Opinie o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HAVO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HAVO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAVO Sp. z o.o. w Białystok

były

sporo osób odeszło z firmy każdy kto logicznie myśli tak powinien zrobić bo w imię czego ma rezygnować z kasy która mu się należy :) jeśli chodzi o świadczenie pracy podczas wypowiedzenia coś kombinują ale i tu znajdzi się na nich bat! mocno mogą się zdziwić.wojna jest o to że obiecali Domexowi świetnie wyszkoloną kadrę a towar (czytaj zaleganie pow 180 dni ) dożucą za marne grosze a tu [usunięte przez moderatora]! Życzę wszystkim powodzenia !

RED

Śmieszy mnie to co wypisujecie ! Firma zbankrutowała ! Podobnie jak Avanse 3 lata temu , MARS kiedyś itp. Tam ludzie dostali po [usunięte przez moderatora] że hej ! Zaległych pensji do dnia dzisiejszego nie otrzymali ,znam takich co zostali przewaleni na ładnych parę tysiączków , bo miesiącami syndyk ich trzymał na etacie więc ani zasiłku , ani wypłaty , i możesz sobie poskakać , potupać , wszystko zgodnie z prawem . Wy macie sytuację jasną , jest praca ,jest kasa na koncie ,a umowa na czas nieokreślony ? To relikt przeszłości ! Śmiech i żal jak czytam . Ale odgrażajcie się dalej . Przejdźcie do EURO , albo od razu MM . Powodzenia !

havus

[usunięte przez moderatora] już nie jest regionalnym, jakiś czas temu (ok. pół roku) odszedł z firmy. [usunięte przez moderatora] Ale fakt firma nie kończy we właściwym stylu. Nie wiecie co robią z tymi co nie podpisali umowy z Domexem? Mają obowiązek pracy czy są z niego zwolnieni? Jak muszą pracować to gdzie w sklepach domexu? I w ogóle dużo osób przeszło do nowej firmy czy są wyłamańcy?

niekoniecznie kr

W tej firmie (byłej na szczęście) nie obowiązywały mnie żadne normy pracy. Za 12 godz. płacono jak za 8.[usunięte przez moderatora] Ogólnie- Firma- bydło- dla chętnych- omijać!!!! Koniecznie!!! Może ktoś ma więcej info?????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HAVO Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
były

witam wszystkich przede wszystkim chciałem pogratulować wszystkim którzy zdecydowali się odejść i uszczuplić budżet pana prezesa. Jak widać w tej firmie nie ma sentymentów ani zapłaconych nadgodzin tylko grafik skonstruowany tak że nic nie wpiszesz ponad normę :). Mam nadzieję że Domex zrobi taki sam numer jak Havo Eurobankowi i zatrudni tych co odeszli z odprawami a jeszcze jedno lepiej Domex niech się zastanowi nad przejęciem kadry kierowniczej przed sprawdzeniem ich osiągnięć ponieważ wielu sprzedawców i kierowników ma większe pojęcie o handlu i biznesie :) i więcej dokonali niż Ci naciągani KRSi :)

Lucky Luke

Domex daje umowę na czas określony a przy niej okres wypowiedzenia jest 14 dni to jest normalne. Nieuczciwie zachowuje się HAVO bo powinno wypowiedzieć umowę bez okresu wypowiedzenia wtedy i "wilk syty i owca cała" ale ich nie stać już na uczciwość i przyzwoitość. Gdzie to HAVO z moich lat pracy jak to czytam to mam wrażenie , że chodzi o inną firmę. Oj Havo Havo trzeba było słuchać ludzi pracujących na niższych szczeblach a nie lizusów. Trzeba było podziękować super marketingowcowi ( wiecie o kogo chodzi) a na jego miejsce zatrudnić fachowca z praktycznym doświadczeniem. Jeszcze wiele tam osób do wymiany było ale u was wszystkiemu winny sprzedawca bez żadnego wsparcia ze strony góry. Ale to już historia ... Domex dostaje na talerzu dobry personel , wyszkolony i znajacy sprzęt. Zatowaruje sklepy, da odpowiednie narzędzia do pracy i będzie liczył zyski. Powodzenia.

nemesis

Patrzcie co podpisujecie!!!!! Po tylu latach pracy dają pod nos świstek rozwiązanie za porozumieniem stron art 30&1pkt1 smiech na sali zostajesz z niczym [usunięte przez moderatora] następnie pseudo umowa z Domexem z okresem wypowiedzenia aż 14 dni hahahahahaha

Lucky Luke

Jak jest w Domexie to nie wiem. Cudów się nie spodziewaj lepiej. Co do okresu wypowiedzenia to najprawdopodobniej zwolnią Cię z obowiązku świadczenia pracy bo co innego z Tobą zrobią jak już nie będą mieli sklepów swoich. Z Twojego pytania wnioskuję , że podsuwają papierki do podpisania zamiast przejąć pracowników na zasadzie przejęcia.(Kodeks pracy (k.p.) w art. 23[1]) Czytaj dokładnie co podpisujesz bo Twój podpis to ich problem z głowy. Powodzenia

a kto powiedział że nie będziesz miał równożednego stanowiska, znasz zakres obowiązków jakie podpisałeś wraz z umową o pracę, na pewno jest tam zapisane dbanie o porządek w miejscu pracy więc będziesz zamiatać i sprzątać bo sprzedawać nie będzie co i gdzie. W każdej chwili pracodawca może Cię oddelegować pracy w innym miejscu np. biuro Havo i bedziesz tam zamiatał lub sprzątał

on

Przy jakiej łopacie człowieku. Przeczytaj kodeks pracy, musi zapewnić stanowisko równorzędne z obecnie wykonywanym.

[usunięte przez moderatora] w Havo obowiązuje ich 3 miesięczny okres wypowiedzenia więc przez 3 miesiące będziesz ich pracownikiem tylko co z Tobą zrobią jak nie będzie sklepów? Na pewno za darmo nie będą płacić więc pewnie zorganizują jakąś pracę przy łopacie na te 3 miesiące żeby jeszcze jak najbardziej wykorzystać.

byku
@ja

(usunięte przez administratora) ja leżałem 3 miesiące aby raz byłem na wycieczce u prezesa na 2 godziny się pokazać i jeszcze wyszedłem na plus bo 150 zł na paliwko mi wyszło na plusie

Christopher Dorner

Witam starych pracowników Havo a nowych Domexu. Mam pytanie do nowych jak się pracuje w Avansach? :) Mam również parę pytań do starych pracowników którzy z Havo nie podpisali rozwiązania umowy za porozumieniem stron. Czy następnego dnia jest się bezrobotnym? Co z okresem wypowiedzenia? Co z odprawą? na rozluźnienie Czekoladowy Rambo przydałby się w Havo [usunięte przez moderatora]

poinformowany

uwaga już za parę dni ruszają remanenty :) będą trzepać całe sklepy to dopiero będzie jazda :)

były kieras

Witam . Trzy miesiące temu zmieniłem pracę, odszedłem z havo przed zmianami.Gdzie nie doceniano mnie jako pracownika, postrzegano za (usunięte przez administratora) a i opłacano jak niewolnika.Teraz pracuję z "liderem" rynku Euro gdzie jestem expertem działu agd, i mam 1,5 raza wyższe zarobki(bez uwzględniania grudnia).Nie dźwigam ,nie proszę klientów o to by zostali i czekali na rabat ani nie ściagam towarów przez handlowca ,ceny takie jak w internecie.Ułatwia to maksymalnie pracę.Nie jest też do końca i tu tak różowo ale nie żałuję zmiany bo jest na lepsze.Za jaką rzecz mogę "pochwalić " havo . . . to za szkolenia produktowe za wiedzę która nabyłem o sprzętach ... Zawsze na najwyższym poziomie ... Szkoda że ten potencjał ludzki tak został zmarnował... Tylu świetnych sprzedawców... Nie wierzę... avans

on,ona,ono... coś wie?

wczasy pod gruszą - 2013-01-05 18:04:42 Marek, a coś ty z tymi urlopami wyskoczył, co to one są do wykorzystania do końca września, jakie [usunięte przez moderatora] planowanie [usunięte przez moderatora] ps. kilkanaście lat nie załapałem się na kasę z tytułu wczasy pod gruszą.....i nie tylko to.... ;c))))

za chwilę były pracownik

Witam wszystkich Na odejście chciałem się podzielić opinią na temat pracy w Havo. Zaczniemy może od nieudolnego [usunięte przez moderatora] który rozdał 6 mln zł tylko nie wiadomo komu wielkie ekspansje mu się marzył a tu lipa wyszła. Rozdawał towar swoim kolegom z dawnych lat aż Ci nie zapłacili :) i o to mamy właśnie konsekwencje tego wszystkiego! Kupcy to w końcu od nich zależało czym będziemy handlować myślę że nigdy się nie popisali skoro prywata zawsze miała taniej niż my a my ciągle słyszeliśmy że to nie możliwe bo na nasze konto było trzeba koleszkom rozdawać albo torresowi. Ekipa zarządzająca tylko nas (usunięte przez administratora) ła ale żadnych rozwiązań nie podsuwała chyba sami wiecie czemu :) Tak kończę i się żegnam ze wszystkimi po tylu latach stwierdzam że praca w tej firmie to jeden wielkie [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

wczasy pod gruszą

zawiedziony

to w końcu sprzedane czy nie?

Jam

Panie, Panowie , pewnie że gorzej być nie może, tylko nie można godzić się na dotychczasowe warunki . Havo na koniec pokazało klasę , wspaniała wypłata na święta , brak paczek , "idealne poinformowanie o zmianach i przyszłych warunkach pracy" - wyjątkowy prezent na święta . Początkowe lata w tej firmie wspominałem dobrze ( a pracuję tu 10lat) ,miałem nadzieję wspominać firmę z tych dobrych lat , lecz potraktowanie na koniec pracownika w ten sposób, uważam za przykład największego [usunięte przez moderatora] w świetle prawa.

kamil

Pracownicy sklepów mogą czuć się jak sieroty.Już nie Havo i jeszcze nie Avans. Z drugiej strony trzeba zrozumieć jedną podstawową rzecz.Praca to biznes, jest się jego częścią więc należy pamiętać że kiedyś cię wymienią lub sprzedadzą za grosze jako używaną.Zapłatę za pracę otrzymuje się raz w miesiącu, całokształt nie ma znaczenia.Do jednych dociera to już po pierwszych dniach pracy inni zrozumieją dopiero po latach.

Zostaw merytoryczną opinię o HAVO Sp. z o.o. - Białystok

HAVO Sp. z o.o.