Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

byłem na rozmowie

No ja również odniosłem wrażenie że Pan nie był w ogóle zainteresowany rekrutacją... W czasie rozmowy potrafił nawet odbierać telefon... Kompletny brak klasy i profesjonalizmu. Aż dziw bierze że zajmuje w tej firmie tak wysokie stanowisko.

lolo
@byłem na rozmowie

I co jeszcze było interesujące , to 50 % rozmowy było nie na temat stanowiska . Ani nawet % informacji o pracodawcy ze strony prowadzącego .(usunięte przez administratora)

zbych965

A co sądzicie na temat pracy jako traktorzysta w tej firmie? Bo słyszałem że dawtona poszukuje traktorzystów.

Wojtek9521
@zbych965

Właśnie ! Jaka jest stawka /h i ile jest godzin w miesiącu ?

Najlepiej mają PH.3000zł netto mozna tam zarobic.Maj wypłacaną prowizję od sprzedaży. Nie ma żadnych chorych planów. Osobiscie znam bardzo zadowolonych PH tej firmy.Więc nie wiem dlaczego tak żle się wypowiadacie. W innych firmach o 3000zł można pomarzyć

Grzegorz

Ta firma to po prostu dziad! Ja jestem skupowym i wstawiałem do nich warzywa. Wymagania co do jakości maj niesamowite ( Top I Klasa). Cene dają słabą i zazwyczaj ucinają procenty na "zanieczyszczenia" ( często nie małe).Z płatnością jest DRAMAT!!! Płacą jak chcą i kiedy chcą. Ustalone terminy w ogóle ich nie interesują. Chamstwo! Szczerze odradzam współpracę z tą firmą.

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Jola

Witam, Proszę o informację jak wygląda praca w księgowości? Ukazało się ogłoszenie i nie wiem czy aplikować po tak negatywnych opiniach z innych działów.... Pozdrawiam i dziękuję za informację

Jola

wolas

Nie polecam pracy jako Ph masakra ta firma nie ma dobrej opini na rynku, brak wsparcia i atmosfera nie do przyjecia, Odradzam!!!!!!!

Dzasta

Witam. Prosze Was o info na temat pracy w Dawtona Błonie, m.in godzin pracy czy od 6 czy 7 zaczyna sie prace, czy w weekendy sie tez pracuje, no I czy mozna tam zarobic jakies godziwe pieniadze. Dziekuje za wszystkie informacje. Pozdrawiam

LOPAS

a jak wygląda sytuacja jako ph w tej firmie, jakieś sugestie?

moni

Ale nie placa na czas ,wyplata wplywa 3-4 dni po terminie

(0 * 0)

placa 12-13 zl chyba ze jestes lux driver to dostaniesz wiecej, system w Bloniu 12 godzin na 24 wolne, w Lesznie pracuja po 8. w weekendy to roznie bywa, robota tez jest

pytek

Witam, Czy na PH Dawtona trudno się dostać i utrzymać na tym stanowisku?Może mi ktos powiedzieć ile można zarobć? jaka podstawa i premia?Jakie warunki pracy?Będę wdzięczny za odp.

Bartek

W Lesznie 13 na godzinę

Czy możecie podać jakie są stawki dla operatora wózka widłowego.

inna

Jak powyżej wiele osób napisało, praca w tej firmie wymaga stalowych nerwów. Jeżeli jesteś początkującym, to stanowczo odradzam. Tam nawet dobrego pracownika nie traktują z respektem, nawet jeżeli pracuje ktoś tam naprawdę bardzo, bardzo długo i daje z siebie codziennie 100% aby wszystko było jak w zegarku. Doprowadzają ludzi do załamania nerwowego, przeważnie przedstawicielki handlowe, które liczyły na dobrą przyszłość w tej firmie :) Kiedyś sytuacja w Polsce była znacznie gorsza, każdy chwytał się każdej pracy jakiej mógł, byle by wyżywić siebie czy swoją rodzinę. Teraz otwierają się nowe horyzonty, są nowe firmy i mogę to stwierdzić z pewnością - że w każdej innej firmie, mają chociaż trochę szacunku do pracownika.

loja
@inna

nie godz się w żadnym wypadku tam pracować. Jest wiele innych firm o niebo lepszych. Naprawdę zaufaj mi .............

michel
@loja

Firma tragedia. Po przyjściu do pracy nie wież na jakim stanowisku jesteś i ile zarobisz. Bałagan (usunięte przez administratora). Produkcja nie jest zgodna z żadnymi zasadami. A firma przerabia popsute produkty i używa przeterminowanych półpromichelduktów. Nie polecam ani pracy w tej firmie ani jedzenia samych produktów. Żenada. A później dziwne że ludzie chorują.

adept

do loja Mam pytanko jest, aż tak żle?Własnie dostałem propozycję pracy na PH i nie wiem, co robić!Po przeczytaniu Twojej opinii zacząłem się zastanawiać!Jedni na forum piszą bardzo dobre opinie inni nie!Jaka jest prawda? Ile można zarobić jako PH ?proszę odpisz.Możesz coś napisać o kontrolingu w tej firmie i wymaganiach?

zgredzik

te stawki które proponują 12-16 zł/h to są stawki brutto? Jeżeli tak to masakra

Ola

Madry pracownik to jaki?Jest ogloszenie Operator linii produkcyjnej wykształcenie średnie i wyższe techniczne 12 zł/ godzinę, czyli ma to byc inzynier po Politechnice czy jak? Brygadzista wykształcenie podstawowe albo jego brak zarabia wiecej.Czy to zarty?

gość

Czy są obecnie przyjęcia na produkcję i jaka jest atmosfera między pracownikami?

gość

Czy obecnie są wolne miejsca pracy na produkcji i jaka jest ogólnie atmosfera między pracownikami?

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona