\" przeciez wie lepiej... Panie Prezesie czas na zmiany... przestań Pan uprawiać korporacje... a wróć do pracy... jak kiedys za czasów Eldomu.. byl towar, były najlepsze ceny, i zaje..fajna obsługa.. w każdym sklepie... dziś jest nędza z bidą, a nie przepraszam... białe koszule i krawaty...

Stefan

W firmie Havo nie interesują mnie relacje Właściciel-Pracownik. Nie mieszam się w tą dyskusję.Interesuje mnie natomiast brak towaru w tej firmie.Proawdzę własą działalność gospodarczą i często kierowałem pytania o konkretny model.Odp jedna i ta sama ...Nie posiadamy na stanie. Trochę dziwne, piekna strona internetowa,sporo sklepów i nie ma czym handlować.Piszę bo jestem zdziwiony....Polska jest dużym krajem zamawiam towar w Krakowie.Pozdrawiam

myślący

taaaa, nie ma jak wyżywać się na kimś, kto przedstawia prawdę. boli, co? nie spodziewałem się niczego więcej, gucio..

gucio

myślący - 2012-08-12 13:11:14 gucio, matole, gdyby powiedział, że się wali, to jeszcze szybciej byście wszyscy szukali nowej pracy.. zastanów się, co ty byś powiedział. widać, że niektórzy tu nie rozumieją w czym siedzą.."myślący matołku", nie oczekuję, żeby powiedział co innego. czysty sarkazm panie "nie-myślący"

gucio

panowie i panie - wszystko w jak najlepszym porządeczku, świadczy o tym wypowiedź p. Prezesa :) http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/artykul/havo-w-opalach-nic-podobnego-twierdzi-prezes

myślący

no cóż, ryba psuje się od głowy. nic dodać nic ująć.

havus z krwi i kości - 2012-08-02 23:09:10 widzę że trzeba znikać z tej firmy - 14 lat pracy, pensja malejąca, atmosfera do bańki, osoba zarządzająca nie zmieniła się od 14 lat :-( Miłej pracy leszcze, które wierzą w zmiany :-) Trzeba zmienić ludzi zarządzających w detalu i hurcie, a dopiero potem mówić o zmianach. P.S. Również należy się pozbyć [usunięte przez moderatora] z administracji ....:-)A ile sklepów musiało zostać zamkniętych ile ludzi straciło już pracę, żeby tylko osoba zarządzająca detalem ([usunięte przez moderatora] nie straciła pozycji. Lepiej zamykać i zwalać winę na sklepy niż przyznać się do własnych błędów.

havus z krwi i kości

wawzin gumowe ucho

ktośzbiura - 2011-08-17 18:20:19 piszecie że kierownik sklepu z andersa opuszcza w godzinach pracy miejsce pracy i udaje sie na macze jagiellonii ? jakie jeszcze ma \\\"grzeszki\\\" względem firmy HAVO ? cenne informacje prosimy kierować bezpośrednio do biura czeka nagrodaj/w ?

babzin

j/w

myślący

ps, antyklient - przez godzinę zawracanie d? a może jednak coś chciał kupić, a ty durniu nie potrafiłeś sprzedać? aż żal nie powiem co ściska.. przez godzinę nie sprzedać choćby odświeżacza do samochodu? :) jak to możliwe, że w ogóle mówisz po polsku? ktoś ci sprawdza błędy przed publikacją opinii?

myślący

ciągle te same mordki się wypowiadają. aż miło. nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby znaleźć inną pracę?? więc jednak pasujecie do tej firmy.

antyklient

Od razu można się zorientować, że Anna, Alina i Marzenna to ta sama osoba pisała. Po co takie[usunięte przez moderatora] przychodzą do sklepu skoro w internecie jest taniej? Bo on chciałby dotknąć, zobaczyć, i najlepiej wypróbować i oddać za miesiąć. Skoro w internecie jest taniej to po (usunięte przez administratora) A przychodzisz do sklepu i godzinę zawracasz dupe sprzedawcy?

xxx

A Panie to chyba z działu drobnica media expert ... żenada wielka mi konkurencja...

Ala

A ja się kochana z Tobą nie zgodzę, o dziwo traf zawsze chce w przynajmniej w większość razy że jak bym nie zaszła do sklepu, Sprzedawcy zawszą są dla mnie mili i uprzejmi i nie zdarzyło się aby nie odpowiedzielli na któreś z moich pytań a dociekliwa to ja jestm heheheh. Pozatym po co ludzi przychodzą do sklepów pytać sie o towar i potem kupują go w necie??? Bo tak na prawdę nic nie mogą z tamtąd wyczytać i najpierw chdzą na zwiady co i jak a potem kupuja na internecie więc nie gadac że wszystko co mówią jest do wyczytania i tam BO NIE JEST!! Podejrzewam że musiałaś być bardzo upierdliwą Klientką skoro ktoś tak Cię potraktował, niemniej zawsze jest dobrze pamiętać że kazdy miewa zły humor , sama po sobie wiem że kiedtórym osobom dostało się ode mnie bez powodu bo miałam \"gorszy dzień\" ale nie znaczy to żeby od razu krytykować cały sklep. Bo mówiac szczerze lepszego sklepu AGD RTV nie znajdziesz w Augstowie, chyba że wolisz Media Expert gdzie tam dopiero niczego się nie dowiesz a sprzęt co mają prosi się o pomste do nieba. Ale każdy swoje zdanie ma. Także miłego dnia życze każdemu Alicja

Zostaw merytoryczną opinię o HAVO Sp. z o.o. - Białystok

HAVO Sp. z o.o.