Opinie o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi profilami na portalach społecznościowych: Facebook LinedIn

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) w Wrocław

wawa

Praca w oddziale, spokojna dużo trzeba dzwonić bo klientów nowych jak na lekarstwo, to nawet i nie jest problem, ale w przypadku robienia planów już tak, bo bazuje się tylko na tych samych ludziach. Co do zarobków jak na bankowość to jest najniższa stawka w kraju, za to premie są duże i miesięczne. Bank fajny na zdobycie doświadczenia i wyfrunięcia gdzieś dalej, bo nie ma ścieżki rozwoju nie licząc specjalisty. Po za tym fuzja z Millenium za pasem więc będą zwolnienia

Tobiasz

Poziom zarządzania przez men-a-dżerów w DKT jest stosunkowo niski i to dotyczy się w pierwszej kolejności "dyrektorów". Odradzam, bank sprzedany za chwilę będą redukcje. Odradzam w windykacji można jedynie zniechęcić się do jakiejkolwiek pracy. Praca wyłącznie dla ludzi z maścią na W

Lips

Jakieś opinie na stanowisko młodszy doradca ds wierzytelności? :) Ile się zarabia po okresie próbnym, jaka jest atmosfera, jak realnie się wyrabia premie?

Szymon
@Lips

2000 kiepscy kierownicy i stanowiska Max do 30.06.19. Odradzamy.

Maja
@Szymon

Niczego ciekawego już nie oferują?

Greyback
@Maja

Umowy do 30.06 i minimum. Bank jest własnością millenium więc za chwilę będą zwalniać. Już zaczęli zwalniać po parę osób co miesiąc aby nie było masowej redukcji. Robią to po cichu aby się w oczy nie rzucało.

Śmiech przez łzy

A związku z przejęciem przez Millenium jakie kłamstwa co do zatrudnienia pracowników DKT ma orwellowski napoleon. :-)

Towarzysz prosiaczek
@Śmiech przez łzy

Towarzysz prosiaczek sobie miejsce załatwi....

Komitet

Ty o towarzyszu prosiaczku?

Kasia D.

Czy po zmianie na Millenium ktoś we Wrocku zostanie? Słyszałam że wszyscy out, albo Warszawa.

Marcin K
@Kasia D.

Rest na 200% good luck.....:-)

Centralny kołchoz

Rączka rączkę myje, kadra zarządzająca to jakis śmiech na sali. Zarządzania uczyli się co najwyżej w piaskownicy. Jeśli masz inne zdanie, to oni wraz ze świtą skutecznie cię z tego wyleczą. Zadania realizowane mało efektywnie, wg bezpodstawnych "widzimisię", awanse rozdawane po koleżeńsku "w myśl słusznej linii partii", umowy śmieciowe (dosłownie najniższa stawka) i mgliste obietnice umów o pracę "o ile zasłużysz". W dodatku obiecują gruszki na wierzbie po fuzji z millenium, bez żadnego pokrycia, w dodatku zmienia się to co chwila. Ludzie się boją o stanowiska ale ci z największym stażem nie odejdą bo liczą chociaż na odprawę. Jeśli myślisz o umowie o pracę - zastanów się czy opłaca ci się podłączać do tonącego statku, a jeśli zaproponowali ci umowę zlecenie - nie opłaca się. Będziesz pracować jak reszta tylko za dwa razy mniejszą kase i będziesz musiał znosić fochy

@Centralny kołchoz

Euro Bank to pracodawca z certyfikatem Top Employer Polska 2019. Już po raz drugi z rzędu firma została uznana przez Top Employers Institute za pracodawcę, który spełnia wysokie standardy zarządzania pracownikami. W związku z tym, zapewniać powinna ona wyjątkowe warunki pracy i stawiać swoich pracowników na pierwszym miejscu. Twoja wypowiedź mija się z otrzymanym przez Euro Bank wyróżnieniem, czy jesteś pewny swojej opinii?

Edek

Nie żartuj.....

luki
@Zuzanna

Top Employer Polska 2019 - nagroda nagrodą, a życie swoje. Ta nagroda niestety nie ma odzwierciedlenia w życiu codziennym pracowników.

Kamcio
@luki

Na jakiej zasadzie są przyznawane takie nagrody, Zuza?

luki
@Kamcio

Na takiej zasadzie, że eurobank jest jednym ze sponsorów, a to chyba wiele wyjaśnia

Sylwia
@luki

Czyli nagradza sam siebie.(usunięte przez administratora) Mierny bierny ale ....

Blum blum

Dlatego wole wyjść i miło spędzić czas w gronie. Ciekaw jestem czy posowała żonatego :D

Lola

W Eurobanku pracuje od czerwca 2015, zaczęłam jako doradca klienta z dwu letnim doświadczeniem w bankowości stawka 3100 brutto po roku zostałam specjalista ds. Sprzedaży 3500 brutto po kolejnym roku tj 2017 zostałam opiekunem 3900 brutto, hipoteka nie idzie w Eurobanku oferta jest słaba w ciągu roku uruchomilam 3 hipoteki oczywiście inne produkty na 100% więc w 2018 zdjęła ze mnie aneks z opiekuna na specjalistę wróciłam z pensja 3900 brutto, dalej realizuje plany nie ma możliwości podwyżki. Miasto powyżej 100 tyś mieszkańcow. W ciągu 3 lat mojej pracy widziałam wiele doradców stawka standardowa na nasze miasto na dk to 2900-3100 brutto. Chcesz przyjść się do pracy w Eurobanku? Pamiętaj że kupiło nas millenium i tylko do końca roku jest praca później nie wiadomo co dalej.

Dziwi mnie, że nawet Bank pozwala sobie na umowy śmieciowe czyli umowy zlecenia. Praca w charakterze biurowym w rzekomo poważnej instytucji a tu umowa zlecenie. Wstyd i hańba !

Grasz
@Gość

Za chwilę będzie Millenium, to będzie lepiej...ale w Warszawie :-) Kto tu zostanie 10% maks.

Konrad

W końcu ten B....zwany DKT zostanie zlikwidowany lenie i kapusie out

@Konrad

Jestem zmuszona do przypomnienia Ci o zasadach, które obowiązują na GoWork. Po pierwsze - nie wolno tu używać żadnych danych personalnych (nawet samych inicjałów czy pseudonimów). Po drugie zaś - staramy się nie pisać o nikim w obraźliwy sposób. Proszę zapoznaj się z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin Nie wiemy tak naprawdę, co chciałeś nam przekazać poprzez swój wpis. Wyjaśnisz nam to zatem w sposób bardziej kulturalny? Pracujesz może w Euro Bank?

@Zuzanna

Dkt to skrót od departament kredytów trudnych

Powiedzcie mi jedną rzecz. Pracuję w jednym z oddziałów, mam umowę na czas określony do końca czerwca (robię wyniki). Jakie są szanse że przedłużą mi umowę? Wydaje mi się że przy przejęciu będą brali pod uwagę tylko pracowników z umową NCN, ale może się mylę...

az

cudem będzie jak Ci przedłużą... Chłopie tu chodzi o likwidację masy stanowisk i przejęcie portfela klientów.

Nick_

Moim skromnym zdaniem prędzej utrzymają się pracownicy placówek, niż centrali. Obstawiam, że 90% centrali poleci z hukiem i marną odprawką na odczepne.

@Nick_

Ktoś jeszcze się wypowie?

Aleksio

Ludzie, czytam ten wątek i nie mogę się nadziwić. "Praca w centrali" może oznaczać dziesiątki różnorodnych stanowisk w dziesiątkach działów. Zarobki od najniższych na najniższych stanowiskach do wysokich na stanowiskach odpowiedzialnych. Musicie brać pod uwagę i dział i zakres zadań i wtedy porównywać. Działy są różne, ludzie są różni. Ja ludzi w centrali akurat oceniam dobrze jako kolegów czy przełożonych. Za to zarząd czy właściciel Societe Generale to porażka. Ryba psuje sie od głowy. Nie dziwię się ze statek poszedł na dno i poszedł pod młotek. Ostatnie trzy-cztery lata to (usunięte przez administratora) na szczytach a skutki widać. Millennium zaora centralę, placówki w mniejszych lokalizacjach zostawi a te dublujące sie z lokalizacjami Millenium zlikwiduje. Ludzie masowo szukają nowej pracy i nie ma sie co dziwić. Nie ma po co sie tam pchać, chyba ze na staż lub dla zdobycia pierwszych doświadczeń.

Bobo

Trochę zależy od dyrektora. Przez pierwszy okres było ok potem się zmienił i zaczął się wyscig szczurów i ukryty mobing bo nikt nie robi tego wprost a ludzie się wykanczaja psychicznie. Premie marne....chyba że potrafi się kombinować....masz sumienie nie masz życia w tym miejscu.

ick

Witam! Ile można zarobić jako menadżer placówki Eurobanku w średniej wielkości mieście?

Bobo
@ick

4500 - 5000 brutto

taktoja

Pracowałem niecałe 2 miesiące. Wcześniej miałem doświadczenie w bankowości. Odradzam wszystkim zainteresowanym zatrudnienie się w tym miejscu. Jeden wielki bałagan, fatalne zaplecze socjalne co do pracowników. Najgorsze w bankowości, a pracowałem również w Banku. Wypełniałem dokumenty, aby posiadać opiekę medyczną. Nikt nie potrafił dopilnować, aby ją zapewnić co skończyło się odpłatną wizytą u lekarza ze swojej kieszeni. Obowiązkowe nadgodziny, często wychodziło się z pracy po godz. 18:00 - czyli ponad 10h. Dyrektor regionu brak sprzedaży kwitował tym iż, mógł sobie zatrudniać kasjera z bardzo popularnych polskich Marketów. Ze szkolenia nauczyłem się tego jak się niszczy dokumenty i jak to można awansować - ZERO merytoryki i przygotowania do pracy na systemie. Brak wsparcia ze strony przełożonych, kombinatorstwo oraz brak wiedzy. Nie dziwie się , że jak to Pani od HR powiedziała "chcemy poprawić wynik rotacji na poziomie 50%" Odradzam każdemu, warto aplikować do innych miejsc. Za tą podstawę to w pewnym popularnym Supermarkecie z palcem w nosie zarobicie, premie fikcyjne. DNO, DNA! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaangażować się

@taktoja

W sumie niewiele czasu spędziłeś w Euro Banku. Może ten pracodawca zyskałby w Twoich oczach przy bliższym poznaniu? Nie mówię oczywiście, że nie mogłeś sobie wyrobić opinii o pracy w Euro Banku przez ten czas, kiedy tam pracowałeś. Wspominasz o nadgodzinach - w jaki sposób były później rozliczane z pracownikiem?

mała
@taktoja

Powiedz proszę, jaką dają podstawę?

Stara
@mała

150 zł brutto więcej niż minimalna krajowa w 2019 roku (żal.pl)

Icomizrobisz
@taktoja

Zgadzam sie w 100%!!!! Nie wierzyłam w te opinie, może nie chciałam, przekonałam się na własnym przykładzie.

Don't panic, it's Titanic

Od czego by tu zacząć... Lecimy po kolei: *Pensja ? Minimalna, porównując z sektorem - każdą złotówkę oglądają 3 razy zanim człowiekowi dadzą. To samo dotyczy premii. Małe i w dodatku obcinane z byle powodu. *Zatrudnienie: "chętnie zatrudnimy kogoś, kto będzie ogarniał wszystko.... na umowie zlecenie, 8 h dziennie, za minimalną stawkę. Najlepiej, by miał doświadczenie!" *Szkolenia? Nie istnieją, wszystkiego uczysz się na bieżąco, * Motywacja? Oczywiście! Do szukania innej pracy... *Atmosfera? To zależy, jak bardzo odporny psychicznie jesteś i czy lubisz noże w plecach * Zarządzanie? Nowa metoda, oparta na zachowaniu nietoperzy - niedowidzą, niedosłyszą, ale.... * Przepływ informacji? Dla przyjaciół Królika, reszta dowiaduje się po fakcie.

@Don't panic, it's Titanic

A na jakiej podstawie wyliczane są premie w Euro Banku i od jakich czynników zależą? Czy w banku są do wyrobienia jakieś plany? Jeśli tak, to napisz proszę, co w przypadku, gdy na przykład dany pracownik, czy też placówka nie osiągnie zamierzonych celów. Czy właśnie wtedy jest "obcinana" premia?

@Don't panic, it's Titanic

poza 1 tak jest w każdym banku.. w bs-ach gorzej płacą i bp

mała
@Zuzanna

Zuzanna, zapamiętaj sobie, że plany do realizacji są w każdym banku/skoku. Rotacja pracowników w tej branży jest ogromna, bo mało kto wytrzymuje presję, stres i gnębienie, jeśli plan nie zostanie wykonany.

K.k.
@Zuzanna

Premie są wyliczane wg widzimisię managera, od jego humorów. Premie są obcinane kiedy pracownicy się nie wyrobią, bo brakuje rąk do pracy. Powinni się zastanowić nad sobą. W dodatku próbują ściemniać że będzie dobrze i nikt nikogo nie zwolni, by zabezpieczyć fuzję z millenium, by ludzie pracowali do końca a potem wypad. Już teraz ludzie odchodzą na potęgę.

@K.k.

Może warto byłoby w jakiś sposób podjąć dialog z pracodawcą na temat tego, aby zasady premiowania były dla każdego jasne i może gdzieś zapisane, w jakimś aneksie do umowy lub innym dokumencie? Dobrze byłoby to mieć czarno na białym. Jak, Twoim zdaniem, można by było powstrzymać rotację w Euro Banku?

kropka
@Zuzanna

trzeba by całkowicie zmienic podejście do pracowników, ale teraz to i tak bez znaczenia, skoro bank idzie pod młotek. W całej centrali tylko kolesiostwo i wszystko na gębę, nie liczą się z ludźmi, eksploatują jak niewolników, rozliczają z każdej sekundy. Najgorsze w polskim systemie prawnym to to, że mobbing w sądzie ciężko udowodnić. Niedługo po nich przyjdzie millenium i pewnie będzie tak samo, do czasu aż zamkną to, co zostanie po EB.

@kropka

Ciekawe, jak w najbliższym czasie będzie wyglądać sytuacja pracowników w Euro Banku. Może moglibyście napisać nam na forum, czy coś się zmienia, czy chodzą jakieś pogłoski o tym, jak dalej będzie to wszystko wyglądało? @kropka, a Ty pracujesz jeszcze w Euro Banku, czy wcześniej byłeś związany z tym pracodawcą?

Zuzanna

@anonymous, i jak, jesteś już po swojej rozmowie rekrutacyjnej czy jeszcze przed? Jeśli już ją odbyłaś to napisz nam co niego o jej przebiegu! @byłynegocjator, a w jakim mieście pracowałeś? Przypominam, że wątek dotyczy Wrocławia. Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tej firmie?

byłynegocjator
@Zuzanna

Wrocław, Karkonoskiej na windykacji . Plusy: - wypłata na czas - ludzie i mowa tutaj o współpracownikach i niektórych przełożonych - dobra praca na start Minusy: - mało szkoleń (co miesiąc głownie Excel) - brak podwyżek - brak awansów

No coś ty
@byłynegocjator

Ktor przełozony winykacji same de...

Pozdro

Ciekawe czy jak Eurobank przejmie Millenium to centrala we Wrocławiu zostanie zlikwidowana i ludzie pójdą na bruk.

Nik
@Pozdro

Oferty są nadal dodawane. Pewnie sami nie wiedzą co ich czeka...

@Pozdro

Wygląda na to, że wiesz coś na temat tego, jakie są plany firmy. Pracujesz lub pracowałeś, a może w jakiś inny sposób jesteś związany z Euro Bankiem we Wrocławiu? Może nastąpi jakieś "przekierowanie" pracowników? Wiadomo coś na temat tego, kiedy miałoby to się zdarzyć?

ano
@Pozdro

z pewnością będą dalej 2 centrale ...

yhm
@ano

wierzycie w to?

Nik
@yhm

Ja niestety nie

Hello
@Zuzanna

Pani Zuzzano, może pani wie czy centrala w Warszawie przejmie wrocławską skoro bank ma zmienić się w millenium?

Elo
@Pozdro

Chyba jak millenium przejmie Eurobank :)

Riri
@Elo

I coś więcej już wiadomo?

@Hello

Nie posiadam takiej wiedzy, ale obstawiam, że mylnie bierzesz mnie za osobę w jakiś sposób związaną z Euro Bank. Jestem moderatorem forum i dopytuję o różne istotne kwestie w imieniu zainteresowanych osób. Czy pracodawca obecnie mówi coś swoim pracownikom o swoich planach?

No coś ty
@Pozdro

Pojda na bruk zostanie 10% maks. Cala windyjacja out.

Prakatykantka

Byłam na bezpłatnej praktyce w eurobanku. Robota dla głupiego, niczego się nie nauczysz. Klepiesz cyferki do excela, albo liczysz kartki i spinasz zszywaczem. Po praktyce brak możliwości zatrudnienia, a nawet już jeśli komuś proponują to umowa zlecenie i bardzo słaba stawka. Nie polecam.

@Prakatykantka

Widocznie się nie nadawałaś lub nie miałaś uprawnień żeby wykonywać inne czynności. 95% pracowników firmy jest zatrudnionych na umowie o pracę.

@Gość

@Gość, ciekawe dane statystyczne, musisz być dobrze zorientowanym w sprawach firmy. Długo już pracujesz w Euro Banku? Jestem ciekawa, jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie, z ilu etapów się składa i czego można się spodziewać na każdym z nich - mógłbyś napisać coś na ten temat?

@Zuzanna

zgadzam się u mnie w regionie też wszyscy na umowie o prace

Zuzanna

@Pracownik, skoro pracujesz w Euro Banku to napisz coś więcej o pracy w tym miejscu. Każda wypowiedź pochodząca od pracownika firmy jest bardzo cenna na forum! Czy pracownikom zatrudnionym w Euro Banku przysługują jakieś na przykład dodatkowe benefity socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)?

Kandydaci do pracy w Euro Bank S.A. (zamknięta działalność) napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)

Euro Bank S.A. (zamknięta działalność)